Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 39 od 39

Tema: Gaming kompanije za tri godine veće od Googlea

  1. #31
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    Microsoft je jos uvijek najveca softverska kompanija, no Google je najbrze rastuca. Microsoft se zapravo istinski boji Googlea iz razloga sto njihovi programeri ekcli mogu dic online cijeli operativni sustav, koji bi, ukoliko sklepaju sve kako treba mogao biti stvarna prijetnja Windowsima. Doduse, nisam siguran kako bi to funkcioniralo, ali o tom potom...

    Ipak, iako Microsoft u Googleu vidi opasnu prijetnju, svejedno nije intervenirao, recimo kupnjom dionica. To je u gaming svijetu ucinio recimo Electronic Arts s Ubisoftom. Ubisoft je najbrze rastuca gaming kompanija, i EA je tu vidio prijetnju te, jebiga, drmno 20% dionica krajem 2004. godine...

  2. #32
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    Nadam se da Microsoft u daljnjoj buducnosti nece kupiti Google, bila bi steta zbog Google-a, jer ovi bivsi monopolisticki gadovi sve pokvare
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  3. #33
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    Microsoft ne može kupit Google. Google vrijedi 120 milijardi dolara na burzi, Microsoft 265.

    I zašto bi netko prodao Google kad cijelo vrijeme samo povećava prihod i na internetu je trenutno najveća stvar.
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  4. #34
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao Danny
    Microsoft ne može kupit Google. Google vrijede 120 milijardi dolara na burzi.

    I zašto bi netko prodao Google kad cijelo vrijeme samo povećava prihod i na internetu je trenutno najveća stvar.
    Mislio sam na kupnju dionica, ne na cijelokupnu prodaju Google-a
    Krivo se izrazih....
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  5. #35
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    Mogu oni kupovat dionica koliko hoće. Mogu se kladit da preko nekih vanjskih firmi i imaju nešto, ali nemogu doći do 51%. A to je ono što je važeno.
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  6. #36
    Senior Member Lock'n'Load Ludy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Đakovo
    Postova
    115
    Hehe...sve neakvi ekonomisti teski na ovom forumu ;D

    Ma ja sam siguran da je mmo buducnost igranja...gledajuci na to koliko igraca igra mmo igre u svakom trenutku...a i multiplayer igre opcenito...

    A dali ce prestici google.....to je tesko za reci.....jer tko zna sto ce sve google izvest u buducnosti...i kako c ljudi to prihvatit.....
    Gaming Since 1995


  7. #37
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    EA je the VELIKI, a i UBISOFT koji se počeja širit ka srbija!!!
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  8. #38
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    To je u gaming svijetu ucinio recimo Electronic Arts s Ubisoftom. Ubisoft je najbrze rastuca gaming kompanija, i EA je tu vidio prijetnju te, jebiga, drmno 20% dionica krajem 2004. godine...
    To sam čitao i potpuno mi je žao. Ako EA kupi Ubisoft uništit će firmu svojom glupom politikom. Anketa koja je provedena na jednom hrvatskom E-zineu pokazuje popularnost najvećih izdavačkih kući:

    Kojem popularnom izdavaču najviše vjerujete?

    Vivendi Universal Games (14.3%)
    Sierra Entertainment (14.3%)
    Ubisoft Entertainment (50%)
    Activision (7.1%)
    Electronic Arts Inc. (14.3%)

    Ubisoft je daleko u prednosti nad konkurencijom, što znači da je najomiljenija izdavačka kuća u igrača.

    Zašto je to tako?

    Zato što pokrivaju sve vrste igrača i daju svojim proizvođačima dovoljno vremena da završe i poliraju igru. Igre koje izlaze iz Ubisofta su uglavnom hitovi. Ubisoft pod svojim izdavačkim krovom drži dobar dio Europe, čije su igre pretežno najbolje na PC-u.

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    Najlosije sto se moze dogodit jednoj igri je sljedece:

    "Tvrtka" pred propadanjem izbaci odlican demo, i onda propadne. Kompanija stigne drugoj u ruke, tamo pokusaju doradit igru tj. sredit je do kraja, ali je zaseru.

    Primjer: Juiced - ona prva demo inacica(Acclaim Entertaiment) je bila odlicna. Živcirao sam se kad će više ta igra na tržište!!! A onda cujem Acclaim propao... Ne sjecam se tko je zavrsio Juiced, ali kad sam ga se docepao reakcija je bila ovakva:
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

Slične teme

  1. HDready rezolucije i veće - šteka zvuk - kako riješiti? +
    By marijanovic in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 26-07-2008, 11:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •