Stranica 10 od 59 PrvaPrva ... 8910111220 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 271 do 300 od 1751

Tema: Assassin's Creed 2

  1. #271
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Assassin's Creed 2

    Tek sad pogledao trailer. Izgleda legendarno.
    Zakon je što možeš uzeti oružje neprijatelju.

  2. #272
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    Reakcija na trailer:
    Jednostavno savršeno! Iako topli zrak u krilima sigurno ne dava toliki potisak prema gore kao što je to slučaj sa balonima dava određenu dozu izazova. Animacije Ezia su savršene, ali animacije osalih nisu baš. Primjetio sam neka trzanja sa čovjekom kojeg je Ezio ubio, pa mi se baš to i nesviđa, ali usavršit će to oni, siguran sam u to.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  3. #273
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Assassin's Creed 2

    Mene je najviše dirnulo kada je frajer rekao da je to strašno mali djelić onoga što nas čeka Znam da laže, ali uvijek postoji nada xD

  4. #274
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Assassin's Creed 2

    Da, jedinica je bila grafički odlična, igrivost je bila fenomenalna, priča više/manje solidna s izuzetkom kraja koji je genijalan, samo bad što je bila monotona i loše prilagođena za PC (fora sa izlaskom iz igre i taj skip...). Da uvedu bolje questove, već su napravili posao, a di su još sva ova poboljšanja koja se vide na traileru...

  5. #275
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    Pa evo ja mislim da gun necemo koristit u igri, isto je bilo s prvim djelom s onim samostrijelom... vjerojatno necemo ni gun imat .
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  6. #276
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Pa evo ja mislim da gun necemo koristit u igri, isto je bilo s prvim djelom s onim samostrijelom... vjerojatno necemo ni gun imat .
    tesko je reci. Ipak, ima jos dosta do izlaska igre, a i sam developer je naglasio da ce biti 35 vrsta oruzja...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #277

    Re: Assassin's Creed 2

    Trailer izgleda zakon jedva cekam igru. Jedinica je bila super samo malo monotona. Mislim da je ovo najbolja e3 prezentacija igara. Sve sami hitovi jeste pogledali star wars knights of the old republic ludnica
    A good general not only sees the way to victory, he also knows when victory is impossible

  8. #278
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Russia/Mocквa
    Postova
    320

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Pa evo ja mislim da gun necemo koristit u igri, isto je bilo s prvim djelom s onim samostrijelom... vjerojatno necemo ni gun imat .
    tesko je reci. Ipak, ima jos dosta do izlaska igre, a i sam developer je naglasio da ce biti 35 vrsta oruzja...
    35 vrsta oružja ?????????????? To !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ovo je neš kaj nisam očekivao al me jako ugodno iznenadilo. Da bar dođe ovog ljeta.
    CPU: AMD Athlon 64 4200+ X2 (2.3 GHz), RAM: 2048 MB (800 mhz), HDD: 250 GB, GPU: ATI RADEON X1600/X1650 Series 512 MB, Windows XP Professional, Service Pack 3

  9. #279

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao CRO-Tsar
    35 vrsta oružja ?????????????? To !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ovo je neš kaj nisam očekivao al me jako ugodno iznenadilo. Da bar dođe ovog ljeta.
    Rekao je, pri kraju prezentacije, da će biti AC2 na policama do kraja ovih praznika.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  10. #280
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    = Citat = Izvorno postao CRO-Tsar
    35 vrsta oružja ?????????????? To !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ovo je neš kaj nisam očekivao al me jako ugodno iznenadilo. Da bar dođe ovog ljeta.
    Rekao je, pri kraju prezentacije, da će biti AC2 na policama do kraja ovih praznika.
    Release Date: November 1, 2009
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  11. #281

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    = Citat = Izvorno postao CRO-Tsar
    35 vrsta oružja ?????????????? To !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ovo je neš kaj nisam očekivao al me jako ugodno iznenadilo. Da bar dođe ovog ljeta.
    Rekao je, pri kraju prezentacije, da će biti AC2 na policama do kraja ovih praznika.
    Release Date: November 1, 2009
    Ah dobro sad, ja sam čuo što je on rekao... iako taman, prvo AC2 pa L4D2 u 11 mjesecu, a prije svega Prototype, pa ARMAII, pa Call od Juarez, i normalno MW2. Jao, imam što igrati...
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  12. #282
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    21

    Re: Assassin's Creed 2

    A steta samo oni koji kupe preorder dobiju tri dodatne misije i jos neke stvari.

  13. #283
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    21

    Re: Assassin's Creed 2

    I mislim da će se igra još odvijat u Florenci(jer u preorderu piše bonus misija u Florenci) i Vatikanu(jer u jednom treileru jedan grb nalikuje Vatikanovom)

  14. #284
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Pa evo ja mislim da gun necemo koristit u igri, isto je bilo s prvim djelom s onim samostrijelom... vjerojatno necemo ni gun imat .
    Hocemo sigurno,nebi to bilo toliko istaknuto u traileru da necemo,samostrijel nikad nije bio toliko istaknut.



    I jel to neko rekao da novi AC izalzi uskoro :O
    Jedva čekam.

  15. #285
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    evo sad kad sam malo do daha došo.. pogledo sam trailer 3 puta, šta reč, jebeno savršenstvo, postaje bolje )

    prvo o onom letenju... kolko sam skužio moći ćemo koristit ta krila samo tijekom određenih misija i letit po određenim linijama, kao u PoP sa onom sposobnosti wings of ormazd... plivanje kul oslanja se samo na 2h hidden blade

    zatim... promjena dana i noći mi je nekak čudna al vjerojatno je to samo u toj misiji, ste skužili da je mrkli mrak, vjerojatno predvečerje, a kad "odzooma" od mete vani je odjednom dan, pa ček šta su se ljudi zabavljali u 4-5h ujutro? :S

    disarm je fenomenalan, jedino me muči to što AI i dalje ima mjesta za poboljšanje, a disarm je prespor, za razliku od AC1 gdje je altaiir brzo radio counter i sl. pa ga ovi vjerojatno nisu stigli mlatnut, ovdje ovaj disarma jebeno sporo dok ovi samo bulje, onaj stražar u sredini(od njih trojice) je na trenutak nekak "zašteko" tak da se na igri još treba radit, al nema sumnje igra će bit odlična ovo su moje zamjerke, hvale mi se neda pisat jer bi toga bilo dosta..

  16. #286
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Assassin's Creed 2

    Jao, kako mi je ovaj Ezio loše modeliran. Taj Altair look jednostavno ne paše u veneciji. U svakoj scenografiji je apsolutni uljez.
    Bilo bi puno vjerodostojnije da su ga napravili po uzoru na Fantoma iz opere. Maska na licu i crni mantil.

  17. #287
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Assassin's Creed 2

    Ja sam se naživcirao gledajući ovaj video...podsjetio me na užasnu dosadu iz prvog dijela .Bljak.

  18. #288
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Jao, kako mi je ovaj Ezio loše modeliran. Taj Altair look jednostavno ne paše u veneciji. U svakoj scenografiji je apsolutni uljez.
    Bilo bi puno vjerodostojnije da su ga napravili po uzoru na Fantoma iz opere. Maska na licu i crni mantil.
    slažem se,previse je upecatljiv i ne odgovara mu odjeca nikako.

  19. #289
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Assassin's Creed 2

    jest, previše je upadljiv s kapuljačom i svime.
    al nebitno, fino izgleda igra i nadam se da će bit baš kako su najavili - raznovrsnija nego prvi dio.

  20. #290
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed 2

    Pa to je njegov stil, brijem da bi i dan danas imao takav outfit ^^ Malo djeluje upadljivo ali...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #291

    Re: Assassin's Creed 2

    Govore o gradu:
    E3 09: Venice Interview

  22. #292
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Assassin's Creed 2

    Bas mi je drama ovaj njegov plast

  23. #293
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Govore o gradu:
    E3 09: Venice Interview
    ajde hvala bogu cine se da su shvatili sto je bio problem u prvom nastavku i budu raznolikije misije,nadam se.

  24. #294

    Re: Assassin's Creed 2

    Trgovci su dodatak koji izaziva blagu "o_O" reakciju kod mene budući da ne znam kako će se uklapati u sve to ako stavimo na stranu consumable stvari (granate, itd) koje ćeš morati obnavljati i koje, pretpostavljam, neće svaki čuvar imati na sebi (kao što si u originalu mogao uzimati noževe od onih neprijatelja koji su ih nosili). Sve dok ne moram kupovati nekakav halebard ili što već sistem može proći.

    I da, druga stvar koja me prokleto zanima - hoćemo li ovaj put možda vidjeti stvarne misije sa Desmondom u sadašnjosti... budući da finale trilogije vjerojatno naginje prema tome, ako uzmemo u obzir sve novije i novije vrijeme zbivanja?

  25. #295

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Jao, kako mi je ovaj Ezio loše modeliran. Taj Altair look jednostavno ne paše u veneciji. U svakoj scenografiji je apsolutni uljez.
    Bilo bi puno vjerodostojnije da su ga napravili po uzoru na Fantoma iz opere. Maska na licu i crni mantil.

    Meni je drago što zadržali stari look.

  26. #296
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    i meni, prezakon mi je onaj njegov plašt

    osim toga kak se on nemože uklapat :S sto ljudi sto čudi, nečeš sad izač na forumu i reč za onog ko te mrko pogleda da je assassin..

  27. #297

    Re: Assassin's Creed 2

    Sad sam ponovo instalirao jedinicu i igra je svaki put sve bolja nemogu se docekat dvojke, zna li neko sta ce biti sa altairom u dvojci, oce li se uopce spominjat
    A good general not only sees the way to victory, he also knows when victory is impossible

  28. #298
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    možda će se samo na početku spomenut, da se radnja poveže..

  29. #299
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    slažem se,previse je upecatljiv i ne odgovara mu odjeca nikako.
    Ustvari mu odjeća sasvim odgovara, baš ima onaj renesansni štih, ali kapuljača uništava sve to.
    Mislim, super mu stoji ta kapuljača, ali se nikako ne uklapa sa settingom.

  30. #300
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    možda će se samo na početku spomenut, da se radnja poveže..
    Priča se nastavlja točno ondje gdje je stala u jedinici, kada Desmond gleda one znakove iznad kreveta.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

Slične teme

  1. Assassin's Creed III
    By Srle in forum Gaming općenito
    Odgovora: 386
    Posljednji post: 15-03-2013, 17:36
  2. Assassin's Creed
    By WhiteWolf in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1819
    Posljednji post: 10-01-2013, 09:02
  3. Potvrđen Assassin's Creed 3 tj Assassin's Creed: Brotherhood
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 11-05-2010, 21:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •