Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 44 od 44

Tema: novi mob

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: novi mob

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    A zakaj si kupil I fon?

    kako bi bio kul i objektom zavisti ....ako je već rađen za američko tržište koji k... c ga onda prodaju na balkanu...nismo mi balkanci za tak kul stvari .To jedino pametni ameri mogu razumjeti.

  2. #32

    Re: novi mob

    nemogu vjerovati da netko kupuje iphone još...

  3. #33
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: novi mob

    al ovo sto se tice mms-a - stoji... ja sam jednom u zivotu poslao mms, i to sestri jednu sliku dok je imala jos neku prastaru nokiu...

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: novi mob

    cujte ko nema love nece si ga kupit ko ima kupit ce i amen, a bokte cijena je takva ako vam smeta znate gdje je t com pa idite se zalit. A ja vam kazem da se moze nabavit i za 3000 kn mozda cak i manje.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  5. #35

    Re: novi mob

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    al ovo sto se tice mms-a - stoji... ja sam jednom u zivotu poslao mms, i to sestri jednu sliku dok je imala jos neku prastaru nokiu...
    ja sma prošle ljeto poslao više mms nego sms

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: novi mob

    ja bi reko da svaki komdic tehnologije ima prednosti i mane, a iphone ima puno sa boje strane po cemu ispada da je los, s strane americkog trzista je malo bolji, omnia ima cudnu rezoluciju a iphone nije za hrvatsku, trenutno nebi uzeo nista nego bi stedio lovu...

  7. #37
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: novi mob

    Evo da prekinem iPhone i Omnia sagu imam jedno mobilno pitanje...

    Mislim si kupiti ovo:

    Nokia E66
    http://europe.nokia.com/link?cid=PLAIN_TEXT_1053734

    Nokia WH-700
    http://europe.nokia.com/wh-700

    Nokia 8 GB microSDHC Card MU-43
    http://europe.nokia.com/find-products/a ... card-mu-43

    Mobitel kosta 1491 kn, slusalice 360 kn, a memorijska kartica 279 kn. Uz telefoniranje mobitel koristim za surfanje po internetu i slusanje mjuze na putu do posla i nazad. Puno sam mozgao i ovo mi se cini kao najbolji izbor za moje potrebe. Sta vi mislite o ovoj kombinaciji? Ja mislim da razara...



  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: novi mob

    Radije si kupi pošteni mp3/4 player koji će ti potrajati godinama za razliku od mobitela koji brzo zastari ili se pokvari taman kada mu istekne garancija.

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: novi mob

    tvoj paket mi se činu u redu. iako taj mob baš i nije neki mp3 orjentiran telefon, nauživat ćeš se u glazbi... jedino bi te mogla klat baterija, koja je an većini nokija velikih kapaciteta al te nokije ju žderu ko od šale.
    i da ljudi, ovo je opet postala svađa oko iphonea. recite koji mob bi vi čovjeku preporučili a ne vikat da je ajfon šit.
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  10. #40
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: novi mob

    Ne zelim posebni mp3 player, jer onda moram sa sobom furat dvije stvari, punit dvije stvari i pazit kad ce mi se ispraznit dvije baterije. Takodjer, dok idem s tocke A do tocke B uvijek imam slusalice u usima i puno puta ne bi cuo mobitel kad mi zvoni da slusam mjuzu preko mp3 playera. Probao sam i to, ali ne pase mi. Nakon samo tjedan dana prodao sam taj mp3 player kolegi s posla i opet slusam mjuzu preko mobitela.Vjerovao ili ne i mp3 playeri se kvare i takodjer zastare nakon nekog vremena...


  11. #41
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373

    Re: novi mob

    dalje od N81, N85, N95 netreba ići... eventualno možeš i N96 ako imaš para.....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: novi mob

    iPhone,w3dr4n je sve rekao.
    n96,nikako,koliko sam cuo,to je losiji izbor od n95.

  13. #43
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: novi mob

    EptXbAG97n0
    iphone 3g vs omnia vs diamond.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  14. #44
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: novi mob

    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    dalje od N81, N85, N95 netreba ići... eventualno možeš i N96 ako imaš para.....
    Vec duze vrijeme drustvo mi pravi Nokia N81. Prijelaz s N81 na N85 bio bi dobra solucija i rado bi to napravio da ima smisla. Nazalost, razlika u cijeni je too much za tih par novih ili blago poboljsanih starih funkcija koje bi sa N85 dobio.

    Mobitele inace uzimam u Vip-u. Imam preko njih pretplatu i ukljucenu Mobile Broadband Flat tarifu na SIM kartici pa sam non-stop online. Tamo za puno manju cijenu dobijem isti mobitel za koji bi u Mobisu dao puno vise para, a posto sam ionako vec "100 godina" na Vip pretplati ne vidim razlog da ne produzim ugovor za jos 24 mjeseca. Primjera radi, sadasnji mobitel (Nokia N81) platio sam 1991 kn dok je isti u to vrijeme u Mobisu kostao 3599 kn. Ova Nokia E66 (koju sam vec spomenuo u ovoj temi) kostala bi me 1491 kn, a u Mobisu trenutno za nju treba izdvojiti 3399 kn. Moram spomenuti i to da su u Vip-u svi skuplji mobiteli otkljucani tj. uvijek mogu (za razliku od mobitela kupljenog npr. u T-Mobile-u) u bilo kojem trenutku promijeniti operatera i na kucistu mobitela mi se ne kocoperi njegov nakaradni logo. Mobiteli s Vodafone izbornicima i nakaradnim oznakama prica su za sebe i takve izbjegavam u sirokom luku.

    Vec dugo koristim Nokia mobitele, jer ih jednostavno obozavam. Imam dva malena AC-5 putna punjaca i ultra maleni CA-100 USB punjac, a mobitel vecinom punim jednom, nekad i dva puta dnevno pa mi nije bad trajanje baterije. Svakodnevno koristim funkcije koje ju u poprilicnoj mjeri trose i svjestan sam toga da ne mogu ocekivati cuda od nje.

    Ako netko ima E66 volio bi da mi napise vise o mobitelu iz prve ruke. Do sad sam cuo samo pohvale...


Slične teme

  1. novi mob
    By unknown in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 25-09-2010, 14:30
  2. Dijelovi za novi komp 4700 kn (novi komp)
    By in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 05-06-2008, 20:41
  3. novi pc
    By rave_or_die in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 05-02-2007, 08:45
  4. novi tv
    By Jack5 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 26-11-2006, 11:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •