Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 65

Tema: Micanje ograničenja s GTA IV

  1. #31
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Ja sam stavio nove drivere od kartice(catalyst 8.12) i sad se sve vrti malo bolje(neznam kolko frapsa,sve na low 1024x76,još samo da dojde neki dobar patch i taman.

  2. #32
    Guest

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Ti detalji koji su na PS3/XBOXU 360 puno puno puno bolje izgledaju na tim konzolama nego na PC-U....samo kaj mi se nije dalo raspravljat više s tim likom...jer se iz neba vidi da je neki opičeni GTA FAN...

    Svakako ak imate mogučnost probajte GTA4 na konzoli....pa onda prosudite...meni je XBOX ozbiljno zatresao želju da si ga nabavim...barem se neću hebat sa detaljima,legom...zakrpama i sličnim stvarima...

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Vidio sam igru na PS3 .Sumnjam da je na X360 nešto ljepša.Uglavnom , igra je puno mutnija....očito radi na puno manjoj rezoluciji nego što ju ja vrtim .Naravno stisnem slovo P na tipkovnici kako bi isključio blum. Također igra radi na graničnom broju fps-a .Istina trzanja su malo manja ali grafika je definitivno mutnija nego na mom PC-u.

  4. #34

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ti detalji koji su na PS3/XBOXU 360 puno puno puno bolje izgledaju na tim konzolama nego na PC-U....samo kaj mi se nije dalo raspravljat više s tim likom...jer se iz neba vidi da je neki opičeni GTA FAN...
    Niti sam neki veliki gta fan, niti sam neki gamer s obzirom da sam u zadnjih par godina igrao 2-3 igre.


    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Svakako ak imate mogučnost probajte GTA4 na konzoli....pa onda prosudite...meni je XBOX ozbiljno zatresao želju da si ga nabavim...barem se neću hebat sa detaljima,legom...zakrpama i sličnim stvarima...
    Ne znam koliko si upoznat, ali Rockstar objavljuje patcheve za konzole. Tako je prije nekoliko dana dosao jos jedan za PS3. Za detalje se ne trebas brinut, jer ionako visokih rezolucija i textura nema na konzolama.

  5. #35
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Neznam... Ja kad sam zaigrao prvi put kod frenda na PS3 ostao sam dosta iznenađen. Ne zato, da je grafika dobra nego baš suprotno. Teksture ovo ono, oke. Sjene, sjene su isti shit kao i na kompu, MOŽDA nešto bolje, ne sjećam se, zadnji put sam igrao mjesec dana poslije što je izašla. AA također u qurcu. Samo sam pogledao frenda i reko, koj je ovo k, kakva je ovo grafika. Normalno, ono sjedneš za PS3 očekuješ da će bilo koja igra ODLIČNO izgledat... E sad neznam kako je na boxu, čuo sam da bolje izgleda nego na plejki.
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  6. #36
    Guest

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    [quote=downforce3d]
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ti detalji koji su na PS3/XBOXU 360 puno puno puno bolje izgledaju na tim konzolama nego na PC-U....samo kaj mi se nije dalo raspravljat više s tim likom...jer se iz neba vidi da je neki opičeni GTA FAN...
    Niti sam neki veliki gta fan, niti sam neki gamer s obzirom da sam u zadnjih par godina igrao 2-3 igre.


    = Citat = Izvorno postao "amd freak":27sp5k5h
    Svakako ak imate mogučnost probajte GTA4 na konzoli....pa onda prosudite...meni je XBOX ozbiljno zatresao želju da si ga nabavim...barem se neću hebat sa detaljima,legom...zakrpama i sličnim stvarima...
    Ne znam koliko si upoznat, ali Rockstar objavljuje patcheve za konzole. Tako je prije nekoliko dana dosao jos jedan za PS3. Za detalje se ne trebas brinut, jer ionako visokih rezolucija i textura nema na konzolama.[/quote:27sp5k5h]


    No i dalje nemam kaj raspravljat s tobom kad i dalje teraš svoje.

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Evo par screenshota na totalno high detaljima. (nažalost ne i totalno high fps) Neke opcije sam zeznuo u frapsu, FPS je u gornjem desnom kutu

    SSSSSSS

  8. #38

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Naravno da nemas razlog za raspravljat jer situacija je takva kakvu sam naveo u prethodnom postu. To sto netko ne zeli da je tako to ne mijenja stvarnu situaciju.

  9. #39
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    kako me ove sjene odbijaju od želje da probam igru na mojoj kanti...tako su mi odvratne...

  10. #40
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    kako me ove sjene odbijaju od želje da probam igru na mojoj kanti...tako su mi odvratne...
    Evo da ti ih još malo zgadim
    Moj video, LINK
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  11. #41
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Sjene su problem na samo nekim karticama.

    Inače, s tipkom U se stavlja ili miče toplinska izmaglica. Efekt koji će nekome goditi, nekome ne.

  12. #42
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    [quote=R@pt0r]
    = Citat = Izvorno postao "Hellboy v2.0":2vbk3di1
    kako me ove sjene odbijaju od želje da probam igru na mojoj kanti...tako su mi odvratne...
    Evo da ti ih još malo zgadim
    Moj video, LINK[/quote:2vbk3di1]
    ogavno...i vidim da je policija jako aktivna kad ih bubneš u auto...kao da igra ima postavke težina...ima li postavke težine?
    i kako se za ime svega svetoga taj auto ponaša na cesti?

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    [quote=R@pt0r]
    = Citat = Izvorno postao "Hellboy v2.0":1u73gbdr
    kako me ove sjene odbijaju od želje da probam igru na mojoj kanti...tako su mi odvratne...
    Evo da ti ih još malo zgadim
    Moj video, LINK[/quote:1u73gbdr]


    Smanji detalje , igra ti troka .I položi vozački .

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    meni zaista nije jasno šta je Rockstar imao na umu kad je izdao ovu igru sad, 2008 godine. koliko vidim, konzole je vrte dobro, ali na niskim detaljima i rezolucijom koja je odavno prevaziđena. PC je ne vrti dobro ni u kakvom slučaju, sem u slučaju ako imate tkz high end u svim komponentama računara. tada ćete moći da je igrate na medium detaljima, skromnoj rezoluciji i imaćete fps u proseku niži od 30. za high detalje, Rockstar zvanično navodi da sačekamo neka bolja vremena. izvinite, ali stvarno, oni nisu normalni. njima je sasvim normalno da kažu da trenutni PC hardver nije dovoljan da bi gurao ovu grafički ne-spektakularnu igru na najvećim detaljima. što je onda izbacio ovu igru sad? što je lepo nije izdao u isto vreme sa procesorima sa 8 jezgara, ddr4 memorijom i podrškom za 8 grafičkih u jednom sistemu?
    mislim da je u procesu nastajanja ove igre načinjena velika greška.

  15. #45
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    @ Hellboy, nema postavke težina. Ako kao ponašanje auta misliš za fiziku, fenomenalna je. Čim sam prvi put nagazio na gas i skrenuo u par zavoja, sam bio iznenađen kako se auto "ponaša". Stvarno odlično...

    @ bezimeni, ma to sam nabrzaka uletio u igru kako bi snimio za Hella te sjene, detalji su bili kakvi su bili, stalno dižem i spuštam te detalje pa mi je valjda od prošli put ostalo na high...
    Što se tiće vozačke, jao di ćeš polagat sa tako malim FPS-om
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  16. #46
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Meni se grafičke opcije resetiraju svakim pokretanjem. :/

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Ja jos uvijek pokusavam nastaviti tamo gdje sam stao ali jednostavno nece loadati sejvove

    @W3DR4N, i meni isto,to je tako zbog onog commandline.txt.

  18. #48
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    E upravo to, tak je i meni. To zbog commandline-a. Od kad sam taj .txt ubacio mi je tako.

    Edit: Constantine me pretekao
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Ne nego upravo suprotno.Meni se se isto resetirale opcije sa količinom detalja .Nakon što sam naparvio commandline postavke su zabetonirane.Evo kako ih ja imam dolje niže .Jedino ne mogu nariktati opciju sa vozilima pa imam ono što mi igra izbaci po difoltu ( 26) jer mi se neda to stalno poriktavati.

    -renderquality 1
    -shadowdensity 2
    -viewdistance 5
    -novblank
    -detailquality 5

    evo vam kompletne upute kako iztvikati igru.....( copy/paste sa jednog drugog foruma )


    "Napravite text pod imenom commandline.txt u notepadu
    kopirajte: -width=1024
    -height=768
    -renderquality 2
    -shadowdensity 8
    -texturequality 1
    -viewdistance 40
    -detailquality 50
    -novblank
    -norestrictions

    ili slozite kako ocete pomocu
    Graphics
    -renderquality: Set the render quality of the game. (0-4)
    -shadowdensity: Set the shadow density of the game. (0-16)
    -texturequality: Set the texture quality of the game. (0-2)
    -viewdistance: Set the view distance of the game (0-99)
    -detailquality: Set the detail quality of the game. (0-99)
    -novblank: Disable wait for vblank (No Vsync)
    -norestrictions: Do not limit graphics settings
    -width: Set width of main render window (default is 800)
    -height: Set height of main render window (default is 600)
    -safemode: Run the graphics in the lowest setting possible
    -frameLimit: Limit frame to interval of refresh rate (ex If refreshrate is 60HZ –frameLimit 1 = Locks down to 60HZ)
    -refreshrate: Set the refresh rate of main render window – Warning - Monitor must support (ex. –refreshrate 60)
    -fullscreen: Force fullscreen mode
    -windowed: Force windowed mode
    -availablevidmem: Set amount of physical Video Memory(ex. –availablevidmem 0.9)
    -percentvidmem: Percentage of video memory to make available to GTA
    Audio
    -fullspecaudio: Force high-end CPU audio footprint
    -minspecaudio: Force low-end CPU audio footprint
    System
    -noprecache: Disable precache of resources
    -nomemrestrict: Disable memory restrictions
    i kopirajte u vas GTA 4 folder."

  20. #50
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Sto bi trebao twiknuti malo za bolji look, mada je igra i ovako bolesna:
    Code:
    Statistics
    Average FPS: 45.32
    Duration: 37.34 sec
    CPU Usage: 64%
    System memory usage: 49%
    Video memory usage: 69%
    
    Graphics Settings
    Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
    Texture Quality: Medium
    Render Quality: Highest
    View Distance: 24
    Detail Distance: 37
    
    Hardware
    Microsoft Windows XP Professional
    Service Pack 3
    Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
    Video Driver version: 6.14.10.6891
    Audio Adapter: Logitech USB Headset
    Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU    Q6600  @ 2.40GHz
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  21. #51
    Guest

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao downforce3d
    Naravno da nemas razlog za raspravljat jer situacija je takva kakvu sam naveo u prethodnom postu. To sto netko ne zeli da je tako to ne mijenja stvarnu situaciju.
    Ne lik u krivu si....gledaj i nauči

    http://pc.ign.com/dor/objects/14269673/ ... 20308.html

  22. #52

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Sudeci prema postu na kojem si napravio quote zakljucujem da ti tvrdis da:
    1) x360 ima bolju grafiku od pc-a ili barem jednako dobre texture sto nije istina po mom misljenju
    2) kako ovaj video dokazuje da konzole nemaju patcheve?
    Ovaj video jedino dokazuje da je GTA4 prezahtijevan na najvisim detaljima, ali nitko nije ni govorio suprotno.

  23. #53
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    I na tom videu na konzoli je upaljen onaj famozni "blur" ... stisni P na PCu i biti ce grafika jednaka.

  24. #54
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Itekako konzole imaju patcheve. Za GTA IV na PS3 ih je par izašlo kolko znam...
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  25. #55
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Kontaktirao sam čovjeka i Premium verzija xboxa 360 u Njemačkoj košta 1750 kuna, što je ekvivalentno cijeni jedne HD4870 grafičke kartice.
    Izgleda da će nositi jedan iz Frankfurta, te mi uljepšati božić.

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Pametan izbor....i ja bi si kupio jednu , lova mi nije problem ali pošto ne stignem odigrati na pc-u sve što želim kupovina konzole bi ispala poput traženja nad kruhom pogaču.

  27. #57
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Tako sam i ja razmišljao, no kupovina xboxa će smanjiti broj igara za računalo upola, ako ne i 60%. Multiplatform igre je toliko puta ugodnije igrati na konzoli, osim specifičnih PC žanrova. O tome da igre ranije izlaze, i imaju češće ekskluzive ne moramo spominjati.

  28. #58
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Puno se ljudi buni kako nemogu igrat gta, ili blokaje ili mal fps... pa ljudi jos 15 dana do 2009.
    Igrali bi igru na kantama iz 95 kako da ne, zbog ove igre ce masu ljudi kupit novi komp/nove dijelove za njega ili mozda koju konzolu, eto njima para....

    ma... tribali su stavit recommended system pentium 2, tnt2 gfx i 32 mb rama, onda bi svi bili zadovoljni

  29. #59
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Ne vidim kakav zaključak pokušavaš iznijeti.

    Meni je i tada i danas 5000 kuna previše novca da se zadovoljavam nekakvim srednjim postavkama.
    Takav nemar developera nema opravdanje kad je drugih 95% moglo igru zadržati na optimiziranju.
    Da bi GTA mogao zahtjevnošću biti igra za 2009., mora tako i izgledati, a vizuelne norme ne zadovoljava.

  30. #60
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    komp od 5000kn moze bez problema vrtit gta sa high postavkama

Slične teme

  1. Micanje umetnutih subtitlova
    By Vukas15 in forum Software
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-04-2011, 15:08
  2. WLAN pitanje - ograničenja i domet?
    By Arbiter of Change in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-08-2008, 16:44
  3. Micanje starih drivera i stavljanje novih
    By GeForce in forum Software
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 27-07-2008, 15:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •