Stranica 16 od 59 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 451 do 480 od 1751

Tema: Assassin's Creed 2

  1. #451
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    I Mass Effect će bit trilogija isto pa će svejedno nastavit igra poslje glavne radnje u ME2.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  2. #452
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    pa kužiš da se ovdje radnja nastavlja?

    tak ja isto mog reč, pa i lotr je trilogija pa se priča ipak nastavlja -.-'

  3. #453
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    45.775186 SZŠ, 15.985719 IZD
    Postova
    112

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao noobina
    možda kad bi implementirali free roam mode koji se otključava kad završiš kampanju
    Koja svrha? U originalu si i tijekom same igre bio slobodan lutati uokolo, a i važno je dati konkretan kraj zbog nastavljajuće priče.
    radi animacija, i zabave

  4. #454
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    Ne, free roam bi bio katastrofa, unistio bi pricu igre, nikako.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  5. #455
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    Kao nagrada poslje glavne radnje? Me not think that!
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  6. #456

    Re: Assassin's Creed 2

    Novi video:
    Dev Diaries Part I: Ezio HD

    OK, sada sigurno znamo da je i kao lik drugačiji od Altaira, ne nužno samo zato jer priča to zahtjeva od njega... što je dobro. Isto tako, vidimo i nešto novog gameplay materijala (malo borbe, iznenadilo me da je ostao isti onaj fatality mačem kad sasiječeš neprijatelja po vrata iz kosa). Još samo da mi onaj njihov 1. dev ne izgleda kao da mi pokušava prodati maglu... uff.

  7. #457
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    Znaci Ezio ce biti potpuno drukciji od Altaira, vrlo zanimljivo, bas me zanima kako ce to u igri izgledat.
    Ali opet sam primjetio par stvari kod borbe sta mi smeta, a to je sto oruzja poput hidden blade ili koplje prelako prelazi kroz armor, zabije mu koplje kroz trbuh ko da lubenicu sjece, a lik nosi armor od metala, i da ne nosi tesko bi tako lako zabio to koplje....
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  8. #458
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Assassin's Creed 2

    Lijepo to izgleda. Samo da ne pretjeraju sa zahtjevima i gg.

  9. #459
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed 2

    Vau, imamo krv, dva bladea, i glavnog lika sa naglaskom jeftinog italijanskog konobara, iz jeftinog italijanskog restorana, iz jeftinog niskobudžetnog filma. Samo da ne bude kao u prvom dijelu gdje je glavni lik na početku igre pun sebe i smatra sve ostale nižim slojem, koji se kasnije razviija u politički korektnog assassina. Želim da Ezio bude pun sebe kao niti jedan lik do sad. Neću da bude u fazonu "oni su vjerovali da pomažu a ja ih ubio", već želim da priđe meti da mu s jeftinim naglaskom kaže "Imma bust a cap in yo mothafuckin ass bitch" i kulerski ga ubije.
    Mada nekako mi se najviše do sad svidio onaj mehanički zvuk njegovog bladea...kick azz
    - Always angry, all the time -

  10. #460

    Re: Assassin's Creed 2

    Assassini su uvijek držali "distancu" između sebe i mete, nisu dopuštali da to sve postane "personal", već samo posao. Dobro si rekao, budući da je Ezio plemić, govor s visoka i podcjenjivanje mu nisu strani.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  11. #461
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    Ali i zanimljivo je da Ezio nije hashshashin sto je Altair bio, sto znaci da bi trebao biti slabiji i sporiji ne brzi, zar ne?
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  12. #462
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Ali i zanimljivo je da Ezio nije hashshashin sto je Altair bio, sto znaci da bi trebao biti slabiji i sporiji ne brzi, zar ne?
    Ne mora baš značiti...mislim ako on kao plemić nije ništa mnorao raditi, onda se očigledno mogao prepustiti takvim aktivnostima...mada opet, s druge strane to ne mora bit istina...
    Ono što me najviše veseli je to što sam pročitao da će Ezio u igri upoznati Niccolo Machiavelli-a, najvećeg filozofa renesanse. Jel istina ili ne, vidjet ćemo, al se definitivno uklapa u setting...Činjenica je da ako ste čitali njegovu knjigu "Princ" on tamo veli kako su assassini korisna stvar i da je assassination "useful thing"
    - Always angry, all the time -

  13. #463
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    Ima par stvari koje su dosta nelogicne, to ce mi smetat dok ne zaigram igru i to zaboravim
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  14. #464
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    da to je malo munjeno što halebarda rpolazi kroz armor ko kroz maslac, i onaj prvi dbl kill s hidden bladeima što napravi u videu je također malo nerealan, al ono ko ga jebe, nije ni u jedinici bilo realno skočit s cca 100 m u sjeno i bit živ pa bi preživio bez ogrebotine

  15. #465
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    da to je malo munjeno što halebarda rpolazi kroz armor ko kroz maslac, i onaj prvi dbl kill s hidden bladeima što napravi u videu je također malo nerealan, al ono ko ga jebe, nije ni u jedinici bilo realno skočit s cca 100 m u sjeno i bit živ pa bi preživio bez ogrebotine
    Ipak igramo igru u igri
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  16. #466
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    da ^^

    i da arby i meni se ovaj prvi producer čini ko da oče neko sranje uvalit :/ ono njegovo mahanje rukama, mjenjanje naglaska i sva ta sranja, s druge strane onaj scenarist mi djeluje baš ko da neš dobro priprema x)

  17. #467

    Re: Assassin's Creed 2

    Producent ima fetiš na Eziovo ime. Stalno, u bilo kojem tralieru, ne oslovljava ga samo sa Ezio, već uvijek sa punim imenom i prezimenom; Ezio Auditore da Firenze, ali u svakom.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  18. #468
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Assassin's Creed 2

    Kao da ga je on smislio i vrlo se ponosi time...
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  19. #469

    Re: Assassin's Creed 2

    Zna li se otprilike kada ovo dolazi?
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  20. #470

    Re: Assassin's Creed 2

    Utorak 17. studenog, Anno Domini 2009
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  21. #471
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Assassin's Creed 2

    Žarko želiš ovu igru, a? Samo pretpostavka
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  22. #472

    Re: Assassin's Creed 2

    Uf, jedinica mi je jedna od najboljih igara ikada, tako da jedva čekam nastavak.
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  23. #473

    Re: Assassin's Creed 2

    Ane, can't wait. u AC 1 sam gušto bez obzira kaj govorili da je repetitivna. Odkad sam vidio prvi tralier znao sam da budem u tome guštao.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  24. #474

    Re: Assassin's Creed 2

    Ja stvarno ne vidim razlog zašto neki ljudi govore da igra nije dobra. Ima odličnu priču (jednu od originalnijih) prekrasnu grafiku i odličan gameplay..
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  25. #475

    Re: Assassin's Creed 2

    Repetitivnost. Mada joj to najviše prigovaraju, meni to nekak ne smeta baš previše u toj igri, boli me ona stvar što se zove đoko; za to kaj je repetitivna, ostali elementi su joj presavršeni.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  26. #476
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    Utorak 17. studenog, Anno Domini 2009
    taj dan bi trebali proglasit svjetskim praznikom inače..

    i da slažem se sa svim navednim, živo mi puca što je repetitivna... i da AC 2 mi se nekak čini repetitivan al baš mi živo puca k, dok god je to onaj gameplay i to poboljšan..

  27. #477

    Re: Assassin's Creed 2

    Ane, 10.11., sv.Ezio- zaštitnik assassina, praznik.
    Živi bili pa vidjeli kakva će dvojka biti, mada uopće ne sumnjam u njeno savršenstvo.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  28. #478
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    jel postoji sv. altaiir?

  29. #479

    Re: Assassin's Creed 2

    To bi bio 10.4; za nas PC igrače jel'
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  30. #480
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Assassin's Creed 2

    ja se sječam, to sam ove godine, proslavio godinu dana od izlaska ACa, bila ludnica opet sam instalo AC, uživo onda ošo u školu malo parkouro, pa sam išo kod pedagoga(opet), on pozvo starce pa su se malo smijali, ja došo kuć i opet na AC

Slične teme

  1. Assassin's Creed III
    By Srle in forum Gaming općenito
    Odgovora: 386
    Posljednji post: 15-03-2013, 17:36
  2. Assassin's Creed
    By WhiteWolf in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1819
    Posljednji post: 10-01-2013, 09:02
  3. Potvrđen Assassin's Creed 3 tj Assassin's Creed: Brotherhood
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 11-05-2010, 21:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •