Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 82

Tema: Kako potrošiti nedjelju?

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Ljudska glupost je bezgranična.....klikS.

    Pokušavam si zamisliti da sam toliko bogat i da imam na bacanje....što bi me više uveseljavalo , pomagati sirotinji ili rasipati od objesti ? Koliko je samo života mogla spasiti sa tim novcem...ima i gorih od nas.

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    marksisticka revolucija
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  3. #33

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Ima jedan veliki problem kod toga...
    Nema slobodna nedelja ama baš nikakve veze s pravima radnika i slobodnim danima...
    Istina je da kršaćanski dan odmora je nedelja i da oni propagiraju da se nedeljom mora ići u crkvu...to je jedini razlog ovome zakonu,nikakva prava radnika ili nesto...

  4. #34
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Zašto je to veliki problem?
    Sve da to i je razlog uvođenja ove zabrane, ne vidim ništa loše... svi sretni i zadovoljni (osim "šopingholičara", jel, ali kog boli Marko za njih).

  5. #35
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Ima jedan veliki problem kod toga...
    Nema slobodna nedelja ama baš nikakve veze s pravima radnika i slobodnim danima...
    Istina je da kršaćanski dan odmora je nedelja i da oni propagiraju da se nedeljom mora ići u crkvu...to je jedini razlog ovome zakonu,nikakva prava radnika ili nesto...
    Slažem se.Trebalo bi svakome dopustiti da izabere jedan slobodan dan u tjednu,pa tko hoće u nedjelju u crkvu ili shopping,neka uzme nedjelju,tko neće,neka uzme neki drugi dan.Ipak,to bi moglo dovesti do zbrke i komplikacija.

  6. #36
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118

    Re: Kako potrošiti nedjelju?



    Da, to bi bilo održivo stanje.

  7. #37
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Ima jedan veliki problem kod toga...
    Nema slobodna nedelja ama baš nikakve veze s pravima radnika i slobodnim danima...
    Istina je da kršaćanski dan odmora je nedelja i da oni propagiraju da se nedeljom mora ići u crkvu...to je jedini razlog ovome zakonu,nikakva prava radnika ili nesto...
    Slažem se.Trebalo bi svakome dopustiti da izabere jedan slobodan dan u tjednu,pa tko hoće u nedjelju u crkvu ili shopping,neka uzme nedjelju,tko neće,neka uzme neki drugi dan.Ipak,to bi moglo dovesti do zbrke i komplikacija.
    Šališ se, jelda?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #38
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Zašto bih se šalio?

  9. #39
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Zato što je to neizvediva situacija. Naravno da bi došlo do zbrke i komplikacija.

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    1.003

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Onaj tko se zeli pomoliti, moze se pomoliti i na neki drugi dan, ovako je sve glupo ispalo. Trebali su dopustit rad nedjeljom, ali da tada dnevnica bude 250% od obicne, npr. ako je normalna 100kn, za nedjelju dobijes 250, pa bi se ljudi tukli da rade nedjeljom.

  11. #41

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Ma nebi,sve su to dobri Hrvati i katolici

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao Sphinx
    Onaj tko se zeli pomoliti, moze se pomoliti i na neki drugi dan, ovako je sve glupo ispalo. Trebali su dopustit rad nedjeljom, ali da tada dnevnica bude 250% od obicne, npr. ako je normalna 100kn, za nedjelju dobijes 250, pa bi se ljudi tukli da rade nedjeljom.
    Ja sam dobivao 250 % nedjeljom dok sam radio.

  13. #43
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao Sphinx
    Onaj tko se zeli pomoliti, moze se pomoliti i na neki drugi dan, ovako je sve glupo ispalo. Trebali su dopustit rad nedjeljom, ali da tada dnevnica bude 250% od obicne, npr. ako je normalna 100kn, za nedjelju dobijes 250, pa bi se ljudi tukli da rade nedjeljom.
    da, 250% sigurno, ne znam di ti živiš...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  14. #44
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Sad će se i kameleonče izjasnit o ovome.

    Možda se nekima od vas, (pa i meni, priznajem) nedjeljna navala na šoping centre čini blesavom, možda čak i luđačkom, pa se čini nepojmljivo da hrvatine nemaju šta radit ako nema šoping centara otvorenih, ali ima toga. Riječki tower center je prepun ljudi koji možda nisu totalni ovisnici o šopingu, ali ne znaju bolje iskoristit slobodno vrijeme. Nakon filma u Cinestaru u Tower centru od silnih automobila nastaje gužva na cijelim Pećinama, a iz garaže se izlazi i po pola sata.

    Ako vam se čini da je nepravedno trgovcima koji inače imaju mršavu plaćicu branit rad nedjeljom, situacija je nešto drukčija. Moja ujna radi u Brodokomercu sa vrlo slabom plaćom i tek odsad ima svaku nedjelju slobodno. Kaže da se preporodila. Treba izdržat za te pare radit ubitačnim radnim vremenom bez petka i svetka, kako bi se reklo. Ona se više od svega veseli slobodnom danu, a sad će valjda, fala bogu, doć i ona na svoje.

    Nodakim opet ističe svoj antikršćanizam jer, možebit, nije shvatio da ga nitko ne sili da ide u crkvu nedjeljom niti bilo kojim drugim danom, a ako neće, ne mora joj se ni približiti na manje od kilometar. Kao što nitko ne sili onih 5 - 10 ljudi koji se pojave na nedjeljnoj misi. Ionako, šta Crkvi znači zatvaranje šoping centara, kad hrvatine ionako ne idu tamo u terminu jutarnje mise - Ko bi se probudio u 8 ?!! Oni u šetnje šoping centrima kreću najviše popodne.

    Nedjelja nije neradna zato jer nekakvi frikovi moraju ić molit, nego je to jednostavno preuzeto iz kršćanske tradicije i postalo standard za jedan dan u tjednu na koji se puk može odmarat. Nije nedjelja samo zbog Crkve. Ako oćete, ajmo onda stavit da se ne radi utorkom, pa ćemo doći na isto. Ili ste svi odreda takvi radoholičari da vas naprosto vrijeđa jedan slobodan dan u tjednu?

  15. #45

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Chameleon,meni stvarno briga za crkvu,kršćane,mise i ostalo,ali kada crkva počne diktirati politiku,ustav i zakone treba da ih netko odvuče od svih tih all mighty god said that fora.

  16. #46
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    ma to su gluposti, istina da se Kaptol zalaže za zabranu rada nedjeljom, ali ako se tolko volimo uspoređivati sa civiliziranim (ovo civiliziranim kazem uvjetno) zapadnim svjetom, neka pogledaju kako tamo trgovine rade... radnim danom do 17h pa si ti misli...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  17. #47

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Držite se teme (nisam spominjao razloge ove odluke nerada nedjeljom već posljedice) da ne bi opet pojedinci skrenuli temu u Lockland.

  18. #48
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Chameleon,meni stvarno briga za crkvu,kršćane,mise i ostalo,ali kada crkva počne diktirati politiku,ustav i zakone treba da ih netko odvuče od svih tih all mighty god said that fora.
    Ne znam stvarno u kojoj to zemlji ti živiš gdje Crkva diktira zakone i ostalo? Pa nismo u srednjem vijeku kad je Papa praktički bio car Europe. Vrh tvoje države (valjda u 'rvackoj živiš) se sastoji od Ive, Jadranke, Šeksa i ostalih pajaca s Markovog trga. Nešto ih pošteno i časno obavlja svoj posao, a vjerojatno duplo toliko je korumpirano. Oni su odgovorni za zakone, provođenje istih, a ustav je nastao kad i Hrvatska i po njemu se gore navedeni ravnaju, tako da ne znam što ti je u životu Crkva ikad uskratila ili te natjerala na nešto.

    Dapače, broj kršćana, pardon, vjernika uopće je u velikom padu, tako da sam prilično siguran da se srednji vijek ne ponavlja.

    Kako kultura kreće dalje, ljudi uzimaju nove zanimacije i nove "religije". Ateizam je relativan pojam jer je ljudima prirođeno vjerovati, ili se na sličan način posvetiti nečemu s najvećim užitkom. Ono što su nekada bile crkve, danas su šoping centri ili čak stadioni. Pogledajte značenje stadiona, pogotovo kod nas u Europi, gdje je nogomet sport #1. Svaki ima arhitekturalni stil koji naglašava njegovu veličinu, ljepotu, jedinstvenost, i da stoji na ponos klubu i navijačima. Kao katedrale. Crkvene zborove zamijenile su navijačke pjesme koje se pjevaju sa istim žarom i ponosom kao što se nekad zdušno pjevalo u crkvama.
    Tako da se može reći da su mnogi ove godine na neki način ostali bez svojih crkava, pa makar oni to sami sebi ne mogli priznati.

  19. #49

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Meni se čini da ti želiš da se vrati srednji vijek.
    Uostalom crkva se bavi politikom,npr Bozanić,on je na svojoj propovijedi/več šta otvoreno govorio što misli u EU,to jest govorio je da će ona biti kraj crkve i vjerskih sloboda....
    Crkva redovno pljuva sve zakone koje im se ne sviđaju i traži izmjenu po onome kako njima spada.
    I da je ne govorim da je situacija tako loša,nego govorim da se želi postići da bude tako loša za nas.
    Sada oko te nedelje,posljedice su očite,manje radnjih sati,manje radnika,kupljenih artikla će biti isto,jer već i sada dosta toga su potrebne stvari(to jest sve veći postotak su te stvari),ali vrijeme provedeno u šopingu kraće.Nedelja ne radni dan jednostavno jer je tako crkva rekla i gotovo.Slobodni dan u tjednu bi se trebao inače dogovoriti među radnicima i poduzećem,zato što je pravo ljudi da sami sebe odrede raspored,a ne drugi.Država i njezine službe,pa ja mislim da bi trebali raditi 24/7,više radnih mjesta,opet građanin odlučuje svoj raspored.(naravno ne sve,samo one za koje ima nekakve potrebe,makar i male)

  20. #50
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    A je' ga nasro, to je strašno.
    Ako svaka organizacija i osoba na ovom planetu može kritizirati i tražiti promjene zakona koji joj se nesviđa zašto to nebi mogla i crkva?
    Nedjelja se već otprilike 1300-1400 godina na ovim prostorima smatra neradnim danom i naša vlada je jednostavno odlučila slijediti staru tradiciju i proglasila nedjelja neradnim danom umjesto da izmišlja toplu vodu i proglašava neki drugi dan neradnim.
    A ako ti toliko smeta neradna nedjelja savjetujem ti da se preseliš u Iran, čujem da je tamo četvrtak neradni.

  21. #51

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    I hear it is lovely there.

  22. #52
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Meni se čini da ti želiš da se vrati srednji vijek.
    Uostalom crkva se bavi politikom,npr Bozanić,on je na svojoj propovijedi/več šta otvoreno govorio što misli u EU,to jest govorio je da će ona biti kraj crkve i vjerskih sloboda....
    Crkva redovno pljuva sve zakone koje im se ne sviđaju i traži izmjenu po onome kako njima spada.
    I da je ne govorim da je situacija tako loša,nego govorim da se želi postići da bude tako loša za nas.
    Sada oko te nedelje,posljedice su očite,manje radnjih sati,manje radnika,kupljenih artikla će biti isto,jer već i sada dosta toga su potrebne stvari(to jest sve veći postotak su te stvari),ali vrijeme provedeno u šopingu kraće.Nedelja ne radni dan jednostavno jer je tako crkva rekla i gotovo.Slobodni dan u tjednu bi se trebao inače dogovoriti među radnicima i poduzećem,zato što je pravo ljudi da sami sebe odrede raspored,a ne drugi.Država i njezine službe,pa ja mislim da bi trebali raditi 24/7,više radnih mjesta,opet građanin odlučuje svoj raspored.(naravno ne sve,samo one za koje ima nekakve potrebe,makar i male)
    ovo mi zvuči kao očajni vapaj šopingholičara koji očajnički treba posjetiti neku ogromnu trgovinu nedjeljom pa makar kupio kilu kruha... nhf

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Chameleon,meni stvarno briga za crkvu,kršćane,mise i ostalo,ali kada crkva počne diktirati politiku,ustav i zakone treba da ih netko odvuče od svih tih all mighty god said that fora.
    I ja sam mislio da si ti nesto pametan...
    ha ha, kao i obicno bio sam u krivu
    Slusaj, nije Nedjelja neradni dan jer se tad Isus preporodio ili jer Crkva tako hoce, zapravo htjela je prije nego sto su hrvati naselili jadran..Zasto? Da nema tog neradnog dana, sad zamisli kako bi svijet izgledao! Da citav tjedan ides u skolu? Da citav tjedan lizes supak sefu? Zato su fratri odjelili jedan dan da malo vidis familiju, nesto naucis, da imas vremena pa da odes u crkvu (OPCIONALNO!!) i uglavnom da citav dan slajfas kurac... I da to pravo bude oduzeto zaposlenicima prodajnih centara, nebi da su bolnica ili policija!







    ...ili su mozda shopping centri jednako vazni kao bolnica?

  24. #54
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Meni se čini da ti želiš da se vrati srednji vijek.
    Uostalom crkva se bavi politikom,npr Bozanić,on je na svojoj propovijedi/več šta otvoreno govorio što misli u EU,to jest govorio je da će ona biti kraj crkve i vjerskih sloboda....
    Crkva redovno pljuva sve zakone koje im se ne sviđaju i traži izmjenu po onome kako njima spada.
    I da je ne govorim da je situacija tako loša,nego govorim da se želi postići da bude tako loša za nas.
    Sada oko te nedelje,posljedice su očite,manje radnjih sati,manje radnika,kupljenih artikla će biti isto,jer već i sada dosta toga su potrebne stvari(to jest sve veći postotak su te stvari),ali vrijeme provedeno u šopingu kraće.Nedelja ne radni dan jednostavno jer je tako crkva rekla i gotovo.Slobodni dan u tjednu bi se trebao inače dogovoriti među radnicima i poduzećem,zato što je pravo ljudi da sami sebe odrede raspored,a ne drugi.Država i njezine službe,pa ja mislim da bi trebali raditi 24/7,više radnih mjesta,opet građanin odlučuje svoj raspored.(naravno ne sve,samo one za koje ima nekakve potrebe,makar i male)
    Baš si se izownao:
    - Crkva NEMA autoritet u ovoj državi, i ona NE može odrediti na koji dan se može, a na koji ne može raditi. To čini VLADA. Ponavljam, Bozanić NIJE tvoj predsjednik/premijer. To što komentira stvari je jer ima pravo na to, kao i svaki drugi građanin Hrvatske, koliko god bilo bezveze kad se počne izjašnjavat o politici.

    - Lud nisam, i ne želim novi srednji vijek, niti sam ikad napisao da želim. To si ti sanjao sinoć.

    - Gdje je smisao toga da si svaka firma određuje svoj tjedni neradni dan?! Moraju postojati neki standardi u svijetu, zaboga. Zamisli na što bi ličilo društvo kad bi svako uzimao slobodni dan kad oće? Da je neko pred 1500 g. izmislio da je četvrtak neradni dan, ne bi radio u četvrtak, bi li ti bilo bolje? Ili želiš da se radi svih 7 dana u tjednu? Pa ti si onda san svakog poslodavca.

    - Najvažnije službe i rade 24/7, pričamo o trgovinama.

    - Epilog: Vjerovao ili ne, Crkva se nije urotila protiv tebe. Nitko ti ne nameće da nedjeljom moraš ići u crkvu. Uvedene promjene su čisto zbog nekakvog reda u gospodarstvu, ne zbog odlaska u crkvu.

  25. #55
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Crkva nije zatvorena nedeljom?

  26. #56

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Zergali ste me.

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    1.003

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Zasto crkva smije radit nedjeljom

    Ja mislim da obicne trgovine (hrana i namirnice) nebi trebale radit nedjeljom, osim ako dobiju posebnu dnevnicu, npr. umjesto 100kn neka dobiju 250kn, pa ce se svi tuc za rad nedjeljom . Ali bilo bi u redu da rade npr. trgovine namjestajem, tehnikom, i slicno, jer kad obican radnicki covjek radi cijeli tjedan, zasto se nebi u nedjelju prosetao po trgovinama i slicno, umjesto da se tijekom tjedna zuri jer mora na posao.

  28. #58
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    - Crkva NEMA autoritet u ovoj državi, i ona NE može odrediti na koji dan se može, a na koji ne može raditi. To čini VLADA. Ponavljam, Bozanić NIJE tvoj predsjednik/premijer. To što komentira stvari je jer ima pravo na to, kao i svaki drugi građanin Hrvatske, koliko god bilo bezveze kad se počne izjašnjavat o politici.
    Oh so wrong. Crkva nema autoritet, ali ima utjecaj jer se bagra iz fotelja njima voli ulizivati. Valjda misle da će u širi krug pakla onda. Pojasni mi što onda radi vjeronauk u školama? Škola je državna ustanova, a u Hrvatskoj su Crkva i država odvojene.
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    - Gdje je smisao toga da si svaka firma određuje svoj tjedni neradni dan?! Moraju postojati neki standardi u svijetu, zaboga. Zamisli na što bi ličilo društvo kad bi svako uzimao slobodni dan kad oće? Da je neko pred 1500 g. izmislio da je četvrtak neradni dan, ne bi radio u četvrtak, bi li ti bilo bolje? Ili želiš da se radi svih 7 dana u tjednu? Pa ti si onda san svakog poslodavca.
    Slastičarnica Krešimir na Jarunu (koja, usput budi rečeno, ima najbolji sladoled od čokolade IKAD) je imala neradni utorak. Radili su svaki dan, osim utorka. Sad je to nedjelja, sumnjam da se gazdi isplati imati dva neradna dana
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    - Najvažnije službe i rade 24/7, pričamo o trgovinama.
    Meni oba roditelja rade u takvim službama. Gdje da oni kupe nešto za gablec? Gdje mogu kupiti novine? Gdje mogu kupiti nešto što im treba jer rade u smjenama od 12 sati? GDJE?!

    Oni su niži ljudi? Njima ne treba hrana, piće?

    Ovaj zakon je promašen, kao i svaki od kad je HDZ opet zasjeo na čelo države. Svi ti zakoni su donjeti na brzinu da bi se udovoljilo masama i privremeno ih smirilo, ali učinak je nikakav. Državna matura, zakon o nepušenju, novi zakon o sigurnosti u prometu (da imam para išao bi na ustavni sud da im spolno općim s majkama, piše da sve osobe do navršene 24 godine života svojim opasnim ponašanjem ugrožavaju živote drugih u prometu), reforma zdravstva, a i zakon o neradnoj nedjelji.

    Trebalo je uvesti da dućano do, bubam, 250 m2 smiju raditi nedjeljom kao i svakim danom, dućani do, bubam, 2k m2, do 13, a preko toga ne smiju uz, naravno, sukladne dnevnice radnicima. U ovom slučaju imate situaciju u Zagrebu da samo jedna pekarna radi poslije 14 sati. Jedna. Na preko milijun ljudi. Više ne živimo na selu, samo neki gore to ne mogu shvatiti.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Što će im novine ako su na radnom mjestu....osim ako ne "rade" u nekoj državnoj ustanovi...a gablec si kupe u subotu i ponesu na posao u nedjelju.Ili ne mogu pregristi pecivo staro jedan dan...tada savjetujem posjetu zubaru ili pečenje vlastitog kruha u nedjelju.Brašna ima hvala bogu.
    Izgleda da moraš biti Rambo kako bi preživio bez svježeg kruha .

  30. #60
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Kako potrošiti nedjelju?

    Ali hej bitno je da mogu na kavu kad god požele.

Slične teme

  1. Kako ovo?????
    By Alen21sa in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-04-2011, 19:35
  2. Odgovora: 8
    Posljednji post: 08-03-2009, 12:05
  3. Sabbat vs ZORN u nedjelju u 21:00
    By John Wayne in forum =]SABBAT[=
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-11-2006, 07:30
  4. =]S[= vs. 303 u nedjelju 22.10. u 19:00
    By John Wayne in forum =]SABBAT[=
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 26-10-2006, 10:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •