Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 41 od 41

Tema: CoD 5 Nazi Zombie Mod

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    ionako je vise od 2 smajlija za jednu emociju deklarirano kao spam, sto rezultira upozorenjem sa strane moderatora ili admina, i kasnije permanentnim banom, sto sigurno nitko normalan ne zeli

    UKRATKO: bilo bi kul kad bi to uveli
    a šta ako radiš jako velik post sa izmješanim osjećajima

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    = Citat = Izvorno postao Guber
    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    ionako je vise od 2 smajlija za jednu emociju deklarirano kao spam, sto rezultira upozorenjem sa strane moderatora ili admina, i kasnije permanentnim banom, sto sigurno nitko normalan ne zeli

    UKRATKO: bilo bi kul kad bi to uveli
    a šta ako radiš jako velik post sa izmješanim osjećajima

  3. #33

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    Mi smo stigli do 26levela, a taktika nam je bila da smo otvorili stepenice u velikoj sobi i svi smo bili u maloj help sobici dva na prozore i zid i dva na vrata. Sve smo pokusavali braniti se na spratu kupujuci bombe al nista, ne mozemo dalje, dali neko ima bolje iskustvo ?

  4. #34

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    = Citat = Izvorno postao komic
    Mi smo stigli do 26levela, a taktika nam je bila da smo otvorili stepenice u velikoj sobi i svi smo bili u maloj help sobici dva na prozore i zid i dva na vrata. Sve smo pokusavali braniti se na spratu kupujuci bombe al nista, ne mozemo dalje, dali neko ima bolje iskustvo ?

    Moj rekord je isto 26, sa tri frenda...isli smo prvo gore pa u sobu po stepenicama, trojica na prozoru koji je najdalje od stepki, jedan trci u krug i navlaci zombije...

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    Gaming Insider smatraj se opomenutim radi idiotskog revievanja teme s idiotskim komentarom i double postom.

  6. #36

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    Ipak smo nesto na kraju skontali meni naj lakse za igrat: u velikoj sobi pored prozora jedan drzi "F" i ima punu preglednost a drugi je ispred njega, dok dvojica u help sobi mogu bez problema da je cuvaju. I sebi uvijek ostavimo jednog na prozoru dok drugi mjenjaju laser dok ne dobiju drugi i taj problem sa max amom je rjesen

  7. #37

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    E ovako ja igram zombie sa drugom skoro svaki dan e sad ja imam patch 1.4 i Lanfixed 1.4 i naravno hamachi i ako moze da mi iko objasni sta sad da uradim da igram sa nekim preko hamachija.Ako moze ko da mi objasni bio bih mu zahvalan.

  8. #38

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    ja i moja ekipa stalno igrao juce smo stigli do 23 levela nas trojca pa ako ima zaintersiranih za igru javite se na prinko18@hotmail.comS
    mi isto preko hamachija igramo ,evo slike od zadnje igre .pisu dva imena ista to je zato sto smo si skinuli game save files da nemoramo ponovo prelaziti igricu ja sam 1 na slici.http://img29.imageshack.us/my.php?im...gstignuce2.jpgSpa ako ima zainteresiranih javite se.

  9. #39

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    = Citat = Izvorno postao picmoljak
    E ovako ja igram zombie sa drugom skoro svaki dan e sad ja imam patch 1.4 i Lanfixed 1.4 i naravno hamachi i ako moze da mi iko objasni sta sad da uradim da igram sa nekim preko hamachija.Ako moze ko da mi objasni bio bih mu zahvalan.
    pokrenete ti i frend hamachi, jedan od vas napravi mrezu na hamachiju, drugi se joina u tu mrezu.

    Kad ste u istoj mrezi pokrecete oboje lanfixed crack, u igri jedan napravi server, a drugi se joina...jednostavnije nemoze bit...

    Samo pazi da firewall bude iskljucen, da u igri kad te trazi pod serverima ima narihtano LAN i to bi trebalo bit to... i naravno da imate iste verzije hamachija...

    Ako cete imat problema sa spajanjem na server u CoD-u, onda probaj prec na neku stariju verziju hamachija. Ja imam verziju 1.0.1.5. i radi savrseno, al mislim da smo imali nekih problema s tim kad smo pocinjali

  10. #40
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    Eo vam jedan glitch za ovaj mod RATxy_yPKng

  11. #41
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    441

    Re: CoD 5 Nazi Zombie Mod

    custmcod.com

    tu mozete skinuti mape za zombije ima dost modova tipa moderno oruzje i tako

Slične teme

  1. CSS Zombie mod
    By Sova in forum Counter Strike
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 25-11-2009, 04:17
  2. Zombie Shooter 2
    By Aral in forum Gaming općenito
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 11-10-2009, 21:20
  3. Zombie serveri
    By Saminho in forum Call of Duty
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-02-2009, 17:08
  4. Zombie Games
    By D.E.M.O. in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 02-01-2008, 21:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •