Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 130

Tema: Mladi njubiji - mrze stare igre

  1. #1
    Guest

    Mladi njubiji - mrze stare igre

    I tako igram jedan dan ja Diablo 2, i dođe do mene frend iz razreda da mu posudim neke igre. I sad pitam ja njega kakve igre hoće i tak. Prvo mu pokažem Diablo, i naravno, on veli "Kaj bum to igral to grdo zgleda."... S Al tu nije kraj. Veli on meni da pokažem kakve "pucačine" (kak to njubiji vele) imam, da on moze igrat prek neta. Naravno, ponudim mu dobri stari Quake 3 i Unreal Tournament, a ovaj na to "Joj daj kak ta sranja moreš igrat, gle kak je jadna grafika.". Uspio sam još obuzdati živce, pa ga pitam kakve igre onda uopće hoće. Veli on meniS"Daj mi nekaj s autima.". I ja naravno krenem trazit te igre. E, i tu mi je u jednoj kutiji za oko zapela kutija od Starcrafta, i CD od Warcrafta 2. Uzel sam ih tak, čisto da ga isprovociram , i pokažem mu. "Joj nemoj mi ta sranja nudit, to samo klikćeš po ekranu. A i gle grafiku kak je jadna.". Sad mi je bilo dosta, i pitam ja njega "A kaj ti onda oćeš?". Veli on meni "Imaš fifu ili san andreasa?" Lolz skoro mi je pozlilo. Nemam niš protiv tih igara, al većina srednjoškolaca (moje dobi, ofc) igra samo San Andreas ili NFS. I onda dok im pokažeš neki klasik, onda jednostavno vele "Smeće."... Kud ide ova država?

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Ma koja država, svijet... Mlada đubrad ne znaju što je kvaliteta.. glavno da je shiny... Meni su stare igre [većina]Sxyz puta bolje od ovih novih... Te igre imaju dušu...

    EDIT: E, da... Ovo bi trebalo u pljuvačnicu, don't you think?
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  3. #3
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    E, da... Ovo bi trebalo u pljuvačnicu, don't you think?
    Nemam pojma, nov sam na forumu

  4. #4

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    mrzitelj sam gta seriala , nfs seriala

    od novih igara dobar mi je jedino farcry 2
    starcraft ima usranu grafiku , to je istina , ali je barem dobar
    nek njubovi prestanu ocjenjivat igre po grafiki
    i svako ko koristi šifre u igrama , nedo bog u RPG-ima
    je još jedan njub

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao geomancer12
    I tako igram jedan dan ja Diablo 2, i dođe do mene frend iz razreda da mu posudim neke igre. I sad pitam ja njega kakve igre hoće i tak. Prvo mu pokažem Diablo, i naravno, on veli "Kaj bum to igral to grdo zgleda."... S Al tu nije kraj. Veli on meni da pokažem kakve "pucačine" (kak to njubiji vele) imam, da on moze igrat prek neta. Naravno, ponudim mu dobri stari Quake 3 i Unreal Tournament, a ovaj na to "Joj daj kak ta sranja moreš igrat, gle kak je jadna grafika.". Uspio sam još obuzdati živce, pa ga pitam kakve igre onda uopće hoće. Veli on meniS"Daj mi nekaj s autima.". I ja naravno krenem trazit te igre. E, i tu mi je u jednoj kutiji za oko zapela kutija od Starcrafta, i CD od Warcrafta 2. Uzel sam ih tak, čisto da ga isprovociram , i pokažem mu. "Joj nemoj mi ta sranja nudit, to samo klikćeš po ekranu. A i gle grafiku kak je jadna.". Sad mi je bilo dosta, i pitam ja njega "A kaj ti onda oćeš?". Veli on meni "Imaš fifu ili san andreasa?" Lolz skoro mi je pozlilo. Nemam niš protiv tih igara, al većina srednjoškolaca (moje dobi, ofc) igra samo San Andreas ili NFS. I onda dok im pokažeš neki klasik, onda jednostavno vele "Smeće."... Kud ide ova država?
    Tema prozvakana oko 231 put.

  6. #6
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Tema prozvakana oko 231 put.
    Pa nov sam na forumu, kao sto rekoh, pa nisam znao da ima toliko postova otvorenih s slicnom temom
    .

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Ma pusti klince,vole srati nesto.Ja dan danas igram one lijepe stare igre kao fifa 97 ili sl,bolje su nego ova nova sranja,dobro je kad se sjetis lijepih starih dana
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  8. #8
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Rijetko koja nova igra ispadne solidna. Danas se u industriji igara očito samo misli na zgrtanje ogromne količine para...

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    jel moze ko navesti par dobrh dijelova od Rayman-a,igrao sam samo jedan dijela na N64 emulatoru,vise nisam imao priliku da ga poigram.Pa vas molim da mi navedete neke dobre dijelove,ako postoje.Hvala

    Edit: Moze za bilo koju konzolu.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  10. #10
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao Ghost_Rider
    jel moze ko navesti par dobrh dijelova od Rayman-a,igrao sam samo jedan dijela na N64 emulatoru,vise nisam imao priliku da ga poigram.Pa vas molim da mi navedete neke dobre dijelove,ako postoje.Hvala
    Probaj Rayman 2 : The Great Escape, ja sam to igrao kao klinac, nije uopće loše.

  11. #11
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    e geomanceru, ja sam ti se toga em nagledao, em naslušao. a šta očekuješ od klinčadije? da kopaju po starudiji il da igraju nova sranja koja im se trpaju pod nos?
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    [quote="sabbath32"]mrzitelj sam gta seriala


    PA KAKO MOŽEŠ MRZIT GTA!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!? Inače, živjele stare igre.... ... ima ko Pandora's Box?
    I am an island.

  13. #13
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Heh, igrao sam gta... neko vrijeme. Jednostavno nakon nekog vremena dosadi. Da je GTA mmo (znam da postoje modovi, al serveri su im nestabilni...) mozda bi ga cak i igrao.

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    He,igrao sam taj rayman .

    Ja samo mrzim GTA SA,nemogu ga podnijeti, .
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao geomancer12
    "pucačine" (kak to njubiji vele)
    A ja mislio da samo mene smeta ta riječ

    Nego, imam tak lika u razredu, igra NFS i Fifu (obavezno najnovije) makar ga ja uvjeravam da su stari nfs-ovi bolji od prostreeta i undercovera. Probao je i san andreas (naravno s cheatovima) i to je kratko igrao. No onda je tražio call of duty 2, to je igrao 2-3 tjedna (multiplayer, singleplayer nije ni pogledao) i probao je ući u moj bivši klan kad sam ja tamo bio, prvi dan nakon što sam mu posudio igru (lider gleda xfire profile, a ono call of duty 2 <1 hours ^^)

  16. #16

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    pa meni piše farcry 2 <1 h
    jer igram sa isključenim x fireom
    on ždere ram
    fear sam igro barem 300+ h
    a farcry 40+ h
    to ti nije bitno

  17. #17
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Ne pametuj jer sam lijepo naveo da je to bilo drugi dan nakon što je dobio cod2. Htio sam da se ističe to da je momak htio u klan nakon jednog dana igranja igre, a ne sad xfire ili ne xfire.

  18. #18

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    lol
    pa neki igraju godinama
    pa nisu u klanu

  19. #19

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Nisu bas svi gameri takvi (mladju)... Ja imam 12 god pa volim zaigrat d00m ili Serious Sam i neke fps "pucačine"

    Rockstar Nickname (socialclub.rockstargames.com): RadeonFreak000
    Games for Windows – LIVE (gamesforwindows.com): l24l)30N Fl234K

  20. #20
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Meni je najgore dok izadje nova Fifa, onda je svi ocu nabavit, a zapravo u njoj nista novog, osim novog naslova .

  21. #21
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Nevolim ni jednu novu fifu,rado bi zaigrao fifu 98,99,2000,2001 al ove nove fife su shit,sve gora od gore.Vec mrzim i glupi PES,jer mi je ovaj zadnji pes 08 i 09 zasro sve.Al volim PES 4,samo tesko da ga mogu nabaviti i da ga poigram jos koji put .Isto bi volio poigrati koji dijel od Serius Sam-a,al nemam uber brz net,trebalo bi mi 10 dana da skinem 1 GB ,kakve sam ja usrane srece.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  22. #22
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao geomancer12
    Rijetko koja nova igra ispadne solidna. Danas se u industriji igara očito samo misli na zgrtanje ogromne količine para...
    notorna glupost

    Danas su igre kvanitetom i kvalitetom bolje nego ikad. Godina 2007. je rodila tolike bezvremenske hitove.

    Odličnu igru ne određuje godina izlaska.

  23. #23
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    bogu iza nogu
    Postova
    139

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    jos se uvijek drzim starih igara, diablo 2, nfs most wanted(po meni najbolji od serijala), gta vice city, i naravno, shadowrun (onaj stari sa SEGE a ne ovaj novi shit)
    I'm immortal. Except if you shoot me.
    There shall be no mercy for those who do NOT eat lasagnas.

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Zahvaljujući emulatorima makar mi koji volimo stare igre možemo ih bez roblema i danas igrati. Ali mi je bilo naj gušt igrati stare igre na starom kompu, vraćalo mi je uspomene, ali sam ga jednog nemilog dana dao susjedima.

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao Đuro-Pero Blatobran
    jos se uvijek drzim starih igara, diablo 2, nfs most wanted(po meni najbolji od serijala), gta vice city, i naravno, shadowrun (onaj stari sa SEGE a ne ovaj novi shit)
    pa ako su most wanted i vice city stare igre.. stare igre - hard day's knight, eye of the beholder, ultima underworld.. nije da sam neki zagriženi fan starih igara koji iz navike pljuje sve novo što se pojavi, ali vice city i most wanted se suštinski ne razlikuju nešto od novih igara, kao što se eye of the beholder, na primer, razlikuje od mass effecta.. nije u redu reći za vice city da je stara, kad se i dalje prave igre na potpuno istu foru.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Ne kužim zašto se ograničavati, odigram novo što valja, kad mi dosadi uvijek se mogu vratiti starim igrama a ima ih još ogroman broj kojih uopće nisam ni probao.

  27. #27

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Odličnu igru ne određuje godina izlaska.
    Nema veće istine od ove, ali meni je u novije vrijeme postalo apsolutno jasno da su igre u biti postale brzi "fixovi" za zabavu i malo koja me uspijeva zadržati pred ekranom/TV-om kao stare igre (ne kažem da ih nema, igre tipa Witcher, SotSE i slične, ali im se broj jednostavno smanjio... drastično). Znate, ono da vam se igra uvuće pod kožu i ponekad se nađete da razmišljate o njoj i kad ne bi trebali. Danas se dobar dio gaminga prebacio na MP element tako da mi to možda smeta u neku ruku.

    Ja sam prvenstveno počeo igrati stare igre (one koje sam zbog godina propustio) jer sam želio vidjeti početak žanrova i kako se to sve razvijalo. Ne moram reći kako sam ostao dobrano iznenađen kad sam vidio neke od njih (Ultima Online npr, MMO koji je toliko bolesno superioran većini MMO naslova danas da je za ne povjerovati, a da i ne spominjem kakav je pionir bio).

  28. #28
    Guest

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    Sad samo da dodje Starcraft 2 i Diablo 3... Da bar nadmase prethodnike. Multiplayer ce biti epski

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    i samo nešto, "pucačine" uopće nije nubska riječ, baš je kewl

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Mladi njubiji - mrze stare igre

    baš tako - šta fali izrazu pucačine, iliti dumačine? sad se ja manje razumem u igre ako pričam pucačine, umesto ne znam šta bi trebalo, efpies? efpies još zvuči 10x debilnije..
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

Slične teme

  1. Mladi panjevi u Sinju
    By Konšiljer in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-02-2011, 11:10
  2. Zašto se stare igre ne cijene?
    By W3DR4N in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 16-02-2008, 00:56
  3. Najbolje stare igre
    By GRIMSEY in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-12-2007, 18:56
  4. vaše stare igre
    By unknown in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 20-02-2007, 14:44
  5. stare igre
    By nA~ in forum Gaming općenito
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-01-2006, 23:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •