Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 46

Tema: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Evo do kraja još dvadesetak dana,pa onda 2009. i sve iznova...po vama kakva je ova bila u sferi gaming-a.....ovo je po meni jedna od lošijih Berba ,sve sami nastavci...već smo skoro godinu dana u Dx10 domeni a neki od tzv. jesenskih hitova uopće ne podržavaju Dx10......izgleda da je došlo do zamora materijala,odnosno ekonomska kriza(crysis) prinila se i na intelektualnu u glavama proizvođača igara pa recikliraju stare ideje,izbacuju nastavke...sve više gaming sliči na ove meksičke sapunice.....šta očekujete od 2009...nek izađe DIABLO III(samo nek ga ne zaseru)...

    Happy New Year,May The Force Be With All Of Ass
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Berba mi zvuci tako obicno i besosjecajno ...

    Uglavnom, apsolutno se ne slazem, godina je bila odlicna dobili smo zabavne naslove koji su istrazili nove koncepte : Audiosurf, World of Goo
    Izasao je novi valveov projekt, Left4Dead koji je odlicna zabava za vikend; Sins of solar empire, predobra igra, iako trosi vrijeme ko blesava...
    Novi Red Alert nije mala stvar, u dvojci sam jako dugo uzivao, trojka mi full dobro sjela

    Naravno bili su tu i nastavci na COD i stalkera, i konzole su cvale s novim DMC itd...ima jos stvari poput Fallouta 3, ali nema potrebe sad sve nabrajat, uglavnom ne vidim nista po cemu bis ovu godinu mogo prozvat promasajem; pogotovo ako racunas da ce jos novi GTA, i ako te si posluso najave poput SW:TOR .... ma sve super

  3. #3
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    ako se mene pita, 2008 je donjela odlične igre, smao šteta kaj ih nemrem igrat

    recimo SCA, AC, Wotlk, BioShock....ima igara i to dosta za igrat...sad sve ovisi o ukusu igrača

    sa moje strane ja sam zadovoljan, kad novi komp dojde imalo bu se kaj za igrat

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Sins of the Solar Empire, WotLK, Audiosurf, World of Goo...redom izvrsni naslovi...vgg godina po tom pitanju

  5. #5
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Ili nemaš dobar ukus za ljepe igre ili nisi puno toga igro. Ova godina varira svim vrstama igara. Od onih ultra zabavnih poput Crysis WARHEAD, GRiD, Left 4 Dead, preko onih pomalo mainstream, ali ipak dobrih poput Far Cry 2, Spore, FIFA 2009, i završavaš sa onim inovativnim poput Audiosurf i World of Goo.

    Od odstalih igara imam za nabrojit Sins of Solar Empire i one koje još nisu izašle, ali hoće ove godine i definitivno će biti zabavne, GTA IV i Prince of Persia.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Po meni dosta dobra godina, jedino me iznerviralo to što je za vrijeme ljeta nije bilo niti jedne nove igre. Tako da sam praznike proveo u dosadi . Za mene također dobra godina što se tiče kupnje novih komponenata.

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Godina prepuna dobrih naslova, iako, priznali mi to ili ne, nema puno novih ideja, vise-manje samo nastavci uspjesnih serijala s puno recikliranja. Ipak, od ovogodisnjih naslova koji su mi se posebice svidjeli bi bili HOMMV :Tribes of the East , Assassin's Creed, World in Conflict te Fallout 3.
    Hit naslova je bilo poprilicno ali su neki nažalost podbacili(Spore, Far Cry 2, Kane&Lynch). Po meni, i izlasci mnogih naslova su tempirani u krivo vrijeme(Stalker CS i COD5 npr.). Bilo je i skroz novih naslova sta mi je uvijek drago vidjet(AC, Dead Space primjerice), a bilo je i teskih promasaja(novi NFS, Empire Earth III). Dalje, 2009. nam kuca na vrata, u veljaci prema najavama dolazi strateski dragulj Empire: TW, a prema zadnjim najavama trebao bi i novi Codename Panzers: Cold War. Stize također i ekspanzija za fenomenalnu strategiju Sins of Solar Empire, a možda i osvane dugoprizeljkavani Starcraft 2. Ako je ova godina bila u znaku fps-a/tps-a sljedeca ce biti kak mi se cini u znaku strategija...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #8
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Takva se tema radi poslije nove godine, jer u 12 mjesecu još nemaš presijek cijele godine.

  9. #9
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Ili nemaš dobar ukus za ljepe igre ili nisi puno toga igro. Ova godina varira svim vrstama igara. Od onih ultra zabavnih poput Crysis WARHEAD, GRiD, Left 4 Dead, preko onih pomalo mainstream, ali ipak dobrih poput Far Cry 2, Spore, FIFA 2009, i završavaš sa onim inovativnim poput Audiosurf i World of Goo.

    Od odstalih igara imam za nabrojit Sins of Solar Empire i one koje još nisu izašle, ali hoće ove godine i definitivno će biti zabavne, GTA IV i Prince of Persia.
    nisam puno toga igrao jer sam se fokusirao na one koje sam ja naveo...besides, ni prvi Crysis mi se nije svidio, a kamoli drugi, GRID je mutan, L4D nisam igrao, FC2 treba mutante i klišejiziranog glavnog lika na plaži uz zgodnu djevu ispod vodopada, Spore je failao, Fifa je fail otkad je PES došao, za GTA IV čujem da je neoptimiziran do bola, a novi PoP smatram reciklažom...

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    danas sam spalio GTA4 u kotlu. ah, bilo je relaksirajuće.

    Inače, najbolje igre, definitivno FC2 i Dead Space, i Fallout 3 fkors. Najgore, recimo, GTA4.

  11. #11
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Na čemu si buraz?
    Još ga nisam igro, ali mislim da hoču sutra, kako uopće možeš kritizirat takvu igru?????????????????????
















    Ili se samo igraš sa mojim neuronima?
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  12. #12
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    L4D, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, Audiosurf i to bi bilo to. Crysis mi se nije dopao.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Škorpion, ne kažem da je igra loša nego sam je spalio zato što ne mogu da je igram kako spada niti na low detaljima i 800x600, jer igra ne dopušta dizanje rezolucije na 12x10 jer imam 256mb na grafičkoj (3850). Ajde da imam zastareo PC i da mi pola igara ne ide kako valja ali meni sve igre super rade osim ove. Tako da sam bacio pare.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Odlicna godina,najbolje igre u ovoj godini po meni su Fallout 3 i Dead Space,a vjerovatno mi bude odlican i novi stalker kad budem imao dovoljno dobar komp da ga pokrenem.

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    novi Stalker je, za razliku od prvog, po mom mišljenju mnogo lošiji, neoriginalniji i bugovitiji, iako nisam prešao celu igru, očekivao sam više.

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    mass efecet bem vas

  17. #17

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Izasao 2007.

  18. #18
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    novi Stalker je, za razliku od prvog, po mom mišljenju mnogo lošiji, neoriginalniji i bugovitiji, iako nisam prešao celu igru, očekivao sam više.
    ja bi ga igrao, ali je toliko neoptimiziran i bugovit da je to katastofa. Dok sam Stalker SoC igrao na maximum detaljima na 1280*1024 rezi sa dynamic light-om bez beda, ovaj se doslovce jedva vuce na 1024*768 na medium detaljima i dynamic lighting, tak da sam zgubil volju za prelaženje doticne igre jer mi je ovo ubilo svu atmosfericnost i k tome jos ova rezolucija koja nije nativna na lcd monitoru tak da mi jos sve dodatno "poljepsava". I da ne spominjem ova naprednija osvjetljenja, a kamoli dx10...zapravo, neznam da li je itko normalno igru igrao na dx10. Igru su totalno upropastili uvođenjem dx10 jer smo dobili neoptimizirano smece. Ono, ne trazim ja neke ultra detalje da igram, al pobogu, htio bi igru nekako normalno igrat a ne da mi trza na kvadrat. Uf, jesam se ispuhal...
    I Nodakim, Mass Effect je izasao kao Xbox ekskluziva 2007.,a za PC je izasao 2008.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  19. #19
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Znaci, The Witcher, Little Big Planet, Sins Of the solar empire, Bioshock, moze i Padovan 3, ajde i gta 4 nek bude. Za mene the best of the best ove godine, a sto se opcenito igara ove godine tice, nije bila losa godina ak se mene pita .


  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    novi Stalker je, za razliku od prvog, po mom mišljenju mnogo lošiji, neoriginalniji i bugovitiji, iako nisam prešao celu igru, očekivao sam više.

    Nebih se složio.Igra je podjednaka sa prvim dijelom.Ima mogućnost nadogradnje oružja , bolju grafiku , jednako zanimljivu radnju , nova oružja ali i dosta lošiji kraj.U prvom stalkeru je upravo sam završetak igre bio fenomenalan dok u nastavku prilično mlak.Bugove nisam baš susretao u nijednom dijelu.

    Meni je Stalker CS definitivno najbolja igra godine.

  21. #21
    Senior Member It lives by night Baldrick's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Deutschland
    Postova
    733

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    teško je reći ovako, možda kad bih video neku listu svih igara koje su izašle ove godine.. ovako, ne mogu da se setim šta sam sve igrao.. a i mešam nove i stare igre.
    ali eto, znam za avanture - najbolje su mi vapmyre story i abbey, e sad, tek treba da pređem prvu pomenutu, pa da razmislim..
    I have a cunning plan...

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    najveći promašaj godine GTA 4

    a zato su tu CoD, Crysis Warhead, Far Cry 2, Fallout 3, Red Alert 3, World of goo, Dead space, Race Driver: GRID i još hrpu odličnih naslova.
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Kao i monogi ovdije odigrah puno novih/obecavajucih naslova,i mogo reci da me nista nije toliko fasciniralo...ili mozda jeste.
    Od svih silnih blockbustera ove godine jedina igra u kojoj sam istinski uzivao bila je (bubanj u pozadini)... World of Goo!!!
    Po meni ona zasluzuje titulu igre godine.

    Nemojte me pogresno shvatiti,ima podosta odlicnih igara koje odigrah ove godine,ali sve mi to nekako izgleda kao kopija proslih dijelova sa ponekom inovaciom dok je gore navedena igra zarazna,zanimljiva od pocetka do kraja,ima pravu kolicinu tezine,nije zahtjevna i naravno igra je uper-ultra nenasilna (sto jednostavno izgleda kao olaksanje)
    - Always angry, all the time -

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    definitvno AC... najbolja igra ikad napravljena i teško će ju išta nadmašit(ovo je moje mišljenje)
    witcher ee, mada ga nisam igro, zar nešto kao witcher i još poboljšan može bit loše...čist sumnjam
    WAR, koji bi trebo kupit kad se rješim škole, jer mi glupo trošit 30 dana, ak nemog ful igrat...
    CoD5, najbolji FPS(opet moje mišljenje) odličan mp, jedina mana je što opet ima pun qrc njubova pa malo dojadi, al super rješava bjesa...
    Fallout 3, igra je dobar RPG ni više ni manje, da nemam boljih za igrat sigurno bi me držala nekih 2 mjeseca
    Sins of solar empire, mada mi se igra dost crashala na starom kompu dobra je, štoviše odlična pogotovo zbog dobro razrađenih rasa i onog research treeja, nekak mi se srce ugrije čim ga vidim
    HoMM5 ToTE- sa ovom expanzijom ubisoft je totalno ubijo stari homm3, petica mi je sad definitvno bolja

    sad pokušavam nabavit novi PoP i čeka se diciples 3, da vidim može li ownat peticu

    sad najgore...
    neznam sad... razočaranja nije bilo, jer znam šta očekujem od igre i to uvjek bude to... a loše igre jednostavno neigram, zapravo jesam... Crysis warhead, igra mi se definitvno nije dopala i nemogu se sjetit nečeg drugog da sam igro i da je bilo loše...

    sljedeće godine jedva čekam demigod, sc2, d3(mada neče izač, bit će infoa ), nada za najavu warcraft4, nada za najavu homm6, AC2, Witcher rise of the white wolf, prototype i još neš ak se sjetim

  25. #25
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    ubijo?

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    da baš pazim kak ću šta reč... očeš da ti dam bilježnicu iz hj pa čitaj o mom pravopisu i gramatici?

  27. #27
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    2008. godina

    Hm....

    Pa, smeće je. Toliko lošu godinu nismo imali od 2005., kad je igrom godine bio proglašen FEAR. Koliko je to poražavajuća godina.
    Od kuda uopće početi?
    Svaki najavljani hit ove godine je podbacio, bez ikakve iznimke. Toliko razočarenja da je već malo iza polovice bilo jasno da se više ničemu ne trebamo nadati.
    Počelo je s Ubisoftom, koji apsolutno više ne zna napraviti igru.
    Assassins Creed je dosadio nakon trećine igre, ponavljajući jednolične zadatke u potencijalno velikoj igri, upropaštenoj nekakvih SF memorijama i tko zna čime.
    Zašto ne napraviti križarsku igru kao takvu, bez gluposti.
    Istu je stvar napravio i u Far Cryu 2. Igra s katastrofalnim AI-em, dizajnom, misijama, balistikom. Sve u toj igri je apsolutno promašeno. Osim dosade. Nju su pogodili do savršenosti.
    Da bi godinu završili s princom iz perzije, fantastično kloniranom igrom ovogodišnjeg Devil May Crya 3 (ponavljanje misija, demonska ruka kao pomagalo), bez ikakvih inovacija kroz igru.
    Da ne pričam o igri Kako napraviti klon 2, tj. nastavku Vegasa.

    Nije Ubisoft jedini na križu, mada se dokazao kao predvodnik kad je u pitanju katastrofa.
    Bethesda nam je pokazala ono što su se svi bojali. Napravila je postapokaliptični Oblivion, zadržavši sve njegove dizajnerske gluposti, samo ih nagurajući u manji svijet.
    Najbolji RPG je, koliko god to žalosno zvuči, reizdanje prošlogodišnje igre. Pričam o Witcheru.

    Velike WOW ubojice, Warhammer i Conan, neslavno su propale i bile zapišane ekspanzijom onoga kojeg su htjeli pobiti. Diraj u temelj, i cijela će ti se kuća srušiti.
    Godinama očekivana avantura, Vampyre Story, ponudila je "dugotrajnih" sat i po zabave u svoja dva chaptera. Smiješno.

    Što se tiče pucačina, tu je bio prebugoviti i prezahtjevni Clear Sky, izašao pa valja da godinu dana prerano iz produkcije. Pitanje je jesu li developeri to uopće igrali prije prodaje.
    Isto tako, izašao je i vrlo uspješno najgori Call of Duty u serijalu, koji nakon četvorke izgleda kao klimavo magare.

    Spore se pokazao kao odličan koncept, no realizacija je trebala nešto više od kreatora živina, koji ne može funkcionirati kao samostalna igra. Igra bez igre, uz toliku volju developera.

    Left 4 Dead je zanimljiv naslov, no koliko je bezobrazno napraviti službenu i gotovu igru s dvije, DVIJE mape.

    Da bi godina bila začinjena s apsolutno najhypeanom, najočekivanijom, i najpromašenijom igrom godine - GTA IV

    Bilo je tu i odličnih igara, naravno, no toliko su zatrpane promašajima da se ni ne vide u šumi zvanoj katastrofa.
    One koje bih izdvojio kao bisere u blatu su Tomb Raider Underworld, Dead Space, Mass Effect, Crysis Warhead, King's Bounty i Race Driver GRID. Ti će se naslovi jedini pamtiti, jer su nešto i napravili za ovu godinu.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Kvragu...pa kak ja nisam našao bugove u novom Stalkeru...mora da sam sretne ruke.A ide mi sasvim solidno na stroju iz potpisa i to u dx 10 modu na 1680 rezi i high detaljima.Zna štucnuti ali to i potkrepljuje izvrsnom grafikom u novim mapama.Apsolutno igrivo ako se ima srednje jaka mašina sa barem 4850 grafom.

    Far Cry 2 ako se zanemari ime igre ( nije se tako trebala zvati ) dobije se 30-setak sati napucavanja na dvije ogromne mape uz pristojnu i nezahtjevnu grafiku.Napucavanje je solidno sa hrpom oružja za koje se treba malo i potruditi.Da je igra razočarala sobzirom na najve je ,ali da je loša ,nije.

    FEAR je bio odličan i ne vidim zato ga toliko crniti.

    Postapokaliptični Oblivion je odlična igra.

    Sa ostalim se i mogu složiti.

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    s večinom tog se ne slažem al nema veze... tvoje mišljenje, ja ne vidim npr. kak je crysis warhead biser u blatu, kad je igra isti crysis, s drugim likom...

    cod5 je najbolji u serijalu, AC je fenomenalna igra koja ak se igra kak treba nema repetitivnosti, witcher je odličan zato je najbolji rpg godine, WoW se neče srušiti, jer je previše ovisnika koji neznaju niti ih zanima išta drugo... čast iznimkama njih je malo, pljuješ po PoPu a igra nevjerujem da si odigro, ima neku demonsku ruku? ima u dmc pištolj, kopiraju pola igara koje su izašle prije nje... nije to nikakva demonska ruka, več je "modificirana narukvica" nema veze s dmcom...
    l4d je dobra igra, sam što se previše crasha, treba podhitno patch, za gta4 sam oduvjek tvrdio da će bit sranje, al niko nije vjerovo...

    što se tiče još tih bisera, tomb raideru je ovo več xx nastavak i cjelo vrijeme jednoteisto... kings bounty je također repetitivan, štagod radio ti moraš nesto zaklat-ubit-razbit i tako 5 puta, men je osobno dojadio još na 1. kontinentu, mada je igra super...

  30. #30
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: 2008-osvrt(najbolje i najgore)

    Ove godine fkt nije bilo rpg-a, samo mass effect, sacred 2 i fallout3, što je jako tužno. Kad malo bolje razmislim, nemogu se niti sjetiti bog zna koliko igara koje su mi ove godine bile dobre. N pamet mi padaju soulstorm (koji je opet expanzija), fallout 3 (koji je dosta dobar, ali negdje nakon 2-3 tjedna mi je jednostavno dosadio), i manje više to je to... strašno. Upravo sam konstatirao da trenutno na kompu osim bratovog coda 5 nemam instaliranu niti jednu igru iz ove godine, a to nije dobro.

    I dajte si sredite vremena izlazaka igara - asassin's creed, witcher (ak ne računamo ee)i bioshock su izašli prošle godine, pogotovobs koji je još tam negdje u ljeru izašao...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

Slične teme

  1. Najbolje (i najgore) adaptirane igre
    By The Great Duck in forum Gaming općenito
    Odgovora: 106
    Posljednji post: 08-12-2013, 13:03
  2. Kratki osvrt: Havit HV-MS638 jeftinjak gaming miš
    By marijanovic in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 23-10-2012, 12:15
  3. najgore kamere u igrama...
    By in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 84
    Posljednji post: 25-05-2008, 11:08
  4. Odgovora: 17
    Posljednji post: 13-03-2008, 16:07
  5. Najbolje i najgore Reklame
    By Berax0r in forum Multimedia
    Odgovora: 158
    Posljednji post: 16-08-2006, 22:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •