Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 65

Tema: Micanje ograničenja s GTA IV

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Micanje ograničenja s GTA IV

    Ne pratim razne modding sajtove, ali navodno je probijeno ograničenje memorije i detalja za GTA. Molim da mi se objasni postupak ili ukaže na mod koji to čini.

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Stockholm
    Postova
    645

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    napokon

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Kazu da bi novi patch trebao donjeti poboljsanja I u smislu zauzimanja memorije pa mozda i maknu ili spuste tu granicu.

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Jednostavno, napravite .txt dokument naziva *commandline* (bez zvijzdica ) i u njega upišite:

    -norestrictions
    -nomemrestrict
    -novblank

    I spremite ga u glavni direktorij igre.
    Primjer: 'C:\Games\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV'

    Uživajte u igri!
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    http://rapidshare.com/files/170830775/commandline.rar
    Ili se jednostavno moze skinut odavde

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Vedran ako sam dobro skužio nabavio si igru.Kako ide na tvom kompu .....Kako bi otprilike išla na mom ? Se da igrati ili da ne bacam 370 kn ?

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Uzmi Crysis i Clear Sky, nabij detalje do maksimuma i pokreni ih u prozorima paralelno jedna do drugog.
    Otprilike tako se vuče na medium detaljima, na koje su ograničene kartice od 512 MB. One od 256 i 384 su ograničene na minumum minumuma.
    Na Atijevim karticama igra izgleda kao smeće, pošto su sjene zrnate i polomljene, a ne može ih se nikako korigirati ili u najboljem slučajnu, isključiti.

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    I svi imate original?

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uzmi Crysis i Clear Sky, nabij detalje do maksimuma i pokreni ih u prozorima paralelno jedna do drugog.
    Otprilike tako se vuče na medium detaljima, na koje su ograničene kartice od 512 MB. One od 256 i 384 su ograničene na minumum minumuma.
    Na Atijevim karticama igra izgleda kao smeće, pošto su sjene zrnate i polomljene, a ne može ih se nikako korigirati ili u najboljem slučajnu, isključiti.
    Eh da je bar SAMO na ATI-evim, bilo bi dobro
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  10. #10

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Ja sam igru kupio prosli petak i mogu reci da sam zadovoljan s igrom. Otkad sam igru instalirao nisam imao nikakvih problema. GWL i SC rade odlicno, ne ruse ne nikako, sa Securom-om nisam imao nikakvih problema. Iako igra zahtijeva da DVD1 bude u driveu stalno, sve je instalirano na hard pa se dvd uopce ne koristi osim pri pokretanju igre. Problema s crashanjem igre ili texturama na svu srecu nisam imao. Igram s rezolucijom 1280*1024 texturama na medium, render na high, sjene na 3, a ovo ostalo sam stavio na 35. Benchmark pokazuje skoro 50fpsa average.

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    A koju konfiguraciju imaš?
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  12. #12
    Guest

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Al te spike kupil sam original igra mi zbilja ide super su za malu djecu....

    Jedina konfa koju sam ja vidio a da je dobro vrtjela GTA 4 i to na high-very high detaljima je bio Q6600 na 3,5GHz+GTX260+4gige corsaira.

    Apsolutno sve ispod toga i dobar framerate zaboravite.

    A spike imam 4850...ili 8800gt....i igra mi ide super držite za sebe....jer ak je vama super igrati na ispod 30fps-a na medium detaljima...bez AA i AF....ili kad npr padne kiša FPS padne i ispod 20 onda baš i niste čisti....


    Igra je inače toliko kvalitetna i zarazna da mi se pojavio onaj WOW sindrom....no zahtjevi ubijaju uživanciju u igri...

  13. #13

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao R@pt0r
    A koju konfiguraciju imaš?
    Intel E8200 2.66ghz
    2GB Mushkin rama
    GF8800GT 512mb


    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Al te spike kupil sam original igra mi zbilja ide super su za malu djecu....
    Jedina konfa koju sam ja vidio a da je dobro vrtjela GTA 4 i to na high-very high detaljima je bio Q6600 na 3,5GHz+GTX260+4gige corsaira.
    Apsolutno sve ispod toga i dobar framerate zaboravite.
    A spike imam 4850...ili 8800gt....i igra mi ide super držite za sebe....jer ak je vama super igrati na ispod 30fps-a na medium detaljima...bez AA i AF....ili kad npr padne kiša FPS padne i ispod 20 onda baš i niste čisti....
    Ja imam original, ako ti nemas to je tvoj problem.
    Kao sto si mozda primjetio igra radi cudno na dosta konfiguracija. Tako npr. na jacim kompovima od tog koji si naveo igra se jedva mice, dok na nekima ide sasvim ok.
    Ja imam 8800GT i igra na detaljima koje sam naveo radi sasvim zadovoljavajuce. AA i AF mi ne trebaju, medium detalji su mi dovoljni. Ako hocu gledat super grafiku onda igram druge igre, a ovo igram kad se hocu zabavit s odlicnim singleplayerom i jos boljim multiplayerom.

  14. #14
    Guest

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    LOL nisam znal da ima razlike u performansama između kopije i originala???Poslje Razora isti k....I da imam original...ali sam razočaran poluproizvodom...i ak igru ne zakrpaju s vremenom prodajem je ili bacam u smeće.


    I ne igra ti nejde dobro...kao ni nikome sa takvim setupom....osim ako tebe ne zadovoljava fps ispod 30.....a kod gužvi i niže....no dobro to si samo ti....


    A kaj se tiče dobre grafike pogle malo kako taj GTA4 ide dobro na xboxu 360....pa se upitaj malo ko tu koga....

    Isto tako kaj se grafile tiče kaj mi to sve znači kad mi i crysis ide predobro na high....udx10 modu....a ovaj shit nemre ić normalno ni na medium u direct ixu 9....LOL...a izgleda skoro pa lošje od San Andreasa xD

    Ili još bolje koja to igra u rezi od 1024x768....uz high detalje može trošit preko 1000MB video memorije????LOL

  15. #15

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    LOL nisam znal da ima razlike u performansama između kopije i originala???Poslje Razora isti k....I da imam original...ali sam razočaran poluproizvodom...i ak igru ne zakrpaju s vremenom prodajem je ili bacam u smeće.
    I ne igra ti nejde dobro...kao ni nikome sa takvim setupom....osim ako tebe ne zadovoljava fps ispod 30.....a kod gužvi i niže....no dobro to si samo ti....
    A kaj se tiče dobre grafike pogle malo kako taj GTA4 ide dobro na xboxu 360....pa se upitaj malo ko tu koga....
    Isto tako kaj se grafile tiče kaj mi to sve znači kad mi i crysis ide predobro na high....udx10 modu....a ovaj shit nemre ić normalno ni na medium u direct ixu 9....LOL...a izgleda skoro pa lošje od San Andreasa xD
    Ili još bolje koja to igra u rezi od 1024x768....uz high detalje može trošit preko 1000MB video memorije????LOL
    1. Nisam nigdje uopce spominjao razlike u perfomansama izmedu kopije i originala.
    2. Razlog zbog kojega sam spominjao tvoju verziju igre su tvoji prijasnji postovi u kojima davas informacije u novostima o zaobilazenju raznih zastita koje je Rockstar stavio u igru. Mislim onaj tko ima original, zasto bi ga bilo briga za probleme vezane s piratskim verzijama?
    3. Vidim da spominjes stalno X360 i to 30fpsa i nize, a na koliko fpsa radi GTA4(s dosta slabijim detaljima) na X360?
    4. Crysis je sasvim drugi tip igre i nisu usporedivi.
    5. Za pocetak jedna od stvari za koristenje puno VRAMA: texture.

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Igra radi najbolje na računalima sa quad procesorima, a Xbox 360 ima:

    'Xenon is a CPU that is used in the Xbox 360 game console. The processor, internally codenamed "Waternoose" by IBM[1]Sand "XCPU" by Microsoft, is based on IBM's PowerPC instruction set architecture, consisting of three independent cores on a single die. Each of the cores has two symmetric hardware threads (SMT), for a total of six hardware threads available to games. Each individual core also includes 32 KiB of L1 instruction cache and 32 KiB of L1 data cache.'

    Pa nije ni čudo da na konzolama radi bolje, tak da...
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  17. #17
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Al te spike kupil sam original igra mi zbilja ide super su za malu djecu....

    Jedina konfa koju sam ja vidio a da je dobro vrtjela GTA 4 i to na high-very high detaljima je bio Q6600 na 3,5GHz+GTX260+4gige corsaira.

    Apsolutno sve ispod toga i dobar framerate zaboravite.

    A spike imam 4850...ili 8800gt....i igra mi ide super držite za sebe....jer ak je vama super igrati na ispod 30fps-a na medium detaljima...bez AA i AF....ili kad npr padne kiša FPS padne i ispod 20 onda baš i niste čisti....


    Igra je inače toliko kvalitetna i zarazna da mi se pojavio onaj WOW sindrom....no zahtjevi ubijaju uživanciju u igri...
    Neznam kako vama ali meni SA nekim cudom nikad nije preso 25 FPSa. Satima znam stabilno igrat na tih 25 frejmova i nimalo se nebunim. igra mi uopce zezastalkiva niti osjetim pad frejma pri naglijim okretajima, explozijama, kiši, gužvi...
    Ili meni fraps nevalja

  18. #18

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Ako se ne varam prijasnji GTA naslovi su po defaultu imali ukljucen frame limiter.

  19. #19
    Guest

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao downforce3d

    1. Nisam nigdje uopce spominjao razlike u perfomansama izmedu kopije i originala.
    2. Razlog zbog kojega sam spominjao tvoju verziju igre su tvoji prijasnji postovi u kojima davas informacije u novostima o zaobilazenju raznih zastita koje je Rockstar stavio u igru. Mislim onaj tko ima original, zasto bi ga bilo briga za probleme vezane s piratskim verzijama?
    Možda jer su potrošili 200 000$ na zaštitu???Pa me zanimalo kolko če trebati javnosti da to rokne???


    = Citat = Izvorno postao downforce3d
    3. Vidim da spominjes stalno X360 i to 30fpsa i nize, a na koliko fpsa radi GTA4(s dosta slabijim detaljima) na X360?
    Dosta slabijim detaljima???Stari moj očito je da neznaš o čem pričaš.

    Evo pogledaj malo kako samo lijepo vrti ako nemaš priliku vidjeti u živo:

    lkb2ZxaNCww



    = Citat = Izvorno postao downforce3d
    4. Crysis je sasvim drugi tip igre i nisu usporedivi.
    Nisu isti tip igre...samo kaj crysis ima 5 puta bolju grafiku a manje je zahtjevan...heh



    U biti ne kužim kaj hočeš reć...jer se zna da je igra loš port...neoptimizirana...i prerano puštena...a s druge strane medium detalji a takva kvaliteta grafike na kraju krajeva nikako ne objašnjavaju hardwersku glad.Teksture staviš na minimum i dalje je fps nizak.A to dovoljno govori.

  20. #20

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Dosta slabijim detaljima???Stari moj očito je da neznaš o čem pričaš.
    Evo pogledaj malo kako samo lijepo vrti ako nemaš priliku vidjeti u živo:
    lkb2ZxaNCww
    Evo sto kaze Rockstar za grafiku na konzolama:
    Xbox 360 runs GTA 4 at 1280 x 720 with 2 xAA and roughly 29fps
    PS3 runs GTA 4 at 1140 x 640 with no AA roughly 29fps
    Texture Quality = Medium
    Render Quality = Low
    View Distance = 21
    Detail Distance = 10
    Vehicle Density = 33

    Ne znam za tebe, ali meni na tim detaljima ide bez problema. I btw vidio sam GTA4 na X360.
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Nisu isti tip igre...samo kaj crysis ima 5 puta bolju grafiku a manje je zahtjevan...heh
    U biti ne kužim kaj hočeš reć...jer se zna da je igra loš port...neoptimizirana...i prerano puštena...a s druge strane medium detalji a takva kvaliteta grafike na kraju krajeva nikako ne objašnjavaju hardwersku glad.Teksture staviš na minimum i dalje je fps nizak.A to dovoljno govori.
    Ima i Far Cry bolju grafiku od San andreasa, pa opet mi FC ide u vise framova.
    A ono sto hocu reci je da me nije briga zbog cega tebi bas nista ne radi. Meni radi taman toliko da mogu igrat bez vecih problema. Igra ima svojih losih strana, ali to me nimalo ne sprijecava da uzivam u igri.

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Na Atijevim karticama igra izgleda kao smeće, pošto su sjene zrnate i polomljene, a ne može ih se nikako korigirati ili u najboljem slučajnu, isključiti.
    Vedrane, skužio sam da se sjene mogu isključit. Samo stavi *Shadow Density* na 0.

    Edit: A sranje, možda ipak ne... Valjda sam ulovio takvo vrijeme, baš u trenutku kad sam probao stavit na 0, pa je ispalo kao da nema sjena... ahh damn
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  22. #22
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Sjene su u vrijednostima 0-16 identične.

  23. #23

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Mislim da nisu. Taj dio gdje namjestas sjene sluzi samo za dinamicke sjene koje mozes iskljucit ako stavis na 0.

  24. #24
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    461

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    hahahhahahhaaa al ove spike meni dosta medium detalji a AA i AF mi netrebaju , kao da nema ogromne razlike sa AA i AF i bez njih razlike omg ....

    Mislim da bi mi svi htjeli pogonit igru na Max detaljima i 16x AF i 8x AA, ali zahvaljujući krasnoj optimizacija današnjih igara , za koju se možemo zahvalit Microsoftu i Sony-u na njihovim heb. konzolama koje su uništile igranje na Pc-u, grafe koju su u PS3 i X-Box 360 su zadnje kante naspram današnjih grafa na pc-u, a oni neka mlate praznu slamu kome god oće , ja tvrdim da bi Gta 4 trebo radit na max detaljima na grafama tipa 3850/9600 gso, al da je tako pa koja bi budala kupovala nove grafe i nove proceve .
    Naravno proizvođaćima grafa paše jel će oni kojima se igra na pc-u bit prisiljeni promjenit grafu naravno za tipa Evga Gtx 216 superclocked , a ostali kojima će puknut tlak otić u prvi dućan po X box il plejku, reko ne hvala da je igra neznam kak dobra u moji oćima sa takvim hardverskim zahtjevima je zadnje smeće , tolko mi je Gta 4 digo tlak da mislim da ću poćet igrat nešt staro al pošteno tipa Fallout 2 samo da radi na Visti.
    //Amd Phenom 2 940 @3.5\MSI K9A2 Platinum V2\4Gb Ocz Gold Xtc\Sapphire Hd 4770 Crossfire\Antec True Power Trio 650W\Logitech Z2300\Akg K518 Dj\Logitech Value Keyboard \Razer Deathadder\Razer exactmat\Samsung T 220\\

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Ajmo malo stati na loptu.I sam sam pljuvo po igri dok ju nisam malo poštenije isprobao .Moj komp koji nije ništa posebno ju tjera solidno na 1680x1050 midum a one trakice su skoro na nuli .Razlika između max grafike i midum je jako mala a dobije puno na fluidnosti. I igra je odlična...možda najbolja igra koju sam ikada igrao a odigrao sami ih hrpetinu ( previše ) .

    Nije sve baš tako crno...kome se igra sviđa zažiriti će na jedno oko i uživati u ovom naslovu.Uvjet je da nemate baš digitron od kompa .

  26. #26
    Guest

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ajmo malo stati na loptu.I sam sam pljuvo po igri dok ju nisam malo poštenije isprobao .Moj komp koji nije ništa posebno ju tjera solidno na 1680x1050 midum a one trakice su skoro na nuli .Razlika između max grafike i midum je jako mala a dobije puno na fluidnosti. I igra je odlična...možda najbolja igra koju sam ikada igrao a odigrao sami ih hrpetinu ( previše ) .

    Nije sve baš tako crno...kome se igra sviđa zažiriti će na jedno oko i uživati u ovom naslovu.Uvjet je da nemate baš digitron od kompa .

    Samo budem citiral jednu osobu s drugog foruma:


    "ljudi budimo REALNI. ako znamo da je industrija igara 3 PUTA VEĆA od filmske industrije, što znači da se 3× više love okreće od igrica nego filmova, jedna "firma" kao Rockstar i jedan naslov kao GTA IV nemože si dopustiti takve mane, greške, nazovite ih kako hoćete. kako bi izgledalo da recimo gledaš neki film iz 80-ih a na kutu ekrana vidiš laptop. mislim, da su ovakve stvari nedopustive i da igra kao GTA IV, rekao bih jedna od najjačih igara ikada(mislim i na prethodne naslove) nije dorađena je smiješno i u najmanju ruku nedopustivo."

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Industrija igra je po zaradi tek malo prešla filmsku , i to tek pod zadnje. Od kuda mu taj podatak da je filmska industrija tri puta manja od gaming industrije......

  28. #28
    Guest

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Dobro bez tog dijela

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    Evo kako to izgleda odozgora s view distance 22/100...

  30. #30
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Micanje ograničenja s GTA IV

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ajmo malo stati na loptu.I sam sam pljuvo po igri dok ju nisam malo poštenije isprobao .Moj komp koji nije ništa posebno ju tjera solidno na 1680x1050 midum a one trakice su skoro na nuli .Razlika između max grafike i midum je jako mala a dobije puno na fluidnosti. I igra je odlična...možda najbolja igra koju sam ikada igrao a odigrao sami ih hrpetinu ( previše ) .

    Nije sve baš tako crno...kome se igra sviđa zažiriti će na jedno oko i uživati u ovom naslovu.Uvjet je da nemate baš digitron od kompa .
    Prije smo govorili da su kionzolasi razmazeni, a gle sad nas. Svi se uglas deremo da je nemozemo igrat na Mediumu. E pa fino. Ko je sad tu razmazen? Negdi u podforumu ima post sa specifikacijama na kojim igra radi na konzolama. Garant svi igramo (mislim vi igrate^^) na istim ili jos vecim detaljima i rezama pa se zalite.
    Onda pricamo o kvalteti i igrivosti samih igara koje su navodno zbog konsola unistene. E pa 99% gamera kaze da je prica fantasticna, al ne. Mi ocemo grafiku. Dobili ste od grafike ali vase zelje da price budu perfektne su uslisene. Budite sretni i igrajte. GG

Slične teme

  1. Micanje umetnutih subtitlova
    By Vukas15 in forum Software
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-04-2011, 15:08
  2. WLAN pitanje - ograničenja i domet?
    By Arbiter of Change in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-08-2008, 16:44
  3. Micanje starih drivera i stavljanje novih
    By GeForce in forum Software
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 27-07-2008, 15:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •