Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 68 od 68

Tema: Domaći jezik u GTA IV

  1. #61
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Domaći jezik u GTA IV

    Želim dokaz sa potpisom samog Sama Housera da je Niko srbin!!!

  2. #62
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Na stolici
    Postova
    451

    Re: Domaći jezik u GTA IV

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Želim dokaz sa potpisom samog Sama Housera da je Niko srbin!!!
    me 2

  3. #63
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Domaći jezik u GTA IV

    erm...kog briga koje je tko nacionalnosti? ja tvrdim da je Niko Belic Koreanac koji je u Rusiji naučio štogod rvackog u svrhu diplomacije, došao u ove krajeve, prebiše ga, završio na plastičnoj operaciji (zato nema karakteristične crte lica za Azijce) no lokalni plastičar ga je nafilao silikonom za prozore i zato izgleda onako gadno i još mu je pritom ukrao dokumente i pare i ostavio ga u jarku...pravo ime mu je Ni-ko...isto kao što je Barack Obama zapravo Irac koji se nekad zvao Barchus O'Bama, no u nesreći u pivovari je potamnio uslijed izlaganja kiselini te je promjenio ime i otišao u US of A...sve ja znam...

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Domaći jezik u GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    erm...kog briga koje je tko nacionalnosti? ja tvrdim da je Niko Belic Koreanac koji je u Rusiji naučio štogod rvackog u svrhu diplomacije, došao u ove krajeve, prebiše ga, završio na plastičnoj operaciji (zato nema karakteristične crte lica za Azijce) no lokalni plastičar ga je nafilao silikonom za prozore i zato izgleda onako gadno i još mu je pritom ukrao dokumente i pare i ostavio ga u jarku...pravo ime mu je Ni-ko...isto kao što je Barack Obama zapravo Irac koji se nekad zvao Barchus O'Bama, no u nesreći u pivovari je potamnio uslijed izlaganja kiselini te je promjenio ime i otišao u US of A...sve ja znam...

    Toga sam se i ja dosjetio, ali nisam htio iskazivati takvo svoje mišljenje, drago mi je da mislimo isto u vezi toga

  5. #65
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Na stolici
    Postova
    451

    Re: Domaći jezik u GTA IV

    ma on vam je iz središnje azije, na njemu su testirali ljekove da svi ljudi postanu balkanci pa se pobijelio i postao je balkanac, a od soka je zaboravio govoriti pa je opet naucio u balkanu

  6. #66
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Domaći jezik u GTA IV

    Ma što je vama. OK, dosta mi je bilo ovog nagađanja oko toga tko je Niko. Evo, da maknem kamen sa duše, JA SAM PISAO PRIČU ZA GTA IV!!!1 Eh, sad je lakše.
    Dakle, Niko je izvanzemaljac koji kada se spuštao na zemlju opalio glavom u jednog balkanca. A pošto smo mi toliko tvrdoglavi on je ostao bez pamćenja. Našli su ga Srbi i obučili ga kako živjet, govorit, hodat, ali dalje nisu znali, pa su ga oteli Hrvati u ratu i oni ga naučili čitat i pisat, engleski jezik. Onda ga je Hrvatska vlada poslala u Rusiju da ukrade nacrte nuklearne bombe kako bi Hrvati mogli započet WW3 i poklat sve živo i stavit balkansku rasu na vrh hranidbenog lanca. Niko je u Rusiji previše živio i tako je i pokupio njihov naglasak, ali je uspio ukrasti nacrte. Vratio ih je i dao saboru, ali oni u saboru su bili toliki idioti da su zaboravili da će im za NUKLEARNU bombu trebat nešto NUKLEARNO. Onda je Niku dopizdila debilna uprava u Hrvatskoj te je otišo u jameriku da malo živi bogat život kakav mu je rođak obećo.
    Eto, odatle počinje, a dalje znate. Sad šutite, OK?
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Domaći jezik u GTA IV

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Ma što je vama. OK, dosta mi je bilo ovog nagađanja oko toga tko je Niko. Evo, da maknem kamen sa duše, JA SAM PISAO PRIČU ZA GTA IV!!!1 Eh, sad je lakše.
    Dakle, Niko je izvanzemaljac koji kada se spuštao na zemlju opalio glavom u jednog balkanca. A pošto smo mi toliko tvrdoglavi on je ostao bez pamćenja. Našli su ga Srbi i obučili ga kako živjet, govorit, hodat, ali dalje nisu znali, pa su ga oteli Hrvati u ratu i oni ga naučili čitat i pisat, engleski jezik. Onda ga je Hrvatska vlada poslala u Rusiju da ukrade nacrte nuklearne bombe kako bi Hrvati mogli započet WW3 i poklat sve živo i stavit balkansku rasu na vrh hranidbenog lanca. Niko je u Rusiji previše živio i tako je i pokupio njihov naglasak, ali je uspio ukrasti nacrte. Vratio ih je i dao saboru, ali oni u saboru su bili toliki idioti da su zaboravili da će im za NUKLEARNU bombu trebat nešto NUKLEARNO. Onda je Niku dopizdila debilna uprava u Hrvatskoj te je otišo u jameriku da malo živi bogat život kakav mu je rođak obećo.
    Eto, odatle počinje, a dalje znate. Sad šutite, OK?

    Ovo je jedan od boljih upada koje sam čuo, bravo Scorpa Pošteno si me nasmijao kada si rekao, " JA SAM PISAO PRIČU ZA GTA IV !!!! "

  8. #68
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Na stolici
    Postova
    451

    Re: Domaći jezik u GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Bara
    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Ma što je vama. OK, dosta mi je bilo ovog nagađanja oko toga tko je Niko. Evo, da maknem kamen sa duše, JA SAM PISAO PRIČU ZA GTA IV!!!1 Eh, sad je lakše.
    Dakle, Niko je izvanzemaljac koji kada se spuštao na zemlju opalio glavom u jednog balkanca. A pošto smo mi toliko tvrdoglavi on je ostao bez pamćenja. Našli su ga Srbi i obučili ga kako živjet, govorit, hodat, ali dalje nisu znali, pa su ga oteli Hrvati u ratu i oni ga naučili čitat i pisat, engleski jezik. Onda ga je Hrvatska vlada poslala u Rusiju da ukrade nacrte nuklearne bombe kako bi Hrvati mogli započet WW3 i poklat sve živo i stavit balkansku rasu na vrh hranidbenog lanca. Niko je u Rusiji previše živio i tako je i pokupio njihov naglasak, ali je uspio ukrasti nacrte. Vratio ih je i dao saboru, ali oni u saboru su bili toliki idioti da su zaboravili da će im za NUKLEARNU bombu trebat nešto NUKLEARNO. Onda je Niku dopizdila debilna uprava u Hrvatskoj te je otišo u jameriku da malo živi bogat život kakav mu je rođak obećo.
    Eto, odatle počinje, a dalje znate. Sad šutite, OK?

    Ovo je jedan od boljih upada koje sam čuo, bravo Scorpa Pošteno si me nasmijao kada si rekao, " JA SAM PISAO PRIČU ZA GTA IV !!!! "
    Ma covjek govori istinu.......... nije to smijesno to ti je za pohvalu
    P.S. ja sam niko belic

Slične teme

  1. Domaći guildovi u MMO igrama
    By W1k1n6 in forum MMOG
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 09-02-2011, 21:17
  2. Domaći online turnir u StarCraftu 2 - nagradni fond 2000 kn
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-10-2010, 15:21
  3. Domaći ratni filmovi
    By Chupacabra in forum Multimedia
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 09-12-2009, 22:26
  4. Domaći Software
    By cpt. Stone in forum Software
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-11-2009, 19:05
  5. HR jezik na XPu
    By Frky in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 18-05-2009, 13:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •