Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 122

Tema: Ante i Simona Gotovac

  1. #61
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Ante i Simona Gotovac

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    "Co to maš"
    Molim te lijepo, ne trpaj vrhunski uradak hrvatske alternativne meke rok glazbe među ta smeća, hvala :>
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  2. #62
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Ante i Simona Gotovac

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Šta točno fali MTV-u?
    Komercijale sigurno ne. Barem toga imaju na pretek. Kao i one Avril Lavigne i njoj slične gluposti. Radije gledajte VH1 Tamo nema Simone garant.

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Ante i Simona Gotovac

    ova pisma lova je zakon!!! pogotovo kraj ono kad kaze riba ribi grize rep! prebrutalno!
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  4. #64
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Ante i Simona Gotovac

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni
    ova pisma lova je zakon!!! pogotovo kraj ono kad kaze hiba hibi ghize hep! prebrutalno!
    Fixed for you.

  5. #65
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Ante i Simona Gotovac

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Koji je ono "reper" na kraju?
    Onaj neki iz Connecta

  6. #66
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Lol. Zašto serete po MTV-u? Da ste ga koji put gledali, postavili bi isto pitanje ko vedran.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  7. #67
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Gledao sam MTV dok nisam pop**dio od silne komercijale i repera pomješanih sa nekakvim rock bendićima koji misle da imaju kvalitetu.
    Sad kad mi je do muzike gledam VH1. I oni imaju komercijale, ali bome ima i prave muzike. Pa još njihova emisija Oldschool. Mmmm....

  8. #68
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Ante i Simona Gotovac

    A što se ovih dvoje genijalaca tiče, sad ozbiljno, zar vam nije nimalo drago kad ih vidite na televiziji? Zar vam oni nikad nisu malo uljepšali dna svojim izjavama tipa "Bili smo u kućici, hihihihihi, radili na dječici, hihihihihi", "Mijami", i sličnih izljeva genijalnosti?
    Doduše, kad tako gledam na njih, možda bi i bilo bolje da nestanu s lica zemlje.

  9. #69
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: Ante i Simona Gotovac

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Ima Hedbengerz Bol
    Da, to je jedina emisija s takvom muzikom, i kolko ja znam to je jednom na tjedan
    Fali takve glazbe, fali...

  10. #70
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Ante i Simona Gotovac

    na MTV-u su ili pisme di pivaju ženske, pa negdi u sredini pisme uleti neki reper, dok cilu pismu ženska se dira po tjelu itd.
    na žalost, to san bia prisiljen gledat u teretani, tjekon vožnje na orbitreku, isto je izvodila severina u nekin očito novijin spotovima.tamo je jedan lik koji neodoljivo podsjeća na kenyia bia i buljia u TV

    ili neke druge lagane, mislin to nije po mom ukusu, pa nemora značit da je drugima loše.

    na vh1 san prije samo gleda ono o metalu vikendima, sada samo koji put bacin pogled na VH rocks

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Jebiga, žena je žena bila ona Severina ili bila na TV-u .

  12. #72
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Ante i Simona Gotovac

    = Citat = Izvorno postao mirko l
    na MTV-u su ili pisme di pivaju ženske, pa negdi u sredini pisme uleti neki reper, dok cilu pismu ženska se dira po tjelu itd.
    na žalost, to san bia prisiljen gledat u teretani, tjekon vožnje na orbitreku, isto je izvodila severina u nekin očito novijin spotovima.tamo je jedan lik koji neodoljivo podsjeća na kenyia bia i buljia u TV

    ili neke druge lagane, mislin to nije po mom ukusu, pa nemora značit da je drugima loše.

    na vh1 san prije samo gleda ono o metalu vikendima, sada samo koji put bacin pogled na VH rocks
    Lol, sve je rečeno. Ili ženske s reperima ili reperi s ženskama. Pa onda neki komercijalni rock idiotizam koji nema veze s mozgom.

    Btw, rado sam pogledao VH1 Rocks prije, sad koliko vidim puštaju samo komercijala metal... dosadno. Prije je bio red metala, pa neki nezaboravni rock klasik, pa nešto novo...

  13. #73
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Ante i Simona Gotovac

    c/p s jednog drugog foruma.

    = Citat = Izvorno postao Babitch
    Oke.

    Dakle. Simona i Ante. Koji su jebeni kurac oni?
    Sad, znam da ovdje ima meganadobudnih koji bi mi rado odgovorili, no uvjeravam vas da je ovo gornje čista retorika i da me zbilja nimalo ne zanima ništa oko njih. Svejedno, prije žnj x mjeseci stalno neki kurac oko novina i tv-a SIMONA GOTOVAC PUŠI KURČEVE ili nešto. Moj prvi sustret s tom ženom je bil kad je bil neki intervju oko nje. Kao, žena je manekenka ili? Uglavnom, osim te predispozicije za retarda, čim je progovorila... E, ono, takav vapaj za logopedom nikad nisam čul, majke mi. Žena ne zna govorit. Ne zna. Pitam se kak bi to tek izgledalo da proba neku složenu sentencu složit i eventualno nabacit koji epitet. Mislim da bi se bacil s mosta. Srećom, manekenka je pa nema straha. Sad još kao pjeva navodno. Ono, jebote, sad svaki lapan retardirani ima pravo okušat se u muzici. Ta žena je i generalno manje razumljiva od liriksa blek metala, kamo li tek dok pjeva.

    Ante Gotovac izgleda ko neki megabosanac bez završene osnovne škole i kao da se potpisuje sa dvaput "X". I tako ja stalno moram gledat njihova pomirenja i svađe ili koje kurce na tv-u. Ono...

    U mom savršenom svijetu, kad uvedem vize za život, oni ih neće imati. Kao ni itko tko je ikad napisao članak za 24 sata ili radio ikako za RTL, pa makar im poslao i one "vijesti gledaocova"!!11
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  14. #74
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Ante i Simona Gotovac

    U mom savršenom svijetu, kad uvedem vize za život, oni ih neće imati. Kao ni itko tko je ikad napisao članak za 24 sata ili radio ikako za RTL, pa makar im poslao i one "vijesti gledaocova"!!11
    imaš moj glas...

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Oni koji koriste

    S
    i sl. također.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  16. #76
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Nisam disat mogao dok sam čitao post,svaka čast

  17. #77
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Ante i Simona Gotovac

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Upravo pokretanjem ovog topica ja sam postao svjestan da taj spot postoji, što znači da ju ti pljuvanjem samo dalje reklamiraš. Jedino ignoriranjem će nestati sa TV-a, a dok god ljude ovako zabavlja i potiče reakcije (bilo negativne, bilo pozitivne) ostat će prisutna u medijima.
    Jebiga, ljudi moraju negdje pumpati ego, a to je najlakse gledajuci budale i onda se osjecaju jebeno. Drugi se tjese kad takve stvari vide da ima jos takvih poput njih, pa je i njima jebeno i nazalost tako je. Malo je onih koji kritiziraju i pljuju po njima, jer zele da se promijene i postanju bolji. Vecina to radi, samo da se osjeca bolje i "na nivou" u stilu "vidi njih kraj njih sam kralj svemira" i hormon srece odmah proradi...


  18. #78
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Meni je Ante krsni kum (na moju žalost),prije je bio frend od mog starog al ga je (moj stari) prije par godina poslao u tri pi*ke materine(na moju sreću).

  19. #79
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Ante i Simona Gotovac

    suzu sam pustio za tebe..













    DI SU PARE KUMEEEE?!?! TREBAAA MI LOVA DO KLOOOVAAAA

  20. #80
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Ante i Simona Gotovac

    ma ja plačem svaki dan kad ga vidim na televiziji

  21. #81
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Je,je,vjerujem ti da ti je Ante gotovac kum,kao što sam ja nezakoniti sin Batmana i Carle del Ponte,a krsni mi je kum bio drug Tito,krizmani Hitler,a vjenčani bi mogao biti Osama bin Laden.

  22. #82
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Zasto mu nebi bio kum ?
    Pa meni je bratic bio jedan od najopasnih mafijasa u ZGu. ne vjerujes ni meni ?
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  23. #83
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: Ante i Simona Gotovac

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Je,je,vjerujem ti da ti je Ante gotovac kum,kao što sam ja nezakoniti sin Batmana i Carle del Ponte,a krsni mi je kum bio drug Tito,krizmani Hitler,a vjenčani bi mogao biti Osama bin Laden.
    A možda mu je...ja mu vjerujem...
    Razmisli, zar bi osoba lagala o tome da mu je ANTE GOTOVAC kum ?

  24. #84
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Kaj se sad tu ima ne vjerovat,dok nije bio oženjen za Simonu nije bio poznat ni nitko nije čuo za njega.Bio je samo bogat i lud!

  25. #85
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Ante i Simona Gotovac

    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Zasto mu nebi bio kum ?
    Pa meni je bratic bio jedan od najopasnih mafijasa u ZGu. ne vjerujes ni meni ?
    To objašnjava tvoj avatar.

  26. #86
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Ante i Simona Gotovac

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Zasto mu nebi bio kum ?
    Pa meni je bratic bio jedan od najopasnih mafijasa u ZGu. ne vjerujes ni meni ?
    To objašnjava tvoj avatar.
    Hah ne, avatar je tu jer volim film, i gledam ga barem jednom mjesecno xd
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  27. #87
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Ante i Simona Gotovac

    zašto čoviku nebi virovali da mu je ante krsni kum?
    pa mislin, mora nekome bit.
    šta ti misliš da ''slavne'' osobe nisu nikome rođaci, sinovi, prijatelji...

  28. #88
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Ante i Simona Gotovac

    da zakaj mi nebi bio kum

  29. #89
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Briga me za Antu i Simonu Gotovac, Dikana i slične kretene s naše scene.Negledam ni Exploziv ni Red Carpet opčenito Hrvatske programe slabo gledam baš radi takvih kretena.A taj Red Carpet to je izbljuvak nad izbljuvcima al ono stvarno.Njihove reportaže i sadržaj emisije je stvarno nevjerovatno loš samo neko žutilo.Još ove gole vjesti pogotovo kad ih čita cura koja živi u ulici u kojoj i ja ma Rolf.Isto davno kad sam gledao Red Crpet bila je rportaža o ženi koja nema šta jest pa se ševi za par metara drva.
    Opčenito kuče kao RTL-NOVA TV koji nisu u vlasništvu države imaju program Smeče teško.Žive od reklama i takvih kakti tračeva,skandala,kurcolovaca i sl.Nova TV i RTL oni su stvorili Simonicu i Antu Gotovca Dikana itd.Prije dok je bio HRT ko je čuo za njih nije se znalo ni da postoje.Ma opčenito naši mediji su šrot teški počevši od pisanih do tv-a jedino što valja u ovoj državi a da je medije je RADIO 101.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  30. #90
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Ante i Simona Gotovac

    Da, sve televizije bi trebale bi državne. Bar bi se naslušali Evergrina i Žakova.

Slične teme

  1. Dr. Ante Pavlović
    By cham3leon in forum Alt-F4
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 01-05-2011, 21:14
  2. Ante Cash
    By RIDER32 in forum Multimedia
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 11-09-2008, 18:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •