Stranica 61 od 67 PrvaPrva ... 11515960616263 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.801 do 1.830 od 1989

Tema: Warhammer Online: Age of Reckoning

  1. #1801
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    da il uopče ne iskoristi ability koji sam stiso, a ovo za WE/WH nisam znao

  2. #1802
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Warhammer Online

    Ma gle ajde se prestani zaliti na SW ... klasa je dobra .. nije vrhunska ... ali ja i dalje na scout/ass specu skidam sve skivsije ... bez problema ... ne vidim zakej se toliko zalis ja ga igram od 11 mjeseca i nemrem se zaliti ... koristan sam u PvE, koristan sam u RvR ... a i dalje je najzabavnija klasa od svih za igrati ...

    S tim da bi zakrpa 1.3.2 trebala donjesti da eagle eye ima cooldown od 1 sec (moci ce se spemati tak da ce rapid shot postati bezveze) i doci ce sigurno DW ... kamuflaza nije jos potvrdena ... i kaj bu se s tim desilo .. da ces imati milion SW-a uokolo ... hvala ali ne hvala ...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  3. #1803

    Re: Warhammer Online

    Pozz svima ovdje jedan noob koji je prije par dana skinuo trial na 10 dana. Igra uopće nije loša i zanima me kakve su klase i na kojem serveru su hrvati i da li se isplati uopće kupovati i vaše mišljenje o igri.Inače igram WOW pa nekog znanja imam.Hvala svima na odgovorima.

  4. #1804
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Warhammer Online

    Isplati se. Iako igra nije tehnički dobro izvedena ukoliko si PvP lik odma kupuj jer zabavniji pvp/rvr nećeš nać drugdje Na Karak Nornu imaš najviše hrvata na order strani. Koja klasa te zanima?

  5. #1805
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao ezav
    Ma gle ajde se prestani zaliti na SW ... klasa je dobra .. nije vrhunska ... ali ja i dalje na scout/ass specu skidam sve skivsije ... bez problema ... ne vidim zakej se toliko zalis ja ga igram od 11 mjeseca i nemrem se zaliti ... koristan sam u PvE, koristan sam u RvR ... a i dalje je najzabavnija klasa od svih za igrati ...

    S tim da bi zakrpa 1.3.2 trebala donjesti da eagle eye ima cooldown od 1 sec (moci ce se spemati tak da ce rapid shot postati bezveze) i doci ce sigurno DW ... kamuflaza nije jos potvrdena ... i kaj bu se s tim desilo .. da ces imati milion SW-a uokolo ... hvala ali ne hvala ...
    skidaš sve squishije zato što su retardirani, blago rečeno...

    da imam npr. BWa/SHa/slayera il nekog drugog dpsa(nečem magusa xd) s rr57 i ovakvim gearom, mogo bi dat pa bar duplo više... moraš priznat da bez obzira na to što je donekle korisna u pvpu i rvru, ti zato trebaš totalno utonut u klasu i imat dobar gear i rr, dok kod drugih klasa to baš i nije najpotrebnije, al opet meni ne pada napamet igrat neku drugu klasu, jer ko što si reko najzabavnija je klasa za igrat...

    mene najviše kopka to što je assault tolko jebeno broken, nedorađen, sjeban, nema tog seta il nekog mixa koji bi ti mogo nosit za assault(jer assault stance ne pretvara bonus bs u str.), kao što sam več reko armor debuffovi se duplaju, što nas vrača na gore od light armora jer je taj choppin armor debuff dosta spamabilan kolko sam skužio, a znaju i SHići rotten areer nabacit, onda to obečavanje dual wieldinga, kad to ubace ja ću drugi mač smatrat SW petom, jedino ak ga ne sjebu na neku caku da to bude dagger il neka treća besmislica.

    onda skirmish, kojem je ranger 65 feeta, a s CFom koji mnogi skirmisheri koriste(i ja) to je 45 feeta, odnosno front line, gdje čim mali spajk bude več te fokusaju, 15 slowova, knockdown chosen i sl. sranja..

    a scout jednostavno ne podnosim, jer je vrlo statičan, ono stojiš na nekih 90 feeta pucaš strele svake 2-3 sekunde i nadaš se da nečeš izgubit fos il range, tu i tamo se približiš da bi bacio aoe dot...


    dokaz kolko je klasa je broken i sama činjenica da pravo nigdje nemoš ni vidjet SWa, to su ugl. sve stari SWi koje sam viđo još na hirnu... nadalje ne sječam se kad sam vidio da je neki SW bio top dmg dealer(osim mene jel xD) il da je uopče bio među največim dmg dealerim u scima, sramota je da neki tamo AM koji je healer il kotbs koji je tank imaju dmg ekvivalentan našem, s tim da još imaju veći survivability, CC itd.

  6. #1806

    Re: Warhammer Online

    Bilo koja U wow sam mage pa me zanima neka melee ili tanking klasa.

  7. #1807
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    http://www.war-europe.com/#/careershp/?lang=en

    svršavaj :>

    mdps: witch elf(WE), choppa, marauder; Witch Hunter(WH), slayer, White Lion(WL)
    tank: chosen, black orc(BO), blackguard(BG); knight of the blazing sun(kotbs), Swordmaster(SM), Ironbraker(IB)

    izaberi order, desači smrde, uživaj

    btw imaš i melee healere, pogledaj si Warrior priest(WP) ili Disciple of Khaine(DoK), a hej imaš i rdps mdpsa, Shadow warrior(SW), preporučujem ti da ga negledaš jer češ se s njegovim melee sposobnostima napatit dok dođeš do invader geara..

  8. #1808
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Warhammer Online

    Ah cuj zal mi je kaj smatras da je klasa losa ... ja sam rr61 full invader s sandstorm oruzjima tak da mi je dmg cist ok .. s tim da moras svatit da SW nije dps klasa nego utility klasa ... nema smisla brijati na neki dps ... za to postoje slayer i BW ... tak da ak oces igrati neki heavy dps rolaj BW.a .. zanimljivost SW je sama kompleksnost igranja i igranje s drugim klasam tj. maltretiranje istih ... ako ces gledati sami dps samo naprijed ostati ces razocaran ...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  9. #1809
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    odi pitaj nekog destroa što misli o SWima, pa češ vidjet kolko ih maltretiramo mi, a kolko npr. BW il slayer

    neznam baš kak misliš to utility klasa, al jedna stvar je sigurna, a to je da naš mirror SH, ima najjači single target dmg u igri, peta, onda sve one kiting abilitye i ostala govna >.>
    a SW kao sama klasa nebi ovako trebo izgledat, jer je sjeban zbrda zdola, a primjere sam naveo u prethodnim postovima i to nisu svi... kad ubace dw u assault, vračam se bez obzira na to što je sve ostalo u vezi assaulta sjebano, čist zbog cool factora i činjenice da sam assault specc owno s 1 mačem, a kud tek s 2 D

  10. #1810
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Warhammer Online

    Kak se ti možeš uspoređivat sa Slayerom i BW-om? Di je tu logika? Te klase imaju veći damage od SW-a ali im je zato survivability puno gori od SW-a (daj samo usporedi armor, resiste, hp i ostale stvari). Što bi ti htio da možeš jače lupat od mdps klase i imat range damage od BW-a? Daj se uozbilji malo i pogledaj malo što rade dobri SW-i a što SH-i pa ćeš uočit da nisu tako daleko te dvije klase.

  11. #1811
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    o de ajde me molimte prosvjetli šta bi trebali radit SWi? harrasat, pa koji qrc harrasat kad to jedan group HoT rješi bez jbga, ja sam govorio kako je lakše igrat SWa od slayera/BWa/SHa, nigdje nisam reko da oču melee dmg slayera, a ranged BWa....

    ovo sa survivabilityem ti pada u vodu, al ono totalno, ajd zaigraj malo SWa, pa češ vidit koji jebeni survivability imamo >.> evo ti jedan primjer. uđem u sc, pug, nema hilera, dođemo do desača i mrtav sam u više manje 5 sec... a healerima vjerojatno nije lako hilat rdpsa sa light armorom koji se šeće oko 30 feeta od frontlinea... istina da ja imam nekih 82% phys. dmg reduction u assault stanceu sa WP armor buffom, al kad vidim onaj glupi cant stap da chap debuff od choppe, te moj assault stance udvostruči taj debuff, onda si u gadnim govnima..

  12. #1812
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Warhammer Online

    A što misliš da je ostalim mdps klasama lakše? Imaš phys reduction poput tank specanog kotbs u full sentinel opremi ali naravno ni to nije dosta. BW i Slayer harrasaju putem dpsa (malo se izjasni kako oni to jos mogu harrasat a ti ne možeš).SW ima 2 puta veći survivability od BW i Slayera (imaš isti survivability u tom svom stancu kao bilo koja mdps klasa ili squishy dps tank, čak i bolja iskreno). Što misliš da tank ne padne brzo kada ga fokusaju a bez hilera je? Daj se malo spusti na zemlju.

  13. #1813
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    dobro di si ti fulo onaj dio o armor debuffu? i da phys. dmg reduce puno pomaže kad ona glupa sorka(ima ona ecipo na nornu, -10 score mi s njom) krene pucat zrake iz sisa, na koje ak imam nekih 30% reduce dmga sam isus

    kažem ti odigraj SWa pa češ vidit kak jeben survivability imamo...

  14. #1814
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Warhammer Online

    Znaš, armor debuff samo na tebi koriste. Igra se vrti oko tebe izgleda, barem imaš takav pogled na sve, vidio sam te u SC-u i sve mi je jasno bilo nakon toga. Neću ti više ništa probat objasnit jer izgleda da ti sve uđe kroz jedno a izađe kroz drugo uho.

  15. #1815
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    znaš svima se taj armor debuff udvostručuje... inače baš se pitam zaš si me vidio u scu D

    e da mogo si mi se i javit

  16. #1816
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Warhammer Online

    Meh, bio sam zauzet umiranjem tako da nisam imao vremena

    Maloprije me BG došao gankat u Lotd. Taman sam luro 2 krug bez prekida za hp regen, imao oko 15 skeletona na sebi i oko 3-4k hp što mi je ostalo (PvE spec, PvE gear, PvE taktike sam imao) i ajde pogodite kako je sve završilo.

    Evo vam odgovor ako vam se neda pogađat From Kotbs to BG with love <3

  17. #1817
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    o pa vidio sam i ja tebe par puta :>

    za ovo BGa doduše nikad nisam ni čuo, a inače što se tenkova tiče chosene najviše mrzim, kotbs mirror chosena i svi još kažu da je kotbs jači, get the point?

  18. #1818
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Warhammer Online

    Ako ti STVARNO misliš ovo zadnje što si rekao onda stvarno ali stvarno više nema razloga da te itko više sluša. Kotbs jači od chosena, za sve postoji prvi put meh. Ali ajde, po čeme je kotbs jači? Navedi mi jednu, pazi jednu stvar koja je bolja kod kotbs-a.

  19. #1819
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    ja nisam reko da ja to kažem, več da drugi to kažu, ja sam po kotbs sc dmgu skužio da mogu dilat pun qrc dmga, a gle tenkovi su i nije ih baš lako ubit, a chosene mrzim jer isto ko kotbs tenkovi su, a dilaju pun qrc dmga i imaju dobre CC abilitye..

  20. #1820
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Warhammer Online

    Ti gledaš score board na kraju? Da, kotbs stavi auru koja radi oko 120 damage-a svake 3 sec ili oyg koji radi oko 100 za svaki udarac koji primi i na tom se sakupi ta velika cifra + raze (morale 2). Sad ti meni reci da to isto chosen nema (chosen čak ima bolju verziju OYG-a) i još mi reci da je to damage koji "pomogne" ubit nekoga -.-
    Chosen te aure ne koristi iz razloga što mu ravage ima spirit damage i radi više nego što treba (mene chosen sa 2handerom lupa za 400-600 a tank specan sam u rvru sa 45.6% spirit resista, 950 toughness itd.) tako da samo spamaju ravage pošto je AP regen zbugan pa nitko danas ne može ostat bez AP-a. Tko god da kaže da chosen nije najbolji tank trenutno u igri je blago rečeno retardiran dok bi za knighta rekao da je vjerovatno najbalansiraniji trenutno (mi smo squishy tankovi ali zato sa aurama radimo bolesnjave i sa samim utilitijem).

  21. #1821
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    gle definitivno niste slabi, inače da choseni su preprejaki, onaj božji twohander(rr80 chosen, dps specced, na nornu) jedan od zadnjih sca koje sam igro i dođe on u sc. mi svi veseli imamo priliku dobit royal crest() kad ono kud ga teško ubit tud me još crita za 14xx i onda za 9xx i ja sam mrtav, a imo sam 4k hpa, pa ja 1400 nemogu napravit s EE scout specced, ovaj samo tako dođe i mlati ko bolesnik >.>

    od svih klasa, najviše pamtim imena chosenima, baš su pain in the ass... dreedz, twohander, onda onaj na B što je s k8p došo, ima WL helm ak se ne varam...

  22. #1822
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Warhammer Online

    TH ti je problem ???? ... strasno ... Fistering ga krita za prek 2.5k dmg-a... normalno mu radi 1.6k dmg-a ... covjece pa kolika ti je balistika ??? ...

    TH umre svaki puta kada sretnem ... Needhogg je bil problem ... covijek je neunistiv ... TH je jako jedno kada ima 6+ destraca iza sebe ...

    Lepo se sepecaj u full scout s ono kaj ostane u ass granu ... stavi invader ... digni si balistiku barem na soma ... i onda ostalo na wundse ... ja imam balistiku 1020 i 8020W s pitom .. tak da mi nisi jasan
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  23. #1823
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    ma de kak moš igrat scout je scout je trenutno neupitno najjači tree, al je meni dosadan ko qrc, nemogu se zamislit da igram neš tak...

    kolko se sječam na skirmish(assault) specc mi je bio nekih 890 bez pota, 400 thoughnessa, 39%armor penetration, 39% ranged crit chance, još sam imo i dost RPa... malo sam pretjero s THom istina, al lik me stvarno iznenadio kad me jednom dohvatio xd inače smo dobili taj sc bez problema, što je još bolje bilo je dost high rr desača unutra, frend dobio WL crest..

    e da što se tiče woundsa, bez pota imam samo 64xx, a na assault speccu prije neg što sam se na skirmish prebacio sam imo 7020 bez potova...

    inače što se tiče one kamuflaže, kad to ubace, kladim se da će bit zbuggano, mythic neće biti dosljedan sebi ak to bude radilo

  24. #1824

    Re: Warhammer Online

    Momci, zna li netko postoji li kakav hrvatski WAR guild?
    Imate li možda neki link?

    Hvala!

  25. #1825
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Warhammer Online

    Ima ima ...

    Odi na http://www.thecommittee-guild.com/forum/

    WaR-Aion gilda ... dosta aktivnih WaR igraca .. ispuni aplikaciju na forum pa cemo videti
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  26. #1826
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    wow da još igram, čak bi mogo i ispunit aplikaciju za par dana šesnajsta godina

  27. #1827

    Re: Warhammer Online

    Kolaju glasine da bi T1 mogao postati F2P... stalno. Freemium model?
    http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... rever.html
    http://www.warhammeronline.com/faq/inde ... 11#ans11_2

    This month's newsletter reveals that the currently available 10 day free trial will soon be free of any time restrictions, meaning that players can essentially play the game free of charge as long as they remain in Tier 1. This sounds awfully similar to the "Freemium" model that the Chronicles of Spellborn had been utilizing not long ago.

  28. #1828
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    ljudima će to zgadit igru, ja se jednostavno nemog zamislit tjedan dana u t1, jednostavno ogavno nakon što iskusiš late game

  29. #1829
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Warhammer Online

    T1 > T4 : ))

  30. #1830

    Re: Warhammer Online

    Više-manje, meni je isto T1 najbolji dio igre, samo što prebrzo projuriš kroz njega.

Slične teme

  1. Warhammer Online cd key kupnja
    By Rigatchu in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-08-2010, 13:01
  2. Warhammer Online pozlaćen
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-08-2008, 09:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •