Dakle evo razočaranje veliko!
Nakon prvoga dijela DESPERADOS,igra koja je po meni jedna od leendi,nema bolje,grafika odlična,priča,gradovi savršeni,likovi super,zvuk odličan,malo zahtijevna,..ma sve odlično,tko zna koliko sam je puta prešao.
Baš sam čekao drugi dio.
Da bi napokon došao i taj dan,instalirao sam desperados 2 i nemogu vjerovati šta je atari učinio od ovoga naslova.
DOSLOVNO GA UNIŠTIO!!!!!1
Ovo na šta sada liči Desperados 2 se nemože opisati riječima koje je sranje i govno od igre.
Pa krenimo:
Za početak imam nvidia 6600gt radi na 600/1200 128Mb
2X512 Mb geil value @ 440MHz
amd barton 2.5GHz
i Grafika mi na 1024X768 šteka!
A ja jadniju grafiku počevši od detalja pa nadalje nisam vidio.Grfika je totalno za popljuvati i atari se može komotno zatvoriti nakon ovakve grafike.
Ajde stavio sam na medium grafiku kada ono OPET šteka u nekim dijelovima!!!!!!!!
Likovi iz prošle igre sada izgledaju kao crtani likovi sa totalno drugačijim glasovim nego u prvome dijelu,sa smiješnim porketima i totalno usporenim pokretima.
Kontrole koje su bile prije sada su promijenene i totalno uništile igrivost jer vam treba pola sata da skužite tipke uopće.
3D efekt koji su toliko hvalili je sramota gaming industrije.OVO JE TOLIKO UNIŠTILO IGRU da vam to nemogu opisati!!!!!!!!!cijeli koncept desperadosa je sjeban zbog ovoga.
A o priči da nepričam
sranje nad sranjem od sranja koje se najviše može riznati!
Ma neznam ni sam šta da kažem na ovo...
Infogames nije trebao dati da ATARI radi drugi dio jer su uništili toliko dobar naslov!
Jednostavno mi nije jasno zašto nisu ostavili kao u prvome dijelu sve samo stavili novu priču malo promijenili koncept..i to je to.
Ali ovaj drugi dio jedino ima veze sa prvim u imenu!
Nešto neopisivo koliko je ova igra uništena i jadna postala.

NIJE MI JASNO ZAŠTO AKO SU NEKE STVARI SUPER DOBRE,..ZAŠTO IH DIRATI I POKUŠATI POPRAVITI?!

Eto samo da kažem da ako volite desperados uzmite desperados 1 opet ga instalirajte i opet prijeđite jer čini se Original je original!
Inače sve igre koje dođu od ATARI su ili nimalo optimizirana pa za sranje grafiku traži x850xt da igrate na normal...ali ovo
ATARI bi trebao dobiti sudsku zabranu u pravljenju igara zbog ovoga.
Toliko dobar naslov uništen....šteta što infogames nije napravio drugi dio.

eto toliko od mene..