Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 58

Tema: Kako krenuti i igrati OGame

  1. #1
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Kako krenuti i igrati OGame

    Eto ljudi ovo sam pisao na OGame Forumu i dobio sam stiky, pa eto da i vama pomognem....


    Iako nisam neki mega uber klasni igrac (u uni3 oko 20 mjesta se krecem stalno) i nikada nisam bio u top10 (zahvaljujuci mojoj ljenosti nista vise), mislim da se razumijem u ogame i vise nego dovoljno da mogu dijeliti savijete novim i starijim igracima.

    Evo primjetio sam da ljudi dosta pitaju kako doci do prvog transa, kako nakon toga se razvijati kako ovo kako ono, pa cu podijeliti sa vama svoju taktiku i kako do transa sto prije, a i kako se razvijati u daljnjem dijelu igre.

    Najme po internetu, a i po raznim forumima kruze price do transa za 35h ?( sto je nemoguce. Trans za 50-55 sati. Itekako moguce, samo zahtijeva da budete online sto je vise moguce. Osim vremena koliko provedete online dosta veliku ulogu igra i pozicija na kojoj vam je maticna planeta. Za pocetak igre su bolje hladne planete, dok su u kasnijem stadiju igre bolje tople planete (zbog solarnih satelita).

    Pocetak....redosljed izgradnje zgrada i redosljed istrazivanja

    Kao sto sam rekao na internetu pise neka taktika koje se drzi jako puno ljudi a glasi otpilike ovako:

    Solarna elektrana lvl1
    Rudnik metala lvl1
    Rudnik metala lvl2
    Solarna elektrana lvl2
    Rudnik metala lvl3
    Rudnik metala lvl4
    Rudnik kristala lvl1
    Solarna elektrana lvl3
    Rudnik metala lvl5...itd.

    Najme ova taktika je totalno losa i pogrijesna...izbjegavati u sirokom luku, ako zelite transporter sto prije. Zasto?? Zato sto ova taktika uveliko kasni sa produkcijom deuterija koji je najbitniji u pocetku igre.

    Najme glavno je sto prije doci do deuterija koji je potreban za istrazivanje malog transportera. A za to nam treba Tvornica brodova(Level 2) i Mehanizam sagorjevanja(Level 2), a opet i za tvornicu brodova nam treba Tvornica robota(Level 2), te za mehanizam sagorijevanja nam treba Tehnologija za energiju(Level 1) i Centar za istrazivanje(Level 1). Sve to dok zbrojimo treba nam 3500 deuterija. Najbrzi i najbolji nacin dolaska do tog deuterija je sljedeci:

    Solarna elektrana (Level 1)
    Rudnik metala (Level 1)
    Rudnik metala (Level 2)
    Solarna elektrana (Level 2)
    Rudnik metala (Level 3)
    Rudnik metala (Level 4)
    Solarna elektrana (Level 3)
    Rudnik kristala (Level 1)
    Rudnik kristala (Level 2)
    Sintizer deuterija (Level 1)
    Solarna elektrana (Level 4)
    Sintizer deuterija (Level 2)
    Rudnik kristala (Level 3)
    Solarna elektrana (Level 5)
    Sintizer deuterija (Level 3)
    Rudnik metala (Level 5)
    Solarna elektrana (Level 6)
    Rudnik kristala (Level 4)
    Sintizer deuterija (Level 4)
    Solarna elektrana (Level 7)
    Sintizer deuterija (Level 5)
    Rudnik kristala (Level 5) (smanjite produkciju kristal na 70%)
    Solarna elektrana (Level 8 )
    Rudnik metala (Level 6)

    Znaci nakraju imate rudnike 6-5-5-8 sto je najlijepse da bi imali dosta deuterija i ostalih resursi da nakon sto istrazite lvl2 mehanizma imate dosta resursi za malog transportera.

    Nakon sto ste rijesili rudnike ovim redom se dalje razvijate, ali nije vazan toliko redosljed koliko je sta trabate izgraditi/istraziti:

    Izgraditi:

    Tvornica robota (Level 1)
    Tvornica robota (Level 2)
    Tvornica brodova (Level 1)
    Tvornica brodova (Level 2)
    Centar za istrazivanje (Level 1)

    Istraziti:

    Tehnologija za energiju (Level 1)
    Mehanizam sagorjevanja (Level 1)
    Mehanizam sagorjevanja (Level 2)

    Kao sto sam reko redosljed nije toliko vazan, ali je bolje imati rijeseno tvornice robota i brodova prije nego tehnologije, jer dok vam se istrazi tehnologija nemorate cekat da izgradite tvornice, nego odmah mozete staviti da se radi mali transporter.

    Prvi reidovi.....Raidovi na slijepo

    Prvi rejdovi su najvazniji posto ce te sa ovom taktikom do prvog transportera pasti i ispod top1000, ali ako pametno i konstantno raidate u prvih 24h doci cete u top50 zagarantirano. Prva 2-3 raida radite u svom sistemu. Gledajte da napadate losije rangiranog "susjeda" Pomogucnosti da ga nema na listi. Posto ce te imati prvi transporter prije 00:00 pa se nemozete osloniti na statistiku. Poslje 00:00 mozete slobodno napadati i top100 clanove, naravno koji nisu na statistici po floti i istrazivanju, a zacudili bi se koliko ih ima....ja ih zovem "rudari" i oni su uvijek u top100 napocetku svake unie....dok raideri dolaze na svoje tek kasnije. U ovom dijelu igre bitan je i faktor srece, naravno koliko dobre tj. lose susjede imate, koliko deuta ce te opljackati reidovim.... te ustvari koliko ce te opljackati opcenito.

    Poslje prvog rejda ili drugog ovisi koliko deuta ce te opljackati istrazite Tehnologija za kompjutere (Level 1) i napravite jos jedan mali transporter, te posjetite "susjede" u obliznjem sistemu. Naravno opet gledajte da su "susjedi" sto losije rangirani, preporucujem da napadate one koji nisu na listi, ali opet to nije osiguranje da nemaju raketobacac. Znaci glavni faktor raida na "slijepo" je sreca.

    Nakon sto imate Tehnologija za kompjutere (Level 1) i 2 mala transportera vrijem je da se osigurate od raketobacaca. Znaci vrijeme je da radite male lovce. Napravite za pocetak 2 mala lovca, te saljite sa svakim lakim lovce 1 mali transporter u napad. Iako ti nije 100% sigurno da ce te pobijediti raketobacac imate 70-80% za pobijedu, sto je opet bolje nego da saljete 2ml i 1mt upocetku. Kasnije dok obavite 2-3 raida napravite jos par ml, tako da napadate nakraju sa 3ml i 1mt. Postepeno si dignite malo i rudnike, preporucujem 8-7-6 da rudnici budu.

    Sonde i Spijunaza

    Nakon 24 sata raidanja vrijeme je da krenete istrazivati spijunazu za koji je opet potreban deuterij i o brzini spijunaze ovisi koliko deuterija ste opljackali sa svojim napadima. Za sonde za spijunazu potrebno vam je sljedece:

    Tvornica brodova(Level 3)
    Mehanizam sagorjevanja(Level 3)
    Tehnologija za spijunazu(Level 2)

    Znaci to vam je sada prioritet...jel nakon 24-30h raidanja postaje opasno napadati jel mnogi koji su na van statistike imao po 2 raketobacaca zato jel im je dosta da ih stalno pljackaju .

    Sada dok imate sonde postaje sve lakse. Posto sada imate flote za 2 napada i spijunazu, potrebno je da istrazite sto prije Tehnologija za kompjutere (Level 2), tako da mozete imati 3 flote (dvije flote za napad i jedna flota za spijuniranje).
    Nakon sondi preporucujem dizanje rudnika na 10-10-10.

    Opredjeljenje za daljni tok igre

    Nakon sto imate sonde i flotu za napadanje, vrijme je da krenete na jednu od mogucih taktika razvijanja. Mozete ici na kolonijalne brodove, znaci kolonije, na krstarice, na reciklere ili na masnovno bildanje teskih lovaca i konstatno povecavanje flote. Naravno cilj ove igre je sto prije istraziti i poceti raditi borbene brodove. Sada cu objasniti predonosti i mane svake od ovih tehnika.

    Kolonijalni brodovi i kolonije

    Pretezito ljudi idu na kolonije, sto je dobra taktika i ovisi koliko imate slobodnog vremena za igranje ogame-a. Ako nemate previse vremena i mozete odvojiti svega 3-4h dnevno, preporucujem razvijanje kolonija. Jos jedna od prednosti ranog razvijanja kolonija je ta kojom mozete zauzeti dobre pozicije (od 4-10) na kojima su najvece sanse za planetu sa puno polja. Naravno posto kolonijalni brod kosta 10.000 metala 20.000 kristala i 10.000 deuterija znaci da ce te i opet muciti muku sa deutom. Stoga preporucujem da prvu koloniju stavite na sto hladniju planetu. Preporucujem poziciju 13. Na toj koloniji razvijajte sto vise deut i samo deut, tako da sto prije napravite 8 kolonija. Naravno na kolonijama dignite rudnike na lvl 18-16-10 i krenite na razvijanje borbenih brodova. Naravno posto vam flota nece biti jaka oslonite se na pljackanje inaktivnih kojih ce tada vec biti poprilican broj.

    Krstarice

    Ova taktika je za "opasne" raidere koji su odlucili vec kako ce napadati. Kao sto kaze moj prijalje worm, sa kolonijama necete izgraditi flotu, nego ce te sa flotom izgraditi kolonije. I donekle je u pravu. Naravno za ovu taktiku potrebno je imat sto vise slobodnog vremena i konstantnog raidanja. Cim istrazite krstarice automatski krenite skupljati deuterij potreban za istrazivanje reciklera. Posto ce te imati flotu krstarica moci ce te vec i reciklirati tu e flote te od toga zaradivati Preporucujem da napravite barem jednu koloniju i to na hladnoj planeti, posto sama izgradnja krstarice kosta 2.000 deuta, a naravno treba vam i kolonija za FS, makar jos nema mjeseca pa mozete Fleat Saveati i na obliznjeg inaktivnog igraca. Preporucujem da neradite vise od 30 krstarica, te da nakon toga pocnete istrazivati i graditi borbene brodove.

    Recikleri i "smetlarenje"

    Ovu taktiku preporucujem svima, moj osobni izbor. Najme najvise igraca su raideri, pa povecanjem flote nemogu jos i usparati resurse za pravljenje reciklera. Ako se odlucite za pravljenje reciklera mozete jako puno pokupiti rusevina, jel raideri nemaju reciklere, a imaju flotu kojom probijaju slabije flote, sto ostavlja rusevine koje vi naravno pokupite a da nista ni krivi ni duzni . Naravno ima i puno isfrustriranih igraca koji su konstantno reidani od pojedinih igraca, pa odluce tom igracu namjestiti ninju (namamiti napadaca da vas napadne, a da nevidi flotu, pa nastelati da se flota vrati desetak sekundi preij nego sto vas ovaj napadne). Znaci recikleri su odlican izbor pogotovo ako se nalazite u 1 galaxy, jel pretezito pro igraci igraju u 1 galaxy jer se nemogu docekati da se registriraju u najnoviju uniju. Naravno ako idete na reciklere nemojte raditi koloniju dok god nemate 2-3 reciklera, stoga radite FS na inaktivne igrace. Dok imate 2-3 reciklera mozete krenuti ici na jednu od gore navedenih taktika.

    Masnovno bildanje veliki lovaca i konstatno povecavanje flote

    Ova taktika takoder zahtijeva puno vremena, ali isto tako je vrlo dobra. Zasto? Pa krstarice su dosta nemocne protiv teskih lovaca, nasprem malih (krstarice nemaju rapid fire na velike lovce). Ako idete na ovu taktiku onda probajte sto prije skupiti deuta za kolonijalne brodove, te reciklere, te onda tek nakraju na borbene brodove. Pretezito igraci koji igraju ovu taktiku dobivaju zadnji borbene brodove nasprem ovih gore navedenih taktika, ali opet nemora biti, kao sto sam reko glavni faktor ove igre je sreca, najme kakvi su vam "susjedi"...

    Imam borbene brodove, sta dalje?

    E sada pametovati sto raditi je vrlo tesko, no moji savijeti su sljedeci:

    Radite BB sve dok nedodete do 100-150komada, i onda lagano krenite na fodder (foder je vrlo koristan, a kao fodder mogu se koristiti mali lovci, veliki lovci, sonde i mali transporteri). Najbolji fodder nepostoji, ali postoji najbolji fodder protiv neke flote. Npr. Ako neko ima pun krstarica, mali lovci su vrlo los fodder, jer krstarice imaju rapid fire na male lovce, stoga protiv krstarica treba koristiti kao fodder ili male transportere ili velike lovce. Iako neki ljudi koriste sonde kao fodder ja ih nikako nepreporucujem jel svaki brod ima rapid fire na njih. Sonde su jedino dobre kao fodder protiv obrane, jel obrana nema rapid fire na njih. Znaci fodder je vrlo vazan element igre. Sada kako je najbolje konstruirati flotu. To opet ovisi kako su se vasi protivnici razvijali, ali po meni najbolji omjer je sljedeci:

    Na jedan borbeni brod imati 20 malih lovaca, 10 velikih lovaca i 3 krstarice.

    Znaci npr na 1.000 bb flota mi ovako trebala izgledati:

    20.000 Malih Lovaca
    10.000 Velikih Lovaca
    3.000 Krstarica
    1.000 Borbenih Brodova.

    Ponavljam ovo je moje videnje idealne flote.

    Bombardere nikako nemojte raditi, jako su spori, a dobrom konstrukcijom flote mozete probiti i najvecu "kornjacu"
    Razaraci su jako korisni u daljnjem tijeku igre kada pocnu letati Zvijezde smrti, te ih preporucujem imati 0.4 na 1 borbeni brod, znaci 400 razaraca ako imate 1.000 borbenih brodova.

    Naravno to govorim za kasniji stadijum igre, ali opet nemjte ovaj omjer koristiti stalno. Dok dodete do 3.000 bb, nemojte praviti vise. I onda povecajte omjer na 2 puta znaci na 3.000 bb, 120.000 ml itd...

    Nisam nikada dosao do svoje idealne flote, ali puno sam istrazivao, pratio jace i prijasnje unije, simulirao razne borbe u simulatoru i dosa do zakljucka da je to idealni omjer.

    Reciklera imajte koliko i borbenih brodova. znaci 500 borbenih brodova 500 reciklera.

    Kolonije su najvazniji faktor igre, najme kako ih rasporedite. Osobno mislim da je najbolje imati 2 kolonije u svom sistemu gdje vam je maticna, onda 2 kolonije da su mobline, i ostale 4 kolonije razbacati u razlicite galaxy-e, znaci ako vam je maticna kolonija u 2 galaxy, stavite jednu koloniju u 3, 4, 5 i 6 galaxy-u. Mozda vam se trenutacno necini logickim, ali kasnije dok budete imali na svakoj koloniji mjesec, pa odskocna vrata, pa falangu lvl12-13, onda ce te tek vidjeti na sta mislim.

    Ako planirate biti u top100 jedan od glavnih faktora je pljackanje inaktivnih igraca, znaci obavezno svi slotovi ima da vam budu puni inace necete nikada napredovati. Ako imate mogucnosti i ako ste online oko 00:00 obavezno onda trazite inaktivne, jel se svako vece poslje refresha u 00:00 stvraju novi inaktivni i nije cudno da na nekima ima i hrpa resursi. Jedan od dobrih nacina pljackanja inaktivnih jeste pljackanje sondama, ali to zahtijeva puno provedenog vremena za kompijutorom, i velika volja. 10.000-15.000 sondi ce vam biti i vise nego dovoljno da aktivno pljackate inaktivne i "poberete" i po 5M resursi dnevno

    Kraj...

    Evo nadam se da sam nekome s ovim dosadnim i velikim textom pomogao. Odmah se izvinjavam za gramaticke pogreske ako ih ima, jer neda mi se sada kontrolirati cijeli text koji je opsiran...

    Sickmanno1 over and out!

    Eh da zadanja napomena. Kornjace i wannabe kornjace nemojte citati ovaj text jel nije namjenjen vama i vasem stilu igre.

    EDIT by Fenrir: Stavljam kao sticky!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    bravo svaka cast evo ja sam poce prije tjedan dana igrat ogame i krenuo sam po tvojoj taktici..veoma lijepo...samo u nekim slucajevima taktika ima previse deuterija

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Gaas
    bravo svaka cast evo ja sam poce prije tjedan dana igrat ogame i krenuo sam po tvojoj taktici..veoma lijepo...samo u nekim slucajevima taktika ima previse deuterija
    istina, kasnije da, ali upocetku nema ga nikako, ali kasnije zato trosis deut na istrazivanja i prvi dodes do nanita

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    Nije loša taktika ako želiš stvorit prednost u početku. Što se mene tiče svejedno je jer tu prednost kasnije bez pol frke nadoknadim i uopće nije bed dal počnem igrat 1-2 tjedna poslije otvaranja Uni-ja. Čak je i bolje malo kasnije počet jer više nije velik presing sa rejdovima a i nakupi se inaktivnih kolko hoćeš.
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    158
    samo da kazem da je ekonomija jako vazna - imati npr. ekonomiju od 3 mil dnevno + rajd = savrsenstvo

    Skoro svi igraci u top 100 imaju dobru ekonomiju (osim Bichara )

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    = Citat = Izvorno postao gad
    samo da kazem da je ekonomija jako vazna - imati npr. ekonomiju od 3 mil dnevno + rajd = savrsenstvo
    Istina, zato i odustanu mnogi igrači kad im skrše flotu što je uvijek popraćeno autohtonim domaćim sortama psovki. (čak sam čuo i neke kreativne pa nisam prijavio tipove )
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  7. #7
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    158
    = Citat = Izvorno postao Imam Feebasa/Milotca
    = Citat = Izvorno postao gad
    samo da kazem da je ekonomija jako vazna - imati npr. ekonomiju od 3 mil dnevno + rajd = savrsenstvo
    Istina, zato i odustanu mnogi igrači kad im skrše flotu što je uvijek popraćeno autohtonim domaćim sortama psovki. (čak sam čuo i neke kreativne pa nisam prijavio tipove )
    Ma joj, ja imam arhivu na kompu... Nikad ne bih rekao kakve sve psovke imaju... Bosanci su najkreativniji...

    Evo baš me jučer neki lik izvrijeđao zato što sam mu uzeo 100k resursa s kolonija, lol

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao gad
    samo da kazem da je ekonomija jako vazna - imati npr. ekonomiju od 3 mil dnevno + rajd = savrsenstvo

    Skoro svi igraci u top 100 imaju dobru ekonomiju (osim Bichara )
    nemam ni ja dobru ekonomiju a u top20 sam

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    158
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    nemam ni ja dobru ekonomiju a u top20 sam
    Pitanje je koliko ćeš izdržati u TOP20 po poenima... Dođe ti npr. tjedan dana da ti se neda rajdati, pa te ekonomija spasi... To su čvrsti bodovi...

  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao gad
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    nemam ni ja dobru ekonomiju a u top20 sam
    Pitanje je koliko ćeš izdržati u TOP20 po poenima... Dođe ti npr. tjedan dana da ti se neda rajdati, pa te ekonomija spasi... To su čvrsti bodovi...
    istina, no opet nije mi tako losa ekonomija, ali upravu si

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    zanimljiva strategija...iako mi se ne svidja to sto sam u nekim trenucima u velikom minusu s energijom
    3
    reda
    teksta

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    nauci igrat pa neces bit...

  13. #13
    Junior Member Plants Vs Zombies MrSmeagol's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Stormwind treća kuća desno
    Postova
    22
    ammmm... pa isao sam tocno po njegovoj strateziji " gorivu "

    shit...slučajno sam posta s frendovim acc...sad sam kod njega

    by : dark saruman
    <stavi sig s userbars.org ili nikakav. Admin>
    odgovor: A dammit ja se tako mucio u photoshopu za svoj sig

    Eagleshadow lvl57 druid Ragnaros

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    pa nemoj pratit sve valjda vidis da ces otic u minus...pa i minus nike bed bolje bit u minusu pa tis e skupi za elektranu nego izgradit elektranu pa cekat jebene resse

  15. #15
    cccc

    sick,svugdje te ima

  16. #16
    Junior Member Plants Vs Zombies OldOne's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    21
    lol.. sickmanno MORA zaspamat svaki forum

    eno ga bcb (balkan clan base), porpalitet i board.ogame.com.hr...


    sick vidio sam tut (svugdje), svaka mast za ovo

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    a sta se ti javljas??
    i daj malo citaj poruke na ogemu!!
    ccc..

  18. #18
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    o cemu ti pricas....samo tu i na ogame sam postao ovo i to ohohoho kad davno

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    = Citat = Izvorno postao Gaas
    samo u nekim slucajevima taktika ima previse deuterija
    previse deut-a????????
    daj ga meni
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    ja sam se brzo razvio i dobicu borbene do 2500 bodova samo mi fali kristala
    btw igra li iko u 12 uniju da nam udje u savez horizonw
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas ^B4$t4rD^'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .[ Đakovo ].
    Postova
    471
    = Citat = Izvorno postao OldOne
    lol.. sickmanno MORA zaspamat svaki forum

    eno ga bcb (balkan clan base), porpalitet i board.ogame.com.hr...


    sick vidio sam tut (svugdje), svaka mast za ovo
    lol jes ti onaj oldone iz uni9?

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    ima jedan oldone u 12 uniju
    Pitanje zna li neko zasto sluzi depo saveza kaze za opskrbljivanje flote deutom pa bas ne kuzim
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  23. #23
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    to ti je kad flotu nemoš direktno poslati na neki planet jer je predaleko pa ne stane dovoljno goriva. onda to neko to napravi a da je bliže tebi (da moš doć do njega) i ti napadneš onog tipa (cilj do kojeg nisi mogo doći) s onog depoa

  24. #24

    Cao ekipa

    Mozeli mi itko reci nesto vise o FS(sta je, sta treba raditi, da se dobije FS, kako funkcionira itd...)?

  25. #25
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    23
    Ovo je jedan od dobrih pocetaka mada ja preferiram svoj jedan.

  26. #26
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    napiši ga
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  27. #27
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    23
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    napiši ga
    Nedam svoje, nemoj tude prokleto je.....

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Igra ko ovaj ogame underground
    nesto kao speed uni samo sto je mrvicu neoptimizirana veza
    evo linkch

    http://undergr0und.ath.cx/

    igram od subote vec imam 60 razaraca nanite na 3 i sad cu dobit terraformer(dobivam milijun metala dnevno )
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  29. #29
    Junior Member Plants Vs Zombies hary's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    SL.Brod
    Postova
    21
    ej ja sam se rego ali nece da mi udje kako to?

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle Dj_Morales's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    844
    PLZ STAVITE JE DA JE VAZNA TEMA! jer svima pocetnicima je preporucena

Slične teme

  1. Kako krenuti s programiranjem?
    By T1N1 in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 20-12-2010, 15:11
  2. Kako ćemo se igrati u budućnosti?
    By Nightyx in forum Gaming općenito
    Odgovora: 101
    Posljednji post: 31-08-2008, 14:04
  3. Kako se wow može igrati u lan-u
    By Zeryx in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 16-06-2006, 05:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •