Stranica 62 od 67 PrvaPrva ... 12526061626364 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.831 do 1.860 od 1989

Tema: Warhammer Online: Age of Reckoning

  1. #1831
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    više manje više ste više vremena proveli u t4 nego u t1 pa vam je zato jedinica i tak dobra, meni se nakon 30ak altova t1 prilično gadi

    al ljepo rješenje za održavanje early game, kolko tolko.. i za popularizaciju igre

  2. #1832

    Re: Warhammer Online

    Zanimljiva stvar - ako kupite Dragon Age: Origins dobijate i 2 stvarčice za WAR.
    But for those who are already beating people down in WAR, the back of the slip offers a code for two exclusive items: the highly coveted Skaven skin cloak, and an Adventurer's Handbook which confers a 10% EXP bonus.
    http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... odies.html

  3. #1833
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    pff exp

    to mi baš treba kad sam r40, da je 10% rp bilo bi prekul

    ovo sa pretvaranjem u skavena, nadam se da neče bit puno ljudi s tim itemom, pa ću bit unique

  4. #1834
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Warhammer Online

    Igra li itko jos wh online,igra je totalno propala!
    Da li se šta promjenilo??
    ja sam otišo još prije neg je doso onaj novi otok sa onim zombijima.
    Pozz!
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  5. #1835
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Warhammer Online

    Igra jos ljudi .. land of the grind je ok ... i nisu zobiji neg kosturi ..

    Ma ima igraca i legg su popravili .. svakim danom igrasve bolja i bolja ... vidi se da od kada je bioware preuzel da se nekaj radi
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  6. #1836
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao prcko
    Igra li itko jos wh online,igra je totalno propala!
    Da li se šta promjenilo??
    ja sam otišo još prije neg je doso onaj novi otok sa onim zombijima.
    Pozz!
    Da igra se!
    Igra je poslije svakog patcha sve bolja ,samo, zahebali su stvar sa eliminacijom fortova.Jedini problem trenutno je izuzetno velika brojcana dominacija destro-a;Altdorf siege barem dva tri puta dnevno.Order pizdi ali sami su si krivi npr.nedjelja na nornu PVE pun igraca ordera u t4,dok destro zauzima zone a skupili smo jedva 1/2 WB i popushili.

    Na azgalu igram na destro strani situacija po order je jos gora a po onome sto pise po war forumima leader najbolje organiziranog order guilda sa azgala,Disorder,vecina igraca tog realma su pi*de.Disorder guild i njihovi saveznici samo su jednom uslu u IC nakon zadnjeg patcha,jer vecina ordera je u PvE ,po dva tri wb kruze PQ u LOTD dok destro zerg zauzima rvr zone.

  7. #1837
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    baš sam htjeo pitat kaka je situacija... kad sam ja ošo s norna, taman nakon što se k8p prebacio na norn, bilo je onak dost balansirano, mada je bilo retardluka težeg u fortovima, zar sad order totalno puši na nornu?

  8. #1838
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Warhammer Online

    Ma ne pusi stalno ... u T4 je balans ok . jedan aldorf .. jedan IC ... i ak u krug ...

    Ali u T1 i T2 ima detraca ko pljeve ... dok je u zadnje vreme T3 isto dosta balansiran ..

    Stvar je u tome da je recimo od 2-3 popodne do nekih 8-9 navecer order zerg .. a od 10-11 navecer do nekih 6-7 ujutro destro zerg .. a izmedu 7-8 ujutro i 2-3 popodne je onak ni jednih ni drugih nema previse zanimanja za RvR
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  9. #1839
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    želim li znati kako to znaš?

    t1 mi se živo prca, to onak mogu okrenut destro bez jbga jer su uglavnom newbieji tamo, t2 je sjeban pun qrc dakle ko i inače, niko zainteresiran za rvr, svi samo žele preskočit t2 što prije... gdje su ona vremena kad sam ja SWa počinjo?

  10. #1840
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Warhammer Online

    Altovi altovi micek

    hebiga dok sam na poslu i nema posla igram u lower triovima jer moja mobile brodbend veza nebi prezivela T4 .... a i za T4 treba vent .. koji lagga strasno na mobile brodbend :/
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  11. #1841
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    da... a i nakon što prođeš t2 i 3 za nekih tjedan dva, pa budeš u t4 dugo vrijeme, onda odem napravit alta, koji eventualno se malo zadrži u t2 i onda ga zaboravim možda čak i deletam, tako je poginuo moj SM r17, negdje 3 t2 WHa i ima ih još... al taj t2 i 3 mi je daleko najzanimljiviji zato što sam ga tak malo igro, onda dođeš tamo, a destro sve wtfpwna >.>

  12. #1842
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Warhammer Online

    Destro wtfpwna sve zato jer su zabrijali da je skill=number of players. Najžešće mi je kad kažu da su osvojili keep sa 1 partijem dok ga je branio 1 order WB pa netko dođe i pukne SS na kojem stoji kako je keep napalo 125 ljudi a u obrani stajalo 4 čovjeka....

  13. #1843
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    želim li znati kako to znaš?

    t1 mi se živo prca, to onak mogu okrenut destro bez jbga jer su uglavnom newbieji tamo, t2 je sjeban pun qrc dakle ko i inače, niko zainteresiran za rvr, svi samo žele preskočit t2 što prije... gdje su ona vremena kad sam ja SWa počinjo?
    Meni je t2 najinteresantniji,trenutno na nornu igram sa WP,uglavnom vecina ordera iz nekakve mazohisticke sklonosti daje free renown u popularnom Empire rvr-u.Srecom uvijek uspijemo sklepati jedan wb pa mi ownamo destro u Elflandu i Dwarflandu.

  14. #1844
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    e da jesu elf t2 keepovi još uvjek tako teški?

    prije ga se bez 1 punog wba nije ni pokušavalo, a 1 des u obrani bi čuda značio, onak onaj aoe bi wtfpwno sve

  15. #1845
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: Warhammer Online

    Ima jos uvijek aoe ,samo nije bas onako ,,one hit kill,,

    Na azgalu,napokon order uzvraca udarac.Jutros dosao sa posla oko 2h,logirao se,kad ono u DW gomila ordera ,destro-a nesto sitno,zbunjeni,neorganizovani,solo playeri.Bilo nekoliko wb sa 1-2 igraca .Moju sorcu tijekom keep def ,BW i SW bukvalno zbrisu sa zidina u dvije sekunde

    Danas poslije podne order zauzima empire,pocev od Reiklanda do pristupa IC-u za manje od jednog sata.Kako je IC siege zavrsio neznam jer sam morao log off,u tom trenutku bilo je 55VP za order 3VP za destro
    Volio bih da je kriza na azgalu,sa nebalansiranoscu realma okoncana ,ali i prije je order znao vikendom tipicnim zergom shebati destro.Eh kad se sjetim pocetkom jeseni jedne subote kad sam pokusavao doci do zapadnog keepa u Caledoru via IC,F Landing jer ni pve routa nije bila sigurna od order kampera.I na kraju kod postern-a sacekusa full wb.
    Tako da je i ovog vikenda ,vjerovatno,samo u pitanju privremeni priliv vikend order t4 igraca.
    Ova trenutna kriza u vezi balansa je najopasnija za buducnost meni odlicnog WAR-a(vise sam uzivao samo igrajuci EVE online).Order je frustriran i gubi volju ,a kad nema ordera nema ni zabave za destro.Ipak RvR i masovne bitke su ono sto je najprivlacnije u ovoj igri,naravno i back story warhammer univerzuma.

  16. #1846

    Re: Warhammer Online

    Fear not, stigla je službena riječ iz dev studija kojom se opovrgavaju strahovi o kraju WAR-a zbog EA-ovog nedavnog otpuštanja radnika.
    http://herald.warhammeronline.com/warhe ... war?id=980

    Hello everyone,
    With all that is going on within Mythic Entertainment and EA, I would like to take a moment to reinforce the studio’s dedication to both our games and our players. At Mythic, we remain committed to our games and the passionate people who play them – we’re going to continue to deliver the content and service that keeps you playing. We want to assure our community that we will maintain the same high level of customer support you’ve come to expect and continue to improve our games with an exciting schedule of patches, live events and new content.

    ....

    -Warhammer Online: Age of Reckoning has had a solid first year despite some issues that we’re working to address every day. We’ve seen a great response to 1.3.2, which introduced tremendous performance improvements. A flood of new players are discovering the game every day thanks to the recently released Endless Trial and New User Journey. Moving forward we remain committed to releasing more great patches, continued performance improvements, and changes based upon your valuable feedback!

    We want to thank you again for your continued commitment to our games. In return, we remain committed to providing you with the best possible gaming experiences and customer support both now and in the future. Be sure to keep an eye open for more information about upcoming patches and the exciting plans we have in store for your favorite MMORPGs.

  17. #1847
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    nek fixaju SWa i vratit će im se dost subova kladim se, bar zato da ljudi isprobaju kakva je klasa nakon promjena...

  18. #1848
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: Warhammer Online

    Zadnji patch je vidljivo popravio tehnicke nedostatke ali je u rvr gameplay-u napravio zbrku i veliku stetu,tako da me samo ovo interesira;
    ,,Till then, we are continuing to actively monitor how the RvR campaign is playing out across the servers and making adjustments as we develop the Underdog systemSwhich we look forward to sharing the details about with you soon. ,,

  19. #1849
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    underdog?:S

    ima ko kakih ideja šta bi to moglo bit?

  20. #1850
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Warhammer Online

    Underdog = Order
    Vjerojatno nesta da pomogne strani koja ima manje igraca

  21. #1851
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: Warhammer Online

    Da,pokusati rijesiti problem sa brojcanim unbalancingom u orvr zonama!
    Na azgalu order pushi u t4 ,drugacije je u prethotnim tierovima gdje order dominira,u t3 destro moze samo na prepad zauzimati BO,a sto se tice keepova nema sanse,he,he,he,moji altovi ut3 su zaboravili feeling destro locka.

    Nekako u zadnje vrijeme za moje t4 charove ,najbolji je rvr fight u LOTD .Sto se tice brojnosti uglavnom ,obje strane imaju podjednake sanse za pobijedu.

  22. #1852
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Warhammer Online

    nekuzim di se kupi gamecard za WO? ili nema pretplate?
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  23. #1853
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Warhammer Online

    Algoritam, cro vortex itd.

  24. #1854
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    Algoritam, cro vortex itd.
    u popisu artikala algoritma ga nema. Idu mi na živce.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  25. #1855
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Warhammer Online

    Neznam da li je vec bilo...

    Trail accountovi traju zauvijek,a ne 10 dana ko prije.
    No...preko 12gb downloada..i jos sam imao neke greske u igri, pa moram dowloadati jos 4gb... lol

    @rudeboy95
    Ako imas karticu puno ti je isplativije

  26. #1856
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    ma i deset dana za izdržat u t1 je previše... pogotovo kad se sjetim kak su kul hileri u t1, doduše zabavno je s frendom il dva imat mali party i silovat ljude naokolo :> (mada je to mnogo zanimljivije u t4, al teže za sprovest)

    @rudeboy95

    ja sam zadnji put gledo za prepaidove ovo ljeto, u algoritmu, ofc ih nisu imali, sad ak ih nema na njihovom sajtu vjerojatno više ni ne naručuju, al ima ih u crovortexu

  27. #1857
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    http://gaarawarrgabs.wordpress.com/2010 ... rr+Gabs%29

    naletio sad na ovo, evo fapajte na vašu klasu... SW fapfapfap

  28. #1858

    warhammer onlin

    Ovako trazim neki bolji mmo da igram, zanima me jeli popravljeno sve s ovom igro, sto je bilo na pocetku lagovi i ostalo ako je cega bilo. Jeli vi koji igrate preporucujete igru i kakav je end game, posto volim pvp ali i pve raidovi i to mi je zanimljivo.

    btw ima koji cro community za ovu igru ili neki nas guild?

  29. #1859
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: warhammer onlin

    Jos uvek ima lagga-a , tu i tamo koji dc sa servera, bugova .. ali je puno puno bolje nego prije cca 6 mjeseci .. tako da je uredu ...

    Ima nasih tako da se nemas brige oko toga ...

    Endgame je malo suplji ali Scenariji u primade su najzabavnija stvar koja postoji i ako si u dobrom ORvR warbandu nema bolje zabave .. za PvE iskreno neznam jer me nikada nije zanimal .. ali ima i njega ..

    E sada zbog RvR mi je to najbolji mmo na trzistu .. probal druge stvari i nista nije tak dobro .. no jedino uopzorenje .. to nije PvP kao pojedinac si beznacajan to je grupna igra .. S PuG.om bez ventrila nemres puno napraviti ... u WaR sve ovisi o skupini ...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  30. #1860
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    sad naručio s game.co.uk, 30 dana za 40 kunića, super za povratnike i one koji još nisu probali igru

    inače igra se netreba kupit, al se cd keyom od igre može produžit sub za 30 dana, a to je isplativije od gamecarda koji je 14 funti..

Slične teme

  1. Warhammer Online cd key kupnja
    By Rigatchu in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-08-2010, 13:01
  2. Warhammer Online pozlaćen
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-08-2008, 09:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •