Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Pitanje!!!

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Pitanje!!!

    Pozdrav imam ovaj dvd player( http://images.google.hr/imgres?imgurl=h ... r%26sa%3DNS) i logitech x-530 zvucnike pa me sad zanima dali ja mogu kako spojit te zvucnike na taj dvd player pa da to bude nesto kao kucno kino.Hvala

  2. #2
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    78

    Re: Pitanje!!!

    Sve ovisi kakve priljučke ti imaju zvučnici,ali koliko ja znam teško da će ti biti kompatibilni sa dvd playerom
    The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Pitanje!!!

    Brijem da ne. Ustvari jel ti tak tesko pogledati jer imas ulaz za 5.1 u komadu ili ti je napravljeno da moras svaki ulaz posebno spajati (satelite + buffer). Ja znam da na svojem prastarom DVD playeru nemogu pristekati X-530 upravo zbog tog razloga...

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Pitanje!!!

    Tesko mi je da.Gledo sam u to ko tele u sarena vrata ali nista nekuzim s tim ulazima izlazima pa sam doso da se s vama posavjetujem...Ako treba slikat cu vam izlaze

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Pitanje!!!

    Pusti neki mp3 cd da svira i redom ustekavaj u sve utore zvucnike

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Pitanje!!!

    Ako player ima otraga 5.1 izlaze možeš ove zvučnike ukopčati bez problema .Moraš samo kupiti dodatne adaptere za kablove tako da se premosti dva ulaza u jedan i imaš puni 5.1 zvuk .Znači player mora imati 5.1 izlaz u vidu činćeva a ne samo stero izlaz.Treba ti nešto OVAKVO x3S.U player uključiš muške a u ženske zvučnike i radi kao puni 5.1 .Ja sam takve adaptere dobio sa jednim starim 5.1 slušalivcama pa sam probao cijelu stvar sa X-530 zvučnicima i radi odlično .U hami nađeš takve adaptere za puno manju cijenu .Ovo su produžni kabeli a tebi ne trebaju tako dugački , dovoljni su ti iod 10 cm pošto x-530 imaju dovoljno dugačke kablove.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Pitanje!!!

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Pusti neki mp3 cd da svira i redom ustekavaj u sve utore zvucnike
    To sam i napravio ali je onda veoma tiho.Zelio bih zvucnike na sub spojit pa sub onda nekako u player...Player ima down-mix stereo, Dolby Digital digitalni, DTS surround to su mu audio izlazi

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Pitanje!!!

    ha, ha ..pa normalno da je tiho kada si zvučnike spojio bez suba u kome je pojačalo.Pročitaj moj prethodni post , u njemu ti je sve detaljno objašnjeno.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Pitanje!!!

    Nisam bas skuzio tvoj postupak.Ako ja sve zvucnike spojim u sub kako da ja to spojim u player.Jedino mi ostaju one zice koje spajam u zvucnu na kompu

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Pitanje!!!

    ...te žice iz zvučne na kompu isključiš i spojiš na adptere koje sam ti linkao u njihov ženski ulaz.A muške činćeve spojiš u dvd player.Treba ti takva tri adaptera.Jedan za prednje zvučnike , jedan za stražnje i jedan za centralni i sub.

    Pa sve sam ti objasnio...neznam kako da ti dodatno objasnim .

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Pitanje!!!

    Znacvi ova lijeva tri prikljucka (http://images.devshed.com/dh/stories/Lo ... age005.jpg) idu u ovo (http://www.links.hr/index.php?naziv=Aud ... 00.600.063) i onda od toga u dvd?

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Pitanje!!!

    ne nego tri desna ( crni ,zeleni i narađasti ) spajaš u liknani adapter.Kupiš takva tri i u jedan uključiš npr crni...i onda to u dvd za centralni i sub.Zeleni uključiš u drugi za FL i FR i naranđasti uključiš u treči za RL i RR .I onda u dvd playeru provjeriš u opcijama da ti pošalje testni zvuk (obično je to šum) zvučnik po zvučnik da vidiš da li je sve dobro pozicionirano.

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Pitanje!!!

    Da ma i mislio sam na desne ali sam slucajno napisao lijeve.Sad sve kuzim,HVALA

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •