Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 46

Tema: Knights of Honor

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Knights of Honor

    Mislim da nije bila tema o ovog igrici,ako je,ispričavam se.

    Dakle,jedna od boljih igrica koju sam igrao u zadnje vrijeme,igra je zaista opsežna i detaljna,a bila je i recenzija u PCPLayu relativno davno,mislim da je pokupila oko 80%.Igra vas smiješta na tron jedne od zemalja u Europi za vrijeme srednjeg vijeka,a cilj vam je pokoriti Europu,koristeći se svim raspoloživim sredstvima,uključujući i špijunima,potkupljivanjem,ali i ratovima.Neću navoditi sve mogućnosti jer mislim da bi mi to oduzelo veći dio preostalog dana,ukratko,jedna od remek dijela Black Sea Studia.

    Što vi mislite o ovoj igretini,ako ste je igrali?

  2. #2
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Knights of Honor

    Igra mi je tak,nis posebno,zapravo solidna je,a najvise ju pamtim po tome sto je jedna od rijetkih igara koja je smjestena u srednji vijek a moguce je igrati s hrvatskim kraljevstvom...

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Knights of Honor

    Ovim su mi prijatelji punili glavu prije nekoliko godina, nažalost ju nisam imao prilike nabaviti i odigrati.

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    638

    Re: Knights of Honor

    Imam igru, nedavno nabavio
    dosta zanimljiva i opširna, meni najviše služi za ubijanje dosade.

    Prije par dana sam sa Hrvatskom zauzeo Bosnu, al od onda nisam igrao

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Knights of Honor

    Ja sam igrao,igra mi je odlična,jedini minus mi je što je malo prelagana...

  6. #6
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Knights of Honor

    Meni jedna od najdrazih strategija ikada. Raj za mikromenadzment-frikove.

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Knights of Honor

    igrao, igrao, igrao i igrao...

    jedna od menih bolji igara, savrsena u ono vrijeme kad sam ju prvi put zaigrao
    kad sam prvi puta sa hrvatskom prekinuo vazalstvo habsburske monarhije...

    preporucam svakome!

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Knights of Honor

    Ok,nije za svakoga,ali...60% igrača RTS-a će uživati u KoH-u.Inače,nebi vjerovali što sve možete raditi kad vaš svećenik postane Papa

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Knights of Honor

    igram sad EU3 IN, al mogo bi ovo nabavit kad več svi hvale

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Knights of Honor

    taj papa zna nekad bit bahat
    pozove jednog od tvojih viteza u krusadu a ako odbijes cijeli katolicki svijet zarati protiv tebe

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  11. #11
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    chiEEEFov gepek xD
    Postova
    65

    Re: Knights of Honor

    Ovo je moja ono...top 5 igra svih vremena ....inace sam velik fan RTS-ova i veliku vecinu sam igrao.

    S Hrvatskom sam igrao u sva 3 razdoblja i bio totalni vladar, ujedinio rusiju (nasi drugovi hahaha xD). Inace sama igra je vrlo razradjena, jedinice su dobro rasporedjene po snagama i menađment gradova, kraljevstva, i vitezovovih skillova je odlican.

    Ja se iskreno nadam nekoj vrsti nastavka...nesto mozda u 1. Svjetskom mozda xD
    Peace is a lie, there is only passion.Through passion, I gain strength.Through strength, I gain power.Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  12. #12
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: Knights of Honor

    tu igru treba odigrati ma šta drugi mislili, teško je to opisati...pre jebeno, mada je želim zaigrati neznam di da je još nadem..izgubio sam je, ....

  13. #13
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    chiEEEFov gepek xD
    Postova
    65

    Re: Knights of Honor

    ja sam DL-ao prije par dana..... inace sam imao na CD-ovima ali ih nemogu naci ni ja xD
    Peace is a lie, there is only passion.Through passion, I gain strength.Through strength, I gain power.Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  14. #14

    Re: Knights of Honor

    Igrao ja sa Hrvatskom i Mađarskom. Osvojio Europu oba puta Igra je super

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Knights of Honor

    Evo moj brat upravo ubija i ubija sate uz tu igru.Samo je hvali.Ali on nezna kako trade at,šta mora izgradit i to pa ako tko zna bi li mogao objasnit?
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  16. #16
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Knights of Honor

    Počeoo sam igrat jučer, i za sada mi baš i nije neš. Nekak je previše sand box-asta, sve je nekak usporeno i nemam pojma kaj bih sad trebao delat...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Knights of Honor

    @Outmind,prođi tutorial u kojemu je zaista sve objašnjeno,a i moraš imati barem 7 sati aktivnog igranja da bi koliko-toliko pohvatao sve konce,igra je zaista opsežna...

    Inače,jedina zamjerka ovom remek-dijelu je to što ima premalo mjesta u Royal Courtu.Jer,jednom kada imaš 30+ provincija,i kada se poklopi da ti e.g kralj umre,nije veselo,odjednom se cijela mapa zacrveni.Ne kažem da treba imati bezbroj mjesta u RC,ali barem da raste proporcionalno sa povećanjem broj provincija,e to bi dovelo do željenog učinka.

    Inače,igra je dosta specifična,jer ako ste pametni i imate malo sreće,možete uništiti jako,jako puno država sa par špijuna i trgovcem,ne kažem da se može pokoriti cijeli svijet,ali ako planirate osvojiti neku državu koja je jača od vas,špijun sredi par pobuna,eventualno ekonomski oslabi zemlju tako da zajebe neki trade route,malo potplatite okolne državice da napadnu,i ostatak nije problem.

    BTW,Outmind,probaj upisati šifre,pa pređi jednom sa šiframa dok ne skužiš princip,pa onda drugi put probaj bez šifri.

  18. #18
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594

    Re: Knights of Honor

    ma super je igra, al borbu još treba malo doraditi nekako mi je previše brza i arkadna šta ja znam inače prešao sam sa hrvatskom još davno, al bome sam se namučio.

  19. #19
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Knights of Honor

    Prije sam se zagrijao za KoH zbog igrive Hrvatske i mogućnosti da promijenim povijest i s Hrvatskom pokorim Europu,ali mi više nije tako dobra jer se stvari odvijaju previše nerealno za moj ukus.

  20. #20
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    chiEEEFov gepek xD
    Postova
    65

    Re: Knights of Honor

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Prije sam se zagrijao za KoH zbog igrive Hrvatske i mogućnosti da promijenim povijest i s Hrvatskom pokorim Europu,ali mi više nije tako dobra jer se stvari odvijaju previše nerealno za moj ukus.

    Slazem se...... naprimjer da obicna mala drzavica kao (recimo) venecija razbije i italiju i pokori vise od pola njemacke a da i ima 20 vazala
    Peace is a lie, there is only passion.Through passion, I gain strength.Through strength, I gain power.Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  21. #21
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Knights of Honor

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    @Outmind,prođi tutorial u kojemu je zaista sve objašnjeno,a i moraš imati barem 7 sati aktivnog igranja da bi koliko-toliko pohvatao sve konce,igra je zaista opsežna...

    Inače,jedina zamjerka ovom remek-dijelu je to što ima premalo mjesta u Royal Courtu.Jer,jednom kada imaš 30+ provincija,i kada se poklopi da ti e.g kralj umre,nije veselo,odjednom se cijela mapa zacrveni.Ne kažem da treba imati bezbroj mjesta u RC,ali barem da raste proporcionalno sa povećanjem broj provincija,e to bi dovelo do željenog učinka.

    Inače,igra je dosta specifična,jer ako ste pametni i imate malo sreće,možete uništiti jako,jako puno država sa par špijuna i trgovcem,ne kažem da se može pokoriti cijeli svijet,ali ako planirate osvojiti neku državu koja je jača od vas,špijun sredi par pobuna,eventualno ekonomski oslabi zemlju tako da zajebe neki trade route,malo potplatite okolne državice da napadnu,i ostatak nije problem.

    BTW,Outmind,probaj upisati šifre,pa pređi jednom sa šiframa dok ne skužiš princip,pa onda drugi put probaj bez šifri.

    Nisam se dobro izrazio. Prošao sam tutorial i nije mi ovo prva strategija ovakvog tipa, jedino kad počnem igrati, svemu treba dugo vremena. Recimo napravim par jedinica za vojsku i stavim da mi se u provincijskim središtima grade građevine, o onda se jedno 5-10 min niš ne dešava, tak da me to malo deprimira, jer nemam živaca čekat. Dat ću joj još jednu šansu, možda mi i bude bolje.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Knights of Honor

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Prije sam se zagrijao za KoH zbog igrive Hrvatske i mogućnosti da promijenim povijest i s Hrvatskom pokorim Europu,ali mi više nije tako dobra jer se stvari odvijaju previše nerealno za moj ukus.

    Ovisi na kojoj težini igraš,uvjeravam te da se slične stvari neće često događati na hard razini.Osim toga,nije li tako zanimljivije? Mislim,smisao je da se promjeni povijest,zar ne? Neznam za vas,ali meni je ovako zanimljivije.

    Usput,šteta što nema KoH2,ne treba puno promjena,eventualno bolja grafika i proširenje svijeta ( bilo bi 1337 da možeš putovati u Ameriku i boriti se sa Indijancima ).

  23. #23

    Re: Knights of Honor

    pa kolko se sjećam more se kontrolirati brzina igre...ili?
    ja to na početku nisam skužil pa sam skoro odustal.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  24. #24
    Senior Member Lock'n'Load Ficho56's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred kompom
    Postova
    133

    Re: Knights of Honor

    Igra mi je zakon, baš se ufuram svaki put dok ispočetka počnem.
    Jedino mi je bed ako ne igram s Hrvatima zaratit s njima.

  25. #25
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    chiEEEFov gepek xD
    Postova
    65

    Re: Knights of Honor

    @ Wishmaster: moze se kontrolirati sa /*- na numpadu....kolko ja znam

    @k4ciga: neznam bas...onda bi igra izgubila znacenje mislim ipak je Vitezovi casti.......a u to vrijeme nije bilo ni vitezova a ni to ubijanje indijanaca nije bilo casno ali to je posve druga rasprava


    Ja osobno bi volio da igra ima malo price...recimo da pocnete kao rebel i onda da morate skupiti vojske i skilla te osvojiti grad da zapocnete svoje kraljevstvo i onda da pocne ostatak poznatog koh-a
    Peace is a lie, there is only passion.Through passion, I gain strength.Through strength, I gain power.Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Knights of Honor

    Creed,naravno da bi se vremensko razdoblje pomaknilo.Ili,recimo da se malo unazadi...na doba Sparte,Atene,itd. itd.U svakom slučaju,trebala bi biti bolja grafika.Ne kao u Total War serijalima,ali...

  27. #27
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    chiEEEFov gepek xD
    Postova
    65

    Re: Knights of Honor

    zanimljivo...da se ide nazad u vrijeme....to bi bilo sjajno, npr. ujediniti grcke drzave ili igrati s nekim perzijancima.....I naravno graficki napredak bi bio dobrodosao ali ne naravno nesto perverzno
    Peace is a lie, there is only passion.Through passion, I gain strength.Through strength, I gain power.Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Knights of Honor

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Prije sam se zagrijao za KoH zbog igrive Hrvatske i mogućnosti da promijenim povijest i s Hrvatskom pokorim Europu,ali mi više nije tako dobra jer se stvari odvijaju previše nerealno za moj ukus.

    Ovisi na kojoj težini igraš,uvjeravam te da se slične stvari neće često događati na hard razini.Osim toga,nije li tako zanimljivije? Mislim,smisao je da se promjeni povijest,zar ne? Neznam za vas,ali meni je ovako zanimljivije.

    Usput,šteta što nema KoH2,ne treba puno promjena,eventualno bolja grafika i proširenje svijeta ( bilo bi 1337 da možeš putovati u Ameriku i boriti se sa Indijancima ).
    Volim ja da se događaju nepovijesne stvari,ali one koje su se mogle realno dogoditi,npr. engleska pobjeda u 100-godišnjem ratu.Ovdje neka AI zemlja ide okolo osvajatisve što stigne,i dođe do dosta nerealnih rezultata zbog kojih gubim volju za igranje.

  29. #29

    Re: Knights of Honor

    Ova igra definitivno nije za indijance i Ameriku.
    Realnost povijesnih događaja je valjda zadnje s čim se treba zamarati.
    Jednostavno igra za opuštanje,može se ekperimentirati s špijunima i te gluposti...
    Nastavak jednostavno nebi pasal, a kad bi već radili neku igru prema ovoj bolje bi bilo da stave drugi naslov jer ova nema neku pretjeranu priču tak da ne vidim svrhe nastafku.
    "if it ain't broken, don't fix it"
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  30. #30
    Senior Member Lock'n'Load Ficho56's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred kompom
    Postova
    133

    Re: Knights of Honor

    Da, za ovu igru baš ne bi pasao nastavak, ali možda bi dobro sjeo neki spiritualni, znači ono, nekaj skroz drugo, kako je neko reko, stara Grčka bi bila fora, ali naravno to bi trebalo upakirat pod drugim imenom

Slične teme

  1. SW: Knights of the Old Republic 3?
    By 160-R in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 335
    Posljednji post: 29-11-2013, 15:41
  2. Knights In The Nightmare [DS]
    By Babitz in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-08-2009, 13:40
  3. Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-04-2008, 14:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •