Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: VPU Recover

  1. #1
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jaska
    Postova
    247

    VPU Recover

    Ekipa pomozite... Situacija je sljedeca:
    Igram igru i baci me van i pise ovo:

    VPU Recover


    VPU Recover has reset your graphics accelerator as
    it was no longer responding to graphics driver commands


    Please tell ATI Tehnologies about this problem




    The generated error report contains only sistem information such as driver version,
    AGP settings, graphics frame biffer size, etc. that will be used to analyze the
    problem. This report will be treated as anonymous



    grafa je Club 3d HD4850 Oc edisn

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: VPU Recover

    To ti je normala za OC grafe i za hybridne grafe. Pomoć je samo novi/stari driveri za nju i mjenjanje refresh rate-a, ali ni to nije sigurno (čitaj: ne radi).

    Edit: Taj VPU Recovery možeš isključiti u opcijama za grafičku, pri kraju, predzadnja opcija.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  3. #3
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: VPU Recover

    mda...samo što ti onda resetira kantu ako ga disejblaš...ovako ti samo resetira grafu...moja stara r9250 na drugoj kanti dobija VPU recovery prozor svaki put kad igram WC3...primjer - zadnja bitka u igri -> slika počne treptati -> slike nestane -> alt+tab-> eto ga VPU recovery prozor i kao da su mi driveri ugašeni a grafa pregrijana...ne mogu pokrenuti DX aplikacije a dobijam artefakte po taskbaru/start meniju...

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: VPU Recover

    to se događa zbog prevelike frekvencije na grafi. Smanji sve na default i trebalo bi raditi. Meni se to ponekada znalo javljati na staroj 3850 jer sam joj memu i GPU potjero do maksimuma. Mučio sam ju previše.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: VPU Recover

    Ja sam svoju Radeonku 9550 OC-ao GPU i memoriju za +50%, do max., nenormalno i nije to imala. A ova sada, OC za 100 MHz-a, zna mi taj error nekada javiti, u mjesec dana jednom.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  6. #6
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jaska
    Postova
    247

    Re: VPU Recover

    = Citat = Izvorno postao C
    To ti je normala za OC grafe i za hybridne grafe. Pomoć je samo novi/stari driveri za nju i mjenjanje refresh rate-a, ali ni to nije sigurno (čitaj: ne radi).

    Edit: Taj VPU Recovery možeš isključiti u opcijama za grafičku, pri kraju, predzadnja opcija.
    Ne radi ni s novim ni s starim , probao sam vec...

    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    to se događa zbog prevelike frekvencije na grafi. Smanji sve na default i trebalo bi raditi. Meni se to ponekada znalo javljati na staroj 3850 jer sam joj memu i GPU potjero do maksimuma. Mučio sam ju previše.
    Nisam je jao overclockao , tako je tvornicki...

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: VPU Recover

    "Tvornički OC" ti znači da je BIOS od grafičke flashan na radne taktove kakvi su se pokazali stabilnima. No nije uvijek tako.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

Slične teme

  1. Recover Data From FAT32
    By TrIpLeM in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-05-2006, 21:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •