Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 151

Tema: BattleForge

  1. #1
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    BattleForge

    RTSSbaziran na TCG sistemu. (trading card game)S(nije na poteze)
    Kada startate igru dobijete odredjene karte od kojih mozete slagati deckove (mixati ih medjusobno ili ici full na nesto)
    Znaci nema izgradnje gradjevina za proizvodnju unita, vec se uniti spawnaju "bacanjem" odredjene karte.
    Za izgradnju unita se koristi Power koji se prikuplja kada zauzmete kristale na odredjenim djelovima mape.
    Postoje tri "rase", Fire, Frost, Nature i Shadow i svaka ima 4 Tier-a.
    Da bi napredovali kroz Tier-ove treba zuzeti odredjene pointove na kojima izgradite "Orb" koji vam treba.
    Orbovi su u 4 razlicite "boje" (fire,frost,etc) i za npr T2 trebate imati dva orba, T3 tri orba itd.

    Vise detalja imate tu: http://www.battleforge.com
    Gameplay filmici: http://www.gametrailers.com/game/6757.html

    Evo ja derem ima par dana po Beti i bas je zakon

    Na FilePlanetu mozete nabaviti Beta key i tamo dobijete link za dload.
    http://www.fileplanet.com

    hf

  2. #2

    Re: BattleForge - *MMORTS

    to nikad neću zaigrat
    pa to je ko yu gi oh

  3. #3

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Volio sam Etherlords i općenito nemam ništa protiv TCG tako da ću i ovo probati.
    Trenutno skidam client i samo me zanima dokle zapravo traje BETA?

    Samo mi se malo taj MMO dio ne uklapa u sve, ali budem vidio.

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Igra mi se cini predobra. Zanima koliko MB-a ima za skinut posto sam pri kraju s paketom i dali se zna koliko ce se placati kada izade iz bete?
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  5. #5
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: BattleForge - *MMORTS

    @sabbath32

    Eh zna sam da ce netko ovako uletiti cim se karte spominju

    Ali zapravo ovo nema skoro nikakve veze s kartama je NIJESna poteze nego je cisti RTS.
    Zamislite karte kao obicne unite koji imaju instant spawn, razni toweri i zidovi i sta ja znam imaju build time.
    Jedina razlika izmedju klasicnog RTSa je sta ne postoje gradjevine za izgradnju unita, nego se sve odvija u hodu.
    Za proizvodnju unita i sranja koristi se power koji se farma tako sta zauzmete power kristale.


    Neznam tocno dokle ce beta trajati, nadam se do izlaska igre, a navodno igra izlazi u
    trecem mjesecu.

    Stavija sam zvjezdicu na MMO* jer nije bas ovo neki MMO kao takav, mislim da je limit 12 igraca po mapi.
    Oni to zovu MMO vjerovatno zato jer su svi povezani na istom sistemu i na istom chatu i trade i akucije su dostupne svima.
    Bitke mogu biti "masivne" kad se nakupi pun kur*c unita po ekranu onda nastane opci krkljanac, nevidis ko pije ko placa
    (to mi je jedna od zamjerki, kamera je preblizu imho, skupis par Juggernauta i jos od ostalih leekova i kad uletis u neki vec fight ekran je pun unita i spelova i explozija i svega, ... triba bi biti neki bird view malo udaljeniji.
    I jos mi je sranje totalno sta u PvPu nema Fog of War ... totalno imbecilno ... odmah mozes pratit sta ko radi)

    @Kalhant

    Ima ti 10gb ... poprilicno (ali ja sam na fletu pa bmk)

    Kad izadje iz bete nece se placati pretplata, nego ce se s parama moci kupovati Booster packovi.
    U igri imas Gold i BF Pointove, Gold dobivas na PvE i PvP i s njim upgradeas karte.
    BF Pointovi se trenutno cini mi se nemogu dobivati nikako osim s tradeom, znaci prodajom karata koje ti netribaju.
    S BF Pointovima mozes kupovati karte na marketu i kupovati Booster packove.
    Booster pack ti je zapravo paket random karata, ako oces kupis jedan Booster i nadas se da ces dobit neku Ultra Rare kartu

    Jos se nezna tocno kako ce sve to na kraju funkcionirat s tim placanjem i kako ce se dobivati jos BF pointovi ali vidit cemo.

    Eto tolko od mene ... ako ima jos koje pitanje samo pucajte

  6. #6
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Hvala na iscrpnom odgovoru. Samo jos par pitanja ako moze .
    1. Koliko ce otprilike kostat boosteri (ako se zna)
    2. Dali postoji neki super deck koji pobjeduje sve, jer ako postoji to bi bilo jadno
    3. Dali lagga server te dali je obican ADSL dovoljan da ne pocne laggat ko ludo usred masovne bitke

    to bi bilo sve, hvala unaprijed
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Evo skinio sam instaler i sada mi se updejtira.Imao sam malih problema sa registracijom ali to sam riješio. Dosta sporo mi ide update (oko 20 - 100 kB/s) no ostavit cu ga preko noći, nadam se da ce mi se brzina popravit. Jako mi se sviđa sama ideja i nadam se da cemo odigrat koji match

  8. #8

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Hvala na informacijam Necto... sad me samo brine kako to misle izvesti sa kupovanjem boostera, bar sa stajališta nas koji ne koristimo ili nemamo karticu (za plaćanje mislim, na neku iz igre). Ima li kakvih naznaka da će biti i SP komponenta? Ne smeta mi što je online nego će neki uvijek biti inferiorniji naspram drugih jer recimo ne mogu kupovati boostere.

    Zapravo, podsjeća me na one azijske shopove u njihovim free MMO naslovima... pare diktiraju uspješnost?

  9. #9
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: BattleForge - *MMORTS

    @Kalhant

    Ne postoji neki super ultra pwnage deck jer mozes slagati masu kombinacija, ali zato postoje neke IMBA karte koji lagano narusavaju balans, u PvP-u naravno.
    Ali ipak ovo je jos Beta pa ce se sve to na kraju izbalansirati garant.

    Kada radi normalno server niti bitke niti nista ne laga, ja picim sve na max na 1680 rezi na 22" monitoru.
    Jedino kada ovi nesto drkaju po serveru, patchiraju ili sta ja znam, onda zna zajebavati server i tako ... (hint: Beta)

    Nezna se koliko ce kostati boosteri ali ako nesto drasticno ne promjene karte koje dobijes u Boosteru, sumnjam da
    ce biti ooogromna navala na Boostere i da ce leekovi s "vise RL para" biti u prednosti. Jer ...
    Postoji 4 vrste karata, Common, Uncommon, Rare i Ultra Rare
    U Boosteru dobijes 8 RandomSkarata od toga 1 Rare, 2 Uncommon i 5 Common (Random!)
    U Boosteru dobijes karte iz svih "rasa" tako da mozes ti biti full Fire recimo a ne dobiti niti jednu Fire kartu u Boosteru.
    Navodno se i preko Boostera dobiju i Ultra Rare ali neznam, nisam jos ni jednu dobija. (zato i jesu Ultra Rare )

    Ali bit je sta su karte u Boosteru Random tako da recimo, sada u beti kada kreiras leeka dobijes 2 Boostera i 2000 BF Pointsa.
    s 2k BF Pointsa mozes kupiti jos 10 Boostera (svaki je 250 BFP).
    I kad otvoris tih 12 Boostera skuzis da imas pun kurac duplikata i jos vise Common karata
    Svaku kartu mozes Upgradeat 2 puta, a za upgrade ti treba duplikat, tako da tu ode dosta duplikata, i zato je i malo zajebanije
    ako vam trebaju dupli od nekih Rare a onda ih nemate, ali zato postoji Trade.

    Sigurno da ce biti manijaka koji ce potrositi 500 dolara recimo za nakupovati Boostere samo da bi dobili rare, ali mislim da ovaj oblik placanja nece toliko unistavati igru kao Micro Paymenti u Azijskim MMORPGovima, jer tamo znas tocno koje prednosti kupujes, a ovdje je ipak kolko tolko random.

    IgraSima PVESdio!!
    Pa ja samo i igram PvE citavo vrime, jer malo mi na kur*c ide sta nema Fog Of War pa se nisam jos upusta u PvP.
    A i preko PvEa se dobivaju upgradei za karte, pa da se malo "boostam" prije nego krenem s PvPom.
    Inace u PvEu imate mape i kampanju ko u svakom dugom RTSu i picite po mapama i derete.
    S tim da postoje solo PvE mape a i mape s vise igraca, 2, 4, 8, 12 (12 je max cini mi se), i onda derete Co-Op
    U igri ima i tab s Knjigom kao, u kojoj se otkljucava storylne kako prelazite mape.
    Ono ima masivno za citanje, lore i svakakvih sranja, i bas mi se to cita ... ali jos vise mi se igra tako da cu to kasnije procitat.

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Igra mi se cini predobra, moram nagovorit frenda sa flatom da mi skine . Ako ljudi koji kupuju karte nece imat prednost mislim da ce ovo bit jedna od boljih mmo-a na trzistu.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  11. #11
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Ma gledaj na ovo vise kao na RTS s global chatom

  12. #12

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Update završio i sad još samo trebam naći vremena i probati... imaš neke savjete o tome što raditi, a što ne kad počnem?

  13. #13
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Nemoj kupovati karte s aukcija ... jer te oderu posteno.

    S prvim parama koje dobijes (2k) kupi 8 boostera, i + ona dva sta dobijes na pocetku, imat ces ih 10.
    To otvoris i vidis koje si karte dobija, ako ti triba neka karta javi meni i pitaj, iman ja dosta duplikata.

    Ingame nick mi je Necto ... napisite i vi koji je vas tako da znamo.


  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557

    Re: BattleForge - *MMORTS

    nick mi je Stryder (cudno nije zauzet ko u svim ostalim MMO igrama xD). Probao danas ujutro malo igrat i taman kad sam trebo imat onaj tutorial meni se crashala igra.Kad sam ponovno uso malo sam nakupovo karata (potrošio svu lovu na jedan onaj veci paket i ostalo na male pakete), slozio svoj deck i oso igrat PVP, a nisam imao pojma...pa me neki lik totalno rasturio jer ja sam unite slao da zauzimaju one pointove umjesto da sam stavio da se gradi na njima . Igra je ok , ali nisam ju puno igrao tako da još praktićki ništa neznam.

    Par stvari me zanima.Kako da upgrejdam karte, jer imam nekih po 3komada odem upgrade ali nemogu nikako.I zanima me kako da znam koja je karta ultra rare a koja rare?

  15. #15
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Kada predjes PvE mapu onda dobijes neku Upgrade kartu, i kad nju dobijes onda mozes upgradeat, a duplikat ti
    sluzi da dodatno "boostas" jacinu Upgradea.

    Common ti je smedja ikona u Donjem desnom uglu, Uncommon Srebrena, Rare Zlatna i Ultra ti je "Platinum boja"

  16. #16
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Idem na rodideljske sastanke. POVOLJNO!
    Postova
    270

    Re: BattleForge - *MMORTS

    cek cek cek
    igra ce se trebat poslje bete kupit (cd) i bit ce item mall???
    I'm watching you.

  17. #17
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Naravno da ces igru trebat kupit, pa di si ti vidija da EA proizvodi besplatne igre

    Inace evo official post maloprije s foruma.


    Skracena verzija:
    Moje pare s ovim sistemom nece vidit

    gg EA



    Official Announcement

    Hi Everybody Announcements

    The following is for you to get an overview of the BattleForge pricing model.

    BattleForge is coming out as a “Boxed Product“, at a suggested retail price of €/USD 49.99.

    The retail package will contain, in addition to the game, themed decks for each of the game’s four powers.
    The “standard-decks”, which are in every retail package, consist of 16 cards.
    On top of that, your retail package contains 3000 BattleForge points. Each Booster Pack costs 250 BattleForge points.
    With your initial allotment of BattleForge points, you can buy a total of twelve Booster Packs – or 96 cards, as each Booster Pack contains eight cards.

    After your purchase, you will have 160 cards: 64 from the standard decks and 96 from the Booster Packs.

    You can gain more BattleForge points either through bargaining at the in-game Market Place, or purchasing the BattleForge Point Box.
    The BattleForge Point Box can be bought from retail outlets or online. The box costs €/USD 19.99 and contains 2000 BattleForge points.
    As a BoosterPack costs 250 points, the breakdown cost is that each Booster Pack costs €/USD 2.50.
    The eight card Booster Pack is made up of five “common” cards, two “uncommon” cards and one “rare” or “ultra rare” card.


    BattleForge is due in stores on March 26 (or March 27 in some territories). Aside from your own internet service costs, there are no fees for playing online.
    After release, BattleForge will be continuously updated with new content. The first map update is planned for April.
    S

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: BattleForge - *MMORTS

    cek, cek to znaci da neces moc osvojit battle forge pointove ili kartu u igri?
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  19. #19
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Tako je, imati ces samo pocetnih 3000 BF s kojima mozes pokupovati Boostere ILI kupiti karte s marketa.
    A posto ne postoji nikakav izvor tih BF, kad ti ih nestane nemozes ih vise nikako dobiti osim kupnjom s pravim parama.

    Ili prodavanjem karata na marketu, sta je imbecilno jer tebi BF treba da bi kupija karte, koju kitu ces ih onda prodavat

  20. #20

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Pa da, to sam izvorno i mislio. Nekako sam sumnjao da će oni naplaćivati boostere (karte, jel'te), a onda u samoj igri ponuditi nekakav princip kako da ih dobiješ bez da im platiš (nekakav drugi izvor BF-ova). Iako, sistem nije nužno loš ako ne planiraš kupiti dodatne boostere... i dobio si dobre karte u prvih 12 boostera... i duplikati su koje možeš prodati.

    ....

    OK, nije dobar system za nas siromašne.

  21. #21
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: BattleForge

    Haha, koji fail, Svakog dana sve manje i manje kupujem EA igre, et, jedino me BF serijal drži, al i on saka od BF2.

    Da se vratim an temu, EA sad samo po novcu i novcu roka, ipak, novac pokreće sve.
    Podsjetimo se samo NFS: Andrkaver, ma sramota, žalost nad žalostima.

    Kupi ingame auto s pravim novcima, di je bit igre onda nek ga sam osvojit tokom igre.

    Ma žalosno!


    A sad do same igre, igra ima potencija, i to brdo potencijala, al s ovim sistemom naplačivanja, jao jao.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  22. #22
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Ma igra je zarazna totalno, sistem slican ko dota ... ima potencijala masivno ...

    Ali eto ... moraju oni pocucat sta vise para u sta kracem roku, zaboli ih kita za igre i igrace

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Ali fakat sam razocaran. Jedna od rijetkih igra koja mi se svidjela odma i onda ovak. S ovakvim sistemom igra ce bit totalni shit, doci ce ljudi koji imaju pare na bacanje u RL-u i kupit odma 50 boostera pa se ti lagano hebi sa pocetnim kartama. A sta sam drugo mogo ocekivat od EA...
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Da, igra je jako zarazna ali s ovim sistemom placanja ne idem dalje od bete. Uzivajmo dakle dok još traje

  25. #25
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: BattleForge - *MMORTS

    A opet imamo single player koji mozemo odigrat bez ikakvog spajanja na net. Slucajno naletio na igru sad, bas izgleda super, po datumu izlaska cini se da dolazi negdje za mjesec dana...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postova
    316

    Re: BattleForge - *MMORTS

    i izašla je,je ko odigro??
    e8400@4 ghz scythekamangle,zotac gtx 260 amp2,250+160+80+80 gb sata hdd,corsair vx 550w,2x2 gb mushkin redline,dvd-rwx2.

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: BattleForge - *MMORTS

    = Citat = Izvorno postao Necto
    Naravno da ces igru trebat kupit, pa di si ti vidija da EA proizvodi besplatne igre
    A battlefield heroes?
    ja proba instalirat battleforge al neradi neznan zasto. odma san odusta.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: BattleForge - *MMORTS

    Ja demo igrao sada, baš je super igra, lol uopšte nema nikakve veze sa dotom, naime i ono skoro sve veze sa Magic the Gathering ko da su kopirali na neki način MtG.

    Naime brijem da če se brinut za igricu jako dobro pošto se kupuju boosteri za RL money... ali zato nečemo se mi toga baš naigrat xD. U biti ne isplati se ulagat u virtualne karte... radije ču skupljat i kartat MtG... tu su nagrade po 10 i više soma ono... a karte se čini nikad neče propast. A ova igrica če zastarit... bzvz su malo napravili ali ajde, bogati se mogu zabavit -.-' .
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  29. #29
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: BattleForge

    You always wanted to pay a visit to the World of Nyn but couldn’t scrape together the fare for the trip? Then you should now start packing your bags because BattleForge is now a Play4Free title!
    The BattleForge Play4Free Client, which you can download here, offers you complete access to all areas and functionality of the game, including all content updates (new PvP maps, Renegade Campaign) made available since release.
    Along with all functionality of the game, BattleForge Play4Free includes two decks consisting of 32 cards. You can play any scenario in the game, including the Renegade Campaign. With BattleForge Play4Free, you are also able to purchase Booster Pack and bid on cards in the Auction House.
    However, you can only offer a card in the Auction House once you have reached level 4 in PvE and level 10 in PvP. Direct trades and sending in-game mail with attachments are also blocked until you reach this experience level.
    You tried out BattleForge with the demo? Then it’s definitely worth your while to switch over to Play4Free. In the demo version, you could only play a small number of the maps and scenarios available, and you couldn’t trade or buy cards in the auction house. Those restrictions have been removed!
    Do you still have questions about BattleForge Play4Free? Then stop by and visit the official forum and have a look at our FAQs!
    http://www.battleforge.com/portal/si...00100d2c0aRCRD

    To se traži
    A baš sam planirao kupiti igru kad ovo

  30. #30
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: BattleForge

    Da, to je zaista lijep potez.
    Samo, hmm, di je caka...možda je nema ^^

    btw, BattleForge ima po meni jedan od najboljih soundtrackova.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •