Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

  1. #1
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    Eto, listam ja jucer stare brojeve Pcplay-a i u dvobroju 88/89 naiđoh na recenziju Titan Quest-a. Procitah je i ostadoh zapanjen kolicinom krivih informacija o doticnoj igri(dok sam je prvi puta citao bilo je normalno sve ok posto onda nisam jos igrao igru, da se zna). Dakle, da pocnem...Titan Quest, dijelo programera Iron Lore-a, je 2006. ak se ne varam ugledalo svijetlo dana. Predstavnik zanra akcijskih RPG-eva je složen da zabavi gaming populaciju i to posebice fanove besmrtnog Diablo serijala. Igra smjestena u grcku mitologiju, vodi naseg junaka k cilju spasavanja svijeta od osvete starih bogova titana. Igra je na vecini sajtova pobrala solidne ocjene, igra se danas dosta igra i ima vec povecu bazu fanova...nego, da se ja vratim na doticnu recenziju i opce stanje s tim tipom igre. Prvo sto cu reci, da je Titan Quess vraski podcjenjen i vecinu recenzija koju sam procitao na netu a i u Pclay-u su pisali ljudi koji su odigrali možda igrali sat vremena igru i veliki su fanovi Diabla te je uvelike falilo objektivnosti. Prva stvar koja me zasmetala u recenziji u Pcplay-u je da je prica totalni promosaj. Prica je zapavo poprilicno dobra. Istina, možda fale između actova one lijepe video sekvence kao u Diablu da pojacaju ugođaj, al je prica sasvim solidna. Programeri su lijepo iskorstili anticku legendu o sukobu titana i grckih bogava te dodali razne monstere iz pojedinih mitologija(grcke, egipatske, kineske). Pise također, da se neprijatelji precesto ponavljaju u istim skinovima. Upravo suprotno, istina, ima istih monstera poput demona koji se pojavljuju u svakom aktu, ali vecinom svaki akt(odnosno mitologija) ima svoje zivine. Dalje, pise previse rastegnut gameplay od 40 sati. Molim??? Odgovorno tvrdim da za prelazak igre na jednoj tezini je potrebno(uz prelazak svih sidequestova) maksimalno 18 sati sto uopce nije puno za RPG(uz ekspanziju Immortal Throne 5 sati vise). Skill sistem je definitvno bolji od onog viđenog u Diablu. Kombinacija dvije klase cuda cini, i sto je najvaznije, svi skillovi su upotrebljivi do kraja trece tezine jer svaki skill ima nadogradnju na visem levelu(u Diablu su to tek ispravili sa kasnijim patchom). O grafici ne moram govorit, a i s ekspanzijom ova igra je postala jos puno bolja. Stoga, let me see, glavni minusi igre koji su navedeni u recenziji: lose koncipirana prica i radnja: NETOCNO - radnja i prica su i vise nego solidni; recikliranje neprijatelja: NETOCNO - neprijatelji su vrlo raznoliki, a posebice kada se dođe na epic tezinu gdje se možete uhvatiti u kostac sa mitoloskim zvjerima kao sto je ona Hydra u mocvari blizu Atene; previse rastegnut gameplay: opet NETOCNO(kao sto sam vec rekao radnja od 18 sati u RPG-u nije puno). Uglavnom, da ne duljim previse, kod ove recenzije previse fali objektivnosti kao kod recenzenta u Pcplay-u tako i kod svih ostalih po netu i to me najvise smeta. Da se razumijemo, meni je također Diablo i Diablo II savrsen akcijski RPG, ali se previse ovaj novi uzdanik stavlja u sjenu poznatijeg brata...

    Eto, napisah svoje opsirno misljenje pa recite i vi sta mislite o svemu tome...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  2. #2
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    Prežvakano već... rece uvijek imaju veliku dozu subjektivnosti

    znaš onu: non de gustibus gluteus maximus ili kak već ide

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    e sad kad si vec lijepo procito recenziju, okreni zadnju stranu i procitaj @ntaresov drugi pogled. to je jedina igra kojoj je on htio doc ocjenu(ak me pamcenje dobro sluzi) to bi isto nest trebalo znacit^^
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  4. #4
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    Premda se apsolutno slažem sa svime što si rekao i tq smatram jedinim h&s rpg-om koji je diablu potpuno ravnopravan, nije mi jasno zašto ovaj topic otvaraš sada. Ako pogledaš malo sad već zastarjeli tq topic, vidjet ćeš da se slična rasprava već vodila u 2-3 navrata, koji su uvijek završili sa time da je dvoje troje ljudi iznijelo svoje argumente, a nakon toga je došlo desetak d2 fanboya i reklo da je d2 nenadmašiv. Mislim da ćeš se samo isfrustrirat sa ovim topicom, ali ak ti to ikaj znači imaš moju podršku.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  5. #5
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    da, istina sta kazes, tesko je ovdje na forumu naci ljude s pravim argumentima i ici u bilo kakvu raspravu jer je previse "klinaca" a.k.a d2 fanova koji imaju svoj uski pogled i to je to. Otvorio sam ovu temu samo zato da kazem je recenzija bila totalno ne-objektivna i da ova igra zasluzuje definitvno vise nego li je dobila. Ma i nebi otvarao novu temu, ali na trazlilici nisam nasao ni jednu staru, al sam imao izrazitu potrebu reci sto mislim o ovom svemu jer sam veliki ljubitelj akcijskih RPG-eva i ponekad me nerviraju ovakve stvari. Trenutno opet igram TQ po neznam vise koji put i ama-bas svaku put uzivam i fakat mi je zao da se ovaj naslov ne cijeni vise...I da, hvala na podrsci
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  6. #6

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    e sad kad si vec lijepo procito recenziju, okreni zadnju stranu i procitaj @ntaresov drugi pogled. to je jedina igra kojoj je on htio doc ocjenu(ak me pamcenje dobro sluzi) to bi isto nest trebalo znacit^^



    Oke,to je onaj lik koji je dao Red Alertu 2 nekih 50%?Ili ST:BC 35%?

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    Kvragu kad ce te shvatiti da je glupo usporedivati igru koja je krenuta raditi nakon sto je neka vec napravljena?

    Pa Titan Quest mora ponuditi duplo vise od Diabla da bi se pricalo o igri na nivo na kojem mislis da treba. A to nazalost nije ponudio, vec je kao takav ostao dobar za prec par puta kad Diablo 2 dosadi i kad se ceka Diablo 3.

  8. #8
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    e sad kad si vec lijepo procito recenziju, okreni zadnju stranu i procitaj @ntaresov drugi pogled. to je jedina igra kojoj je on htio doc ocjenu(ak me pamcenje dobro sluzi) to bi isto nest trebalo znacit^^
    Koliko ja znam,@ntares već dugo nije bio u PCP-u kad je ta recenzija izašla.

  9. #9

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Kvragu kad ce te shvatiti da je glupo usporedivati igru koja je krenuta raditi nakon sto je neka vec napravljena?

    Pa Titan Quest mora ponuditi duplo vise od Diabla da bi se pricalo o igri na nivo na kojem mislis da treba. A to nazalost nije ponudio, vec je kao takav ostao dobar za prec par puta kad Diablo 2 dosadi i kad se ceka Diablo 3.

    Hm,to ti je jedina igra za koju znam kod koje pod minus bio Previše sadržaja i prevelik Game time.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    Titan Quest je bezrazložno podcjenjena igra. Meni osobno ni malo lošija od Diabla iako je njegova kopija .

  11. #11

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    H'n'S je takav žanr da su sve igre maltene kopije jedne od najpoznatijih - Diabla. Glupo je pričati o TQ ili o bilo kojoj H'n'S igri jer je žanr kao takav u posljednje vrijeme poprilično zakržljao sve slabijim izdavanjem ne samo igara koje imaju veoma lošu kvalitetu već i brojem koji je oskudan pogledamo li neke druge žanrove, stoga po meni je nekako najlogičnije zaključiti da se treba objeručke prihvatiti bilo kakavih Hack and Slash naslova.

  12. #12

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    Ali nije mi jedno jasno...kak opće bi taj žanr trebal evoluirati a da nebu kak neki vele kopija neke prijašnje igre(diablo)?
    Da ga se stavi u prvo lice i ubaci super duper mega priča?
    Eh to je onda več neki drugi žanr...
    H&S je jednostavno takaf žanr koji nema baš puno potencijala za poboljšanjem ali je sam po sebi dosta dobar jer nadomješta neke ostale žanrove.Npr. u nekom klasičnom rpg-u nema tak dinamične borbe,koljačine i gameplaya i to je glavni adut H&S-a.
    Osobno smatram te usporedbe bilo kojeg H&S-a sa Diablom bezveznima jer Titan Quest je na daleko višoj razini i nebi se smjelo gledati na nj kao na neki klon nego na jednu odličnu igru sa odlično iskorištenom temom mitologije,grafika je prekrasna,a skill sistem jedan od boljih. Jednostavno osim istog žanra nemaju dodirnih točaka.
    Mislim po takvome je i jedan Dungeon Siege klon Diabla...Ima gomile napucavanja i neprijatelji izlaze ko igre iz EA-a...
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  13. #13
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    = Citat = Izvorno postao Wishmaster
    Ali nije mi jedno jasno...kak opće bi taj žanr trebal evoluirati a da nebu kak neki vele kopija neke prijašnje igre(diablo)?
    Da ga se stavi u prvo lice i ubaci super duper mega priča?
    Eh to je onda več neki drugi žanr...
    H&S je jednostavno takaf žanr koji nema baš puno potencijala za poboljšanjem ali je sam po sebi dosta dobar jer nadomješta neke ostale žanrove.Npr. u nekom klasičnom rpg-u nema tak dinamične borbe,koljačine i gameplaya i to je glavni adut H&S-a.
    Osobno smatram te usporedbe bilo kojeg H&S-a sa Diablom bezveznima jer Titan Quest je na daleko višoj razini i nebi se smjelo gledati na nj kao na neki klon nego na jednu odličnu igru sa odlično iskorištenom temom mitologije,grafika je prekrasna,a skill sistem jedan od boljih. Jednostavno osim istog žanra nemaju dodirnih točaka.
    Mislim po takvome je i jedan Dungeon Siege klon Diabla...Ima gomile napucavanja i neprijatelji izlaze ko igre iz EA-a...
    veliki potpis na ovo...pobogu, ne možemo igrati samo hack'n slash od Diabla do Diabla. Prema tome se ostali akcijski RPG-evi niti ne moraju raditi jer ce odmah biti klon Diabla i automatski odmah nece valjati...ne mogu se na taj nacin gledati stvari
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #14

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    Pa tko je to rekao? Ja sam upravo spomenuo kako je žanr maltene zapostavljen, slično kao i avanture. Vjerojatno činjenica da postoji par (ne mislim par doslovno) naslova ovog žanra doprinosi činjenici kako igramo maltene iste stvari. Ali nije to jedina stvar, druga činjenica jeste i ta kako je sam žanr od sebe - jednolik, to što ne dolazi do njegovog razvijanja, a moglo bi uvelike, je sasvim druga stvar koja čini da igramo igre takve kakve jesu. Diablo i Titan Quest su praktično isti. Tema se razlikuje, a reći da je skill sistem loše razvijen za igru koja je izašla prije skoro deset godina je maltene bezobrazno. Za besmislice kakve su se znale naći u igrama onda, ali i sada, skill sistem u Diablu je sasvim dobro odrađen. Grafika je na nivou, opet govorim da je između vremena izdavanja ove dvije igre postojala određena vremenska razlika koja je bitno utjecala u maltene svemu, osim onome o čemu cijelo vrijeme pričam o sistemu H'n'S igara koji je od početaka takav kakav je i vjerojatno će takav ostati, jednostavan Hack and slash kojemu za zabavu po mome ličnom mišljenju nije potrebna ni neka uber grafika, ni neka uber priča (sasvim normalna priča čije se granice mogu pratiti i održati uz tok igre je dobra). Simple it is, Hack and Slash =)

  15. #15

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    Pa ja sam se samo nadovezao...ne pljujem Diablo nego samo velim da je prema mojem sudu TQ daleko bolji od Diabla i da su usporedbe bezvezne(meni).
    Ti sad veliš da su praktično isti a onda tvrdiš da se nemogu uspoređivati zbog vremenske razlike nastanka.
    Nije ni bitno ali: Crysis i Counter Strike su dvije potpuno različite igre ali su pucačine.Ne?
    Diablo i TQ su dvije potpuno različite igre ali su obadva H&S.
    Jednostavno je Diablo bil prije i zauzel je značajnije mjesto jer onda nije bilo tolko igri kolko ih sad ima...
    Ista stvar, kolko god ja sebe uvjeraval da je neki tam Arcanum ili Divine Divinity vrh vrhova tak bude došel naslov koji bude mi puno bolji, ali mene možda nebu tolko zanimal jer su mi se ove dve igre jako urezale v mozak i nebrem ih se rešiti....
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    = Citat = Izvorno postao Wishmaster
    Pa ja sam se samo nadovezao...ne pljujem Diablo nego samo velim da je prema mojem sudu TQ daleko bolji od Diabla i da su usporedbe bezvezne(meni).
    Ti sad veliš da su praktično isti a onda tvrdiš da se nemogu uspoređivati zbog vremenske razlike nastanka.
    Nije ni bitno ali: Crysis i Counter Strike su dvije potpuno različite igre ali su pucačine.Ne?
    Diablo i TQ su dvije potpuno različite igre ali su obadva H&S.
    Jednostavno je Diablo bil prije i zauzel je značajnije mjesto jer onda nije bilo tolko igri kolko ih sad ima...
    Ista stvar, kolko god ja sebe uvjeraval da je neki tam Arcanum ili Divine Divinity vrh vrhova tak bude došel naslov koji bude mi puno bolji, ali mene možda nebu tolko zanimal jer su mi se ove dve igre jako urezale v mozak i nebrem ih se rešiti....
    A jel,zanimljivo,kad god netko govori o MP FPS-u(ne o crysisu),svede se na petorku:
    Quake,UT,CS 1.6,W:ET i CoD..

    MMO svijet: WoW

    RPG: Baldur's gate,fallout,NWN,Morrowind,Planescape:Torment

    RTS: Starcraft,Warcraft,Total war.


    Ali,H&N Ostaje diablo,zato jer je blizzard praktički izumio novu granu RPG-a.
    Normalno da će se svaka igra uspoređivati sa njim,kao šta se svaki MMO uspređuje s WoW-om (ne kažem da je wow prvi MMO xD ).Diablo je napravljen kao igra čisto radi zabave,ideš uokolo i samo klik-klik-klik,ostao je legendaran zbog atmosfere i priče,a ne tamo neka fancy grafika kao u Titan Quest zbog koje ta igra izgleda bezdušno,onda tek kad se spomene inovativan inventory system,randomizacija lvla,voicing,neki epic citati i pjesme,te općenito prva igra koja je prikazivala zapaljene ljude nabijene na obrnuti križ.

    Kad Titan Quest bude imao zapaljene ljude nabijene na obrnuti križ,onda mi se javi.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    jel mi ko moze uploadat Text_US.arc fajl jer mi je titan quest na francuskom
    eto, bio bi zahvalan
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  18. #18
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    Prvo sam zbog naslova pomislio da se ovdje pljuje po Hack'n'Slashu pa rekoh da i ja kažem kako mi je H'n'S poprilično dosadan i nisam neki osobiti fan. Izgleda da sam se prevario pa neću to reć.

  19. #19

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    @wishmaster: Velim da su sve igre ovog žanra skoro pa iste, tj. sistem igre je u 90% slučajeva isti. No bolesno upoređivanje dvije h'n's igre i tvrđenje kako je TQ bolji od D2 samo radi grafike je po meni nekako čudno jer ako već upoređuješ igre koje su izašle u razlici od 5-6 godina, nađi neki bolji razlog da ih popljuvaš.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    [quote=The Great Duck]
    = Citat = Izvorno postao "Ogg The Dogg":21xhq5pw
    e sad kad si vec lijepo procito recenziju, okreni zadnju stranu i procitaj @ntaresov drugi pogled. to je jedina igra kojoj je on htio doc ocjenu(ak me pamcenje dobro sluzi) to bi isto nest trebalo znacit^^
    Koliko ja znam,@ntares već dugo nije bio u PCP-u kad je ta recenzija izašla.[/quote:21xhq5pw]
    jbg, onda sam ju zamijenio s nekom drugom igrom...
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  21. #21
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    veliki potpis na ovo...pobogu, ne možemo igrati samo hack'n slash od Diabla do Diabla. Prema tome se ostali akcijski RPG-evi niti ne moraju raditi jer ce odmah biti klon Diabla i automatski odmah nece valjati...ne mogu se na taj nacin gledati stvari
    Hack 'n' slash je malo širi pojam i uključuje više vrsta gameplaya (dungeon crawleri npr.) Titan Quest, Dungeon Siege, Sacred... bi ja nazvao Diablo klonovima jer imaju praktički isti gameplay uz manje varijacije. Naravno da se onda moraju uspoređivati s Diablom.

  22. #22
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Hack 'n slash RPG: Diablo, Titan Quest...

    = Citat = Izvorno postao Quiet Riot
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    veliki potpis na ovo...pobogu, ne možemo igrati samo hack'n slash od Diabla do Diabla. Prema tome se ostali akcijski RPG-evi niti ne moraju raditi jer ce odmah biti klon Diabla i automatski odmah nece valjati...ne mogu se na taj nacin gledati stvari
    Hack 'n' slash je malo širi pojam i uključuje više vrsta gameplaya (dungeon crawleri npr.) Titan Quest, Dungeon Siege, Sacred... bi ja nazvao Diablo klonovima jer imaju praktički isti gameplay uz manje varijacije. Naravno da se onda moraju uspoređivati s Diablom.
    Ma ne smeta meni to samo uspoređivanje s Diablom(normalno da ce se s njim uspoređivat, kada je Blizzard doslovce izmislio taj zanr), nego me smeta sto se objektivno ne sagledavaju cinjenice. Vecina ce reci da je Diablo zakon i rula, dok sve ostalo nist ne valjda samo zato jer nije Diablo, kuzis? Eto ti cistog primjera:
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    S Diablo je napravljen kao igra čisto radi zabave,ideš uokolo i samo klik-klik-klik,ostao je legendaran zbog atmosfere i priče,a ne tamo neka fancy grafika kao u Titan Quest zbog koje ta igra izgleda bezdušno,onda tek kad se spomene inovativan inventory system,randomizacija lvla,voicing,neki epic citati i pjesme,te općenito prva igra koja je prikazivala zapaljene ljude nabijene na obrnuti križ.

    Kad Titan Quest bude imao zapaljene ljude nabijene na obrnuti križ,onda mi se javi.
    Mogu reci da Titan Quest ima jako lijepu docaranu anticku i mitolosku atmosferu, prekrasne gradove, grobnice i sl. Glazba također jako pase uz cijeli ugođaj i igra je sasvim zabavna. Eto, jedino sto možda fali igri su one animacije između aktova da pojacaju storyline kao sto ima Diablo, al ostalo je sve tu. Ja ne igram Titan Quest radi fancy grafike, nego cisto zato sto mi je zabavan. Priznali vi to ili ne, Titan Quest stoji ravno uz bok Diablu gotovo po svim elementima, ako naranvno gledamo stvari objektivno. Meni je također Diablo 2 jos uvijek tronu, legendarna igra, ali Titan Quest je također odlican hack 'n slash i samo mi je zao sto je Iron Lore propao i sto nece biti nekakvog nastavka jer ga ova igra definitvno zasluzuje
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. Titan Quest
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 665
    Posljednji post: 26-04-2012, 21:22
  2. Diablo II vs Titan Quest
    By Ubizec Corporation in forum Online gaming & living
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 16-11-2008, 15:51
  3. Titan Quest
    By kulamasta in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-05-2006, 11:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •