Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

  1. #1
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    zanima me koliko bi trebalo para izdvojit za neki TV koji bi stao u ove dimenzije:
    širina: 84cm
    visina: 57cm
    "dubina": dovoljno...

    znaci radi se o "polici" koja je samo dio odredene garniture te je oblika pravokutnika (znaci a-b-a-b) gdje sad stoji neki CRT TV, te bi trebao preporuku TVa za te dimenzije... znaci nemojte gledat one mjere kao samo dijagonala ekrana, nego znaci cijeli TV bi trebao stat unutra... znaci nekakva lcd/plazma sa po mopgucnosti full HDom... cijenu ne mogu dat zato sto nisam zicer sta meni treba, al recimo da je rang ispod 6-7k kn... (sto opet ne znaci da treba sve potrosit... znaci best buy tv za ove dimenzije)

  2. #2
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    78

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    Pa s obzirom na dimenzije mislim da će ti stati maksimalno telka od 32 incha ili 82 cm,a bojim se da ćeš teško naći plazmu tih dimenzija po toj cijeni,moja preporuka ti je Toshiba 32xv355,cijena je oko 6000 kuna,full hd,i odlična slika,vidio sam ga u dućanu na našoj jadnoj televiziji sa našim groznim signalom i izgleda jako dobro,nisu izvještačene boje kao kod većine lcd-a nego onako pastelne,sličnije plazmi,a i ima dobre filtere pa slika nije jako pikselasta,eto to bi ti bila moja preporuka.
    The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?

  3. #3
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    ma meni nebitno to lcd/plasma, ne razumjem se ja u to... uglavnom da je "tanak"...

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    V LG 32LG5700, LCD, 82cm, 1920x1080, 50000:1,Full HD, DVB-T 4499Kn
    *TV Samsung LE32A656A1, LCD, 82 cm, FULL HD, 1920x1080p, DNIe Pro, DVB-T 5799Kn
    sve ti je iz Vemila...Samsung ima fantastičan dizajn!
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  5. #5
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    to si izvuko ovako dok malo pregledavo cijenik ili su to neki provjereni modeli? (cisto pitam)

    konkretno me LG zanima, jer bi se bolje uklopio od samsunga jer je garnitura onako malo starija pa bi se bolje uklopio, samsungova crvena bi bila prenapadna...

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    a za kaj bi ti to uopće koristil?plejka 3?TV?filmovi?sve zajedno?
    gle ovak ti niko nemre reć koji je TV bolji.Najbolje ti je otić u dućan i pogledat kakva je slika i ponesi neki dvd player i nek ti stave neki akcijski film, ili PS2/3 i vidi jel ima ghostinga u igrama...zapamti da ćeš doma gledat pod drukčijim svjetlom neg u dućanu...
    doma imam Samsung 82cm, 1366x768...boje su doista vjerne, odličan je za gledanje filmova i TV, ali u nekoj akcijskoj igri ima puno ghostinga
    zato velim da ti je najbolje istestirat u dućanu TV i vidjet koji je najbolji...ovo gore sam ti stavio samo okvirno na kaj bi trebo ciljat...i nemoj se obazirat na ogromne kontraste jer ima caka po kojem proizvođaći mogu pumpati kontrast i druge karakteristike..
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  7. #7
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    taj TV bi se koristio za gledanje regularnog programa i spajanje na vivax dvd player... >.>

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    netreba ti niš spešl onda, u dućanu nek ti daju daljenski pa kalibriraj malo sliku i vidi koji ti je najbolji...uzmi i tog vivaxa i stavi neki akcijski film i vidi jel ima ghostinga, gledaj da ti LCD ima 10ms ili manje odziv, kod plasme se na odziv nemoj obazirat...
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  9. #9
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    hmm... sam mi nes nije jasno.. taj uredaj ima ugraden dvb-t tuner right? (taj LG...)
    pod uvjetom da je moja kuca pokrivena tim digitalnim signalom, sta meni jos treba za pracenje tog svega?

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    Takav tv se kupuje ako gledaš puno dvd filmova poput mene .Ali stvarno puno ( kolekcija od cc 500 komada u kućnoj videteci) .Za filmove je fenomenalna stvar kupiti jeftinji lcd 32" .Puni HD ti ni ne treba za gledanje dvd-ova .Dok blu ray filmovi upravo profitiraju od punog hd-a ali tek na večim ekranima .Na 32" se i ne vidi neka razlika.Dok npr. ako gore spojiš neku konzolu ( x-360 ) vidi se fina razlika između full hd-a i hd rady u korist punog hd-a.Gledanje televizijskog programa će ti biti puno lošije nego na starom crt-u bez obzira kakav tanki televizor kupio.Od toga da ti je format izobličen pa ili trpiš debele ljude ili pak crne crte sa strane do toga da je tv slika daleko oštrija na crt-u za šaku kuna.Ali dvd filmovi , to je odlično .

    Na tvom mjestu bi išao na ovajS.Odlično je što se sve dobije za tako nisku cijenu .

  11. #11
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    a treba mi nesto (treba nam nesto*, jer bi tv u obiteljskom boravku stajao) vece od ovog sto imam sada, i 32'' je puno zadovoljavajuce, ali ako kazete da ce TV bit izoblicen... hmm... ne znam... :S

    sta bi onda trebao napravit?

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    Nema pamenog odgovora na to pitanje.Tv slika će biti izobličena do daljnjeg.Sve dok se tv kuće ne prebace na hd rezu.A to nebu tako brzo.

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Nema pamenog odgovora na to pitanje.Tv slika će biti izobličena do daljnjeg.Sve dok se tv kuće ne prebace na hd rezu.A to nebu tako brzo.
    Al zato kupi kutijicu za 200kn pomocu koje gleda digitalni TV...

  14. #14
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    a koja je onda poanta onog TV signala? a IPTV, tipa maxtv, el to pomogne?

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    Nema potrebe jer je ta kutijica već ugrađena u preporučene televizore .+ iako je slika digitalna i dalje je 4:3 format .

    edit; iptv ili max tv ti jedna te ista stvar.Gore imaš jedno 5-6 kanala u hd rezi.Svi ostali su ti i dalje 4:3.A te hd kanale možeš dobti jedino ako ti je telefonska linija stvarno dobra , uključujući i tvoju telefonsku kućnu instalaciju.Za takav signal treba velika propusnost linije.A na kraju krajeva , ti hd kanali su bezveze i nemaš na njma nikaj za gledatati.

  16. #16
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Koliko para treba za pristojan TV odredenih dimenzija? :S

    koja banana...

    btw znam je maxtv iptv, zato sam napisao "a iptv, tipa maxtv"...

    a ne znam frend mi ima neku ogromnu* widescreen plazmu/lcd, i u kombinaciji sa maxtvom ne izgleda uopce lose (barem ovi nasi domaci programi, iako je slika onako "pixelasta", titlovi se daju fino citat), sigurno bolje nego mucenje na ovom malom cudu sto sad imam...

    *preko metar dijagonala...

Slične teme

  1. Koliko vam treba da svršite?
    By Markecgrad in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 24-08-2009, 20:49
  2. Koliko treba čekati modem za dsl ?
    By Peyo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 02-11-2007, 20:22
  3. Onesposobljavanje odredenih tipaka na tipkovnici
    By Karlo_from_Bjelovar in forum Software
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 29-08-2007, 18:12
  4. usklađivanje para i zadovoljstva - HELP
    By dabl eM in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 24-03-2006, 11:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •