Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 46 od 46

Tema: Knights of Honor

  1. #31
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Knights of Honor

    Prije neki dan sam instalirao ovu igru i zakon je.
    Prešao sam onaj vodič, mislim da sam zapamtio uglavnom sve, te krenuo kampanju sa hrvatskom oko 1000. godine.
    S ekonomijom mi ide ok, što se tiče vanjskih poslova nešto sam se posvadio s papom jer on hoće da napadnem Bizant, al ja sam pacifist, neka sere pohlepnik sredovekovni
    Samo još ne razumijem borbu, mislim da bi me sravnilo sa zemljom kad bih odigrao bitku. Koristilo bi mi par savjeta
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  2. #32
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Knights of Honor

    Malo sam se igrao zadnjih sat-dva, još uvijek bez ijedne odigrane bitke. Al našao sam plaćenički kamp pa ću valjda da unajmim templare i ekipu da osvojim koju obližnju pokrajinu.

    Nisam siguran isplati li se Bosnu osvajati, primjetio sam da je Samuilo oslabio pa bih mu mogao oduzeti to područje. Još sam planirao zamijeniti Istru za recimo Panoniju, Zagreb mi se ne sviđa a uz to sam već centralizirao ekonomiju na Zadar.
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  3. #33
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Knights of Honor

    Najbolja igra ikad (i jedina u kojoj sam fakat moro proci cijeli tutorial),neprocjenjiv je osjecaj kad pocnes sa nekom malom drzavicom tipa Zeta (Crna Gora) i da osvojis skoro svaki postojeci grad uz more. Morat cu si nabaviti tu igru da ponovo pocnem igrat.

  4. #34

    Re: Knights of Honor

    Trgovina, trgovina, trgovina. Najbolje je zaposliti nekoliko merchanta da trguju s većim silama i generiraju dobre novce. Ukini porez (ili smanji) i imaj dva-tri špijuna s kojima budeš radil nerede okolnim zemljama.
    Ja sam obično imal (ovisno o dostupnim resursima) ili grad-tvrđavu za kupnju vojske ili ekonomski nastrojen grad koj je generiral resurse.

    Borbe su recimo to tak, tipične rts-like. Znači, spearmen>horsmen itd... Ja sam osobno obožaval igrati s Vikingima jer su divlji i smanjuju moral neprijatelju pa se neki često ne žele boriti ili kad se zaletim počnu bježati a onda je sve pis of kejk. Archeri su obavezni ali ne previše jer jednom kad se ispucaju su nula. Gradove napuni s archerima i kad je opsada okupi ih na glavnoj kuli i promatraj show
    Vojskovođi sam obično povećaval Leadership i onaj Healing. Dread (ja mislim da se tak zove) je isto dobar da protivnika obeshrabriš.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  5. #35
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Knights of Honor

    Ane kolko sam imo borba di mi protivnik poceo bjezat bez da sam itijednu strijelu odapeo.
    I treba staviti merchante odma na pocetku i cuvati ih kao suho zlato jer pri kasnijem gamu skoro svaki novi merchant je spy i samo ti odjednom nestane 90% treasury-a...strahota.

  6. #36
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Knights of Honor

    Skužio sam već to za merchante, jedan mi trguje s Cordobom a drugi sa Švedskom.
    Na koji način utječe poglavar provincije na nju samu, ima li razlike ako je on klerik, arhitekt ili nešto treće?

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    ...pri kasnijem gamu skoro svaki novi merchant je spy i samo ti odjednom nestane 90% treasury-a...strahota.



    EDIT: hoće mi uspjeti da osvojim Bosnu prevarom pomoću špija? prihvaćam savjete
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  7. #37
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Knights of Honor

    Pa ak je klerik onda ti ide bonus na vjeru a arhitekt ti ubrzava gradnju al tbh ja sam uvijek imo samo jednog klerika a arhitekte nikad nisam gradio jer su mi generali i merchanti bili vazniji...oh da i jedan spy je must have. Prva provincija koju sam dobio je bila dobivena spijunazom likovi su mi postavili spya kao vodju jedne provincije i naredio sam mu da podigne bunu i pridruzi provinciju mojoj drzavi,a jednom su mi Teutonci okrunili spy-a i time dobijes cijelo kraljevstvo...osim ako spy ne odluci da te izda..

  8. #38

    Re: Knights of Honor

    = Citat = Izvorno postao Cid
    Skužio sam već to za merchante, jedan mi trguje s Cordobom a drugi sa Švedskom.
    Na koji način utječe poglavar provincije na nju samu, ima li razlike ako je on klerik, arhitekt ili nešto treće?
    Mislim da klerik dodaje +1 piety (ili možda čak books?) u provinciju, arhitekt +1 worker, Landlord +1 food. Tak nekaj, uglavnom beskorisno je trošiti knightove na to. Radije napravi špijuna i pošalji u Papinsku državu

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    I treba staviti merchante odma na pocetku i cuvati ih kao suho zlato jer pri kasnijem gamu skoro svaki novi merchant je spy i samo ti odjednom nestane 90% treasury-a...strahota.
    Kolko sam ja love znal dignuti s špijunima (onda sam odma dovršaval gradnju kaj god da se gradili jer jer momentalno nastupila inflacija) Ili pak anektirati provincije sebi. FUN FUN FUN
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  9. #39
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Knights of Honor


    kakva igra pa zašto ovo prije nisam vidio, klanjam im lošu promidžbu i skupe poluproizvode
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  10. #40

    Re: Knights of Honor

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    Pa ak je klerik onda ti ide bonus na vjeru a arhitekt ti ubrzava gradnju al tbh ja sam uvijek imo samo jednog klerika a arhitekte nikad nisam gradio jer su mi generali i merchanti bili vazniji...oh da i jedan spy je must have. Prva provincija koju sam dobio je bila dobivena spijunazom likovi su mi postavili spya kao vodju jedne provincije i naredio sam mu da podigne bunu i pridruzi provinciju mojoj drzavi,a jednom su mi Teutonci okrunili spy-a i time dobijes cijelo kraljevstvo...osim ako spy ne odluci da te izda..
    Moj je postal papa. Prvo bil vrbovan za clerica u nekoj državi i odma nakon toga je umro papa i mojeg špijuna su izabrali za papu. Jednom sam čak osvojil Rim s špijunom (ali sam se naplačal dosta love kad bi ga ulovili i zatvorili).
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  11. #41
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Knights of Honor

    Ja uglavnom igram sa pravoslavcima. Jednosstavnije je i mogu biti neovisan o papi ...jedina losa strana je sto sam jednom mora odbiti 13 crusadea na moju drzavu. Bio dobar sa proslim papom,onda je taj krepo i doso je neki namrgodjeni koji je valjda mrzio pravoslavce i naredio 13 crusade..tek tada shvatis koliko je dobro da si u dobrim odnosima sa nekim drzavama jer ako si frend sa nekom drzavom onda ce ti cak prekinuti crusade na tebe. Od 16 crusadea koje je papa poslao na mene 3 nisu ni dosla jer sam imo "veze" sa tim drzavama . Ugl igra je epska i trebalo bi fakat napraviti vise kao ona. Combat nije nesto preepik ali je isto dobar i igranje na najtezoj razini je čak prokleti gušt i kompovi nisu nešto prejaki niti imaju OGROMNO vecu ekonomiju od tebe kao u nekim igrama nego samo više razmisljaju i prave bolje odluke sto mi se jako svidja.

  12. #42
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Knights of Honor

    Nastao problem.
    Odapeo je kralj, a njegov nasljednik nema ženu. Tko sad nasljeđuje krunu ako ovaj novi nema rodbine?

    EDIT: odjednom se opet vratila Bosna i pokorila pola Mađarske i Bugarske, wtf
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  13. #43
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Knights of Honor

    Nema veze ako nasljednik nema ženu,naci ce je samo moras pregovarati sa ljudima (sto ce biti jebeno tesko) ili cekati da nadje zenu. Samo nemoj davati throne najmladjem ili ce ti se ostali nasljednici pobuniti.

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Knights of Honor

    Meni je baš zabavna bila...Fora mi je bila da možeš oženiti sina s princezom kako bi kasnije dobio tu zemlju kad kralj umre...
    Inače nije mi se borba sviđala...to sam pustio da se samo dradi nekako mi nije nešto bila....al mikromenadžment je rulao...
    - Always angry, all the time -

  15. #45
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Knights of Honor

    Koji sam danas haos na mapi uradio, ova igra boguje. Igrao sam negdje 3 sata u komadu
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  16. #46
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Knights of Honor

    Odigrao sam nekoliko "partija" u zadnjih tjedan dana. Mogu reći da je jako zabavna igra na neko vrijeme, ali fali joj sadržaja i dorađenosti.
    Ne govorim kako je igra loša, ali uz ove ideje i potencijal mogla bi se napraviti igra daleko većeg kalibra. Malokoja stvar bi me obradovala više od KoH 2, i držim fige da će neki studio pokazati zanimanje za nastavak.
    Možda će netko reći kako nemam pravo i da je igra opsežna i ima veoma mnogo detalja, ali bih igrajući svako malo pomislio "oh, kada bi barem sada mogao napraviti to i to", itd.
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

Slične teme

  1. SW: Knights of the Old Republic 3?
    By 160-R in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 335
    Posljednji post: 29-11-2013, 15:41
  2. Knights In The Nightmare [DS]
    By Babitz in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-08-2009, 13:40
  3. Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-04-2008, 14:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •