Stranica 55 od 67 PrvaPrva ... 545535455565765 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.621 do 1.650 od 1989

Tema: Warhammer Online: Age of Reckoning

  1. #1621
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Warhammer Online

    hahahaha .. lega bez barem 4 great warda (sentinel,conq) ni ne pomisljaj ici u LV ... jer ce svaki udarac od mobova biti instant kill ... ljepo odi u tunele i kripte pa skupi sentinel ili skupi krestove za conq pa tek onda idi u LV .. jer ti inace nema smisla ...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  2. #1622
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    znam... evo imam zasad 3 sentinela 1 conqs 3 annisa, doduše nemrem nosit sent i conqs jer mi se bootsi podudaraju, sad još malo pa mi se miče lock out s crypti, onda bi mogo bacit jedan run inače jučer sam prvo dobio helm u wbtu s nekim random likovima, al bili su vrlo dobri, prije tog smo dok smo čekali bili u scu protiv CIRa i stukli ih a boots run sam napravio s 2 guildija, jednim frendom s hirna i još smo našli tenka sa 4 lesser warda, on je bio jedini tenk i nismo imali nekih problema, loot je bio izvrstan, ja dobio sents bootse i još bootse za slayera, koje planiram salvagat kad dobim skill a frend jedan je dobio super cloak za non magic rdpsa, daje +100 resistance, crit i reduced armor penetration, po meni najbolji cloak što sam ikad vidio...

  3. #1623
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Warhammer Online

    Što je sa "The Committee" već im neko vrijeme neradi web, a sjećam se da sam negdje bio pročitao da su postali internacionalni guild?

  4. #1624
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Warhammer Online

    Yep, postali smo internacionalni guild
    http://www.thecommittee.info/


    Citam malo preview 1.3 patcha i jako ce nerfati AoE dmg a buffat single target dmg kod svih klasa
    I nes za tebe Glass http://www.warhammeralliance.com/forums ... p?t=287542

  5. #1625
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    176

    Re: Warhammer Online

    Ja sam upravo sad naručio WAR preko algoritma. Jedva čekam, a jedva su mi i dali. Nema se novaca, ne zna se hoćel bit plaće za ovaj mjesec al konačna je bila-DA! Naravno, sad moram i upregnit u školi al manji problemi, samo da ga imam.

    btw. jel zn ako kad otprilike stiže paket?

  6. #1626

    Re: Warhammer Online

    Ovisi odakle si naručio, naravno.... ali kod nas za tjedan dana max.
    U naših prodavača mislim.

  7. #1627
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Yep, postali smo internacionalni guild
    http://www.thecommittee.info/


    Citam malo preview 1.3 patcha i jako ce nerfati AoE dmg a buffat single target dmg kod svih klasa
    I nes za tebe Glass http://www.warhammeralliance.com/forums ... p?t=287542
    Znaš što je jedini problem, Magus je dizajniran kao AoE DoT klasa čiji je posao polako, ali sigurno skidati HP-a protivnika.
    I ovo možda bude veći nerf nego buff, no budemo vidili.

  8. #1628
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao Ippy
    Ja sam upravo sad naručio WAR preko algoritma. Jedva čekam, a jedva su mi i dali. Nema se novaca, ne zna se hoćel bit plaće za ovaj mjesec al konačna je bila-DA! Naravno, sad moram i upregnit u školi al manji problemi, samo da ga imam.

    btw. jel zn ako kad otprilike stiže paket?
    men je stigo za nekih 2 tjedna nakon narudžbe, al men je bio isključen telefon tak da nisam mogo potvrdit narudžbu xD

    kad sam potvrdio mailom došo je za 2-3 dana..

  9. #1629
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    176

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    = Citat = Izvorno postao Ippy
    Ja sam upravo sad naručio WAR preko algoritma. Jedva čekam, a jedva su mi i dali. Nema se novaca, ne zna se hoćel bit plaće za ovaj mjesec al konačna je bila-DA! Naravno, sad moram i upregnit u školi al manji problemi, samo da ga imam.

    btw. jel zn ako kad otprilike stiže paket?
    men je stigo za nekih 2 tjedna nakon narudžbe, al men je bio isključen telefon tak da nisam mogo potvrdit narudžbu xD

    kad sam potvrdio mailom došo je za 2-3 dana..
    E hvala. Potvrdio sam preko telefona, znači kak si reko, trebalo bi doć za 2-3 dana.

  10. #1630
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    sad vidim da si iz osijeka... može ti doč i sutra onda al sumnjam da su baš radni subotom, u nedjelju ti sigurno neče doč, u ponedjeljak najvjerojatnije

    inače za takve se stvari starci ne mole, ljepo naručiš ak imaš lovu i ko ih jebe

  11. #1631
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    176

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    sad vidim da si iz osijeka... može ti doč i sutra onda al sumnjam da su baš radni subotom, u nedjelju ti sigurno neče doč, u ponedjeljak najvjerojatnije

    inače za takve se stvari starci ne mole, ljepo naručiš ak imaš lovu i ko ih draga
    Vjeruj mi da kad imas 11 g. ko ja, molis ih za sve.

  12. #1632
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Warhammer Online

    Eo mene nakon dugo vremena
    Igra je još uvijek dosta ne izbalansirana,order i dalje owerpowered,ali mi rokamo na k8p.Promjenio sam server,zaigro chopu i ušo u legio guild(oni kaj su downali karla).
    Preporodio sam se,server je prebrutalan.Ownamo order u svakom pogledu,altdorf svaki dan obavezno,ponekad 2 puta dnevno.Kordinacija u guildi,sve se planira,nismo izgubili scenario lol brijem od kad sam poceo igrat s njima!
    Jedva cekam land of dead!!! altdorf dosadan više neznam šta da radim s 120invader crests,1200officer i 150conqueror crestova lol.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  13. #1633
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Warhammer Online

    Order OP? Haha

  14. #1634
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao prcko
    order i dalje owerpowered
    Mucho grande diablo montechristo habla espanol

  15. #1635
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Warhammer Online

    Bw,eng,IB,WP nerf fast!
    I dalje prejak aoe,ib ko da ima 20k armora,Wp hila se ko isus,eng dotovi pojedu cjeli helt,no chance i tako dalje....

    Jedva cekam da ih sve nerfaju i da taj aoe smanje na minimalno.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  16. #1636
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Warhammer Online

    Ti znaš da će ti isti nerfovi pogoditi i Destro?

  17. #1637
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Warhammer Online

    Cek cek
    BW i Sorc, recimo da su priblizno jednaki al BW nemoze critat za 4.5k kao sto sorca moze, jelda? joj da, pa sorca ima i disarm!?! znaci BW moze spusit od bilo kojeg mdps dok ih sorca zgazi bez problema
    eng ima usrane dotove, dovoljno je da dok baci jedan group heal i svi ce bit na punom healthu
    IB, ok, malo su jaki
    WP, da, ima prejak heal, al zato vi imate prokletog doka kojeg je gotovo NEMOGUCE dobiti s bilo kojom klasom 1v1, i ima onaj prokleti moral koji disabla sve


    I kao sto je Glass rekao, nerfaju i order i destro

  18. #1638
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    ma ajd nek i SWeja nerfaju....

    inače igraš choppu xD pa de to je AoE mdps klasa a 1v1 me ubije brže neg welfica i još k tome ima med armor i više hpa... i da kad god mi piše ono za odabrat server piše da je populacija ordera low a destro med na k8p, a još prije neka 3-4 mjeseca tamo je order kolko se sječam nadbrojavo destro i desiči su dobili onaj bonus xp ak naprave chara na tom serveru, sad je ista stvar za order...

    ja sam opet par altova, najdulje izduro WH čak do r14 pa mi dopizdio mogo bi SWea rerollat jbg jedina dobra klasa

    e da order OP? no comment, e kad vidim u scu oko 5 choppi kak trče ko mutavi i mlataraju praznu slamu tu niš ne pomaže... zatim one proklete sorcice koje imaju disarm i šta sve ne pa još bacaju spellove kad ih silencam, i još me onak ljepo fino crita za kojih 3k il mi u 3 sekunde baci 3 +1k crita... e a vidjet chosena sa 6 istih aura je ono fenomenalno tenk je i ima dmg mdpsa... tak bi se moglo za svaku destro klasu osim za magusa koi je ono tuga i jad i squigija koji je obavezna dosada sa onim slowovima i sl. sranjima ko da te komarac pika cjelo vrijeme...

  19. #1639
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Warhammer Online

    Zasto bi opet rollo SWa? A da nastavis igrat sa starim SWom? :s

  20. #1640
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    ma ajd nek i SWeja nerfaju....

    inače igraš choppu xD pa de to je AoE mdps klasa a 1v1 me ubije brže neg welfica i još k tome ima med armor i više hpa... i da kad god mi piše ono za odabrat server piše da je populacija ordera low a destro med na k8p, a još prije neka 3-4 mjeseca tamo je order kolko se sječam nadbrojavo destro i desiči su dobili onaj bonus xp ak naprave chara na tom serveru, sad je ista stvar za order...

    ja sam opet par altova, najdulje izduro WH čak do r14 pa mi dopizdio mogo bi SWea rerollat jbg jedina dobra klasa

    e da order OP? no comment, e kad vidim u scu oko 5 choppi kak trče ko mutavi i mlataraju praznu slamu tu niš ne pomaže... zatim one proklete sorcice koje imaju disarm i šta sve ne pa još bacaju spellove kad ih silencam, i još me onak ljepo fino crita za kojih 3k il mi u 3 sekunde baci 3 +1k crita... e a vidjet chosena sa 6 istih aura je ono fenomenalno tenk je i ima dmg mdpsa... tak bi se moglo za svaku destro klasu osim za magusa koi je ono tuga i jad i squigija koji je obavezna dosada sa onim slowovima i sl. sranjima ko da te komarac pika cjelo vrijeme...
    Choppa nije AoE MDPS već ima jedan mastery tree koji se fokusira na AoE damage, Bright Wizard ima ranged snare i KD te bolji AoE mastery, Chosen sa 6 istih aura je bug koji može izvesti i KotBS, a SH se generalno smatra boljom verzijom SW-a.

  21. #1641
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Warhammer Online

    Sto obozavam QQ...

  22. #1642
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    ma ajd nek i SWeja nerfaju....

    inače igraš choppu xD pa de to je AoE mdps klasa a 1v1 me ubije brže neg welfica i još k tome ima med armor i više hpa... i da kad god mi piše ono za odabrat server piše da je populacija ordera low a destro med na k8p, a još prije neka 3-4 mjeseca tamo je order kolko se sječam nadbrojavo destro i desiči su dobili onaj bonus xp ak naprave chara na tom serveru, sad je ista stvar za order...

    ja sam opet par altova, najdulje izduro WH čak do r14 pa mi dopizdio mogo bi SWea rerollat jbg jedina dobra klasa

    e da order OP? no comment, e kad vidim u scu oko 5 choppi kak trče ko mutavi i mlataraju praznu slamu tu niš ne pomaže... zatim one proklete sorcice koje imaju disarm i šta sve ne pa još bacaju spellove kad ih silencam, i još me onak ljepo fino crita za kojih 3k il mi u 3 sekunde baci 3 +1k crita... e a vidjet chosena sa 6 istih aura je ono fenomenalno tenk je i ima dmg mdpsa... tak bi se moglo za svaku destro klasu osim za magusa koi je ono tuga i jad i squigija koji je obavezna dosada sa onim slowovima i sl. sranjima ko da te komarac pika cjelo vrijeme...
    Choppa nije AoE MDPS već ima jedan mastery tree koji se fokusira na AoE damage, Bright Wizard ima ranged snare i KD te bolji AoE mastery, Chosen sa 6 istih aura je bug koji može izvesti i KotBS, a SH se generalno smatra boljom verzijom SW-a.
    choppa bez AoEa

    zaš to onda naši kotbsi ne rade?

    SW owna svaku klasu a kamoli nekog malog squigija

  23. #1643

    Re: Warhammer Online

    SW je 1vs1 klasa,šteta što je igra RvR....
    Kada smo kod DMGa,Squih moze outdamagati prosjecnog SWa (ermi mislim na Peta Squig,ne na SH)

  24. #1644
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    ja sam baš danas sazno da SH ima ranged disarm... kak mi to ide na qrc kad mi disarmaju il disableaju(glupa sorka ima negdje 7 sekundi disable, onda sam umro al mislim da bi još bio disejblan..) a ja kad grunem nekog disarmam/silencam on i dalje mlati ko da se niš nije dogodilo, jedini djelotvoran disarm/silence je izgleda onaj r3 morale koji oko mene svakog disarma i disablea i po meni je najkorisniji morale od SWea, jer moš mislit kak je to kad ti mali SWejič uletiš između front linea i onog backlinea pa ih uspiješ skoro sve sjebat, padaju ko kruške

  25. #1645
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    evo sad se prije sat vremena respecco na skirmish sa SWeom, i ošo probat par sca, owno sam destro u pojam sa assault renown speccom, kojeg sad možd ni neću mjenjat jer ih ownam i ovak i onak, al imam melee crit na zadnjem stablu tak da ću smixat neš

    s taktikama sam napravio jeben build uzo sam onaj charge forth koji smanjuje range al povečava crit za 20% i napokon imam 45 feeta range koji je potreban za expert skirmish tak da cjelo vrijeme dilam bonus dmg, steady aim za bonus ballistic skill i naravno split arrows za aoe
    3 conqs 3 sent, assault stance za 100% bonus armor, ws i mogu ič u melee kad oču... totalni ownage, šta reč sjetih se zaš je SW najimba klasa u igri

    evo jedan ss http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 050444.pngS

    još sam poslje toga logrins odigro kojeg mrzim u pojam al tamo je isto bio žestok ownage, dobio više od 4k renowna, destro trčo za lockanjem onih pointa, pa su dobili sc al renowna nimalo )

    i da koi vam je najbolji sc? meni je serpents jer se tamo dobiva rp u enornim količinama na assault speccu sam dobio tamo 9k rpa uz 2 donošenje 2 slavage parta, da nisam to nosio vjerojatno bi dobio malo više od 10k renowna ko i jedan WL u scu..

  26. #1646
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Gamerski raj
    Postova
    29

    Re: Warhammer Online

    Sry sto ometam temu, ali moram pitat na kojem serveru igrate i jel ima dosta ljudi na serveru?
    Yes no maybe i don t know...

  27. #1647
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Warhammer Online

    Neznam posto ne igram vec pola godine,ugl igralo se na karak nornu.
    Preporucam ti da skines trail (ako imas flat) i probas igru. Norn je ujedno i trail server pa odma vidis koliko ima ljudi i koliko ima nasih.

  28. #1648
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Warhammer Online

    da u t1 se sve da vidjet... na karak nornu igra velika večina cro ljudi, prva 3 tiera su muka za order, te se svi nadaju da će norn dobit onaj tick bonus xp za sve ordere, a tier 4 je opet šaren zavisi kolko ljudi ima on, al i tu nas destro nadbrojava jebeno...

  29. #1649
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Gamerski raj
    Postova
    29

    Re: Warhammer Online

    ma skido sam trial ali sam imo nekakvih problema s logiranjem- upisem dobar user, pass, ali mi kaze da je krivi. us trial mi je radio a eu nece, a na us trial samo neki poluprazni serveri za trial. Edit: Evo ga, uspio sam- ne znam sta je to onda bilo ali evo sad mi radi. patchira se
    Yes no maybe i don t know...

  30. #1650

    Re: Warhammer Online

    Nemoj da te prazni serveri na početku, bili US ili EU, razočaraju jer je to normalna stvari budući da se ljudi levelaju i napuste T1 zone. Eventualno se kasnije vrate radi nekog Tome unlocka, ali T1 jakoSbrzo napustiš (osim kao nisi u RvR, tu možeš izgubiti dane i dane) tako da ti tu nikada nije neki fiksni broj ljudi.

Slične teme

  1. Warhammer Online cd key kupnja
    By Rigatchu in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-08-2010, 13:01
  2. Warhammer Online pozlaćen
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-08-2008, 09:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •