Stranica 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213
Prikazujem rezultate 361 do 380 od 380

Tema: Resident Evil 5

  1. #361
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Resident Evil 5

    mene zanima gdje kupiti neograničenu municiju za oružja koja sam pojačao do kraja. Dakle igru sam završio, prvi handgun i prvi shotgun su mi pojačani do kraja i uključeno mi je unlimited ammo, ali meni se metci još uvijek troše, gdje kupiti ili uključitit tu mogućnost.

  2. #362
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Resident Evil 5

    Kada odeš u izbornik Play, imaš podizbornike Bonus Features i Special Options (tako nekako). U jednom od ta 2 si kupiš municiju sa pointovima koje stekneš, a u drugom izborniku podesiš neograničenu municiju.

  3. #363

    Re: Resident Evil 5

    Evo mene malo dalje sada. Iskreno, igru možda čak ni ne treba suditi po 1. epizodi jer si tamo...pa, više-manje bespomoćan, dok čim nabaviš sačmaricu već misliš "Vidi vraga, još bi ja mog'o i ostat' živ!" i osjećaš se uključenijim u čitavu stvar. Još samo da je Sheva sposobnija... jao.

  4. #364
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Resident Evil 5

    Najbolji tip koji mogu dati u vezi Sheve: nabavi kučki SMG, pištolj je za spolni organ, nikako pištolj, smg, smg, smg! Ti uzmi sebi drugi pištolj koji skupiš, a njoj daj onaj drugi SMG koji skupiš, i unaprijeđuj joj ga do kraja igre, eventualno ako budeš dobar s novcem daj joj noviji koji skupiš, ali to će biti u kasnijim stadijima igre kada ćeš se više oslanjati na svoje sposobnosti. Sheva jedno oružje, SMG, s njim puca rafale od 3 metka koja uglavnom pogode glavurdu zombija, ti nemoj uzimati SMG zbog potrošnje metaka. Obavezno me poslušaj!

  5. #365
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Resident Evil 5

    nisam citao citav tekst,ali ima jedna stvar koja me zivcira a nisam nigdje uspio procitati(niti u najavi u Pcplayu) zasto dok ciljam se ne mogu kretati? mislim da je to jedan veliki minus igri ili se to moze namjestit nekako?

  6. #366
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Resident Evil 5

    Tako je u svakom Resident Evilu nema pucanja dok hodaš.

  7. #367
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Resident Evil 5

    doduse ovo mi je prvi resident evil na pcu, i to uopce nije fora...

  8. #368

    Re: Resident Evil 5

    Koliko se sjećam jednog intervjua, sam developer je rekao da su to namjerno ostavili tako jer bi u protivnom igra bila prelagana.

  9. #369
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Resident Evil 5

    Point that. Mene je to lagano zivciralo al znam da je to svojevrsni zastitni tnak RE serijala...da se mozes kretat bilo bi prelagano, posto se zombiji sporo krecu i sl.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #370
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Resident Evil 5

    Ako moze mala pomoc,dosao sam do djela kada na onoj bausteli iz one cisterne izade ono cudoviste,nikako da ga sredim kontam da bi ga trebao u rep gadjati ali mi ne uspijeva,jel moze help,SPOILER

  11. #371

    Re: Resident Evil 5

    Mine, kad se prevrne počni gađati u one "kese" ispod repa, tj. ranjivi dio... wow, to je perverzno zvučalo. Možeš i inače pogoditi tamo ako si precizan, ali sa minama je lakše jer ga zaustave na neko vrijeme.

    ... DAJTE NAM SPOILER TAGOVE, ZNAM DA ĆE NETKO OD ADMINA OVO PROČITATI, hell yeah.

  12. #372
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Resident Evil 5

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    Ako moze mala pomoc,dosao sam do djela kada na onoj bausteli iz one cisterne izade ono cudoviste,nikako da ga sredim kontam da bi ga trebao u rep gadjati ali mi ne uspijeva,jel moze help,SPOILER
    pokupi mine koje su razbacane uokolo, postavi minu i namami to čudo neka krene prema tebi, kada sjedne na minu, leći će na pod i njegov rep će ti biti dostupan za pucanje. Ona raspali

  13. #373
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Resident Evil 5

    Sve je u igri super, igrajte na najteže pa nečete plakat. Jedino je teško sa nožem malo pošto se nemoš kretat.

    NIJE OVO CALL OD DUTY. Bog vas i te arcade igrice poput coda ili cs...

    Malo pameti treba u igrice.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  14. #374
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Resident Evil 5

    Meni u ovom dijelu nekak najviše nedostaje ona avanturistička crta iz dvojke i trojke. Tipa pronađi hrpu itema i pametno ih iskoristi. Ali ostatak igre mi se sviđa. Dovoljno je napeto i zabavno da igraš dalje. Bossovi su možda malo pre lagani (tek sam na 5-2 chapteru, tak da ne znam kak je kasnije) i terbali su ili dat ljudima mrvicu više municije, ili ti u onom outfit window-u omogućiti da si bar prije svake misije ako nemaš municije kupiš koliko ti stane u pojedinu pljucu. Ili su onu mačetu mogli napravit jedno 3x jačom, jer je za sve osim otvaranja kutija praktički beskorisna. Kaj se tiče ševe , ja sam joj dao gun, dragunov i kolt. Puno je efikasnija sa sniperom od mene.

    I za kraj jedno pitanjce - kako otključat dodatne filtere?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  15. #375
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Resident Evil 5

    Moraš preći igru. Što veći difficulty to više filtera otključaš.

    Inače, meni igra baš nije sjela. Igrao sam ju do drugog chaphtera i dosadila mi je. Meni ovo nije resident evil.
    Naspram Fallouta koji je trećim nastavkom ostao odlična igra, RE se pogoršao nakon trećeg.

  16. #376
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Resident Evil 5

    igra san i ja jedno 5 uri u komadu ali sa x-360 gamepadom ali mi nije baš leglo pa budem proba sa tipkovnicom i mišem
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  17. #377
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Resident Evil 5

    Nisam igrao bas nesto Resident Evil no mislio sam ozbiljnije zapocet pa bih krenuo od 5ice.

    Propustam li ista od price, tj hoce li mi falit 'predznanje' iz proslih nastavaka?

    Te, sto mogu ocekivati od igre? (Stariji su bili vise survival horror adventure, a ovaj je vise akcijski orjentiran cini mi se)
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  18. #378
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Resident Evil 5

    E, nešto su spomenuli da če izač neki DLC ? Dodatne misije ?
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  19. #379
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Resident Evil 5

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Nisam igrao bas nesto Resident Evil no mislio sam ozbiljnije zapocet pa bih krenuo od 5ice.

    Propustam li ista od price, tj hoce li mi falit 'predznanje' iz proslih nastavaka?

    Te, sto mogu ocekivati od igre? (Stariji su bili vise survival horror adventure, a ovaj je vise akcijski orjentiran cini mi se)
    Dobro ti se čini. Po meni je glupo igrat peticu prvu jer kako se priča odvija tako se mjenaju i neprijatelji i tek onda shvatiš koliko je igra jadna i koliko ne pripada serijalu.
    Počni od dvojke najbolje.

  20. #380
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Resident Evil 5

    Ok igra, kraj retardiran i dosadan ali odigrah. Sad idem četvorku hehe

Slične teme

  1. Resident Evil 6
    By flander in forum Gaming općenito
    Odgovora: 74
    Posljednji post: 28-02-2013, 00:44
  2. Resident Evil RP
    By rave_or_die in forum Alt-F4
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 26-06-2007, 10:21
  3. Resident Evil 4
    By Büre in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 15-04-2006, 14:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •