Vidi rezultate ankete: Plasman Hrvatske će bit:

Glasači
84. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • 2. mjesto

    24 28,57%
  • 1. mjesto

    39 46,43%
  • 3. mjesto

    7 8,33%
  • 4. mjesto

    3 3,57%
  • 5.-8. mjesto

    5 5,95%
  • ispod 9. mjesta

    6 7,14%
Stranica 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 347

Tema: rukomet

  1. #121
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    odu i Šveđani!!!
    bravo naši, 4 boda nosimo dalje

  2. #122
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    kapa dolje...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  3. #123
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Čupić legenda, ima satova za bližu prodicu! Losert je lijepo počeo, šteta što mu je kasnije pala koncentracija. Ali šta je Alilović skidao
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  4. #124
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Ali kakvu obranu imamo...

  5. #125
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    ma svaka čast svima, apsolutno su ovom igrom dokazali da mogu do naslova. Samo tako
    I am an island.

  6. #126
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Živjela Hrvatska!Bio sam na treningu i nisam gledao(žao mi je ali šta ću),znao sam da će dobit i to je bit svega.Evo dobili smo i ovu tekmu a bitmp ke da se ne opustimo,da igramo na ovakvoj razini i samo tako ćemo ići do kraja.
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  7. #127
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    samo da ne dobijemo Francuze, oni su naša Ahilova peta
    I am an island.

  8. #128
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    E svi kažu to,ma ja ti kažem da ako budemo igrali protiv Francuske da će osveta biti slađa nego ikad.
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  9. #129
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Pošto nisam vidio kako francuzi igraju, mogu reći samo da će biti tjesno!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  10. #130
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    e svaka cast deckima, bila je teska tekma, al su se opet pokazali ...sad sam siguran da možemo do zlata. Glede daljnih tekma, well, polufinale smo si sada prakticki osigurali i možemo s puno manjim opterecenjem odradit ovaj drugi krug. I bas me zanima kak bu izgledala ona tekma između Makedonije i Srbije u Zadru. Bit ce to nesto
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #131
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Na stolici
    Postova
    451

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Zlato je nase XD , mislim kak igramo, nemoze nis drugo biti

  12. #132
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    sinoćnja tekma je bila toliki epic win da je trebala biti ilegalna...igra s igračem manje i davanje 2 gola u jednoj minuti su trebali natjerati Švede da se pokupe i zabarikadiraju oko gola^^

  13. #133
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    e svaka cast deckima, bila je teska tekma, al su se opet pokazali ...sad sam siguran da možemo do zlata. Glede daljnih tekma, well, polufinale smo si sada prakticki osigurali i možemo s puno manjim opterecenjem odradit ovaj drugi krug. I bas me zanima kak bu izgledala ona tekma između Makedonije i Srbije u Zadru. Bit ce to nesto
    e, ovo zadnje je istina, što bih dao da na to mogu ići...

    btw, hellboy, mislim da su i oni na početku bolje igrali kad su imali igrača manje, nisu znali što radit pa su razvaljivali izvana...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  14. #134
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    cijela tekma je bila predobra...ali situacija kad su sa igračem manje dali 2 pogotka u manje od 1 minute je i moju staru, koja je sportski fan isto kao što je Boz žensko, digla na noge od veselja...

  15. #135
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Meni je posebno drago što je Južna Koreja dobila Španjolsku i prošla dalje! Zaslužili su to još od utakmice s nama!

  16. #136

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Al' su nas stative voljele u ovoj utakmici, uf.

  17. #137
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    [quote=Aerial_51]
    = Citat = Izvorno postao pimp
    = Citat = Izvorno postao "Aerial_51":kds76ohn
    U, ovo je gusta utakmica, šveđani su jako dobri... netko treba ometati golmane praćkom iz publike da Ćupić može neometano gurati loptu s krila
    neznam koju tekmu gledaš ali čupić skoro sve zabija... dao 8 golova...
    Je, al od toga je samo 2 ili 3 s pozicije krila, na to sam mislio...

    Enivej, dobra utakmica, rasturamo so far [/quote:kds76ohn]


    opet neznam koju si tekmu gledao , čupić je dao 8/12 , s krila je imao 5 šuteva ,od tog su 3 ušla , sasvim dobra statistika za krilo , s tim da je zabio 2 gola iz kontri , i 3 gola s 7 metara , a ako nisi znao švedski golmani su najbolji na ovom turniru... možda si zamjenio čupića s hrvatinom koji nije mogao niš zabiti...

  18. #138
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    kojeg nije niš išlo, 2,3 stative nisu neznanje
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  19. #139
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    kojeg nije niš išlo, 2,3 stative nisu neznanje
    al opet , on je uz voria i alilovica najduže igrao... uostalom on koji je krilni igrac dao samo 1 gol s krila i 2 gola iz kontri... jedno 2 zicera 1vs1 je fulao samo tako

    hrvatin je rupetina u obrani (jednostavno je prestrkljast da bi ikoga uspio zaustaviti 1v1), a u napadu dobiva loptu samo kada imamo igraca vise, pa ga protivnici ostavljaju samog zato sto je tu najveca sansa da ce se uspijet obranit. danas si mogao vidjeti da je fino ujebao par cistih akcija s nekakvim debilnim prijestupima i tehnickim pogreskama

  20. #140
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    rupetina u obrani?

    da je rupetina i nesposoban, ne bi toliko igrao ispred jednog šprema recimo. hrvatin je recimo i najbolji igrač lige, a koji ne dolazi iz zagreba... zabio je 3 gola, a pogodio 2 ili 3 stative, jebiga, što sad...

    i btw tko ga je sve prošao 1v1?
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  21. #141
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao pimp
    ood tog su 3 ušla
    E, a što sam ja rekao?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  22. #142
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    inače, hrvatin ima 15/20, od toga s krila 8/13
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  23. #143
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    za pocetak, sprem igra u bundesligi (nordhorn)- najjacoj rukometnoj ligi na svijetu i u svom klubu je prva opcija za lijevo krilo, a hrvatin igra u zametu (ROFL). da te malo informiram, zamet je trenutno na 13. mjestu u ligi (od 16.) i sisaju ga klubovi poput Osijek elektromodula, bjelovara, medvescak konica, karlovca itd. hrvatin do ovog prvenstva nije imao apsolutno nikakvog iskustva na bilo kakvim vecim natjecanjima, dok je sprem vec dugi niz godina priznat i prihvacen igrac cije su kvalitete neupitne, ali je konstantno u zadnjih par godina podcjenjivan od strane cervara i gopca iako je trenutno nase UVJERLJIVO najbolje lijevo krilo.
    ajde mi plz kazi ijedan element rukometne igre u kojemu je hrvatin bolji od sprema?
    sprem s druge strane igra puno bolju obranu, ne radi tehnicke pogreske, i uvijek je realna opasnost za protivnicki gol.

    Sprem je strasan igrac koji je uvijek bio stavljan u drugi plan.. iz ne znam kojeg razloga.. a sigurno je puno puno bolji od Hrvatina.. kad god je dobio priliku , punio je protivnicke golove sa 10+ komada, bez obzira sto se to radilo o Kubi, Senegalu, Kanadi ili Grenlandu.. to je manje bitno jer nacin na koji on postize golove podsjeca na desno krilo Francuske... valjda svi znate o kome je rijec i cim ga se moze usporediti sa njim, to nesto znaci.. jer takav duboki skok sa krila sa ogromnom zadrskom , kako bi rekli u kosarci "hang time" , rijetko kad se vidja... nikad mi nije bilo jasno kad je ljubo vukić igrao na tom krilu a krece se kao panj
    eto tolko od mene.
    ak imas ikakav argument, slobodno napisi...
    zaboravio sam i nincevica koji je isto 16 puta bolji igrac od hrvatina...

  24. #144
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    a procitajte ovaj tekst i bude vam jasno bilo zašto se hrvatin forsira
    http://www.ribafish.com/?p=483


    tko se kuzi u rukomet i malo prati rukometne krugove zna da je zoran gobac glavni...

  25. #145
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao pimp
    za pocetak, sprem igra u bundesligi (nordhorn)- najjacoj rukometnoj ligi na svijetu i u svom klubu je prva opcija za lijevo krilo, a hrvatin igra u zametu (ROFL). da te malo informiram, zamet je trenutno na 13. mjestu u ligi (od 16.) i sisaju ga klubovi poput Osijek elektromodula, bjelovara, medvescak konica, karlovca itd. hrvatin do ovog prvenstva nije imao apsolutno nikakvog iskustva na bilo kakvim vecim natjecanjima, dok je sprem vec dugi niz godina priznat i prihvacen igrac cije su kvalitete neupitne, ali je konstantno u zadnjih par godina podcjenjivan od strane cervara i gopca iako je trenutno nase UVJERLJIVO najbolje lijevo krilo.
    ajde mi plz kazi ijedan element rukometne igre u kojemu je hrvatin bolji od sprema?
    sprem s druge strane igra puno bolju obranu, ne radi tehnicke pogreske, i uvijek je realna opasnost za protivnicki gol.

    Sprem je strasan igrac koji je uvijek bio stavljan u drugi plan.. iz ne znam kojeg razloga.. a sigurno je puno puno bolji od Hrvatina.. kad god je dobio priliku , punio je protivnicke golove sa 10+ komada, bez obzira sto se to radilo o Kubi, Senegalu, Kanadi ili Grenlandu.. to je manje bitno jer nacin na koji on postize golove podsjeca na desno krilo Francuske... valjda svi znate o kome je rijec i cim ga se moze usporediti sa njim, to nesto znaci.. jer takav duboki skok sa krila sa ogromnom zadrskom , kako bi rekli u kosarci "hang time" , rijetko kad se vidja... nikad mi nije bilo jasno kad je ljubo vukić igrao na tom krilu a krece se kao panj
    eto tolko od mene.
    ak imas ikakav argument, slobodno napisi...
    zaboravio sam i nincevica koji je isto 16 puta bolji igrac od hrvatina...
    znaju svi tko je gobac

    dakle, istina je ovo prvo za šprema, a i za zamet kojeg pratim, ali hrvatin zabija kao lud, dok doduše šprem ima prednost puno većeg iskustva u jačim utakmicama, no pravi igrač je pravi igrač bez obzira na to, a i hrvatin sa svojih 28 ima velik broj utakmica u nogama, pa bilo to i protiv elektromudula ili di capria.
    istina je i da šprem ne igra puno, da li je to zbog osobnog odnosa s linom, ili zato što lino na taj način budi neki inat u njemu, ili lino vidi da je sada hrvatin u boljoj formi, to najbolje oni sami znaju. nitko ne spori špremovu ofenzivnu igru, no i hrvatinovih 60-ak% s krila i 100% iz kontri i ostalih pozicija je sasvim solidno i realna opasnost po protivnički gol. zadnju tekmu je pogodio 2 ili 3 stative, big deal, malo smo ih pogodili protiv koreje...

    sve je ovo počelo jer si rekao kako je hrvatin rupetina u obrani, pa da je tako ne bi igrao cijelo vrijeme protiv švedske i španjolske, dvije utakmice koje smo dobili odličnom obranom, našao bi mu lino već nekakvu zamjenu, ako ne lino onda balić ili neki iskusniji igrač koji govori što treba kad lino ne zna . lino je očito procijenio da je trenutno hrvatin bolji od ninčevića, vukića pa i šprema i zato igra, čisto sumnjam da hrvatin ima nekakvo zaleđe...

    i btw, da se manuel štrlek nije ozlijedio sada o ovome ne bismo niti pričali jer je on najbolje lijevo krilo u hrvatskoj
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  26. #146
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Jebo te lokal-patrijotski alkoholični svizac, sram me što živim u Zadru ovih dana...
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  27. #147
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    ima ko link za kakav dobar streaming za današnju tekmu?

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  28. #148
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    imam ja, na tv-u rtl

  29. #149
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    = Citat = Izvorno postao flander
    imam ja, na tv-u rtl
    bravo, da mogu gledati na TVu nebi pital za streaming...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  30. #150
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Vrijeme je za rukomet (SP 2009)

    Kako jadne golmane Njemci imaju, to stvarno u životu nisam vidio.
    4 obrane su imali ukupno u cijeloj igri.
    Jbt, da samo na mjestu stojiš, obranio bi više.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •