Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Supreme commander pljačka

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Na stolici
    Postova
    451

    Supreme commander pljačka

    ovak , zovem to pljačka, jer je dučan u kojem sam kupio navedenu igru smanjio cijenu sa 349.00 na 125 kn, sto bi bilo dobro da ju nisam kupio prije 2 godine, kada je kostala 350 kuna, kolko jos uvijek kosta u algoritmu..... moze li mi ko ovaj sluzaj pojasniti, jel to algoritam jako velke cijene stavlja, s obzirom da je igra izašla u 2006 i to u 2. mjesecu ili su to ovi presvercali(oba 2 igre su org)

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Supreme commander pljačka

    Mislim da će ti ovo Wedran moći detaljno objasniti, ja osobno nikad ne kupujem u Algoritmu zbog njihove politike, samo u Crovortexu, a pogledaj kolika je cijena dotične igre kod njih, već mjesecima:

    http://www.crovortex.com/webshop/igra-3 ... ander.html

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Na stolici
    Postova
    451

    Re: Supreme commander pljačka

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Mislim da će ti ovo Wedran moći detaljno objasniti, ja osobno nikad ne kupujem u Algoritmu zbog njihove politike, samo u Crovortexu, a pogledaj kolika je cijena dotične igre kod njih, već mjesecima:

    http://www.crovortex.com/webshop/igra-3 ... ander.html
    ok

    ovo je postala jeftina igra, ali ponavljam da sam ju ja kupio pod pocetak 3. mjeseca

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Supreme commander pljačka

    Kolega je platio Baldurs Gate jedinicu prije deset godina malo više od 600 kuna.
    Ja sam kupio sva četiri Baldura za 119.
    Gwin je kupio petnaestak DnD naslova, uključujući četiri Baldura za 249.

    Pingvin je platio UT3 400 kuna, ja sam ga platio 97.
    Gajić je platio Stalker 350 kuna, kolega sad za Božić punih 27.

    Moraš imati u vidu da se cijene mijenjaju, i da peterostruka razlika može ovisiti o jednom danu razlike.
    Nitko tebe nije opljačkao, već si pošteno platio igru koliko i košta.
    Algoritam kad kupuje prvu pošiljku, mora osigurati dovoljno primjeraka za Hrvatsko tržište, igru kojoj većim dijelom cijenu određuje izdavač po istraživanju veličine i zainteresiranosti tržišta. U oba segmenta, Hrvatska je tako loša da možemo biti sretni što ikakve igre dolaze u trgovine.

    Naravno, kasnija gold, platinum, bestbuy, soldout i ina izdanja Algoritam drži po nižim cijenama, jer ih je po nižim kupio od izdavača.
    Cijena prvog proizvoda mora ostati ista ili malo ići dolje jer je inače Algoritam na tom proizvodu u financijskom gubitku, te maltene igru kupcu poklanja.

    Ovaj Crovortexov Supreme Commander je jedno te ista igra, no nije iz prvog izdanja, već nekog trećeg, kad je THQ isporučio igru po znatno nižoj cijeni računajući da je stara i da tržište osim rijetkih kolekcionara više nije zagrijano za igru.

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Na stolici
    Postova
    451

    Re: Supreme commander pljačka

    ok fala na pojašnjenju

Slične teme

  1. Problemi sa supreme commander 2
    By amaildo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-08-2010, 22:16
  2. Supreme commander
    By RA7R in forum Gaming općenito
    Odgovora: 90
    Posljednji post: 10-03-2009, 15:13
  3. supreme commander guide
    By soundmaster in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-12-2008, 21:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •