Vidi rezultate ankete: Plasman Hrvatske će bit:

Glasači
84. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • 2. mjesto

    24 28,57%
  • 1. mjesto

    39 46,43%
  • 3. mjesto

    7 8,33%
  • 4. mjesto

    3 3,57%
  • 5.-8. mjesto

    5 5,95%
  • ispod 9. mjesta

    6 7,14%
Stranica 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 347

Tema: rukomet

  1. #301
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Pa da, jer nemamo nikog u Vladi kao šta Zadar ima Kalmetu. Da Rijeka nije crvena skroz naskroz, možda bi se našao neki Hadezeovac iz Rijeke u Saboru ili Vladi...

  2. #302
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Nitko iz Zagreba nije iz Zagreba.
    The Croatian capital is called Zagreb, mostly inhabited by students and other sorts of people not born in Zagreb. There is an urban legend about people actually been born in Zagreb, but all witnesses disappeared under mysterious circumstances. There is no proof that people actually born in Zagreb are in any relation to Dodo birds. And, not to forget, Zagreb is a home for more than 101 Dalmatians.

    Uncyclopedia ftw.

  3. #303
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Ironično, već mi je danas netko pokazao taj citat.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #304
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Posebna napomena: intelektualče koji si spomenuo kako mi purgeri ne znamo navijati - reci to svojim rođacima. Dok god u Zagrebu ima 120k zagrepčana nemate se pravo žaliti ni na što. Ako je Split najlipši grad na svitu, što ne živiš u njemu?
    Ma moze vas bit milijardu navijaca ali vi ste za nista samo surlate a neznate ni jednu pjesmu zapjevat...Mora vam animator nešto započet pjevat a kad započne traje deset sekunda...SRAMOTA...Kad vas gledam nemam osjecaj zadovoljstva kao kod splicana,oni pjevaju vesele se a vi ste tamo samo da se pokazete i da sjedite ko trulave babe...I to je istina ja neznam ko ce rec da je u zagrebu bolje nego u splitu...Ja u zivotu nikad nisam bio u splitu a u zagrebu puno puta i naravno da sam za zagreb ali samo kazem da su splicani puno bolji i oduvijek su bili!!!Zato odlepršaj sa tim tvojim sranjima da je vas više i da ste zato bolji navijači

  5. #305
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    A zasto se moramo djeliti na Zagrebčane, Splićane,Riječane, Varaždince, Trogirane,Gospićane,Vukovarce,Osječane.... purgere,tovare,slavonce,bodule...

    Zašto nemozemo - kako i navijači vole pjevati : "Mi Hrvati"?

  6. #306
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao ReiKo

    Zašto nemozemo - kako i navijači vole pjevati : "Mi Hrvati"?
    Teško je naći krivca za neuspjeh u takvim situacijama!

  7. #307
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    bija san na poljskoj i moran reć da nije baš neki doživljaj
    čovik iza mene je tražija da sidnen, da bi on sa stolice bolje vidija...
    a da ne govorin da niko nezna pivat
    vaik ludlo

  8. #308
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Vori proglašen najboljim igračem, bravo
    imamo srebro!!

  9. #309
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    I sad kad je sve gotovo , što sada ?
    Da imamo velebnu dvoranu ...vrlo korisno.Zadužio se Zagreb za pravu stvar.A preko puta nedovršena bolnica koja tako stoji 20 godina.To što starci umiru po trulim bolnicama nema veze.To što su izdvajali za zdrvstvo cijeli život , nema veze.Imamo dvoranu , imamo Hrvatsku !
    nek sa svim dvoranama osim Arene rade što hoće, jer Arena može još ohoho puta bit puna. repka će, pošto se sistem kvalifikacija za prvenstva promjenio, igrat više na domaćem terenu, a ne sumnjam ni da će tekme Zagreba u LP privuć veliku pozornost.
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  10. #310
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    1.003

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao mrs.croft
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    I sad kad je sve gotovo , što sada ?
    Da imamo velebnu dvoranu ...vrlo korisno.Zadužio se Zagreb za pravu stvar.A preko puta nedovršena bolnica koja tako stoji 20 godina.To što starci umiru po trulim bolnicama nema veze.To što su izdvajali za zdrvstvo cijeli život , nema veze.Imamo dvoranu , imamo Hrvatsku !
    nek sa svim dvoranama osim Arene rade što hoće, jer Arena može još ohoho puta bit puna. repka će, pošto se sistem kvalifikacija za prvenstva promjenio, igrat više na domaćem terenu, a ne sumnjam ni da će tekme Zagreba u LP privuć veliku pozornost.
    A dvorana Višnjik u Zadru nece biti puna ? To što redovno na košarkaškim utakmicama fali mjesta nema veze. Neke dvorane su bile višak, ali i neke su prijeko potrebne, mada kao što bezimeni kaže, jebeš sport, važnije je zdravstvo. Cestitke repki na drugom mjestu, ima jos prilika za zlato

  11. #311
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao Sphinx
    = Citat = Izvorno postao mrs.croft
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    I sad kad je sve gotovo , što sada ?
    Da imamo velebnu dvoranu ...vrlo korisno.Zadužio se Zagreb za pravu stvar.A preko puta nedovršena bolnica koja tako stoji 20 godina.To što starci umiru po trulim bolnicama nema veze.To što su izdvajali za zdrvstvo cijeli život , nema veze.Imamo dvoranu , imamo Hrvatsku !
    nek sa svim dvoranama osim Arene rade što hoće, jer Arena može još ohoho puta bit puna. repka će, pošto se sistem kvalifikacija za prvenstva promjenio, igrat više na domaćem terenu, a ne sumnjam ni da će tekme Zagreba u LP privuć veliku pozornost.
    A dvorana Višnjik u Zadru nece biti puna ? To što redovno na košarkaškim utakmicama fali mjesta nema veze. Neke dvorane su bile višak, ali i neke su prijeko potrebne, mada kao što bezimeni kaže, jebeš sport, važnije je zdravstvo. Cestitke repki na drugom mjestu, ima jos prilika za zlato
    ok za Višnjik, al ak se uskoro tamo potpuno ne preseli atmosfera iz Jazina, onda se može komotno rušit
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  12. #312
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Stvarno se to moglo uložit u zdravstvo, ali šta sad.

    Zagrebačke bolnice su stvarno suvremene, barem ono što sam vidio od KBC Rebro, ali u Rijeci, npr. je katastrofa. Riječki KBC izgleda kao laboratorij dr. Frankensteina. Kad sam išo vadit krajnike, prijavio sam se u prostoriji koja je nekad bila kotlovnica, u podrumu, sa otpalom fasadom i jednom neonkom koja je radila kako treba. Druga je žmigala. Pravi RE setting.

  13. #313
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao Chappi
    Ma moze vas bit milijardu navijaca ali vi ste za nista samo surlate a neznate ni jednu pjesmu zapjevat...Mora vam animator nešto započet pjevat a kad započne traje deset sekunda...SRAMOTA...Kad vas gledam nemam osjecaj zadovoljstva kao kod splicana,oni pjevaju vesele se a vi ste tamo samo da se pokazete i da sjedite ko trulave babe...I to je istina ja neznam ko ce rec da je u zagrebu bolje nego u splitu...Ja u zivotu nikad nisam bio u splitu a u zagrebu puno puta i naravno da sam za zagreb ali samo kazem da su splicani puno bolji i oduvijek su bili!!!Zato odlepršaj sa tim tvojim sranjima da je vas više i da ste zato bolji navijači
    Vidim da ne čitaš pa ću ti sažeti:
    - nisam napisao da bolje navijamo
    - nisam napisao da nas je više
    - napisao sam da u Zagrebu ima više "dotepenaca" od omiljenih ti Purgera
    - napisao sam da ne pljuješ po Purgerima jer je stanovništvo ovdje homogeno koliko i prokleti mozaik na zidu
    - napisao sam da u Areni nisu bili samo Purgeri, vjerojatno je većina ljudi bila porijeklom izvan grada, a tu rade, studiraju ili se prave "in"

    Ukoliko imaš još kakvih pitanja, molim te, reci, rado ću ti pomoći su shvaćanju mog visoko kompliciranog teksta.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  14. #314
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    mda...možda je rulji u Areni i trebao animator ( a stvarno jest ) no ono na Jelačić placu...svaka čast rulji...tisuće duša navija kao jedna...čovjeka prođu trnci kad to vidi ka teveu, ne mogu ni zamisliti kako je bilo tamo...

  15. #315
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    mda...možda je rulji u Areni i trebao animator ( a stvarno jest ) no ono na Jelačić placu...svaka čast rulji...tisuće duša navija kao jedna...čovjeka prođu trnci kad to vidi ka teveu, ne mogu ni zamisliti kako je bilo tamo...
    Trebao si biti na Hrvatska - Brazil u Berlinu 2006. na SP u nogometu zadnjih 10 minuta utakmice. Takvo nešto se viđa samo 1 u životu...


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  16. #316
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    super je kako smo sad svi ponosni na "naše" rukometaše, a sve što nas povezuje jest nacionalnost.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  17. #317
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    POBJEDAAAA
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  18. #318
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Kratko cu samo reci.

    IHF SMEĆE.

    Cestitam nasim rukometasima.

    +publika u Zagrebu nije suxala ni malo, prestanite brijat gluposti..

    pingvin vam je sve rekao..
    #paperplatoongoonz

  19. #319
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Da, Hrvati > sve ostale nacionalnosti, pogotovo Danci.

    Mislim da bi trebali ukinuti sve odnose sa Danskom i zapaliti njihovu zastavu na Trgu bana Jelačića. IHF treba raspustiti jer je to kršenje osnovnih nacionalnih prava. Uskratili su pravo Hrvatima da ownaju svih kako i spada.

  20. #320
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    ček.. rukomet?! pa kaj nije prošlo prvenstvo?

  21. #321
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Prvenstvo nije gotovo dok Hrvatska ne dobije zlato.

  22. #322
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Prvenstvo nije gotovo dok Hrvatska ne dobije zlato.
    joj velki hrvatu , slažem se i ja da su suci malo prcali , ali vi niste vidjeli da su i njih prcali , npr. abalou sude prijestup u kontri a lik je odskocio na 9 metara.... nisu nam suci krivi što u 15min smo zabili 1 gol i što fizicki nismo spremniji od francuza...

  23. #323
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    To je sve bio sarkazam. Nisam veliki Hrvat. Imam samo 178 cm.

  24. #324
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao pimp
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Prvenstvo nije gotovo dok Hrvatska ne dobije zlato.
    joj velki hrvatu , slažem se i ja da su suci malo prcali , ali vi niste vidjeli da su i njih prcali , npr. abalou sude prijestup u kontri a lik je odskocio na 9 metara.... nisu nam suci krivi što u 15min smo zabili 1 gol i što fizicki nismo spremniji od francuza...
    i doskočio s obje noge unutra i tek onda pucao
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  25. #325
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    a dobro , taj dio nisam vidio , jer je bila buka i svi su skakali oko mene , vidio sam samo snimku i na njoj je bio odskok na crti od cca 9 metara ,

    btw. šprem kojeg sam toliko branio me zahebao , govno jedno , xDDD , istina da je bio odlican u obrani i da nam je abalo dao samo 2-3 gola ali je suckao onih 2 zicera i 3 šuta s krila koliko se sjecam ,

  26. #326
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    eto je i červar pritznao da je fulao s njim i da se opet igra da bi stavio hrvatina, ali i mislio sam da će staviti šprema u finalu, nisam se začudio kad sam ga vidio tamo, al bome jesam kada je onu prvu kontru onako fulao
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  27. #327

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Ide mi na živce kako svi idoliziraju tog Hrvatina

  28. #328
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Ma oporavit će se Štrlek i neće više biti problema.

  29. #329
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    pederseni

  30. #330
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao pimp
    joj velki hrvatu , slažem se i ja da su suci malo prcali , ali vi niste vidjeli da su i njih prcali , npr. abalou sude prijestup u kontri a lik je odskocio na 9 metara.... nisu nam suci krivi što u 15min smo zabili 1 gol i što fizicki nismo spremniji od francuza...
    ovak, slažem se s tobom da nije na razini takve ekipe kao što je Hrvatska da u 15 min zabije 1 gol, ali to što kažeš da su suci "prcali" i Francuze samo dokazuje koliko je u biti ta utakmica bila regularna... jer bez obzira na čiju štetu oni krivo sudili i da li iza toga postoje skriveni motivi, ne moze se sakrtiti činjenica da su samim time UTJECALI na razvoj igre... da, utjecali su na razvoj igre, i upravo zbog toga nitko ne moze i nitko nikad nece znati što bi bilo da su sudili suci koji su dorasli zadatku i sudili bez grešaka ili eventualno 1, 2 kardinalne greške... na finalu svjetsko prvenstva to bi trebalo biti conditio sine qua non...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •