Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 46 od 46

Tema: Nepravda!!!

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    nisi jedini, ima takvih puno kod nas kojima je jedan dio retardiranih srba uništio dobar dio života

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    hbote, ja ću se rasplakat.
    sad još više negativnih emocija ( ) osjećam prema tim... ma ne smijem reći, srat će admini

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    hbote, ja ću se rasplakat.
    sad još više negativnih emocija ( ) osjećam prema tim... ma ne smijem reći, srat će admini
    off topic (neću više): LJUDI GLEDAJTE ISTRAGU NA NOVOJ

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    nadam se da sad ovih par izjava nemaju veze s nacionalizmom ili ću morat kikati ass
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Nemojmo zalazit u "nacionalne vode", ja sam ukazao na jednu veliku nepravdu koja se dogodila meni budući da se tema zove "Nepravda!!!" i namjerno nisam naveo ni nacionalnost ni vjeru osoba pred kojima sam bježao pa bih za dobrobit teme i foruma molio da tako i ostane.
    Svatko ima svoje mišljenje i mislim da ga nitko s ovoga foruma neće mjenjati.
    Navodite svoje primjere nepravde u svakom obliku i u svakom vremenu kad su se one zbile, ali bilo bi bolje da izostavimo nacionalnost i vjeru.

  6. #36
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    Ja sam imao sreće pa nisam morao nigdje bježati i tog se ne sjećam i ne želim se sjetiti. Tad je bilo puno nepravdi pa ih ima i sada (Gotovina u zatvoru)

  7. #37
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ova naša prošla nastavnica iz hrvatskog je kuja kakve nema Mene je KONSTATNO krivila što dvojica iza nas pričaju cijelo vrijeme.. Ja gledam u ploče ni a ne pisnem, ona se prodere "3 KLUPA!!!! TIŠINA!!! I tako sam skoro dobio komad.... KAKO JE GLUPA
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    Ja sam imao sreće pa nisam morao nigdje bježati i tog se ne sjećam i ne želim se sjetiti. Tad je bilo puno nepravdi pa ih ima i sada (Gotovina u zatvoru)
    najveća nepravda

  9. #39
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Ragnarok":4ba5ro2p
    Ja sam imao sreće pa nisam morao nigdje bježati i tog se ne sjećam i ne želim se sjetiti. Tad je bilo puno nepravdi pa ih ima i sada (Gotovina u zatvoru)
    najveća nepravda[/quote:4ba5ro2p]

    Možda, al mislim da je još veća nepravda to kaj j Milo-šević umro, a da nije odslužio svoju kaznu! To je po meni, a i po većini ljudi diljem Hrvatske, BiH i Kosova (od kud sam inače ja porijeklom), najveća nepravda, da jedan od najvećih zločinaca u povijesti čovječanstva (poslije Hit*era) umre, a da nije osuđen za sva svoja nedjela!!!

  10. #40
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    [quote=Maloki]
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao "Lord Ragnarok":vrz6yvu1
    Ja sam imao sreće pa nisam morao nigdje bježati i tog se ne sjećam i ne želim se sjetiti. Tad je bilo puno nepravdi pa ih ima i sada (Gotovina u zatvoru)
    najveća nepravda
    Možda, al mislim da je još veća nepravda to kaj j Milo-šević umro, a da nije odslužio svoju kaznu! To je po meni, a i po većini ljudi diljem Hrvatske, BiH i Kosova (od kud sam inače ja porijeklom), najveća nepravda, da jedan od najvećih zločinaca u povijesti čovječanstva (poslije Hit*era) umre, a da nije osuđen za sva svoja nedjela!!! [/quote:vrz6yvu1]

    EDIT: Sorry na duplom postu, slučajno stisnu QUOTE u namjeri da ispravim grešku

  11. #41
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486

    Re: Nepravda!!!

    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Da li vam se ikad dogodila ikakva nepravda u životu??

    Evo meni na primjer , danas u školi na Vjeronauku !
    Govori neki tip iz razreda o DaVincijevu kodu i profa se naljuti i izbaci ga van , a on onako usputno spomene da su Židovi dijeci davali čim se rode supružnike , na što ja rekoh da je istina (što i je) te sam i ja s njim morao napustiti razred !
    Vjeronauka je zaglupljivanje.

    Ja sam se jednom posvadjo s nekakvim hodžom koji je tvrdio da na Marsu i Mjesecu nema gravitacije
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  13. #43
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Nepravda!!!

    = Citat = Izvorno postao jeretik
    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Da li vam se ikad dogodila ikakva nepravda u životu??

    Evo meni na primjer , danas u školi na Vjeronauku !
    Govori neki tip iz razreda o DaVincijevu kodu i profa se naljuti i izbaci ga van , a on onako usputno spomene da su Židovi dijeci davali čim se rode supružnike , na što ja rekoh da je istina (što i je) te sam i ja s njim morao napustiti razred !
    Vjeronauka je zaglupljivanje.

    Ja sam se jednom posvadjo s nekakvim hodžom koji je tvrdio da na Marsu i Mjesecu nema gravitacije
    Lol ,


    Btw. danas sam opet imao vjeronauk i ispitivala me profa. , dobio 3 dok je jedna ucenica za isto znanje (mozda cak i nijansu lošije) dobila 5 !

  14. #44
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    A što ćeš , nitko ne voli istinu u zadnje vrijeme. Npr . moj ujak je padao 4 razred osnovne zato što se zvao Ante , a to je kao hrvatsko ime što je ravnateljica srpkinja mrzila. Ja npr. živim u **( oprostite na psovki , ako ste osjetljivi ne čitajte dalje)** vukojebini , gdje nema nikog živog ( ili normalnog barem ) . Moram se svako jutro u 5.30 dizat na bus da bi došao u školu gdje muladija oko mene plače jer su dobili loše ocijene i svađaju se oko svog prosjeka ocijena ( tko mi je kriv što sam upisao gimnaziju ).

  15. #45
    Senior Member Lock'n'Load Johnny68's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    140
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    A evo vam sada jedna prava životna nepravda:
    Prije 15 godina sam morao bježati iz svojeg sela pred i ostavljat sve što imam u svojoj kući(slike, nakit koji sam dobio za krštenje, namještaj, psa, aute, kamion..itd), kuća i sve u njoj(što nije ukradeno) je spaljeno, pas mi je ubijen, auta i kamion puni metaka i gelera, proveo sam djetinstvo po hotelima i igrao se s magnetima jer igračaka nije bilo, spavao po skloništima i slušao granate kako padaju 1-2 km od mene, otac mi je rijetko bio doma jer je bio na položaju, obnavljao sam spaljenu kuću 5 godina...itd.
    I sada nakon svega toga ja moram gledat te iste ljude zbog kojih sam bježao kako se šetaju mjestima koja su palili i kako se voze cestama koje su rušili samo se sada nazivaju turistima i oni su kao sada poželjni jer donose novac, i gledam kako im se kuće grade i obnavljaju u godinu danam, a ja sam svoju obnavljao 5 godina.
    E ako to nije nepravda onda neznam što jest.
    FANTASTIČNO!!! Bravo majstore! Iako vrlo tužno, lijepo sročeno!

  16. #46
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Nemojmo zalazit u "nacionalne vode", ja sam ukazao na jednu veliku nepravdu koja se dogodila meni budući da se tema zove "Nepravda!!!" i namjerno nisam naveo ni nacionalnost ni vjeru osoba pred kojima sam bježao pa bih za dobrobit teme i foruma molio da tako i ostane.
    Svatko ima svoje mišljenje i mislim da ga nitko s ovoga foruma neće mjenjati.
    Navodite svoje primjere nepravde u svakom obliku i u svakom vremenu kad su se one zbile, ali bilo bi bolje da izostavimo nacionalnost i vjeru.
    ako mene pitas to nemogu biti ti isti ljudi (osim ako mislis na cijeli narod srba sto inace ne bi bilo u redu)
    inace ja na srecu nisam imao takvih problema... moja sucut...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •