Stranica 11 od 59 PrvaPrva ... 91011121321 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 1751

Tema: Assassin's Creed 2

  1. #301
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Assassin's Creed 2

    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  2. #302
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    Evo gledam ga vec po 6 put, jedino sta mi se ne svida je kada se boris ovog jednog disarmas, a 2 stoje i cekaju, kao da nista ne radis...
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  3. #303
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Assassin's Creed 2

    To je normalno, tako je bilo i u AC1... Inače bi bilo pre teško, zapravo nemoguće igrati igru. Zamisli kako bi to izgledalo da bilo koj kombo radiš, a 3 lika te s leđa kolju mačevima i sjekirama. Nebi bilo igrivo.

  4. #304
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    ljepo objašnjeno, lik dobro govori najjače mi kad na kraju kaže "this is only the top of iceberg" to cjelo vrijeme govore da je ovo samo djelić igre, i tolki spominju raznolikost... nekako im vjerujem na riječ, jer ubisoft kad god neš kaže to i ispuni, sam što se uvjek usput pojave neke mušice

  5. #305
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed 2

    Fascinantno...sta da kazem drugo. Unaprijedjene borbe cak, predivna okolina...splinter cell u svojim najboljim danima al samo u proslosti.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #306
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Assassin's Creed 2

    Meni nije jasno kako Ezio udri onog lika glavom od šljem koji bi 9mm metak zaustavio, frajer se prima za glavu ko da ga je magarac ritnuo, a Ezio coolerski zeme sjekiru i kokne lika!?

  7. #307
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    I ne svida mi kako mu je zabio onu sjekiru u trbuh, tj. kroz trbuh... s obzirom na vrh sjekire to nebi islo tako, jace bi trebao zabit a njemu je islo ko nozem kroz maslac...
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  8. #308
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed 2

    To je igra, ne stvarni zivot. I sve se moze kad se hoce
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  9. #309
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Assassin's Creed 2

    Da, to sam odmah primijetio ali sam prešao preko toga... Baš me zanima da li je ikada u povijesti zabilježen trenutak da je nekoga probola sjekira Rađe da su cijepanje glava napravili i rezanje udova, ili pak rasporivanje trbuha tako da crijeva ispadaju i krv šprica po ekranu i Ezijevoj bijeloj haljinici

  10. #310
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed 2

    Toga se bas i nebudemo nagledali u toj igri...i bolje Al svejedno, igra je preprestrasna, evo bas instaliravam jedinicu ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #311
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Aral
    evo bas instaliravam jedinicu ^^

    Ja si baš razmišljam proteklih par sati da li da je snimim ili ne Ide mi na živce izlaženje iz te igre, jel mogu popušiti SAVE ako izlazi sa ALT+F4? Vidio sam da ljudi to preporučaju ali ne znam koliko je to pametno.

    Ranger ziher zna, on siluje tu igru otkako je izašla

  12. #312
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed 2

    Znas kaj je najsmijesnije vezano uz jedinicu, da od kad je izasla ja sam ubio samo onog jednog od glavnih likova koje moras koknut i to je to, dalje uopce nisam igrao, tak da sam sad dobio jednu dodatnu motivaciju da je predjem ako je to moguce
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #313
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    ljepo objašnjeno, lik dobro govori najjače mi kad na kraju kaže "this is only the top of iceberg" to cjelo vrijeme govore da je ovo samo djelić igre, i tolki spominju raznolikost... nekako im vjerujem na riječ, jer ubisoft kad god neš kaže to i ispuni, sam što se uvjek usput pojave neke mušice
    Funny.
    Hoćemo li analizirati Ubisoftove vrlo uspješno uništene hit naslove u zadnjih par godina, čime su ubili kredibilitet koji su gradili godinama? Ubisoft je trenutno možda i najgori, tj. nanepouzdaniji izdavač u industriji.

    Far Cry 2 - nije donio ni pola obećanog, iznimno slabo realiziran, loš AI, monotono
    Tom Clancy's H.A.W.X. - slaba realizacija, nikakav osjećan leta, niti atmosfera
    Tom Clancy's EndWar - nakon godina najavljivanja kao revolucionaran RTS koji će promijeniti žanr, koliko je ljudi uopće igralo ovaj promašeni naslov?
    Prince of Persia - išli su raditi novi serijal dvije-tri godine nakon što je stari završen? imaju li kreativni odjel u toj firmi, zadužen za nove i svježe ideje?
    Shaun White Snowboarding - najavljivana kao ultimativna snowboard igra. isto pitanje, tko je to uopće igrao, kad je do bola tehnički uništeno?
    Assassin's Creed - iznimno slabo realiziran, nepovezan, prazan sadržajem i monoton
    Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas i nastavak mu - uspješno uništen savršen taktički serijal

  14. #314
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Assassin's Creed 2

    Istina, zadnja fenomenalna igra od Ubisofta mi je bila R6: Raven Shield. Nakon toga padaju s kvalitetom.

    Ima tu igrivih naslova, AC, PoP i Hawx su definitivno igrivi naslovi, ali teško osakaćeni...

  15. #315
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Assassin's Creed 2

    Od tih sam igara igrao samo Far Cry 2 i POP.

    Far Cry bi bio jako dobra igra no stvarno je previše monoton, a AI je blaže rećeno glup te prokleto žilav. Iako briljira u pogledu optimizacije, lijepog grafičkog izgleda i osjećaja slobode to ga ne spašava od prosječnosti.

    Za POP nemam previše primjedbi pošto nisam igrao prošle nastavke osim The two Thrones, koji je bio užasno težak pa mi se ovaj svidio. Najveća mi je ustvari primjedba što ona ekspanzija ne dolazi na PC, a nadovezuje se na kraj koji mi je bio epic... sad ga nikad neću saznati

    Ali dobro, od novijih boljih ubisoftovih igrara bi mogao izdvojit HOMM V - TOTE, koji mi je i bolji od HOMM III.

  16. #316
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    Evo ja igram AC1 i ne shvacam kak sam prije odustao od igre, bas je zabavna, sada cu je preci do kraja, detaljno!
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  17. #317
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Evo ja igram AC1 i ne shvacam kak sam prije odustao od igre, bas je zabavna, sada cu je preci do kraja, detaljno!

    To sam i ja rekao, čak sam rekao da ću naći sve zastavice Ali dosadi ti negdje oko polovice igre pošto je monotona. Mada sam sada dosta nabrijan na igru, jučer sam je prije spavanja instalirao, a danas ću je započeti

  18. #318
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Assassin's Creed 2

    Ma, nemoguće je naći sve zastavice. Ja sam u onom prvog gradu probao i našo sam 19/20 i tu jednu nisam nikako mogo naći. Koda je nemoguće. Ove druge sam skupljao kak na koju naletim. Tu me živcira onaj ulazak u igru i kad pređem stvorim se u onom stroju i nemogu se vratit natrag u igru da lutam il tak neš...
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  19. #319
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Evo ja igram AC1 i ne shvacam kak sam prije odustao od igre, bas je zabavna, sada cu je preci do kraja, detaljno!

    To sam i ja rekao, čak sam rekao da ću naći sve zastavice Ali dosadi ti negdje oko polovice igre pošto je monotona. Mada sam sada dosta nabrijan na igru, jučer sam je prije spavanja instalirao, a danas ću je započeti
    Prvi put sam odustao zato jer mi se sruslili winsi pa mi se nije dalo, a nije mi nikako dosadilo....
    Sada cu prijeci do kraja, detaljno
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  20. #320
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Assassin's Creed 2

    Bar ću imati s kime razgovarati o igri i napretku kroz levele xD Samo treba oživiti AC1 temu.

  21. #321
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Assassin's Creed 2

    ja je neću niti pokušavati ponovo početi bez nekog gamepada
    vaik ludlo

  22. #322
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Funny.
    Hoćemo li analizirati Ubisoftove vrlo uspješno uništene hit naslove u zadnjih par godina, čime su ubili kredibilitet koji su gradili godinama? Ubisoft je trenutno možda i najgori, tj. nanepouzdaniji izdavač u industriji.

    Far Cry 2 - nije donio ni pola obećanog, iznimno slabo realiziran, loš AI, monotono
    Tom Clancy's H.A.W.X. - slaba realizacija, nikakav osjećan leta, niti atmosfera
    Tom Clancy's EndWar - nakon godina najavljivanja kao revolucionaran RTS koji će promijeniti žanr, koliko je ljudi uopće igralo ovaj promašeni naslov?
    Prince of Persia - išli su raditi novi serijal dvije-tri godine nakon što je stari završen? imaju li kreativni odjel u toj firmi, zadužen za nove i svježe ideje?
    Shaun White Snowboarding - najavljivana kao ultimativna snowboard igra. isto pitanje, tko je to uopće igrao, kad je do bola tehnički uništeno?
    Assassin's Creed - iznimno slabo realiziran, nepovezan, prazan sadržajem i monoton
    Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas i nastavak mu - uspješno uništen savršen taktički serijal
    jedan od rijetkih trenutaka kada se u potpunosti slazem s tobom. Ubisoft je u zadnje vrijeme jako zakazao i samo se nadam da ce novi Splinter Cell(meni njihova najdraza igra) ostati na razini. Nadam se...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  23. #323
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Anarion.Umarth
    ja je neću niti pokušavati ponovo početi bez nekog gamepada
    Koji gamepad, meni su na tipkovnici i misu odlicno odradene kontrole te je cak bolje igrat na tipkovnici nego na gamepadu, nema sanse da ga spajam za ac1. Sada cu morat ozivit ac1 temu pa da se tamo prebacimo
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  24. #324
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    AC je bolje igrat na tipkovnici i mišu iz istog razloga zbog kojeg je i Mirror's Edge, bolja kontrola igrača i puuuno bolja preciznost.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  25. #325
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed 2

    Igrat fps na kozoli...rotfl AC mozda ali inace...ajmo se svi smijat!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #326
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Igrat fps na kozoli...rotfl AC mozda ali inace...ajmo se svi smijat!
    Ni meni nije jasno, FPS nije FPS, ako igrač nemože bez ikakvog problema ciljat u svim smjerovima, ali to je off-topic.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  27. #327
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Assassin's Creed 2

    meni je jos bolja shema glede igranja strategije na konzoli. Boze, cega se sve jos nece sjetit. Mislim, imati ce i takve igre svoju publiku, al mi je u krajnje ruku smijesno i bezveze...
    Nego, back on topic...

    Gledao sam malo gameplay trailer i kolko sam vidio mehanika igranja je gotovo ista s par novih poteza. Samo se nadam da ce ovaj put rjesavanje zadataka biti zanimljivije, a ne da mi igra dosadi nakon 3 killa...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  28. #328
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    Maybe it's just me, ali skakanje na metu i zabijanje noža direkt u njihov vrat nikad ne dosadi, barem meni ne.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  29. #329
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Assassin's Creed 2

    Ja osobno popizdim kada vidim neiskorišteni potencijal .To mi je najgore kod neke igre .Ono , dam joj šansu po nekoliko puta ali jednostavno ne ide.Prvi dio je imao odlično dizajniranog glavnog junaka.Lik j imao odlične animacije.Gradovi su bili odlično dizajnirani.Jako dobre kontrole preko gamepada , izvrsna i dobro optimalizirana grafika , zanimljiva priča....ali kao da nisu znali što bi sa igrom.Nepovezana radnja i strahovito dosadne misije .Jednostavno , nakon par sati postane mi totalno neigriv i slijedi obavezno brisanje.
    Drugi dio neće ni prismrditi mom kompu ako ne pročitam da je igra barem 50% dinamičnija i zanimljivija od prvog dijela.

  30. #330
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    Ma shvatili su pogresku i sada ce je ispravit, kolko se sjecam biti ce 60 razlicitih tipova misija.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

Slične teme

  1. Assassin's Creed III
    By Srle in forum Gaming općenito
    Odgovora: 386
    Posljednji post: 15-03-2013, 17:36
  2. Assassin's Creed
    By WhiteWolf in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1819
    Posljednji post: 10-01-2013, 09:02
  3. Potvrđen Assassin's Creed 3 tj Assassin's Creed: Brotherhood
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 11-05-2010, 21:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •