Vidi rezultate ankete: Da li vas to smeta?

Glasači
29. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    19 65,52%
  • Ne

    10 34,48%
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 65 od 65

Tema: Školski udžbenici

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Školski udžbenici

    Jebemu,nisam to reko.Htio sam da se barem svako dvije godine obnavljaju.Zar je to retardirano,ne to je jedan od boljih prijedloga koji se nemoze ostvarit...

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Školski udžbenici

    jednostavnije je da napisu u nekim novim knjigama linkove za net, u rubrici: "Za one koji zele znati vise"

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    Re: Školski udžbenici

    naravno da se udžbenici trebaju obnavljat, recimo u mom nigdje ne spominju dvojezgreni/četverojezgreni procovi, sata diskovi, ram više od 512mb, ddr2 a udžbenik iz 2005.

    netrebaju oni biti hardware magazini ali recimo ne spominjanje sata diskova ili višejezgrenih procesora, rama više od 512mb i ostalog što sam gore naveo u današnje vrijeme kad su oni više-manje standard baš i nije pohvalno.

    Let the good times roll...

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Školski udžbenici

    U nas su došli udžbenici za tjelesno za razrede osnovne škole.
    Od 1-4 razreda.
    To po meni nije normalno.

  5. #65

    Re: Školski udžbenici

    Pa, uvijek mi je bilo lakše učiti iz knjiga, svakako je. Ipak je tu neka doza organiziranosti koju je teško postići bilješkama u bilježnicama i sl. stvarima.

    Neki puta mi je debilno što ne koristimo u školi udžbenike za nekoliko stručnih predmeta, pa je malo teže provjeriti neku informaciju koju profesor da.
    Pogotovo kada profesor kaže "moderni hard diskovi se vrte pri 70 okretaja u minuti - u oba smjera, ovisno o potrebi"-

    Ali inače, udžbenici su cool. Pod uvjetom da ideš u školu čiji je raspored baziran na blok satovima kako bi se smanjila količina predmeta po danu i količina potrebnih knjiga za taj dan.
    AMD Phenom 9500 @ 2.42366... GHz XD, 2 GB Kingston HiperX 800 MHz, Gigabyte MA770-DS3, AMD/ATi Sapphire Radeon HD3870 512 MB G-DDR4 @ 800 / 1310 MHz, Chieftec Turbo series 650W

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •