Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Ghost Master

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Ghost Master

    Baš sam se sjetio jednog budget naslova koji eto, star je tek pet godina pa nije za podforum oldies, a opet ga se više nitko ne sjeća.

    Radi se o poprilično orginalnom konceptu pasivne strategije.
    Vi ste u ulozi pa ne znam u biti, nekog zlog demona, kojem je zadaća strateški puštati duhove, vještice i demone kako bi level očistili od ljudi.
    U početku se svi boje svega, no kasnije dolaze i istjerivači duhova, ljudi koji se boje specifičnih stvari, a i same je duhove teže puštati zbog njihovih ograničenja na stvari.
    Tako imate električne duhove, koji se mogu prištekati na aparate koje poslije i izluđuju, duhove koji mogu biti samo vani, duhove za vodu, vatru i razne druge.
    U svakom levelu možete pridodati nove duhove svojoj vojsci, a raznolikost levela od pidžama partya do bolnice i planinskih kućica će vas zadržati do kraja.

    Fantastična logična strategija orginalnog koncepta, danas se može nabaviti za kakvih 40-50 kuna u trgovinama.

    http://www.ghostmaster.net/

  2. #2
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Ghost Master

    Imam to ali ne igram.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  3. #3
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Ghost Master

    sjećam se da je bila nekakva najava/recenzija/vatevr u nekakvom časopisu prije par godina...htio sam ju zaigrati ali sam s vremenom zaboravio...heh...čini se zanimljiva

  4. #4
    Guest

    Re: Ghost Master

    To je za decu

  5. #5
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Ghost Master

    tako nešto mi i treba...malo odmora od raidanja

  6. #6
    Guest

    Re: Ghost Master

    Bolje nađi curu

  7. #7

    Re: Ghost Master

    Ako ti je život mio, nemoj mijenjati jednu 5/7 obvezu drugom 24/7.

  8. #8
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Ghost Master

    to područje mi je pokriveno...mislio sam na gaming odmor ^^

  9. #9
    Guest

    Re: Ghost Master

    Kako vas gaming može odmoriti???

    Igram strategiju..moram mislit...imat neku taktiku...i borit se...ukoliko želim pobijediti

    Igram pucačine trebam koristiti i tipkovnicu i miša...dakle tijelo mi nije previše u mirovanju...fps-e su sami po sebi brzi,eksplozivni i nikad neznaš ko ti može doletit iz nekog kuta...dakle ipak si pod stresom i boriš se...

    itd...da ne nabrajam....a uzmimo još k tome da sjedim na stolici u pravilnom položaju nikako ne odmaram...pa mi nije jasno kad neki kažu da odmaraju igrajući...

  10. #10
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Ghost Master

    naslonjač+headset+ugodna glazba+neka zabavna igra = odmaranje uz gaming...
    jednostavnije ne može...ne čuješ vanjsku buku, na udobnom si, toplo ti je i igraš nešto što si ocjenio zabavnim...

  11. #11
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: Ghost Master

    haha, za ovu igru me zainteresirao upravo weky, kada mi je predao svoju kul urbanu recenziju iste napisanu za tadašnji cro-gaming ( sada hcl.hr, jel )...

    Mislim da je negdje izgubljena sada nažalost

    Budem probao potražiti još na hardu ako ju slučajno imam, pa ju postam ovdje

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Ghost Master

    To je jedna od onih igara kojih se sjetim svake 2-3 godine i kako je kul bila.

  13. #13
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: Ghost Master

    Dobre vijesti. Pomoću magije i trikova pronašao sam neke izgubljene recenzije sa cro-gaming.com-a, pa tako i wekyevu staru recenziju Ghost Mastera.

    Sada ćemo sve te recenzije svaki/svaki drugi tjedan polako uploadavati na HCL.hrSrame uz rame sa onim aktualnima, pa će tako ponovno na netu zasjati i reca Ghost Mastera iz virtualnog pera dragog vam admina.

  14. #14

    Re: Ghost Master

    Ghost master je bio jako dobar... pogotovo koncept otkljucavanja duhova. A duhova je bilo dobrih 15 vrsta a u svakoj po 2-5 duhova.
    Ipak najjaci duh je Poltrygeist (duh skupine mrtvih piladi iz neke obliznje peradarnice)
    And I find it kinda funny
    I find it kinda sad.
    The dreams in which I'm dying
    are the best I've ever had.

  15. #15
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Ghost Master

    Čini mi se da sam igrao tu igru... samo nisam nikako shvatio način na koji oslobodit one zarobljene duhove.

  16. #16
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Ghost Master

    Moze neki info o igri,koja je tematika itd....opet to vise volim cuti od vas nego da trazim po google-u....veci mi je gust.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  17. #17
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Ghost Master

    Zamisli igru kao sims... i dodaj u nju duhove koji će preplašit simljane .
    Ukratko... strategija u kojoj upravljaš duhovima te je cilj sve likove iz kuće otjerat. Svaka osoba ima svoj status, strahove itd... te se prema tome ravnaš s kojim ćeš duhom uplašiti koga. Neću previše govorit jer sam dosta toga zaboravio otkad sam ju zadnji puta igrao. Evo gamespotow review: KLIK

  18. #18
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Ghost Master

    sjecam se da sam gledao frenda kako igra te mi se cinila zanimljivom... onda mi je posudio svoj CD ali iz nekog razloga nisam mogao pokrenuti igru...

Slične teme

  1. Master Thiefs
    By Mafioz0r in forum Pepeljarom u gimpa
    Odgovora: 155
    Posljednji post: 06-08-2010, 13:30
  2. Master of Magic
    By System in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-04-2010, 20:16
  3. Cooler Master CM 690
    By szeljkos in forum Komponente
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-10-2009, 13:23
  4. Master of Orion
    By The-Borg in forum Online gaming & living
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-02-2008, 20:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •