Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: GW PvP Builds

  1. #1
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postova
    92

    GW PvP Builds

    Ovak ovdije stavljajte svoje omiljene PvP buildove aka IWAY,R Spike , Balanced.Mozete napisat koje se profesije u njima igraju i ako vam se da skillovi.
    Btw.Ako ko igra R spike neka mi molim vas napiše koje se profesije igraju i koji skillovi

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    Moj omiljeni:
    EoE Bomb

    Mjesavina Mesmera i necroa..sa sto manje healtha i sa skillom Illusion OF Weaknes a NEcrmancer isto sto manje healtha i Elita Blood is Power...i jos samo jedan ranger sa lvl13 EoE i pras...nadam se da ste dozivjeli taj pras pa znate o cemu pricam


    Sto se tice R-Spike

    1xNecro Order necro....Skilovi:Svi orderi XD
    4xRanger...Dual Shot,Punishing Shot,Savage Shot,Read the Wind(ili Kindle arrows)Troll,Res.Winowing/Favorable Winds,Tigers Fury/Frozen soil
    3xMonk...Bonder,Healer,trece nemam pojma cak nisam ni siguran da su 4 rangera i 3 monka mozda su cak 5 rangera i 2 monka...dugo nisam igrao spike

  3. #3
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: GW PvP Builds

    = Citat = Izvorno postao Snake The Best
    Ovak ovdije stavljajte svoje omiljene PvP buildove aka IWAY,R Spike , Balanced.Mozete napisat koje se profesije u njima igraju i ako vam se da skillovi.
    Btw.Ako ko igra R spike neka mi molim vas napiše koje se profesije igraju i koji skillovi
    Iway, R-spike i balance kao prvo nisu buildovi.

    Iway i R-spike su exploitovi koje igraju samo oni koji ne mogu igrati ništa drugo i koji ne mogu smisliti ništa drugo. Buildovi se ponekad nazivaju i google buildovima. Takve buildove igraju pretežno Amerikanci. Za Iway ne treba predhodno znanje i vještina pa se često dogodi međusobno flejmanje između iway igrača i igrača s kvalitetnim balancom. Među ostale exploitove spadaju necro spike, dual smite, bunny thumpers, soj...

    Balance je općenit naziv za build koji sadrži većinu klasa i barem 2 monka. Balance u prvom redu i znači to da je balansiran broj različitih klasa. Kad nešto pređe određen broj, pričamo o exploitu.

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postova
    92
    Hvala, na pouci a sad mi reci koji su to onda buildovi

Slične teme

  1. Builds
    By Commander Shadow in forum Guild Wars
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 14-02-2008, 12:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •