Stranica 51 od 59 PrvaPrva ... 414950515253 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.501 do 1.530 od 1751

Tema: Assassin's Creed 2

  1. #1501
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Meni je onaj kratki predah na kočiji bio nevjerojatno osvježenje. Šteta što nisu toga više stavili.
    Slazem se. A i letenje je kull

    A posebno mi je drago sto nisu forsali hebenog dosadnog konja kao u jedinici...to mi bilo najgore, jahat 3 dana do grada...

  2. #1502
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ja bih da trojke ne bude, bilo bi zakon.
    S ovim se čak i slažem donekle, jer imam jak osjećaj da će je pretrpati glupostima i da neće više ličiti na ništa.

  3. #1503
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Assassin's Creed 2

    Pa ono, kraj dvojke upućuje na epsko new age govno od priče.
    Već je ideja s Animusom totalno besmislena.
    Koliko bi Assassins Creed bio cjelokupniji da je jednostavno povijesna igra. Priča Altair, pa Ezio, bez ikakve Desmond gluposti.

  4. #1504
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Assassin's Creed 2

    da, taj Desmon je totalno bezveze metnut, totalna glupost, ufuram se u Ezica i onda mi se čuju neki glasovi i vizije od Altaira =/

  5. #1505
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Assassin's Creed 2

    A jel onaj AC Brotherhood kao neki AC3 ili je to nastavak za dvicu ?

    Samo mogu reći da jedva čekam jer je dvica čista petica !!!
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  6. #1506
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: Assassin's Creed 2

    Evo prešo igru i mogu reć da sam zbunjen kraj je jako zbunjujuć jako, al je faking odličan
    F.T.I - Fuck The Industry

  7. #1507
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Assassin's Creed 2

    Što je točno odlično na kraju?

  8. #1508
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed 2

    Jedino u čemu je prvi dio bolji od drugog je kraj...Prvi dio je onako mindfuck WTF moment sa onim znakovima i svojom zbunljivošću, dok je drugi straight forward i donekle predvidljiv i sve u svemu nije nešto...ono što me čudi je toliko komentara kako je kraj dvice epski do neslućenih razmjera, a nije...
    ni dio u prošlosti

    sve templari,pa neki nadljudi koji porobljavaju nas i na kraju najveća opasnost od - Sunca...

    - Always angry, all the time -

  9. #1509
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Über Tsar
    A jel onaj AC Brotherhood kao neki AC3 ili je to nastavak za dvicu ?

    Samo mogu reći da jedva čekam jer je dvica čista petica !!!
    Po svemu što sam čuo mislim da će biti ekspanzija, možda stand alone a možda će trebati igra za nju. Ali nastavak sigurno nije.
    Navodno će ubaciti i multiplayer, no mislim da će to biti sranje sobzirom da je ovo igra sa mačevima.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  10. #1510
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Assassin's Creed 2

    Brotherhood će biti spin-off, potpuno beznačajan za radnju.
    Tipa kakvi su bili na PSP-u i iPhoneu, samo ipak veći jer je za moderne konzole.

    Inače, već vam mogu napisati kako će radnja završiti. Do bola predvidljivo.

    Treći Assassins Creed će biti za vrijeme francuske revolucije, jer si je Ubisoft zadržao vlastitu baštinu za kraj serijala.
    Iako će priča biti ok, potpuno će biti nevezana za glavnu ideju, a to je Desmond.
    Bogovi (Minerva) će kroz novog protagonista otkriti Desmontu gdje se nalazi Rajska Jabuka u suvremenom svijetu.
    Kao što Minerva reče, oni su nakon jedne katastrofe sagradili svijet iz nule, vjerojatno koristeći upravo taj artefakt. Vjerojatno se radi o Atlantidi il nečem.
    Naravno, kraj svijeta je neizbježan, što je katastrofa koja će se desiti 21.12.2012.
    Desmont i Lucy će skužiti da je Apstergo najsigurnije mjesto na svijetu, jedino koje će preživjeti apokalipsu. Za to su pripremali pogon ovo-ono.
    Vratiti će se tamo, i sad su Desmond i Lucy simbolika za Adama i Evu, koji će jedini preživjeti apokalipsu, te pomoću zabranjenog voća (Apple of Eden) sagraditi novi svijet.
    Igra će izaći tamo negdje u 9. ili 11. mjesecu 2012. godine, kad će ta tema biti senzacija u žutoj štampi.

    Ne znam, šemica je na kraju krajeva.

    P.S. Subject 16 je Isus ili tako neku glupost će smisliti.


  11. #1511
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    meni se sviđa

  12. #1512
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Brotherhood će biti spin-off, potpuno beznačajan za radnju.
    Tipa kakvi su bili na PSP-u i iPhoneu, samo ipak veći jer je za moderne konzole.

    Inače, već vam mogu napisati kako će radnja završiti. Do bola predvidljivo.

    Treći Assassins Creed će biti za vrijeme francuske revolucije, jer si je Ubisoft zadržao vlastitu baštinu za kraj serijala.
    Iako će priča biti ok, potpuno će biti nevezana za glavnu ideju, a to je Desmond.
    Bogovi (Minerva) će kroz novog protagonista otkriti Desmontu gdje se nalazi Rajska Jabuka u suvremenom svijetu.
    Kao što Minerva reče, oni su nakon jedne katastrofe sagradili svijet iz nule, vjerojatno koristeći upravo taj artefakt. Vjerojatno se radi o Atlantidi il nečem.
    Naravno, kraj svijeta je neizbježan, što je katastrofa koja će se desiti 21.12.2012.
    Desmont i Lucy će skužiti da je Apstergo najsigurnije mjesto na svijetu, jedino koje će preživjeti apokalipsu. Za to su pripremali pogon ovo-ono.
    Vratiti će se tamo, i sad su Desmond i Lucy simbolika za Adama i Evu, koji će jedini preživjeti apokalipsu, te pomoću zabranjenog voća (Apple of Eden) sagraditi novi svijet.
    Igra će izaći tamo negdje u 9. ili 11. mjesecu 2012. godine, kad će ta tema biti senzacija u žutoj štampi.

    Ne znam, šemica je na kraju krajeva.

    P.S. Subject 16 je Isus ili tako neku glupost će smisliti.
    Wow, ti si kao neki vidovnjak ili šta?
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  13. #1513
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Brotherhood će biti spin-off, potpuno beznačajan za radnju.
    Tipa kakvi su bili na PSP-u i iPhoneu, samo ipak veći jer je za moderne konzole.

    Inače, već vam mogu napisati kako će radnja završiti. Do bola predvidljivo.

    Treći Assassins Creed će biti za vrijeme francuske revolucije, jer si je Ubisoft zadržao vlastitu baštinu za kraj serijala.
    Iako će priča biti ok, potpuno će biti nevezana za glavnu ideju, a to je Desmond.
    Bogovi (Minerva) će kroz novog protagonista otkriti Desmontu gdje se nalazi Rajska Jabuka u suvremenom svijetu.
    Kao što Minerva reče, oni su nakon jedne katastrofe sagradili svijet iz nule, vjerojatno koristeći upravo taj artefakt. Vjerojatno se radi o Atlantidi il nečem.
    Naravno, kraj svijeta je neizbježan, što je katastrofa koja će se desiti 21.12.2012.
    Desmont i Lucy će skužiti da je Apstergo najsigurnije mjesto na svijetu, jedino koje će preživjeti apokalipsu. Za to su pripremali pogon ovo-ono.
    Vratiti će se tamo, i sad su Desmond i Lucy simbolika za Adama i Evu, koji će jedini preživjeti apokalipsu, te pomoću zabranjenog voća (Apple of Eden) sagraditi novi svijet.
    Igra će izaći tamo negdje u 9. ili 11. mjesecu 2012. godine, kad će ta tema biti senzacija u žutoj štampi.

    Ne znam, šemica je na kraju krajeva.

    P.S. Subject 16 je Isus ili tako neku glupost će smisliti.
    Zanimljivo, samo da igra dođe do 2012 da stignemo odigrat.

  14. #1514
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    crackeri možd ne stignu probit zaštitu

  15. #1515
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Assassin's Creed 2

    Možda i odustanu od probijanja da ne završe u paklu.

  16. #1516
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: Assassin's Creed 2

    Btw. imam jedno pitanjce. Kad pređem story mod, dal mogu nastavit igrat (tražit codex pages, dovršavat Montegiorno...) ili je igra tad gotova?


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  17. #1517
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: Assassin's Creed 2

    možeš normalno nastavit igrat
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  18. #1518
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao serijski samoubojica
    Btw. imam jedno pitanjce. Kad pređem story mod, dal mogu nastavit igrat (tražit codex pages, dovršavat Montegiorno...) ili je igra tad gotova?
    nastaviš


    ali nemožeš izlaziti iz animusa kao desmond..nikada


  19. #1519
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed 2

    Btw. imam jedno pitanjce. Kad pređem story mod, dal mogu nastavit igrat (tražit codex pages, dovršavat Montegiorno...) ili je igra tad gotova?

    s tim da moraš imati sve codex pages da bi završio igru

    - Always angry, all the time -

  20. #1520
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Assassin's Creed 2

    Jucer sam zavrsio dio kad Leonardo putuje u Veneciju i kad moras sa kocijom bjezati od onih konjanika koji ti se bacaju na kociju i pokusavaju te zaustaviti. Jos moras izbjegavati vatrene strijele...predobro. Hoce li biti mozda kasnije utrke sa vise kocija kao u Rimu? To bi bilo super.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  21. #1521
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2


    neće više biti kočija

    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  22. #1522
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Assassin's Creed 2

    Borbe mi se sve više sviđaju. Završio sam s Venecijom, ovaj dio je pun mačevanja i borbi. Jedva sam dočekao. Inače, pijesak u oči možete bacati kad ste nenaoružani, držeći armed hand button.

    Također je jako zabavno kad vam dođu one mrcine sa kopljima ili sjekirama. Kad ste nenaoružani, izvedete protiv njih counter attack čime ih razoružate. Sjekira je dobra jer ju je gotovo nemoguće blokirati, pogotovo uz power strike (opet držanje tipke), a na istu foru koplje ima mogućnost da njime pometete sve oko vas s nogu. Phun!

  23. #1523
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed 2

    Ili nabiš tipu koplje u glavu pa tak padne na zemlju, ili mu babiš koplje vertikalno u grlo pa mu izađe na guzicu, ili mu nabiš u prsa pa zabiš koplje u zemlju i onda truplo klizi po koplju prema tlu(u biti ostane jedno metar od zemlje)...u svakom slučaju zakon
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #1524
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Assassin's Creed 2

    Te brutalke nisam vidio još, ali sam jednom maznuo sjekiru i onda mu je zacopao u glavu, Ezio je proba malo čupat van, ne ide, pa samo pusti lika da padne na pod sa sjekirom u glavi

    Krvavo

  25. #1525
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Assassin's Creed 2

    Evo, prošo sve do onog kad se slože oni codey pages !!!


    Taman sam to složio. Dobio sam kartu svijeta. Dal sad idem u Rim ? Jel sad još malo kraj ? Oće bit još novih gradova ?
    Pitam zato kaj sad neću moć igrat neko vrijeme dok se nevratim s puta.



    Nikad nisam probo čopit neom oružje osim na treninzima. Baš ću probat, vidim da je prebolesno. Baš me zanima to s kopljem.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  26. #1526
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2


    Blizu si kraja, još neki sat vremena igre ti je ostalo

    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  27. #1527
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS

    Blizu si kraja, još neki sat vremena igre ti je ostalo
    A neeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  28. #1528
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS

    neće više biti kočija
    Bilo je kratko ali slatko. Steta.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  29. #1529
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Assassin's Creed 2

    Otključao sam Altairov oklop. Nosio sam ga pune 2 minute, i onda ga zamijenio za staru obleku. U renesansnoj Italiji hodati odjeven kao Batman bi jednostavno izgledalo glupo.

  30. #1530
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Assassin's Creed 2

    evo završih i ja ovo čudo od igre

    moj mali osvrt na igru :
    Grafika :

    Igra izgleda fakat fascinantno, možda najljepša igra koju sam igrao, fakat ono, popneš se na neki zvonik i samo promatraš Veneciju ili Rim Baš super.
    Jedina evo zamjerka je ta da su možda građane malo bolje napravili, ako se baš stane na trenutak i kreneš promatrat vidi se da si nisu dali mašte da ljudi drukčije izgledaju, neg ono dve tri skupine su različite ostalo je copy paste ^^ ako su si dali truda da svaka jebena zgrada izgelda identično staroj Veneciji onda su mogli i građane malo dotjerat, al eto što je tu je

    9/10

    Glazba :

    U nekim djelovima igre muzika je fenomenalna, baš nekako mi je legla igri

    10/10

    Gameplay/combat system:

    Tu bi se dalo komentirat danima, ali eto da skratim i izjasnim ono što mi prvo dođe na pamet.
    Više manje sve je ostalo isto kao i u jedinici, odi od točke A do točke B i izvrši ubojstvo, ali ok to je i bit jednog ašašina
    Misije su fakat razvnovrsne i zabavne, posebice mi je ostalo u sječanju potjera na kočiji i recimo karneval u Veneciji. Stvarno se možeš uživit u igru i uživat.
    Combat sistem je ostao potpuno isti, staneš u guard i ćekaš da lik naleti i vartiš mu counter, možda bi bilo dobro da nije tolko jednostavno da su dodali koji combo i tako to.

    Finishing moves su doslovce brutalni i opet bum se ponovil najbolji koje sam vidio, zaista recimo sa onim hidden bladesima je prebrutalno rezat grkljane, nabit ih prvo u leđa pa u vrat ili onak brzo izpikat u trbuh (my fav), a da ne spominjem polearm na koji sam samo bio WTF ZOMG! Netko je spomenuo da kad koplje uzmeš pa ga onak nabodeš i lagano počne klizit, fakat strava

    Arsenal oružja je ovaj puta zaista natrpan Od svakakvih mačeva i noževa do pištolja xD koji je zasita odličan hehe, možda nam u 3. djelu stave još jedan ^^ Max Payne style xD Najzanimljivije mi je hidden blade sa otrovom, kad ga pikneš pa nakon par sekundi počne mlatarat sa rukama

    Oprema je eto kako tako ograničena, šolderice,wrist, boots i chest, po meni mogli su dat još koji dio ili barem više vrsti setova možda, alo su vec krenuli sa tim nekim RPG sistemom

    7/10

    Stealth

    Po meni je totalno uništen, zaista ima momenata u igri da prekineš igru i ne igraš je više ikada. Zašto ? Pa recimo da stealth jedva da i postoji, na nekim djelovima stražar te vidi na metar, a na nekim te nevidi opće, ili te skuži na 100 metara i pocne urlat. Posebice u djelovima kad se držiš na rubu zida a on ti dođe točno iznad tebe, mislim ono
    Naletio sam na par situacija gdije su stražari totalno glupi, ubim npr 5 stražara doleti 6. i počne se pitat "Tko je to ucinio??" Milsim WTF ? ZAr je bitno zovi pojačanje Nacionalnu gardu w/e

    Stražari na zgradama su nepotrebni, mislim zaista bezveze, aj da su na nekim posebnim lokacijama, ali ima ih svagdije di i netreba.
    I možda najveća stvar koja me naživcirala je da većina stražara, osim onih teških oklopnača imaju isti abiliti kao i Ezio, penju se, skaću spretno kao i on xD onak wtf koda su svi bili ašašini xD trebali su neki balans napravit, umijesto da su toliko agilni i spretni trebali su im malo više AI nabildat, da se bolje grade,da zovu pojačanje ili neznam da bježe ako vide da nemaju šanse

    Jednostavno stealth elemenat mi nije toliko legao kao recimo u SC-u koji je puno bolji nego u AC-u

    6/10

    Story

    A eto tipična priča, spasi svijet ubi gada. Samo kaj kraj igre je katastrofa, mrzim kad mi u talve djelove ubacuju kvazi vanzemaljce neke, neznam Bogove i neke sajns fikšn elemente, samo sam cekal da predator uleti u kadar



    Sve u svemu igra vrijedna igranja, preporuka svakako, ako ništa više barem radi prekrasne grafike i ukoliko niste u prilici posjetiti gradove u Italiji, eto AC2 je sjajna prilika za to ^^ Barem ovako na gejmerski nacin ^^ Sad kad sam je zvaršil još da skupim svo blago i onda lagani uninstall

    7,5/10


    UKUPNO :

    79%

    eto to je moje osobno mišljnje, to pišem sat vremena poslije kaj sam završil igru pa mi još sve svježe, nadodam još koju misao

    Hvala Heleni kaj me uvjerila daje AC2 nebo i zemlja nasprem AC1 :*

    Uživao sam !




    Nulla é Reale, tutto é lecito. Requiescat in pace

Slične teme

  1. Assassin's Creed III
    By Srle in forum Gaming općenito
    Odgovora: 386
    Posljednji post: 15-03-2013, 17:36
  2. Assassin's Creed
    By WhiteWolf in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1819
    Posljednji post: 10-01-2013, 09:02
  3. Potvrđen Assassin's Creed 3 tj Assassin's Creed: Brotherhood
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 11-05-2010, 21:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •