Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 44

Tema: novi mob

  1. #1
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jaska
    Postova
    247

    novi mob

    Ekipa kupujem novi mob , dvoumim se izmedu iphona 3g i samsunga omnie.
    Koji je bolji?

  2. #2
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: novi mob

    samsung je jači u svakom pogledu.. počevši do kvalitete ekrana, pa do činjenice da iphone ne može kao ringtone postavit melodiju skinutu sa blizzardove ringtone stranice, nego mora bit skinuta sa itunesa.. suxx
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    461

    Re: novi mob

    Iphone ima bluetooth samo za handsfree, mislim hello telefon košta tolko puno i nemožeš razmjenjivat podatke bluetoothom meni presmješno.
    //Amd Phenom 2 940 @3.5\MSI K9A2 Platinum V2\4Gb Ocz Gold Xtc\Sapphire Hd 4770 Crossfire\Antec True Power Trio 650W\Logitech Z2300\Akg K518 Dj\Logitech Value Keyboard \Razer Deathadder\Razer exactmat\Samsung T 220\\

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: novi mob

    iphon je stvar prestiža a ne potrebe ili tehnološkog hedonizma.Telefon je prevelik i bezobrazno skup .Produkt trulog kapitalizma kao i većina applovih proizvoda.Kupi samsunga .

  5. #5
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: novi mob

    iPhone


    Omnia je mobitel, iPhone je iPhone.
    Jedinstvenost modela nadopunjuje sve nezanemarive sitnice koje će gorka usta kuditi.

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: novi mob

    3vs1 mislim vedrane da si izgubio Ja sam za Omniu jer sam ju imo priliku testirat tjedan dana i dojam na prvi pogleda je bio huh mozda je malo kompliciran ali se za dva dana priviknes

  7. #7
    Guest

    Re: novi mob

    Ni jedno ni drugo.Bome ne vrijede tih para..

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    461

    Re: novi mob

    Slažem se sa frikom zar stvarno nekome može biti potreban takav telefon, za mene je sve to forsanje i niš drugo.
    //Amd Phenom 2 940 @3.5\MSI K9A2 Platinum V2\4Gb Ocz Gold Xtc\Sapphire Hd 4770 Crossfire\Antec True Power Trio 650W\Logitech Z2300\Akg K518 Dj\Logitech Value Keyboard \Razer Deathadder\Razer exactmat\Samsung T 220\\

  9. #9
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: novi mob

    potreban? teško..
    poželjan? DA..

    a ako biramo, onda za te novce treba uzet uređaj koji RADI, a ne onaj koji ima fensi ime
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  10. #10
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Nova Squadron Space
    Postova
    651

    Re: novi mob

    nista od tog, osim odlicnog sustava i multy touch IP Phone nije nista posebno, cak i zaostaje malo, druga stvar je sto je u SAD-u 5 puta jeftiniji

    ni samsung, preskup

    ali zato da:

    LG KU990 Viewty - frend ga ima, odlican mob plus slow motion opciju, hvata do 120 frejmova, a u TELE 2 ponudi je do nekih 1700kn...ma mobitel je odlican
    D6C | D2A on 2B-Solex inside | Red Devil

    AMD Phenom 9550 B3 2.2ghz Quad (X4) + AC Freezer 64PRO | ASRock K10N780SLIX3-WiFi | 1x 2GB DDR2 KingMax Mars 800mhz | Samsung F3 1tb | Gainward 8800GT GS 512mb | OCZ StealthXstream v2.2 600W | Samsung P2350 |

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: novi mob

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ni jedno ni drugo.Bome ne vrijede tih para..
    ja se ipak slažem sa frikom, to treba pametnije uložiti

  12. #12
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: novi mob

    [quote=Hidraulicar Kreso]
    = Citat = Izvorno postao "amd freak":1xd8fyxa
    Ni jedno ni drugo.Bome ne vrijede tih para..
    ja se ipak slažem sa frikom, to treba pametnije uložiti [/quote:1xd8fyxa]

    slažem se sa vama, nikad ne bi dao za mobitel više od par sto kuna, hell, trenutačno koristim ovoSjer me zeza joystick na erricsonu... ali, ono kaj je nekome glupo uložen novac nekome drugome znači puno... misliš da je pametnije uložiti 2000 kn u novu grafu samo zato da mozes ukljuciti 8 x FSAA u nekoj igri... mislim da ne...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: novi mob

    [quote=IGoR_2803][quote="Hidraulicar Kreso":2p95l70y]
    = Citat = Izvorno postao "amd freak":2p95l70y
    Ni jedno ni drugo.Bome ne vrijede tih para..
    ja se ipak slažem sa frikom, to treba pametnije uložiti [/quote:2p95l70y]

    slažem se sa vama, nikad ne bi dao za mobitel više od par sto kuna, hell, trenutačno koristim ovoSjer me zeza joystick na erricsonu... ali, ono kaj je nekome glupo uložen novac nekome drugome znači puno... misliš da je pametnije uložiti 2000 kn u novu grafu samo zato da mozes ukljuciti 8 x FSAA u nekoj igri... mislim da ne... [/quote:2p95l70y]

    o itekako je vrijedno uložiti u novu grafu, ili roc ili ploču. Ili čak periferiju.
    Mobitel mi ništa ne znači

  14. #14
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: novi mob

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    iphon je stvar prestiža a ne potrebe ili tehnološkog hedonizma.Telefon je prevelik i bezobrazno skup .Produkt trulog kapitalizma kao i većina applovih proizvoda.Kupi samsunga .
    sigg jedan stampanim boldanim slovima na ovo...

    iphone je iphone, fensi, lijep i relativno nepraktican zbog svoje glomaznosti...
    samsung je fensi (iako manje od iPa), lijep, praktican i mocan...

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    1.003

    Re: novi mob

    sony ericsson xperia x1 mozda ?

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: novi mob

    za tih par milja kuna se dobro hardwerski potkuješ i na miru si not
    ne ispalti se toliko trošiti na telefon, on služi za zvanje a ne za neznam ti ja šta

  17. #17
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: novi mob

    gledajte ovako... imati dobar uredaj i nije toliko losa stvar... sad ne znam za ove modele, al pogledajte recimo stsa sve mozete:

    wlan - od 2.2 incha ekrana je surfanje vec mucho ugodno, al jos vise to ako zivis negdje u ZGu, imas na svakom isusu hot spot...
    kamera - facebook je kriv?

    itd... ne da mi se pisat...

  18. #18
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jaska
    Postova
    247

    Re: novi mob

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ni jedno ni drugo.Bome ne vrijede tih para..
    Ma mogu dobit iphone za 500kn... A nebi sigurno dao 7000.

    A jel ima GPS navigaciju ? kaj onda omnija je bolja?

  19. #19
    Guest

    Re: novi mob

    No ja sam si upravo upecao Nokiu 6650....i da imam GPS navigaciju

  20. #20
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: novi mob

    GPS navigaciju ti ima i Omnia i iphone samo ja mislim da moras karte ubacivat koje hoces i da Omnija bi uskoro trebala izac u hrv izdanju windoza tak da

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: novi mob

    Iphone ima GPS prek google mapsa .. a Omina prihvaca i garmena mape ...

    Gle uzmi i900 Omniu .. ja ju dobivam u prvom mjesecu .. i mogu rec da je kao smartphone puno puno bolji od Iphone .. ali mu je coolnes faktor puno manje ...

    Iskreno ako ti stvarno ne treba tak nekaj .. tj. ako kupujes nekaj za sminku odustani i kupi nes jeftinije .. meni ce Omnia dobro dojt za firmu a i to je mob za posel a ne za sminku
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  22. #22
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: novi mob

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    iphon je stvar prestiža a ne potrebe ili tehnološkog hedonizma.Telefon je prevelik i bezobrazno skup .Produkt trulog kapitalizma kao i većina applovih proizvoda.Kupi samsunga .
    Gotovo je patetično koliko navodiš da izbjefavaš kapitalizam, a svaki ga dan u najgoroj mogućoj mjeri konzumiraš.
    Recimo, zašto kupuješ mlijeko od korporacije Lura (u čijem je vlasništvu Dukat), kad možeš kupiti od samostalnog malog slavonskog mljekara kojem će tvoja litra-dvije dnevno nešto značiti.
    Zašto ne podržiš domaću proizvodnju i kupiš Elviton tenisice i Jelen cipele, mjesto da te novce daš njemačkom Adidasu.

    Smiješno je što vjeruješ da je Samsung manje eksponiran brand, kad ulažu milijarde u promociju, daleko, daleko više nego Apple.
    Apple je fenomen. On svoj iPhone nikada nije imao potrebu reklamirati. To su za njega učinili mediji sami, na svoj trošak.
    Ta radi se o aparatu koji je kao reklamu imao udarni termin i vijest dana u nacionalnom dnevniku.
    To je zovem briljantna genijalnost, a ne truli kapitalizam.

  23. #23
    Guest

    Re: novi mob

    IPHONE je smeće i ne vrijedi tih para....točka

  24. #24
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: novi mob

    Brijem da je bezveze reci da je iPhone smece, al dobro svako ima svoje misljenje...al da je skup to stoji.

    Osobno ne bi imao nista protiv da posjedujem jednog...

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: novi mob

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    No ja sam si upravo upecao Nokiu 6650....i da imam GPS navigaciju
    ja imam 6680 i super mi je, dokle god se mogu na nju javit i poslat poruku je dobra.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: novi mob

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    iphon je stvar prestiža a ne potrebe ili tehnološkog hedonizma.Telefon je prevelik i bezobrazno skup .Produkt trulog kapitalizma kao i većina applovih proizvoda.Kupi samsunga .
    Gotovo je patetično koliko navodiš da izbjefavaš kapitalizam, a svaki ga dan u najgoroj mogućoj mjeri konzumiraš.
    Recimo, zašto kupuješ mlijeko od korporacije Lura (u čijem je vlasništvu Dukat), kad možeš kupiti od samostalnog malog slavonskog mljekara kojem će tvoja litra-dvije dnevno nešto značiti.
    Zašto ne podržiš domaću proizvodnju i kupiš Elviton tenisice i Jelen cipele, mjesto da te novce daš njemačkom Adidasu.

    Smiješno je što vjeruješ da je Samsung manje eksponiran brand, kad ulažu milijarde u promociju, daleko, daleko više nego Apple.
    Apple je fenomen. On svoj iPhone nikada nije imao potrebu reklamirati. To su za njega učinili mediji sami, na svoj trošak.
    Ta radi se o aparatu koji je kao reklamu imao udarni termin i vijest dana u nacionalnom dnevniku.
    To je zovem briljantna genijalnost, a ne truli kapitalizam.

    U stvari mlijeko i mliječne proizvode u dobroj mjeri kupujem od lokalne kumice...kao i meso jer mrzim tvornički obrađene proizvode i pokušavomo se hraniti koliko je moguće prirodno .Ali nebitno jer nisi odabrao dobru usporedbu.
    Zašto ne podnosim Apple ? Zato jer oduvjek prodaju muda pod bubrege u lijepo zapakiranom celofanu ! Zašto su iste komponente za njihva računala skuplja nego za pc tržište ? Zašto u gotovo svakom faking filmu vidiš neki appleov proizvod ? Zato jer se agresivno reklamiraju a ne zato jer to netko radi besplatno za njih .Oni su za mene jako dobar primjer trulog kapitalizma. Šminkeraj bio i ostao .

  27. #27
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: novi mob

    Apple u filmu nije šminka već ga ogroman broj amerikanaca doista i koristi.
    Macbook definitivno nije šminka jer se radi o najkvalitetnije izrađenom prijenosniku na svijetu. Čvrsta aluminijska konstrukcija sposobna je preživjeti bilo kakav crash test za laptope, ekran je po defaultu skinut s Appleovog profesionalnog monitora za kojeg smo već zaključili da mu nema ravnog i kompletna infrastruktura radi besprijekorno i kompatibilno. Uglavnom, 25 000 kuna kvalitete, tko ih ima i paše mu Mac.

    Osobno se hranim apsolutno nekvalitetno, no cilj mi je jesti ukusnu hranu. Život je jedan, pa nek bar umrem sit.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: novi mob

    Ponovno reklame ...imam sasvim prosječan laptop (Hp) već tri godine (plastičnjak).Zamisli , preko noći je u gepeku od auta , na -20 ili na +40 .I nikada ništa.Auto ide po hupserima ,rupama ,lupa trese...i nikada ništa .Nisam ga bacao sa 5. kata ali mislim da ni taj apple od 25.000 kn nebi preživio pad sa 5. kata.
    To što se pojavljuje u filmovima je plaćena reklama ( zamaskirana naravno). Kao i npr. automobili koji se tamo pojavljuju...sve je to dobra reklama. Apple ne proizvodi matrice koliko znam a to što uzmu najbolje i gore stave svoj logo je druga stvar.

    Nebuš tak razmišljao kada ti doktor gurne pod nos povečane trigliceride u krvi....

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: novi mob

    Ja nemogu vjerovat da ljudi neshvacaju neke stvari po milijunti put IPHONE je napravljen za AMREICKO TRŽIŠTE!!!!!!, a to sto mi zivimo u 15 stoljecu to nije njihov problem. Kod njih netreba bluetooth oni svi imaju wireles i gigabitne brzine i ljepo sve sto im treba samo si sendaju preko maila za sekundu. A ne mi jadnici napali na isusov sugavi bluetooth moram biti pored nekog dok mi salje btj, jebemti bluetooth. I onda napali IPHONE nema mms pa koji k.... kolko ste puta u zivotu poslali mms ja iskreno nikada!!, jedino sam mms primio od vipa i nista vise. Onda seru za iphone nema snimanje e to sto ljudi su glumpavi i neznaju mobitel spojit na kompjuter skinit si novi software i imate snimanje. Cak se moze i mms slat sad sa novim softwerom, a tu sto neki pricaju o kvaliteti ekrana nijedan mobitel trenutno na trzistu se nemoze usporedit sa kvalitetom dodira iphonevog ekrana. I motbitel dode 6000 kn u sugavom vipu itd, pa imate burze i svercere koji ce vam ga nabavit za 3000 kn bez problema ja iskreno sam ga nabavio za jos manje. Tako da nepotrebno serete o iphoneu. E da netko je spominjao nesto za blizard...ugl. na iphoneu mozes stavit da ti kad te netko zove svira video a ne mp3, itd i to za svaki kontakt drugi video..

    I u svemu se slazem sa wedranom.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  30. #30
    Guest

    Re: novi mob

    A zakaj si kupil I fon?

Slične teme

  1. novi mob
    By unknown in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 25-09-2010, 14:30
  2. Dijelovi za novi komp 4700 kn (novi komp)
    By in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 05-06-2008, 20:41
  3. novi pc
    By rave_or_die in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 05-02-2007, 08:45
  4. novi tv
    By Jack5 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 26-11-2006, 11:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •