Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

  1. #1

    Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    Kako sam imao jako dobra iskustva oko ovoga u Guild Wars(Level nije od presudne važnosti i lako se levela i važnije je skill)...ali ipak jako loša s AoC(malo questova,puno putovanja(dosada),mali reward,previše expa za više levele)..me zanimak kako su napravljeni questovi u Waru...Dugi,kratki,kakva je plaća i ostalo...raspravljate i o tome kako rještiti neki quest ako želite, samo što ja još nemam igru, a ne želim napraiviti pogrešku kao s Conanom pa čekam 12.mjesec da se razriješe stvari..

  2. #2

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    Iskreno, ako pametno igraš, bolje rečeno ne glupo (ne nalaziš likove da te powerlevelaju, itd) nećeš početi osjećati nekakvu želju za grindom sve do tamo neki 25+ rank. Zašto? Jer, opet ako igraš pametno, imaš previše toga raditi da bi ti do tada usfalilo mjesta/načina gdje možeš dobijati EXP i Renown. Na kasnijim levelim možeš ili prati scenarije ili nastaviti obavljati questove/dungeonse (iako su scenariji isplativiji, EXP wise). U vezi levela... važni su, ali te boostaju na optimalni level čim stupiš u PvP područje, tako da ti je veća briga oprema, ali naglasak je ionako na timskoj organiziranosti i taktici (ili zergu, ako si Destro) tako da je to glavni uzrog nereda u borbama.

    Možeš ubijati mobove u questovima (koji su dobri, jer ti na mapi označe generalno područje u kojem je cilj questa, tako da nema potrebe za traganjem koordinata na netu). Ima chain questova koji su povezani međusobno, imaš Epic, RvR, Travel i obične questove (mislim da ih imena opisuju), a loot iz questova je generalno dobar... na početku dobar da te može progurati i održati kompetentnim sa ostalim igračima. Naravno, pravi izvor loota su PQ-si odakle dobijaš dobre stvari, obavljanjem samih PQ i dobijanjem nagrade na kraju ako si doprinio i/ili uzimanjem nagrade za Influence svog Chaptera pri kojem ti PQ-si pomažu (nemoj da objašnjavam, ima ekipa objašnjena na official stranici ili tu negdje u temi). Naravno, još jedan izvor EXP, Renowna i opreme su ti Scenariji i Open RvR (da, možeš dobiti opremu tako što ubijaš neprijateljske igrače, a i možeš kupovati Renown opremu ovisno o tvom ranku).

    Jednostavno, igra nije kao Age of Conan.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    Da evo imaš q npr:razgovaraj s perom perićem i dobiš 5k xp-a,onda ti pero perić kaze da razgovaraš s onim 40 jardi od tebe opet bum 4,5k xp-a i brzo se skupi
    Lvl-at uopce nije teško digli su xp i sad ja po jednom q na lvl-u 31 dobim od 7 do 12k xp-a,a to je dost
    E i q nisu opce komplicirani sve ti lijepo zacrta na mapi di je otprilike taj q.
    Lagano ko kruh
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  4. #4

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    Digli su, ha? Znači gotovi su svakodnevni posjeti scenarijima za EXP jer su najisplativiji bili?

  5. #5
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    U t4 se nije isplatilo radit scenarije ni prije neg sto su digli exp u questovima...

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Digli su, ha? Znači gotovi su svakodnevni posjeti scenarijima za EXP jer su najisplativiji bili?
    Yep napumpali su xp,sad je to to
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    gle ja sam igrao aoc i igra mi se zgadila, necu ti pricat zasto jer i sam znas...
    a sto se tice war-a sigurno neces pogrijesit ta mi je igra za sad najbolja na mmo trzistu

    a Arbiter of Change ti je sve rekao sto se tice lvl-anja i questova
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  8. #8

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    Yep i opet se slazem sa Arbiterom!
    Ja jedva cekam da dode Dwarf Melee DPS da se doista krenem pravo zabavljati! I sada uzivam u igri, i znam satima istrazivati mapu uzivati u trazenju raznig Achievement-sa!
    Jednostavno uzivam levelirajuci u ovoj igri jer doista je drugacije od drugih MMO-a
    I doista se ne zurim, nasuport, ponekad pozelim da ide jos sporije

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    kolko otprilike treba normalnim tempom (2-3h/d) da bi se došlo do max r(40 jel tak)?

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    kolko otprilike treba normalnim tempom (2-3h/d) da bi se došlo do max r(40 jel tak)?
    Tesko pitanje..

  11. #11

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    Iskreno, relativno dugo (nećeš samo proletjeti, to mogu više manje garantirati, posebno ako se stvarno zabaviš PQ, Dungeonsima i RvR-om aka. keep borbama) ako ti ne stacka rested, tj. ako nisi dugo bio neaktivan, a zadnji put si se odlogirao u capitalu. Naravno, imaš likove koji se žale da moraju grindati... što nije istina od kada su malo obogatili questove što se EXP tiče, a da i ne spominjem kako zdrav razum nalaže da ćeš posjetiti sve zone u svom tieru (ako zbog ničeg drugog onda da pogledaš ima li kakav dobar Influence reward).

  12. #12
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling

    Moje iskustvo: Scenariji negdje do r30, onda questovi. Sad sam na polovici r36, odsad ću samo instance i scenarije zbog RPa (kad questaš ne diže ti se RP, tak da si malo u gubitku ).

    Baš danas bio malo u Bastion Stair sa guildom, oni sad rješavaju Grand Master Khana, mene su vukli samo za influence (malo sam lowbie za njega ).

    Lvlanje je nadasve zanimljivo, pogotovo ako ti se malo da čitat questove, jer su "colorfull"

Slične teme

  1. Zašto NE prakticirati "power leveling" u MMO-ima
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-04-2010, 21:32
  2. cd-trajanje
    By Vukas15 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 06-03-2008, 14:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •