Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 130

Tema: Mladi njubiji - mrze stare igre

  1. #31
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    ja to zovem šuter

  2. #32

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    ja isto

  3. #33
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    ja to zovem šuter
    Tako je
    Što se tiče "pucačina", sry ako sam nekog uvrijedio

  4. #34
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Može i rasturačina,(Crysis) tamo ima puno toga za rasturit.

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    po toj logici je i igra nobovski termin - pravilno bi bilo gejm..
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  6. #36
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    po toj logici je i igra nobovski termin - pravilno bi bilo gejm..
    Po toj logici onda uopće nebi trebali prevoditi takve pojmove na hrvatski.
    Ali, možda je i bolje jer smo na informatici učili hrvatske nazive i hard disk se na hrvatskom kaže: Pazite sad: Čigrasto velepamtilo

    Ako ne vjerujete, guglajte

  7. #37
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao Ryd3R
    S...hard disk se na hrvatskom kaže: Pazite sad: Čigrasto velepamtilo...
    LOL

  8. #38

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre


    hrvatski je debilan do bola

  9. #39
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao sabbath32
    hrvatski je debilan do bola
    Žalosno, ali istinito

  10. #40
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Inace, ako nekoga zanima natjecanje u Dungeon Crawl-u, neka baci oko na ovu temu http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=46&t=29333
    Čim vas se više prijavi, to bolje

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Eako hoćete dođite na moj forum, na njemu se nalazimo i igramo igre preko hamachia, pogotovo starije, evo sad sam taman jučer dero Age Of Empires 2 a i druge se igraju. Ekipa je super i spremna za akciju.
    Imate mi adresu u sigu.

  12. #42
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    78

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Ma gle,tu bi ti se dalo diskutirati,ja sam odrastao na 8-bitnim igrama i grafika mi u to vrijeme nije predstavljala ništa iz jednostavnog razloga što nije moglo biti ništa bolje,ali danas ipak više volim da mi igra pristojno i izgleda,ali nije stvar samo u tome,stvar je i u kompleksnosti novijih igara što se tiče gameplaya kao takvog,baš sam si neki dan išao instalirati Dino Crisys 1 i 2,koje sam nekad rasturao i jako volio na prvom playstationu,kad ono razočarenje,ne zbog grafike nego zbog plitkog i jako primitivnog gameplaya za današnje standarde,a dobro rekoh idem si malo staviti Serious Sama,ajme,majko draga,necu ga više nikad instalirati kad sam vidio i počeo igrati tu igru nakon duuuuugo vremena,pa onda Evil Dead itd.,itd.Te igre je vrijeme jednostavno pregazilo,makar postoje igre koje još uvijek drže vodu za mene,poput Final Fantasy X sa Ps2 ili fallouta sa pc-a,ali takve su nažalost rijetke.
    The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?

  13. #43
    Senior Member Lord of The Fleas Vukas15's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb-Nova Gradiška
    Postova
    475

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao Guber
    Eako hoćete dođite na moj forum, na njemu se nalazimo i igramo igre preko hamachia, pogotovo starije, evo sad sam taman jučer dero Age Of Empires 2 a i druge se igraju. Ekipa je super i spremna za akciju.
    Imate mi adresu u sigu.
    e ljudi ekipa je stvarno super, dođite, a deremo i igre, aj navratite
    vukas

  14. #44
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao Guber
    Eako hoćete dođite na moj forum, na njemu se nalazimo i igramo igre preko hamachia, pogotovo starije, evo sad sam taman jučer dero Age Of Empires 2 a i druge se igraju. Ekipa je super i spremna za akciju.
    Imate mi adresu u sigu.
    Super , ako imate Xfire ili MSN, još bolje!

  15. #45
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Imaš dobar ukus, nema što, ali smiri malo grudge. Tolerancija je dobra stvar.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao AjgorR
    Ma gle,tu bi ti se dalo diskutirati,ja sam odrastao na 8-bitnim igrama i grafika mi u to vrijeme nije predstavljala ništa iz jednostavnog razloga što nije moglo biti ništa bolje,ali danas ipak više volim da mi igra pristojno i izgleda,ali nije stvar samo u tome,stvar je i u kompleksnosti novijih igara što se tiče gameplaya kao takvog,baš sam si neki dan išao instalirati Dino Crisys 1 i 2,koje sam nekad rasturao i jako volio na prvom playstationu,kad ono razočarenje,ne zbog grafike nego zbog plitkog i jako primitivnog gameplaya za današnje standarde,a dobro rekoh idem si malo staviti Serious Sama,ajme,majko draga,necu ga više nikad instalirati kad sam vidio i počeo igrati tu igru nakon duuuuugo vremena,pa onda Evil Dead itd.,itd.Te igre je vrijeme jednostavno pregazilo,makar postoje igre koje još uvijek drže vodu za mene,poput Final Fantasy X sa Ps2 ili fallouta sa pc-a,ali takve su nažalost rijetke.
    tačno što se pucačina tiče, ali to za ne važi za većinu drugih žanrova.. rpg-ovi, avanture i strategije nisu nešto napredovali.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  17. #47
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    tačno što se pucačina tiče, ali to za ne važi za većinu drugih žanrova.. rpg-ovi, avanture i strategije nisu nešto napredovali.
    Zašto ne? Pogledaj Ancient Domains of Mystery, i usporedi ga s Diablom 2 ili Oblivionom. Dokaz da rpg-ovi napreduju. Avanture ne igram, pa ne mogu ništa reći o njima. Što se strategija tiče...one su također napredovale. Rts-ovi su masovno napredovali, pogledaj samo Dune 2, ili C&C 1 ili čak Warcraft 1, i usporedi ga s nekom (kvalitetnom) strategijom danas.

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    ancient domains of mystery je igra iz 1994, a mi pričamo o malo novijim igarama (pogledaj šta pominje ajgor).. period oko 99-00-01.. od tormenta nema napredka, što se priče/atmosfere tiče, od baldura što se borbe tiče, itd, itd.
    dalje, ancient domains of mystery je igra netipična za svoje doba - u to doba su roquelike igre bile prevaziđene. nema ni mnogo napretka od ultime 6, na primer.

    što se strategija tiče, isto važi kao za prvi deo moje poruke - dune je baš stara igra, mislim na starcraft period. stracraft je neprevaziđen. jeste da je grafika napredovala, interfejs, gameplay, ali u srži to je i dalje to.. starcraft.
    potezne strategije isto, s tim što se one skore više i ne prave. jedan panzer general je i dalje nenadmašen, u novije vreme mogu samo da ga kopiraju (fantasy wars).. heroji 5 su obična kopija trojke sa poboljšanjima..
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  19. #49
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    heroji 5 su obična kopija trojke sa poboljšanjima..
    Da budemo točniji, Heroes of Might and Magic 5 je sranje od igre (nemojte se uvrijediti xD ). Trojka je najbolja u serijalu. Kod petice me najviše smeta izbor rasa, čudna kamera i bugovi... Trojka je jednostavno najbolja.

  20. #50
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    kod petice jedino što je lošije u odnosu na trojku je ta kamera i nedostatak nekih dugmića u interfejsu (srećom, prečice sa tastature rade). sve ostalo ili je poboljšano ili je ostalo na istom nivou u odnosu na trojku.. naročito bitka, ako imate tribes of the east (dodaje wait).
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  21. #51
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Geomancer, ne postaješ iskusniji i stariji igrač pljuvanjem novih igara.

    Uopće to vađenje igara iz cijelih dekada je smiješno, jer kad se sjetim kakvih je bolesnih sranja izlazilo devedesetih, nečeg što danas ni pod običan freeware ne bi prošlo.

  22. #52
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Geomancer, ne postaješ iskusniji i stariji igrač pljuvanjem novih igara.
    Ma ne pljujem ja po novim igrama, samo velim da mi Heroesi V baš nisu sjeli... Samo čekam Diablo 3 i Starcraft 2. Sad se baš i ne stignem previše igrati, jer je škola, ali nastojim probati čim više novih naslova...

  23. #53
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Nove igre? Ne mrzim ih jer ih nisam ni igrala -_-' Oke, probah demo UT3, ipak mi je UT '99 bolji. I HOMM 3 je većini bolji od nastavaka. Kao i NFS Underground 2. Zanimljivo :|

    BITCH, IT IS 5:40!

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    ma dobre su i nove igre, tak je sa svim kad ljudi kažu to je prije bilo bolje...
    ma bilo je i prije šrota, samo što se na njega zaboravilo, a samo su nam goldiesi ostali u glavi ...
    igram više starije igre, jer mi se teško privići i isprobati sve nove igre, više jednostavno nemam vremena

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    M-M-M-MEGA BUMP.

    Ja svom srecom idem u razred sa oldskool gamerima pa donesem nekad Goldeneye i druge N64 klasike da igramo na informatici, a kad mene pitaju za savjet oko igara (sto se desava u 99% slucajeva) predlazem samo oldskewl igre. A kad vidim djete sa jednocifrenim brojem godina kako igra MW povraca mi se. A i ove nove igre se prave za debile jebeno su prelake. Tako kad mi neko trazi nove igre sa shiny grafikom samo mu kazem "Ne znam ja to ja znam samo fejsbuk".

    Jos nesto. Ja bih te retarde sto pljuju po starim igrama zatvorio u jednu sobu i da 15 odina igraju rougelike igre.

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Gamer sam od cc 1985. godine i ne igram stare igre jer su grafički zastarjele i ružne.Ne vidim poantu igranja tih grafički ružnih igara kada imamo nove koje su bolje u svakom segmentu.Npr. danas više ne želim zaigrati ni prvi Far Cry jer mi je grafički dosadan a da ne pričam o nečem starijem .

  27. #57

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    starimo, t oje to, standardi su nam sve veci te nas nove igre ne privlace kao sto su to stare cinile.
    Moje prve dvije igre na Pc-u su bile starcraft i HOMM3. Onda su m ibile prelijepe, a i danas su.
    Rijetka koja igra mi je kasnije priustila taj osjecaj ushicenosti i potpunog uzivanja prilikom igranja.

  28. #58
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao System
    M-M-M-MEGA BUMP.

    Ja svom srecom idem u razred sa oldskool gamerima pa donesem nekad Goldeneye i druge N64 klasike da igramo na informatici, a kad mene pitaju za savjet oko igara (sto se desava u 99% slucajeva) predlazem samo oldskewl igre. A kad vidim djete sa jednocifrenim brojem godina kako igra MW povraca mi se. A i ove nove igre se prave za debile jebeno su prelake. Tako kad mi neko trazi nove igre sa shiny grafikom samo mu kazem "Ne znam ja to ja znam samo fejsbuk".

    Jos nesto. Ja bih te retarde sto pljuju po starim igrama zatvorio u jednu sobu i da 15 odina igraju rougelike igre.
    Kad me netko pita za preporuku igre, ja mu kažem GTA IV. Jer je bolja od bilo koje stare igre.

  29. #59
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Da... ako imaš superračunalo. (ili konzolu)

  30. #60
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Ne kužim zašto toliko ljudi sere po novijim igrama. Nije uopće istina da one nemaju "dušu".

Slične teme

  1. Mladi panjevi u Sinju
    By Konšiljer in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-02-2011, 11:10
  2. Zašto se stare igre ne cijene?
    By W3DR4N in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 16-02-2008, 00:56
  3. Najbolje stare igre
    By GRIMSEY in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-12-2007, 18:56
  4. vaše stare igre
    By unknown in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 20-02-2007, 14:44
  5. stare igre
    By nA~ in forum Gaming općenito
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-01-2006, 23:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •