Stranica 5 od 59 PrvaPrva ... 345671555 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 1751

Tema: Assassin's Creed 2

  1. #121
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Assassin's Creed 2

    Glavni lik dvojke je identičan igrač jedinice.

    Grafika sa ona 2 screenshota izgleda gore nego u jedinici. Iskreno se nadam da je fake.

    Uzmimo u obzir da jedinicu nisam prešao jer mi se bila dosadna , od ovog nastavka ja ne očekujem ništa više.

  2. #122
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    pa izgleda fenomenalno

    onak s plaštem još D

    i da vidi čuda izgledaju identično, neznam možd zato što je altaiir, eziju predak who knows... a da si malo bolje gledo u jedinici skužio bi i da je desmond isti model kao altaiirov, samo drukčija obleka...

  3. #123
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Assassin's Creed 2

    Meni izgleda odlično, grafika je neloša, i ne vidim što se svi žale kako ovaj novi izgleda isto kao Altair, budući da Altair izgleda odlično, barem meni.

  4. #124

    Re: Assassin's Creed 2

    Sad ce animacije i teksture bit odlične a bit ce 3 misije

  5. #125
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Ware
    Sad ce animacije i teksture bit odlične a bit ce 3 misije
    hm???

    anivejz, da je izmjenjeno pola stvari oko kojih sad bitchate, onda bi rekli da to nije assassin's creed više i to bi vam smetalo.
    neznam, meni je ok. ne očekujem previše, ali prvi mi je bio ok pa će valjda i ovaj.

  6. #126
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    ma nemogu ga upropastit, sam trebaju ostavit combat system il ga poboljšat, altaiir, ovaj ezio je osto lijepa grafika, animacije su uvjek odlična, dobra optimizacija zagarantirana, 14 načina da se nađe meta(sad ak će to bit repetitivno onda se stvarno ubijte...), ostaje još samo vidjet kak će se priča razvit, a ne sumnjam da će bit odlična ko i prvi dio... jednostavno igra nemože fejlat

  7. #127
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Assassin's Creed 2

    hm, koje boljke jedinice bi trebalo popravit?

    1. sloziti jednostavniji exit iz igre
    2. raznolikije zadatke(ajd, to su najavili da ce biti)
    3. omuguciti prekid animacija
    4. malo otezati borbu
    5. sloziti cim razlicitije gradove
    6. povecati broj nacina kako da se tiho smakne neprijatelja(da nije samo onaj mini-knife)
    7. i ipak malo manje pentranja po zgradama a vise nekakvih random eventa

    to bi bilo otprilike to, trenutno se ne mogu vise sjetit sta jos nije valjalo...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #128
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Assassin's Creed 2

    ... I da možeš uzeti brod i kočiju za Zagreb pošto si u blizini te da preslikaju čitav grad u igru Pentranje i skok sa katedrale

  9. #129
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: Assassin's Creed 2

    Najbolje da sve promjene i da nas UGODNO iznenade
    F.T.I - Fuck The Industry

  10. #130
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    hm, koje boljke jedinice bi trebalo popravit?

    1. sloziti jednostavniji exit iz igre
    2. raznolikije zadatke(ajd, to su najavili da ce biti)
    3. omuguciti prekid animacija
    4. malo otezati borbu
    5. sloziti cim razlicitije gradove
    6. povecati broj nacina kako da se tiho smakne neprijatelja(da nije samo onaj mini-knife)
    7. i ipak malo manje pentranja po zgradama a vise nekakvih random eventa

    to bi bilo otprilike to, trenutno se ne mogu vise sjetit sta jos nije valjalo...
    Samo trebaju ukloniti onaj Counter Kill.
    Doduše, volio bih da nešto naprave da bude teže, a da Counter Kill ostane.

  11. #131
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    5. sloziti cim razlicitije gradove
    6. povecati broj nacina kako da se tiho smakne neprijatelja(da nije samo onaj mini-knife)
    7. i ipak malo manje pentranja po zgradama a vise nekakvih random eventa
    5. gradovi u ac1 su prije svega bili najrealniji kolko mogu prema povjesnim izvorima i opet svaki je imo svoju atmosferu posebnu, tak da to nije bilo loše u ac1

    6. kak ide ona "if it ain't broken, dont fix it" to je njihov prepoznatljiv stil, pečat, potpis kak oš tak su ih rješavali, i boljeg(i kulnijeg) način nije bilo

    7. what?! pentranje po zgradama ftw

    i da za fight ne bi trebali niš otežavat, več samo uvest težine i možd malo manje hpa, jer nakon 3. acta men je hp full

  12. #132

    Re: Assassin's Creed 2

    Kako mozete rec da ce u dvojci bit glupa grafika ako je u jedinici bila

    kolko vidim u dvojci se nista nece pokvarit

  13. #133
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    ma bilo je tu i večih ispada...

  14. #134
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Assassin's Creed 2

    Asassin's creed 1 je bio zakon samo bilo je dosadno ono sa doktorom predugo je trajalo.

  15. #135
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    More teasing!!!
    Sigurno ćemo opet skakat sa visokih pozicija.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  16. #136
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Assassin's Creed 2

    Evo malo više informacija o igri:

    http://goonlinegames.net/2009/04/12/...ture-new-info/
    Kolega Constantine je trenutačno u nemogućnosti pa je mene zamolio da dam link^^. Izgleda zanimljivo, jedva čekam ovo zaigrati.

  17. #137
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Assassin's Creed 2

    uh, pa to bi moglo i dobro ispasti nakon svega. Nekako sam sumničav prema AC2, više bih volio da se nastavi u Jeruzalemu i ostalim gradovima iz jedinice, ali bih također volio da ukinu onu foru sa animusom, ne volim da me se prekida nakon svakog ubijenog šefa. TAkođer mislim da je to glupo ubačeno u igru, budućnost sa prošlošću, nekako mi ne leži...

  18. #138

    Re: Assassin's Creed 2

    Samo da nebude trenutaka kada cekas jedno 10 minuta kod animusa samo kako bi moga ponovno uc.Inace,izgleda super,ali izgleda Altaira(ili kako se vec sad zove) se ne uklapa u to razdoblje.

  19. #139

    Re: Assassin's Creed 2

    Bojim se da sve bude isto samo u drugom razdoblju i mogucnoscu letenja .

  20. #140
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Assassin's Creed 2

    Kako se ne uklapa, pa vidi mu fensi cizme?!

  21. #141

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    uh, pa to bi moglo i dobro ispasti nakon svega. Nekako sam sumničav prema AC2, više bih volio da se nastavi u Jeruzalemu i ostalim gradovima iz jedinice, ali bih također volio da ukinu onu foru sa animusom, ne volim da me se prekida nakon svakog ubijenog šefa. TAkođer mislim da je to glupo ubačeno u igru, budućnost sa prošlošću, nekako mi ne leži...


    Erm,ne shvaćaš igru.
    Taj animus je ubiti "ključ" igre,priča je zapravo u sadašnjosti,a preko prošlosti povezuju slagalicu u sadašnjosti...

  22. #142
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Assassin's Creed 2

    da, bez animusa ne bi bilo priče.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  23. #143
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    uh, pa to bi moglo i dobro ispasti nakon svega. Nekako sam sumničav prema AC2, više bih volio da se nastavi u Jeruzalemu i ostalim gradovima iz jedinice, ali bih također volio da ukinu onu foru sa animusom, ne volim da me se prekida nakon svakog ubijenog šefa. TAkođer mislim da je to glupo ubačeno u igru, budućnost sa prošlošću, nekako mi ne leži...


    Erm,ne shvaćaš igru.
    Taj animus je ubiti "ključ" igre,priča je zapravo u sadašnjosti,a preko prošlosti povezuju slagalicu u sadašnjosti...
    Igra se odvija u bliskoj budućnosti, a ne sadašnjosti. A to sa dugim animacijama poslje isključenja Animusa... Da razumjete čari priče nebi vam bilo dosadno gledat, slušat i uživat.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  24. #144

    Re: Assassin's Creed 2

    Razlika između bliske budućnosti i sadašnjosti je vrijeme od kojeg sam napisao post do onoga kada si ti pročitao,or to put it differently,kada je AC izašao je bila "sadašnjost",a danas živimo u toj " bliskoj budućnosti"

  25. #145
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    aj da katamo krep, u 2012. godini i bez toga bi igra bila upola manje zanimljiva...

    novi teaser šta reč nadmašuju sami sebe "true written in blood"

    jednostavno nemogu sjebat igru, a vidi se da će bit bolja od prethodinka..

    fensi čizme venecija mi izgleda nekak žuto :S i kake to musliče kolje, kad je venecija bila protiv osmanlija, opet će se gamad udružit protiv assassina

    omfg 240 ljudi radi na naslovu, napokon da je ubisoft neš shvatio ozbiljno
    letenje, razna vrste oružja, pametan AI(sad će pretraživat ona mjesta gdje se sakrijete) da vinci, sve ostalo što nisam nabrojo.... JEDVA ČEKAM

    btw vidim da i koriste neku da vincijevu "our life is made by death of others" kak su mi kul sve te njihove rečenice )

  26. #146

    Re: Assassin's Creed 2

    Ćudno mi je da si igrao toliko Assassins Creed,a i dalje ne kužiš da si se tamo borio protiv križara u ime "Alaha".

  27. #147
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Ćudno mi je da si igrao toliko Assassins Creed,a i dalje ne kužiš da si se tamo borio protiv križara u ime "Alaha".
    tamo se nisi borio protiv križara već protiv templara... ajd odigraj još jednom il pročitaj neki opis priče, ovo u ime "Alaha" vrijedi, jer oni su u njegovo ime osiguravali mir... na neki svoj izopačen način

  28. #148
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    uh, pa to bi moglo i dobro ispasti nakon svega. Nekako sam sumničav prema AC2, više bih volio da se nastavi u Jeruzalemu i ostalim gradovima iz jedinice, ali bih također volio da ukinu onu foru sa animusom, ne volim da me se prekida nakon svakog ubijenog šefa. TAkođer mislim da je to glupo ubačeno u igru, budućnost sa prošlošću, nekako mi ne leži...


    Erm,ne shvaćaš igru.
    Taj animus je ubiti "ključ" igre,priča je zapravo u sadašnjosti,a preko prošlosti povezuju slagalicu u sadašnjosti...
    Igra se odvija u bliskoj budućnosti, a ne sadašnjosti. A to sa dugim animacijama poslje isključenja Animusa... Da razumjete čari priče nebi vam bilo dosadno gledat, slušat i uživat.
    Animus je najjeftiniji trik u bilo kojoj igri. Svaki put kad nemaju pojma kako bi nastavili ili povezali radnju, eto ti "fast-forwarding memory".
    Smiješno koliko je loše i jeftino izvedena priča u Assassins Creedu, no ipak je jednom nekreativnom Ubisoftu preteško napraviti fluidnu i čvrstu radnju.
    Sav taj DNA-memory-Animus bullshit je uništio inače dobru atmosferu Assassins Creeda.

  29. #149

    Re: Assassin's Creed 2

    Dobro ajde, sad bar znam da nisam jedini lud ovdje koji to misli.. zajedno s tim kako neki misle da je priča u AC-u nešto neviđeno u gaming industriji. Naravno, treba vidjeti kako će trilogija povezati čitavu stvar, ali Animus je za sada samo jedan iritantni gimmick koji služi kao zamjena za normalnu radnju tako da umjesto toga imamo isječke radnje. Želim kvalitetno pisanje, a ne sipanje klišejnih kvazi-mudrosti.

  30. #150
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Assassin's Creed 2

    Ma prvi je dio dosadan do bola baš zbog tog debilnog stroja.Totalno ubija igrinu fluidnost.

Slične teme

  1. Assassin's Creed III
    By Srle in forum Gaming općenito
    Odgovora: 386
    Posljednji post: 15-03-2013, 17:36
  2. Assassin's Creed
    By WhiteWolf in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1819
    Posljednji post: 10-01-2013, 09:02
  3. Potvrđen Assassin's Creed 3 tj Assassin's Creed: Brotherhood
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 11-05-2010, 21:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •