Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 159

Tema: morrowind - početnički problemi - help !

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774

    morrowind - početnički problemi - help !

    dakle, prvi puta igram morrowind, lagano počinjem kužiti principe igre, ali me još zezaju neke početničke stvari bez kojih mi se igranje iz gušta pretvara u stravu ..

    na početku su me ubile one ribe u vodi.. nakon toga sam lagano klao jednu po jednu i pojačavao mi se skill .. nakon toga, skužio sam kak kupiti oružje, oklop, neke spellove i slične stvari ..

    zapeo sam na sljedećem - trgovac mi u prvom selu ne želi kupiti moon sugar i neku skoomu ... di se toga riješiti, vidim da dosta vrijedi ,,,

    drugo pitanje je - di popraviti oružje, već je na pola uništeno ..

    unaprijed hvala i molim ra razumijevanje ..

    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  2. #2
    Senior Member Lock'n'Load Cr@zy R1d3r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    On-line
    Postova
    120
    Oružije možeš popraviti u gradu Balmora kod Armorera (u Seyda Neen nisam našao nijednoga)

    a što se tiče skoome i moon sugara...hm...prodat je možeš negdje u Balmori
    u South Wall corner club ili u Council club... u jednom od tih zgrada...ne sjećam se...

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    hvala puno, probat ću pretražit malo tu Balmoru
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    da da čim siđeš sa stridera, dolje niz onaj put pa na lijevo ti je council club. tamo ćete svi likovi gledati sa mrgodom
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  5. #5
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Slušaj, SVE skupe stvari prodavaj kod Creepera u Calderi, on ti se nalazi u nekom Manoru sa puno Orcova pa na katu, lik (nije lik već je scamp) ima 5000 golda i sve ti prodaje po pravoj cijeni Itema. Najbolje ti je sam popravljat stvari (ako ti je Armorer major skill) jeftinije je, ali ako nije traži Armorer shopove, ima ih u skoro svakom gradu.

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  6. #6
    skoomu i moonsugar ti neceju kupovati jer je to droga

    BTW. postoji podforum-POMAGAJ BRATE

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    oće, oće, Creeper oće, pa šta misliš kak sam ja zaradio 160k zlata?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    super.. imam B_U_G!!!! kad se spustim s stridera dole, uđem u prva vrata i lik ima opciju repaire .. .

    i kad kliknem na to - izbaci me van iz igre ,,

    PSMTR ,,
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Probaj pronać neki patch (ako ga uopće i ima)...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ima patch za morrowind v1.860 mislim, ali postoji i unofficial patch

  11. #11
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Inače, odgovor ovom liku koji je postavio pitanje u vezi Moon Sugara i Skoome.
    Te dvije stvari su ilegalne i njih ti SKORO nitko ne kupuje, OSIM Khajita. Općenito Khajiti kupuju te stvari. Prvi takav lik ti je Ra Viir, onaj prodavač u Balmori koji prodaje sumnjivo jeftinu robu (ako malo bolje pogledaš primjetiti ćeš da im je durability 0).

    A ovaj, što se tiče bugova, ja imam Bloodmoon, bez ikakvog patcha i igra radi bez problema...
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Inače, odgovor ovom liku koji je postavio pitanje u vezi Moon Sugara i Skoome.
    Te dvije stvari su ilegalne i njih ti SKORO nitko ne kupuje, OSIM Khajita. Općenito Khajiti kupuju te stvari. Prvi takav lik ti je Ra Viir, onaj prodavač u Balmori koji prodaje sumnjivo jeftinu robu (ako malo bolje pogledaš primjetiti ćeš da im je durability 0).

    A ovaj, što se tiče bugova, ja imam Bloodmoon, bez ikakvog patcha i igra radi bez problema...
    imaš mod da možeš drogu prodavat trgovcima, btw skini patch nije velik a povećava stabilnost

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    imaš mod da možeš drogu prodavat trgovcima, btw skini patch nije velik a povećava stabilnost
    ma nije problem za prodavanje droge...
    300-tinjak gp od prodaje droge poprilično je mizerno u usporedbi sa 10 000 - 20 000 gp koje dobiješ za prodavanje Glass Armora ili oružja

    Daedric se ne prodaje, naravno
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Inače, odgovor ovom liku koji je postavio pitanje u vezi Moon Sugara i Skoome.
    Te dvije stvari su ilegalne i njih ti SKORO nitko ne kupuje, OSIM Khajita. Općenito Khajiti kupuju te stvari. Prvi takav lik ti je Ra Viir, onaj prodavač u Balmori koji prodaje sumnjivo jeftinu robu (ako malo bolje pogledaš primjetiti ćeš da im je durability 0).

    A ovaj, što se tiče bugova, ja imam Bloodmoon, bez ikakvog patcha i igra radi bez problema...
    ovaj lik ti zahvaljuje na odgovoru
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  15. #15
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    daj,šta ste mu rekli za creepera,sad će mu bit lakše za igrati,pustite ga nek neke stvari sam skuži.bit će mu puuuno veći gušt igrati.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    psmtr ... jučer baš komentiram s frendom kak je baltimora super napravljena, brzo zapamtiš di je kaj, da bi se danas ugrizao za jezik ...

    zalutao sam u vivec, ono sranje na vodi, i svaki ''kanton'', kak ga nazivaju, mi zgleda isto .. kak da se snađem.. ? grrr...
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  17. #17
    Senior Member Lock'n'Load Cr@zy R1d3r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    On-line
    Postova
    120
    Trebao si ostati u Balmori a ne ići tražiti Creepera.

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    ma nisam znal što da radim u balmori ..

    joinal sam se fighter's guldu, napravil 2 questa, u trećem me šalju u neki drugi grad koknuti neka 4 lika..

    se mogu učlanit i u neke druge guildove ? koja je finta ?

    ajd pomagajte, nije mi baš sve jasno ..
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  19. #19
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Možeš se ti joinat u 100 gildi ako hoćeš, ali se nerijetko pojavi
    neki quest u kojem moraš koknut lika iz nekog guilda, pa te onda izbace
    (ne možeš klat kolege jel)

  20. #20
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    još jedno pitanje... lagano se ufuravam, igra je odlična.. jedno me ta slobodna malo odbojno odvlači od svega pa se puno puta desi da lutam i mislim si : koji ku**c ja tu radim ... . .

    nego .. zanima me sljedeće ... putem bezglavih lutanja (trenutno skupljam milostinju za imperial cult, prekrasnog li posla.. ), skupljam dosta knjiga, koje kad skupim dobijem određenu vrstu iskustva, i to je to .. knjige dosta vrijede (bar meni), kao npr. ''36 lessions of vivec'' pa bi ih drage volje prodao .. dal se isplati, il te knjige još čemu koriste .. ?
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  21. #21
    = Citat = Izvorno postao bouncedj
    još jedno pitanje... lagano se ufuravam, igra je odlična.. jedno me ta slobodna malo odbojno odvlači od svega pa se puno puta desi da lutam i mislim si : koji ku**c ja tu radim ... . .

    nego .. zanima me sljedeće ... putem bezglavih lutanja (trenutno skupljam milostinju za imperial cult, prekrasnog li posla.. ), skupljam dosta knjiga, koje kad skupim dobijem određenu vrstu iskustva, i to je to .. knjige dosta vrijede (bar meni), kao npr. ''36 lessions of vivec'' pa bi ih drage volje prodao .. dal se isplati, il te knjige još čemu koriste .. ?
    mozes ih prodati,neke ti dignu skillove i to je to

    = Citat = Izvorno postao bouncedj
    psmtr ... jučer baš komentiram s frendom kak je baltimora super napravljena, brzo zapamtiš di je kaj, da bi se danas ugrizao za jezik ...

    zalutao sam u vivec, ono sranje na vodi, i svaki ''kanton'', kak ga nazivaju, mi zgleda isto .. kak da se snađem.. ? grrr...
    na mapi su ti oznaceni kantoni

  22. #22
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    neke knjige su super napisan i vrijedi ih čitati.uživiš se još dublje u igru.
    nakon obliviona volio bi da nisam nikad igrao morrowind i da se vratim u ono vrijeme kad sam prvi put instalirao igru i ostao *paf*.. koja je to igra jooooj
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    a kakv je gameplay u oblivionu ? jel sličan morrowindu ? i koja je igra zanimljivija ?
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao bouncedj
    a kakv je gameplay u oblivionu ? jel sličan morrowindu ? i koja je igra zanimljivija ?
    igrivosti obliviona dao bih 92%, main quest je bolji u morrowindu a side questovi su bolji u obliviona. zaigraj ako si rpg fan

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    Definitivno zaigraj Oblivion, a što se tiče Moon Sugara i Skoome možeš ih prodat i kod Ajire u Balmora Mages guildu. Također bih ti preporučio da se učlaniš u Morag Tong - plaćeni ubojice, ali je fakat zanimljivo. I da Vivec je stvarno za popi*dit.
    Metal Up Your Ass \m/

  26. #26
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Vivec je malo zaje*an, Ja sam ti bio učlanjen u jedno 6-7 Gildi i znam da ako obaviš misiju za Fighters Guild, ono sa codebookom više se nemožeš učlanit u Thiefs Guild, Oblivion odigraj...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Lunatic_777
    Vivec je malo zajeban, Ja sam ti bio učlanjen u jedno 6-7 Gildi i zma da ako obaviš misiju za Fighters Guild, ono sa codebookom više se nemožeš učlanit u Thiefs Guild, Oblivion odigraj...
    nema toga grada u morowindu koji bi mene mogao zajebat

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Nije ni meni Vivec zaje*an nakon što ga posjetim n puta, ali početnicima je malo VELIK!

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    ma zajeban je vivec u božju mater ,,

    al misije skupljanja milostinje,, mislim,, dobro da se ne zove ''imperial caritas''

    ak zapnem ću vas gnjavit, na to računajte

    a oblivion ću igrat, naravno, al za sad ću se zabavit morrowindom ... nikad nije prekasno ...
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao bouncedj
    ma zajeban je vivec u božju mater ,,

    al misije skupljanja milostinje,, mislim,, dobro da se ne zove ''imperial caritas''

    ak zapnem ću vas gnjavit, na to računajte

    a oblivion ću igrat, naravno, al za sad ću se zabavit morrowindom ... nikad nije prekasno ...
    zajeban je upočetku, poslije piece of cake

Slične teme

  1. morrowind radi sporo
    By pike8 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-04-2008, 14:40
  2. must have mods za morrowind
    By Lord Myrkul in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 09-01-2008, 15:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •