Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 45

Tema: Unovčivanje znanja?

  1. #1
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Unovčivanje znanja?

    evo, potaknut jednim postom zadnjih dana, a i time kaj sam danas polozil predzadnji ispit na faksu , reko da vidim da li ima ljudi ovdje koji su pokusali unovčiti to svoje znanje o hardveru (ili softveru) i kako im je uspjelo ili pak vam je sve to samo zabava... ili mislite da u tome nema love? da li se recimo isplati uopće ulaziti u neki posao "dealera" informatičkom robom pokraj ovakve konkurencije, osobno mislim da ne, ali ko zna... jeste probali "fušati" i ostavljati oglase da popravljate računala i instaliravate OS? ili se mozda prijavili u vemil/hgspot ili elsewhere za posao sklapanja računala... ima još masa ovakvih pitanja o kojima bi se dalo raspravljati... btw, pošto ima puno "mlađarije" na forumu ne očekujem previše odaziva, ali nadam se da bude uletjela koja pametna misao...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Unovčivanje znanja?

    naravno, to mi je san. Raditi negdje u nekom servisu, ili vemilu, linksu, pa možda čak i u fušu. Pošto sam maturant i po završetku svog srednjoškolskog školovanja mislim na faks. Fušariti bi se isplatilo, pa čak možda i zaposliti se negdje.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Unovčivanje znanja?

    ma kakvi....Takvi poslovi (pc "serviser") su ti dosta loše plaćeni a naradiš se ko konj ( koliko sam ćuo ) .To zanimanje ti je u rangu trgovca .Fušanje ti je daleko isplativije .Osobno nisam nikada fušao jer sam predobar da bi naplatio nekome poznatome a za pravi fuš niti imam volje niti mi je sila. Ali krvav je to posao. Ljudi su informatički nepismeni i jako znaju cjeniti svoje prastare kante sa windowsima 98 koje i dalje žele zadržati ( kad to vidiš digne ti se kosa na glavi ).Oni koji nešto kuže te niti ne trebju...Dosta bi trebao znati i o mrežama jer puno se problema vrti upravo oko interneta...Uglavnom posla ima ako želiš raditi ...ja nebih hvala.Meni je to hobi i nedaj bože da postane zanimanje , ikada.

  4. #4
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Unovčivanje znanja?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    ma kakvi....Takvi poslovi (pc "serviser") su ti dosta loše plaćeni a naradiš se ko konj ( koliko sam ćuo ) .To zanimanje ti je u rangu trgovca .Fušanje ti je daleko isplativije .Osobno nisam nikada fušao jer sam predobar da bi naplatio nekome poznatome a za pravi fuš niti imam volje niti mi je sila. Ali krvav je to posao. Ljudi su informatički nepismeni i jako znaju cjeniti svoje prastare kante sa windowsima 98 koje i dalje žele zadržati ( kad to vidiš digne ti se kosa na glavi ).Oni koji nešto kuže te niti ne trebju...Dosta bi trebao znati i o mrežama jer puno se problema vrti upravo oko interneta...Uglavnom posla ima ako želiš raditi ...ja nebih hvala.Meni je to hobi i nedaj bože da postane zanimanje , ikada.
    već kad si spomenuo, kolko mislite da se isplati položiti neki od certifikata, recimo neki CCNA od cisca ili neki od microsoftovih certifikata tipa MCSA... da li to opće naše firme cijene? jer s obzirom u kakvoj državi živimo ne bi me čudilo da te blijedo gledaju kad im spomeneš koji cert. imaš prilikom traženja posla... mislim, nije da sad tu ulijećem, već sam ja dosta to proučavao, ali eto, različitih mišljenja nikad dosta...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Unovčivanje znanja?

    Ako si donio odluku da postaneš mrežaš onda ti se takvi certifikati jako cijene , gotovo jednako kao i sami faks , možda i više od fakasa.

  6. #6
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Unovčivanje znanja?

    Ja samo honorarno uberem parsto kuna za slaganje konfiguracije i parsto kuna za osposobljavanje sustava. A osim toga, poberem i po par soma kuna po web stranici koja je realno gotova u 3-5 dana.

    Samo kaj je strašno teško doći do takve prilike bez firme. Nemaš reklamu, nikakvo oglašavanje, sve ide po preporukama.


    A da bi imao firmu sa računalnom opremom, to mi je iskreno potpuno besmisleno. VeMil, Links, HGSpot, ADM i dr. su pre jaki da bi pokraj njih imao kruha. Iskreno, jel bi rađe otišao u Links kupiti napajanje ili 200 metara dalje u Zolu koja djeluje poput prčvarnice? E, takva prčvarnica bi bila i firma koju si otvoriš pošto realno, čisto sumnjam da netko ima novaca da napravi nešto bolje odmah u startu. Tako da su to čisti snovi, šansa za uspijeh gotovo nepostojeća.


    Eventualno možeš tražiti posao u jednom od gore navedenih dučana, ali koj će ti bog onda fax. To si mogao i sa bilo kojom srednjom školom jerbo i ne moraš biti neki naučnik da nosiš komponente do blagajne ili potegneš Visu kroz aparat.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Unovčivanje znanja?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ja samo honorarno uberem parsto kuna za slaganje konfiguracije i parsto kuna za osposobljavanje sustava. A osim toga, poberem i po par soma kuna po web stranici koja je realno gotova u 3-5 dana.

    Samo kaj je strašno teško doći do takve prilike bez firme. Nemaš reklamu, nikakvo oglašavanje, sve ide po preporukama.


    A da bi imao firmu sa računalnom opremom, to mi je iskreno potpuno besmisleno. VeMil, Links, HGSpot, ADM i dr. su pre jaki da bi pokraj njih imao kruha. Iskreno, jel bi rađe otišao u Links kupiti napajanje ili 200 metara dalje u Zolu koja djeluje poput prčvarnice? E, takva prčvarnica bi bila i firma koju si otvoriš pošto realno, čisto sumnjam da netko ima novaca da napravi nešto bolje odmah u startu. Tako da su to čisti snovi, šansa za uspijeh gotovo nepostojeća.


    Eventualno možeš tražiti posao u jednom od gore navedenih dučana, ali koj će ti bog onda fax. To si mogao i sa bilo kojom srednjom školom jerbo i ne moraš biti neki naučnik da nosiš komponente do blagajne ili potegneš Visu kroz aparat.
    e vidiš bartuc, mogao bi i ja početi ubirati par sto kuna okolo za slaganje konfi, stavljanje windowsa, popravljanja sitnih grešaka i tako. To je unosan posao, ali bih također volio raditi u servisu, ili čak ko amd freak pisati za Pcplay

  8. #8
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Unovčivanje znanja?

    http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=128582

    evo... tu se negdje "uplela" i prica oko tih certifikata etc...

    pa citajte...

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Unovčivanje znanja?

    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    e vidiš bartuc, mogao bi i ja početi ubirati par sto kuna okolo za slaganje konfi, stavljanje windowsa, popravljanja sitnih grešaka i tako. To je unosan posao, ali bih također volio raditi u servisu, ili čak ko amd freak pisati za Pcplay

    koliko ti imaš godina?
    to je unosan posao za srednjoškolca ili studoša , ali za odraslog covjeka baš i ne... i vidim da imaš jako visoke postavljene ciljeve u životu , daleko ces dospjeti....


    pogotovo me fascinira ovaj dio " ili čak ko amd freak pisati za Pcplay"
    o majko božja....

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Unovčivanje znanja?

    e sad... ima tu i dobrih poslova... npr moj jedan ujak... radi čovjek za IBM u zgbu.. svako malo na nekim putovanjima, japan, SAD, ima čovjek stan u centru zagreba, nema ženu al jebaje susjedu, vozi nekog ludog bmw-a, svako malo ide na ljetovanja\zimovanja... al eto, on je bio genijalac i u školi i na faxu... a ako ste u nečem stvarno dobri, neovisno o struci uspjet ćete... sad jeste li stvarno dobri...
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Unovčivanje znanja?

    Pa posto se od malih nogu vrtim oko racunala i uvijek mezanimalo to sve, nasao sma si i skolu u kojem ce informatika i elektronika biti najzastupljeniji. Kasnije mislim na Algebru dobit certifikat za mreznog administratora a kasnije cemo vidjet
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  12. #12
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373

    Re: Unovčivanje znanja?

    a ono.. fušario sam i pokupio nešt para... dobro dođe ako si srednjoškolac ili student...

    ali da bi ulazio u posao sa prodajom komponenti- nikada... prevelika konkurencija..
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Unovčivanje znanja?

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=128582

    evo... tu se negdje "uplela" i prica oko tih certifikata etc...

    pa citajte...

    E puno hvala na linku, nasao sam dosta korisnih savjeta i preporucam svakome da baci oko na temu


    U mojoj skoli se moze besplatno, ili za malu naknadu(neznam tocno) polozit CISCO tecaj za koji sam cuo da je dobra stvar. al ne vjerujem da ti certifiakti toliko vrijede da mogu zamijeniti fax kako je jedan čovo napisao u toj temi

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  14. #14
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Unovčivanje znanja?

    CISCO nije tečaj već međunarodno priznata akademija s programima od po nekoliko semestara, a ne četiri dana površnog predavanja.
    CISCO ne vrijedi kao fakultet, ali na temelju njega se može dobiti zaposlenje.

    Inače, slaganje konfiguracija je posao monoton za povraćati, nhf onome tko to radi. To može raditi osoba kojoj ni brojanje trave nije dosadno.
    Takav posao se ne sastoji od slaganja core i7 platformi s SLI režimom, već u slaganju pedesetak generičkih uredskih ASTRO konfiguracija dnevno.
    Druga osoba ne instalirava windowse i druge stvari, već provlači gotove imagee predefinirane za te strojeve.
    Za specijalne narudžbe ima drugi image na koji samo nadoinstalira drivere.

    Najgori informatički posao ikad.

  15. #15
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Unovčivanje znanja?

    Točno tak, to što je Weki naveo je zapravo Bauštela na čistome i toplome


    Ovaj Cisco vam je fenomenalan. Košta preko 1000 eura za vanjski svijet, a za ljude sa mog faxa tek nešto više od 3000 kuna. Ali, ako se smatrate mnogo inteligentnima, možete nabaviti skripte, učiti doma i platiti samo ispit, tada vas to izađe oko 700-800 kuna ako se ne varam.


    A ovaj Cisco što se slušati može u srednjim školama besplatno, ja nemam pojma što to je, ali ziher sam da ne dobiješ certifikat nakon toga. To je valjda tek neko upoznavanje sa Ciscom!?


    Ja bum si možda uzeo Cisco umjesto prakse sada na zadnjoj godini studija. Jedini problem je to kaj ti certifikat traje svega dvije ili tri godine i moraš ponovno polagati ispit da se ustanovi da li si i dalje u toku sa stvarima. Tako da je besmisleno uzeti Cisco na početku studija, pošto ziher nebuš za vrijeme studija našao posao za koji bi ti trebao taj certifikat, a nakon studija ti više ne vrijedi, moraš ponovno polagati xD


    S tim da Cisco ima nekoliko stupnjeva, ovaj za soma eura je najniži stupanj i nije neka sreća. Viši stupnjevi su drastično skuplji

  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Unovčivanje znanja?

    Cisco je u srednjim školama u potpunosti kompetentan program s punim seminarima. Košta oko 400-500 kuna po seminaru i platiš završni ispit, koji je oko 300 kuna ako imaš voucher kao uzoran cisco student i oko 800-1000 po defaultu kao za sve.

    Dobar dio firmi u hrvatskoj neće gledati na "rok trajanja" ciscovog certifikata pošto je samo po sebi veliko ulaganje u znanje i ljudi to cijene.
    Cisco tu s foruma imamo Boz i ja, uskoro i McPingvin, te možda još poneka skrivena duša.

  17. #17
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Unovčivanje znanja?

    Cek, nisam skuzio ovaj dio o trajanju tog ciscovog certifikata.
    Zar ima smisla to ic polagat ako traje godinu-dvije?

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  18. #18
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Unovčivanje znanja?

    Znači ipak vrijedi srednjoškolski Cisco, eh da sam znao za njega prije... Ali uglavnom, za godinu ili dvije bum i ja bio Cisco member Možda i ranije, ovisi kakve bum volje.


    @bananac, ima smisla. Kasnije samo produžuješ certifikat sa novim ispitom. Ali slušaj i što Weki kaže, da neke firme niti ne gledaju da li ti je istekao certifikat, glavno da ga imaš.

  19. #19
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Unovčivanje znanja?

    Ako nije tako bitno dali je potvrda istekla onda je to ok.

    Jeste imali kakvih problema pri polaganju? Znam da to ima veze sa internetskim tehnologijama i umrezavanjem racunala opcenito a to nije laka stvar, barem meni.

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  20. #20
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Unovčivanje znanja?

    Gle, ako ti radiš jedan posao održavanja korporacijske mreže, pretpostavlja se da si u toku i nadograđivanje certifikata za osobnu potrebu nema smisla.
    Sad nisam siguran moraš li imati datumom valjani CCNA da bi upisao CCNP, mislim da da, no doista nisam siguran.
    Isto tako, CCNP je najveći stupanj Cisca za koji se možeš osposobiti u Hrvatskoj. Sve ostale (dizajner infrasturkture, serviser, network ekspert...) moraš polagati u Briselu u Belgiji.

  21. #21
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Unovčivanje znanja?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Gle, ako ti radiš jedan posao održavanja korporacijske mreže, pretpostavlja se da si u toku i nadograđivanje certifikata za osobnu potrebu nema smisla.
    Sad nisam siguran moraš li imati datumom valjani CCNA da bi upisao CCNP, mislim da da, no doista nisam siguran.
    Isto tako, CCNP je najveći stupanj Cisca za koji se možeš osposobiti u Hrvatskoj. Sve ostale (dizajner infrasturkture, serviser, network ekspert...) moraš polagati u Briselu u Belgiji.
    jel mozes ti reci da li ti je ccna koristio negdje prilikom zaposljavanja ili znas nekog kome je... pretpostavljam da imas ccna... i uostalom, mislim da je bezveze ici polagati taj certifikat ako cvrsto ne odlucite da se zelite baviti mrezama, jer ipak kosta novaca i vremena... jos jedna stvar, zanima me koliko je zahtjevna materija, kolko vremena treba odvojiti cca dodatno, ne racunajuci vrijeme koje provedes na predavanjima ili prakticnim vjezbama ili stogod...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  22. #22
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Unovčivanje znanja?

    Kolege koji su išli na taj prvi stupanj kažu da je lagano. Realno, dovoljno ti je samo pratiti na satu i nešto sitno vremena odvojiti da ponoviš neke stvari koje nisu logične. Mada ti to ovisi i o pojedincu. Ja osobno naučim u 20 minuta više nego mnogo ljudi u nekoliko sati. Tako da se nemreš ravnati prema drugima.

  23. #23
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Unovčivanje znanja?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Kolege koji su išli na taj prvi stupanj kažu da je lagano. Realno, dovoljno ti je samo pratiti na satu i nešto sitno vremena odvojiti da ponoviš neke stvari koje nisu logične. Mada ti to ovisi i o pojedincu. Ja osobno naučim u 20 minuta više nego mnogo ljudi u nekoliko sati. Tako da se nemreš ravnati prema drugima.
    jasno da se nemreš ravnati po drugima i da je to individualno, ali smatra se ipak da netko ko ide na to ima neka osnovna znanja, a i neke predispozicije, te da mu ta građa leži...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Unovčivanje znanja?

    = Citat = Izvorno postao pimp
    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    e vidiš bartuc, mogao bi i ja početi ubirati par sto kuna okolo za slaganje konfi, stavljanje windowsa, popravljanja sitnih grešaka i tako. To je unosan posao, ali bih također volio raditi u servisu, ili čak ko amd freak pisati za Pcplay

    koliko ti imaš godina?
    to je unosan posao za srednjoškolca ili studoša , ali za odraslog covjeka baš i ne... i vidim da imaš jako visoke postavljene ciljeve u životu , daleko ces dospjeti....


    pogotovo me fascinira ovaj dio " ili čak ko amd freak pisati za Pcplay"
    o majko božja....
    Imam 18 godina, ali ovo što kažeš da nije unosan posao za odraslog čovjeka, ja mislim da je glupost. Ako nisi oženjen, ne treba ti mnogo love, ali opet zarađuješ od posla(akosi zaposlen) i od fuša.
    Amd freak piše o hardveru za pc play, meni je on stvarno uzor i smatram da zna o kompovima više nego cijeli forum. On, Sickmanno1 i Bartuc. Svaka ima čast.

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Unovčivanje znanja?

    nema kruha od slaganja konfi ... ak mislite zaradjivat od ITa upisite FER/PMF/FOI/Vsite ili nesto slicno i opredijelite se za smjer: programer, sistem administrator ili database projectant...pokupite nes malo certifikata i pocnite radit...
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Unovčivanje znanja?

    Bilo bo ljepo kada bi bilo kruha od odrzavanja kompova i slaganja kompova .. ali nazalost nije ... prije par godina se moglo zaraditi 2000-3000kn mjesecno ako se uz fus odrzavalo par tvrtki .. ali to je jako jako puno posla za malo kruha .. tu i tam sloziti neki komp pa si povecati mjesecni proracun da ... ali zivet od toga nemoguce.. pogotvo od kad se pojavila ekipa koja za 100kn napravi se ...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Unovčivanje znanja?

    = Citat = Izvorno postao ezav
    Bilo bo ljepo kada bi bilo kruha od odrzavanja kompova i slaganja kompova .. ali nazalost nije ... prije par godina se moglo zaraditi 2000-3000kn mjesecno ako se uz fus odrzavalo par tvrtki .. ali to je jako jako puno posla za malo kruha .. tu i tam sloziti neki komp pa si povecati mjesecni proracun da ... ali zivet od toga nemoguce.. pogotvo od kad se pojavila ekipa koja za 100kn napravi se ...
    zato ja sve za džabe, pa imam samo ugled

  28. #28
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Unovčivanje znanja?

    Ako je netko nezaposlen, otvorena su dva radna mjesta kakva su se spominjala kroz temu.

    Kvark d.o.o. traži servisera za popravak računala, sklapanje konfiguracija i sličnog. Radno mjesto je u Zagrebu, na neodređeno.
    Iskustvo poželjno, no nije uvjet. Poslati što prije, da budete u veći konkurent posao@kvark.hr

    Land of Magic d.o.o. traži trgovca za rad u maloprodaji. To je ona trgovina što prodaje razne zanimljive stvarčice tipa Magic, World of Warcraft, DnD, razne knjige, figurice, igre na ploči, karte...
    Maloprodaja sa zanimljivim sadržajem, pogotovo ako brijete na fantasy. Isto poslati što prije roman.cvetko@landofmagic.hr

  29. #29
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postova
    316

    Re: Unovčivanje znanja?

    ja sam mislio da je kvark propao,nekad se ta frima spominjala i reklairala,bit će da su je ostali pojeli,ne znam kad sam zadnji put čuo nekog da je išo u kvark nešto kupit osim praznih dvd-a možda i pada za 20 kn.
    e8400@4 ghz scythekamangle,zotac gtx 260 amp2,250+160+80+80 gb sata hdd,corsair vx 550w,2x2 gb mushkin redline,dvd-rwx2.

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Unovčivanje znanja?

    Nisu bas propali .. ali su blizu ... radi seljacine od direktora vecina ekipe je otisla van iz firme .. a sam direktor je moral pozatvarati vecinu ducana u hr zbog jednog jako loseg posla u BiH ... tak da je bi na rubu propasti .. sada vecinom sto se hardvera tice radi s BiH,Srbija i to vecinom veleprodaja .. a u RH mu je glavni izvor para stampa cd-a i dvd-a za ove jeftine verzije kaj izlaze na kisocima ....
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

Slične teme

  1. ConQUIZtador igra strategije i znanja
    By majstoro2 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-07-2009, 12:33
  2. Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?
    By Arbiter of Change in forum Alt-F4
    Odgovora: 79
    Posljednji post: 13-12-2008, 12:23
  3. Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?
    By Arbiter of Change in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 79
    Posljednji post: 13-12-2008, 12:23
  4. C++ riznica znanja
    By RayDX in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 12-12-2007, 17:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •