Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 82 od 82

Tema: Kako potrošiti nedjelju?

  1. #61
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    I ispijanje kave bi ja ukinuo .Ali sobzirom da se konobari i ugostitelji ne bune , za razliku od radnika u trgovini , jer im se očito više isplati raditi i zaraditi nego raditi i ne zaraditi kako je kod teta u dućanu , nebih se puno mješao u taj dio.

  2. #62
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Što će im novine ako su na radnom mjestu....osim ako ne "rade" u nekoj državnoj ustanovi...a gablec si kupe u subotu i ponesu na posao u nedjelju.Ili ne mogu pregristi pecivo staro jedan dan...tada savjetujem posjetu zubaru ili pečenje vlastitog kruha u nedjelju.Brašna ima hvala bogu.
    Izgleda da moraš biti Rambo kako bi preživio bez svježeg kruha .
    Ne kužiš poantu. Ima ljudi koji ŽELE raditi nedjeljom. Ima ljudi koji MORAJU raditi nedjeljom jer im je bitna svaka kuna. Ima ljudi kojima treba nešto nedjeljom. Ponestane ti pelena, a imaš malo dijete. Radiš kolače i ponestane ti brašna. Ljudima treba mogućnost kupnje jer ljudima neke stvari trebaju. Zakon je totalno promašen jer se iz jedne krajnosti prešlo u drugu.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    1.003

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Što će im novine ako su na radnom mjestu....osim ako ne "rade" u nekoj državnoj ustanovi...a gablec si kupe u subotu i ponesu na posao u nedjelju.Ili ne mogu pregristi pecivo staro jedan dan...tada savjetujem posjetu zubaru ili pečenje vlastitog kruha u nedjelju.Brašna ima hvala bogu.
    Izgleda da moraš biti Rambo kako bi preživio bez svježeg kruha .
    Ne kužiš poantu. Ima ljudi koji ŽELE raditi nedjeljom. Ima ljudi koji MORAJU raditi nedjeljom jer im je bitna svaka kuna. Ima ljudi kojima treba nešto nedjeljom. Ponestane ti pelena, a imaš malo dijete. Radiš kolače i ponestane ti brašna. Ljudima treba mogućnost kupnje jer ljudima neke stvari trebaju. Zakon je totalno promašen jer se iz jedne krajnosti prešlo u drugu.
    S ovime se slazem. Ima ljudi koji zele radit nedjeljom, naravno za odredeni bonus. Ljudi zele radit, a drzava im neda ? Mislim ono, wtf ? A konobari se ne zale jer oni uz placu dobiju mancu i njima je to dodatna zarada posto obicni radnici ne rade nedjeljom pa ima vise ljudi po kaficima.

  4. #64
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Što će im novine ako su na radnom mjestu....osim ako ne "rade" u nekoj državnoj ustanovi...a gablec si kupe u subotu i ponesu na posao u nedjelju.Ili ne mogu pregristi pecivo staro jedan dan...tada savjetujem posjetu zubaru ili pečenje vlastitog kruha u nedjelju.Brašna ima hvala bogu.
    Izgleda da moraš biti Rambo kako bi preživio bez svježeg kruha .
    Ne kužiš poantu. Ima ljudi koji ŽELE raditi nedjeljom. Ima ljudi koji MORAJU raditi nedjeljom jer im je bitna svaka kuna. Ima ljudi kojima treba nešto nedjeljom. Ponestane ti pelena, a imaš malo dijete. Radiš kolače i ponestane ti brašna. Ljudima treba mogućnost kupnje jer ljudima neke stvari trebaju. Zakon je totalno promašen jer se iz jedne krajnosti prešlo u drugu.

    Ako ti jednom ponestane pelana drugi puta češ misliti vlastitom glavom a ne nositi ju za ukras.Isto vrijedi i za kolače.A što se želje ili potrebe tiće....svatko bi radio ako bi za to bio adekvatno plaćen .Vani su trgovine nedjeljom također zatvorene a tamo gdje su i otvorene zapošljavaju se radnici koji rade samo taj dan u tjednu.Samo u trulim državama se tjeraju radnici da rade 7 dana u tjednu za 3000 kn .

    Tak da ja kužim poantu jako dobro .Hebo ja sve polusposbne ljude koji se nisu u stanju opskrbiti preko tjedna.Ako nisu u stanju onda neka crknu od gladi taj , sedmi dan i nekam im djeca hodaju posrana.

  5. #65
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Bravo bezimeni

  6. #66
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    @Pingvin

    Da, vjeronauk je ozbiljan simptom težnje za svjetskom dominacijom... A to šta je više od 90% pučanstva Hrvatske katolikčke vjeroispovjesti možda ima veze s tim. Ionako nije obavezan, barem nije bio dok sam ja bio u osnovnoj.

    Inače, ako je netko gladan nedjeljom, pekare rade.

    Ne kažem da ovaj zakon nije loš, ali treba razumjeti da je to uvedeno zbog velikih trgovačkih lanaca kojima smo preplavljeni, od kojih svi tretiraju svoje radnike kao smeće. Ima bezimeni poantu...

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    treba razumjeti da je to uvedeno zbog velikih trgovačkih lanaca kojima smo preplavljeni, od kojih svi tretiraju svoje radnike kao smeće....
    da, baš tako...
    vaik ludlo

  8. #68

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    @Pingvin

    Da, vjeronauk je ozbiljan simptom težnje za svjetskom dominacijom... A to šta je više od 90% pučanstva Hrvatske katolikčke vjeroispovjesti možda ima veze s tim. Ionako nije obavezan, barem nije bio dok sam ja bio u osnovnoj.

    Inače, ako je netko gladan nedjeljom, pekare rade.

    Ne kažem da ovaj zakon nije loš, ali treba razumjeti da je to uvedeno zbog velikih trgovačkih lanaca kojima smo preplavljeni, od kojih svi tretiraju svoje radnike kao smeće. Ima bezimeni poantu...

    Erm,ja živim jako blizu trgovačkih centara i toga i gledam na glavnu cestu kojom se ide tamo,mogu ti reći da nedeljom je cesta skoro pa prazna,a subotom su kolone sada barem 2 pute veće...znači učinjeno je ništa
    Oko vjeronauka,je,zašto je onda u isto vrijeme kada regularna nastava,zašto je totalno pristran i zalaže mržnju?
    Ne znam opće koja je njegova svrha?Rade bih ga zamijenio informatikom koja je onak 500puta važnija,to jest zapravo nije jer je važnost vjeronauka 0,a s 0 se ne množi *fejlani humor*


    @pingvin
    ŽENI ME!11

  9. #69
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Kako potrošiti nedjelju?


    Erm,ja živim jako blizu trgovačkih centara i toga i gledam na glavnu cestu kojom se ide tamo,mogu ti reći da nedeljom je cesta skoro pa prazna,a subotom su kolone sada barem 2 pute veće...znači učinjeno je ništa[/quote]

    Gužva ili ne, mi pričamo o radnom vremenu prodavača i zaposlenika koji su jako često primorani raditi nedjeljom ne bi li zadržali dragocjeni posao budući da je nezaposlenost visoka. Zabrana rada nedjeljom nije tu zbog gužvi, nego zbog čestog pretjerivanja s radnim vremenom zaposlenika.

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Oko vjeronauka,je,zašto je onda u isto vrijeme kada regularna nastava,zašto je totalno pristran i zalaže mržnju?


    Čim nađeš dokaze o mržnji javi. Jedva čekam da čujem ^^

  10. #70
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Osobno nemam nista protiv rada nedjeljom. I sam sam radio nedjeljom i nije mi bio problem. Glavno mi je bilo da imam jedan dan tjedno slobodan, a bila to nedjelja ili srijeda stvarno mi nije bitno. Enivej, nemam nista protiv ni da se nedjeljom radi, ali opet mislim da bi barem jedna trgovina trebala raditi, ili barem benziska crpka ili tako nesto, jer nerijetko mi se desi da u subotu popijem sve pive i onda mi dodu drugovi u nedjelju pa moram ici kupiti, a sad ocito budemo pili sok, ak zaboravim i popijem sve

    EDIT: Na cigarete sam zaboravio, al dobro ima kafica gdje se mogu kupiti, jos do 1.6, a onda figa...

  11. #71

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    @kamelokakogod



    Nema veze,oko radnog vremena se više ne trebaju brinuti,jer su dobili otkaze.
    GG



    Oko mržnje no comment
    Mislim da je stvar crkve o ateizmu,they will burn in hell forever if they dont obey me dovoljan

  12. #72
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Oko vjeronauka,je,zašto je onda u isto vrijeme kada regularna nastava,zašto je totalno pristran i zalaže mržnju?
    S ovime se i djelomično slažem...recimo tu kod mene te zaposlenici crkve otvoreno vrijeđaju ako uzmeš etiku a ne vjeronauk u srednjoj školi.

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao Ryd3R
    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Oko vjeronauka,je,zašto je onda u isto vrijeme kada regularna nastava,zašto je totalno pristran i zalaže mržnju?
    S ovime se i djelomično slažem...recimo tu kod mene te zaposlenici crkve otvoreno vrijeđaju ako uzmeš etiku a ne vjeronauk u srednjoj školi.
    Yep,ovdje isto,pa ja idem iza njih,ispružim ruku go zombi i govorim "Join us,join us,join us,join us,hell awaits!"
    Ma neka te vrjeđaju,sprdaj se sa njima
    Nemoj sad reći da ti nije gušt kad te vide u random-metal-band-here majici pa ti krenu srati ^^

    A za nedjelju,meni je dosta da je fast otvoren
    Da se mogu ćevapa najest nakon turnira ili utakmice neke
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  14. #74
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ako ti jednom ponestane pelana drugi puta češ misliti vlastitom glavom a ne nositi ju za ukras.Isto vrijedi i za kolače.A što se želje ili potrebe tiće....svatko bi radio ako bi za to bio adekvatno plaćen .Vani su trgovine nedjeljom također zatvorene a tamo gdje su i otvorene zapošljavaju se radnici koji rade samo taj dan u tjednu.Samo u trulim državama se tjeraju radnici da rade 7 dana u tjednu za 3000 kn .

    Tak da ja kužim poantu jako dobro .Hebo ja sve polusposbne ljude koji se nisu u stanju opskrbiti preko tjedna.Ako nisu u stanju onda neka crknu od gladi taj , sedmi dan i nekam im djeca hodaju posrana.
    Ti živiš na selu ili tako razmišljaš? (disklejmer: nemam ništa protiv sela niti ljudi s njega, govorim o razini globalno - lokalno)

    Pričam konkretno za Zagreb. Cca. 700.000 ljudi. Realno gledano, 550.000 ljudi su idioti. Nekome će nešto trebati. Soda bikarbona jer ih boli želudac? Kiselo vrhnje za umak jer imaju goste? Nije bitno, bitno je da je ovaj grad ogroman, ima ogroman broj ljudi koji imaju još veće potrebe.

    Trula država je zato jer ovi gore ne bi htjeli potrošiti više vremena i uredili zakon o radu, nego ga jednostavno zabrane. Da stvar bude bolja:
    = Citat = Izvorno postao Ustav RH
    Članak 54.

    Svatko ima pravo na rad i slobodu rada.
    To je Ustav. Ustav je iznad zakona, predsjednika, premijera, Boga, Isusa, Alaha, Budhe i svega u ovoj državi. Zakon me spriječava u onom što piše u Ustavu da imam pravo.
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Da, vjeronauk je ozbiljan simptom težnje za svjetskom dominacijom... A to šta je više od 90% pučanstva Hrvatske katolikčke vjeroispovjesti možda ima veze s tim. Ionako nije obavezan, barem nije bio dok sam ja bio u osnovnoj.

    Inače, ako je netko gladan nedjeljom, pekare rade.

    Ne kažem da ovaj zakon nije loš, ali treba razumjeti da je to uvedeno zbog velikih trgovačkih lanaca kojima smo preplavljeni, od kojih svi tretiraju svoje radnike kao smeće. Ima bezimeni poantu...
    Nisam pričao o svjetskoj dominaciji, nego o tome da su vjera i država odvojeni, pa ovo drugo sponzorira ono prvo
    I molim da se više ne priča ni o vjeri ni o 90% pučanstva rimokatoličkog vjerskog opredjeljenja, jer svi znamo da realno 70% ljudi ide u crkvu nedjeljom, od toga 20% zato jer stvarno vjeruje u Boga.

    Ja sam rekao, nerad nedjeljom je ok, ali ne bjesomučni: "NEMA DA SE RADI NEĐELJOM!!!11oneone" To treba regulirati, kao i sve ostalo
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  15. #75
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Nemoj sad reći da ti nije gušt kad te vide u random-metal-band-here majici pa ti krenu srati ^^
    U osnovnoj sam išao na vjeronauk. Imao sam Iron Maiden majcu i neka random seljačina razreda mi nabaci da kak mogu imat takve majce na vjeronauk (mislim sad vidite u kakav sam ja razred išao) i vjeroučiteljica kaže: Stvarno, te iron maiden i takve stvari više neću vidjeti na vjeronauk, jasno?
    Imao sam te majce svaki puta onda
    Druge pak smo godine (8. raz) dobili svećenika koji je slušao maidene

  16. #76
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Pingvin

    Što je sa parovima koji imaju djecu i oboje su zaposleni u trgovini ili sa samohranim majkama ? Gdje će oni ostaviti djecu nedjeljom? Kakva su njihova prava ? Zašto vrtiči ne rade nedjeljom?
    Ustav si obejesi mačku o rep jer ne živiš u pravnoj državi.Što se tiće mjesta stanovanja ono je Zaprešić zadnjih 9 godina .Radim u Zagrebu.Rođen sam u Petrovoj i živio konstantno u Zagrebu 27 g.I da , radim i poneku nedjelju .I ne smeta mi jer mi je plaćena 100% više + dobijem jedan slobodan dan u tjednu.Moja radnička prava se poštivaju i zato mi ne smeta ali mnogima se krše i sa njma suosjećam.

    Zašto škole i fakulteti nemaju nastavu nedjeljom.Pa trebalo bi i to uvesti.Idemo svi kompletno raditi sve dane u tjednu.To bi bilo najpoštenije.Što se ima odmarati ili učiti u nedjelju.Uči po noći a fino imaš redovnu nastavu i nedjeljom.I što će ti toliki praznici ? Dobiješ 25 slobodna dana godišnjeg odmora a ostatak u školu .

    I da , nadam se da buš do penzije radio sve nedjelje u mjesecu.Sobzirom da živimo u trulom kapitalizmu to bu ti se vjerovatno i ostvarilo.

  17. #77
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Neki vrtići ne rade ni subotom. OH NOES, NAU WOT?

    Poštivaju se i radnička prava mojih roditelja, ali na kraju kužim da se mi slažemo u svemu. Samo treba poštivati ta prava i to zakonom urediti. Ovakvi zakoni totalne prohibicije su debilni
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  18. #78
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Kakav narod takva vlast.Debilan narod , debilna vlast , debilni zakoni.

  19. #79
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    /cut
    Signed...

    Objašnjenje za Nodakima:

    Crkva potiče odbacivanje ateizma i prihvaćanje Đizsa, a preko njega se jedino dolazi u ono što zovu raj. Zašto te muči to da ti govore da nećeš doć u raj ako ionako ne vjeruješ u njega?

    Najbolje od svega je da je sastavni dio Kršćanskog nauka učenje o slobodi. Što znači da ti nitko ne smije narediti u što da vjeruješ, niti ti zabraniti izlazak iz Crkve ako se tako odlučiš (Mislim da se odrekneš sakramenata i to). Isto tako, Crkva će prihvatiti svakoga tko joj se želi pridružiti.

    Ali bolje da se ostavimo razgovora o ovom jer ovakve rasprave samo dovedu do flejmanja i eventually svađe.

    Šta se trgovina tiče, nekad (ne tako davno) nismo imali ni jedan šoping centar pa su svi išli u inozemstvo kupovat povremeno, a ostale dane smo se opet uspjeli opskrbiti.
    Ovaj zakon je očajnički potez, ali ipak je brže rješenje od uspostavljanja prav(n)e države za kojom toliko žudimo.

  20. #80

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Ako ću ikoga vrijeđati to će biti crkva,ti si mi drag

    btw.izgleda da se radna nedelja vraća

  21. #81
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Kako potrošiti nedjelju?


    Heh, ok, ali ja sam isto član Crkve

    Vraća se nedjelja? Dakle Sanader se posro? (opet)

  22. #82
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Dobiješ 25 slobodna dana godišnjeg odmora a ostatak u školu .
    i to ne kad tebi paše nego kad ti neko drugi odredi...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Slične teme

  1. Kako ovo?????
    By Alen21sa in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-04-2011, 19:35
  2. Odgovora: 8
    Posljednji post: 08-03-2009, 12:05
  3. Sabbat vs ZORN u nedjelju u 21:00
    By John Wayne in forum =]SABBAT[=
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-11-2006, 07:30
  4. =]S[= vs. 303 u nedjelju 22.10. u 19:00
    By John Wayne in forum =]SABBAT[=
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 26-10-2006, 10:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •