Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 213

Tema: Horor priče

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Horor priče

    ovo ima na forum.hr xD
    ako ima vec tema dajte link,trazio sam po pretrazniku i nisam naso nikoju temu koja je vezana za ovu

    dakle pisite horror price xD

    XD
    XD
    XD
    XD
    My life for Aiur!

  2. #2

    Re: horror price

    Sam si po noći i stavljaš CD u mašinu kako bi instalirao nešto dok s drugom rukom stavljaš slušalice kako bi slušao glazbu. CD nema nikakvu naljepnicu niti na njemu nešto piše tako da ne znaš što je na njemu, pretpostavljaš da je to ono što tražiš iako se ne sjećaš. CD ulazi i čekaš nekoliko sekundi... čekaš dok ne vidiš da na njemu zapravo nema ništa. Loša sreća, raspaljuješ glazbu i nekoliko sekundi prije nego li izvadiš CD on se počinje vrtiti te čuje se zvuk vrtnje... zvuk koji na kratak trenutak zvuči kao vrisak.

    Sutradan, opet po noći, dolaziš ponovno za računalo sa novim CD-om na kojem je, bar se nadaš, prava stvar. Opet kad ga staviš čuješ onaj karakterističan vrisak (ovaj mora da je istrošen do bola) i stavljaš slušalice. Ali tada kao da se čitavo računalo blokiralo (disk se bolesno vrti i buči) da bi nakon toga monitor izbacio BSoD te se ugasio uz prasak. Nisi ni opsovao i čitav kat je u mraku. Valjda je izbacio osigurač negdje.

    Dok skidaš slušalice opet čuješ onaj zvuk sličan vrisku... ovaj put iz mračnog hodnika iza tebe, sve bliže i bliže.


    --------


    Bah, više nekakav blagi mindfuck nego priča, ali ajde... morao sam jer sam ovo doživio bio.

  3. #3
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: horror price

    Jebenica, drito mi se odvrtio Silent Hill 3 u glavi, nemam pojma zašto

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: horror price

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Sam si po noći i stavljaš CD u mašinu kako bi instalirao nešto dok s drugom rukom stavljaš slušalice kako bi slušao glazbu. CD nema nikakvu naljepnicu niti na njemu nešto piše tako da ne znaš što je na njemu, pretpostavljaš da je to ono što tražiš iako se ne sjećaš. CD ulazi i čekaš nekoliko sekundi... čekaš dok ne vidiš da na njemu zapravo nema ništa. Loša sreća, raspaljuješ glazbu i nekoliko sekundi prije nego li izvadiš CD on se počinje vrtiti te čuje se zvuk vrtnje... zvuk koji na kratak trenutak zvuči kao vrisak.

    Sutradan, opet po noći, dolaziš ponovno za računalo sa novim CD-om na kojem je, bar se nadaš, prava stvar. Opet kad ga staviš čuješ onaj karakterističan vrisak (ovaj mora da je istrošen do bola) i stavljaš slušalice. Ali tada kao da se čitavo računalo blokiralo (disk se bolesno vrti i buči) da bi nakon toga monitor izbacio BSoD te se ugasio uz prasak. Nisi ni opsovao i čitav kat je u mraku. Valjda je izbacio osigurač negdje.

    Dok skidaš slušalice opet čuješ onaj zvuk sličan vrisku... ovaj put iz mračnog hodnika iza tebe, sve bliže i bliže.


    --------


    Bah, više nekakav blagi mindfuck nego priča, ali ajde... morao sam jer sam ovo doživio bio.
    ja se bas uzivi u pricu ima li nastavak?
    My life for Aiur!

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    120

    Re: horror price

    Sugradjane , kakvi te bolan horori pucaju ...evo ti ovo da se malo isprepadas http://www.hotel626.comS, taman za ovo doba

    @edit
    jbg , tek sad vidim da ima i ova tema i da si gledo vec ..
    I am screaming out inside but there is no one around....

  6. #6

    Re: horror price

    = Citat = Izvorno postao majstoro
    ja se bas uzivi u pricu ima li nastavak?
    Bojim se da nema nastavka za ovu konkretnu priču (preživio sam).

  7. #7
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: horror price

    smisli ga...smisli nastavak...ovaj početak tako dobro izgleda...beš mi sve ako ga ne bih pretočio u novi X-Files film

  8. #8

    Re: horror price

    Meh, ne bi odgovarao nastavak (da ne kažem kako nije uopće freaky). Iduća nije horor, opet mindfuck.

    -------

    Jednog dana, bez ikakvog vidljivog razloga, doznaješ da ti je na bankovni račun uplaćena mala svota novca, a ne sjećaš se da si sam uplatio. Koliko znaš nema nikakvog razloga zašto bi taj novac bio tamo, a na upit banke doznaješ da je netko doista uplatio, ali da taj netko želi ostati anoniman. Dobro, ne žališ se... hej, nikad dosta novca, zar ne? Sutradan na poslu slučajno proliješ kipuću kavu po svojoj kolegici i izdereš se na nju jer ne pazi kud hoda, samo što je ne udariš. Igrom slučaja provjeravaš račun samo kako bi doznao da je netko ponovnoSuplatio poveći iznos; čak 5 000. To te tjera da se zamisliš.

    Sutradan se voziš autom i vidiš biciklista ispred sebe... ubrzaješ uz smješak.

  9. #9
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: horror price


    jedini smajlić koji odgovara ovoj pričici...

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: horror price

    evo najgori horor:
    kupiš novo računalo.
    kupiš igru koju si dugo čekao da igraš i instaliraš je.
    igra šteka.

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  11. #11

    Re: horror price

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0

    jedini smajlić koji odgovara ovoj pričici...
    Naravno, napominjem da mi se ova (ne)zgoda NIJE dogodila.

  12. #12
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Silent Hill
    Postova
    630

    Re: horror price

    volim ovakve priče_evo i moje

    bio sam sa psom u kući poslije 12 i netko mi pokuca na vrata,roditelji mi se napokon vratili,tako ja pomisli al nije nikog bilo ispred vrata_malo kasnije na terasi se počeše palit i gasit svjetla_neki ludi komšija koji zajebaje ljude poslije ponoći bi bilo jedino objašnjenje,al mi se slika na TV-u počela kvarit tako da sam ga morao ugasit dok je moj pas počeo lajat na vrata tako da sam ih otvorio a on je otišao vani_uključio sam PC i došao do ideje da postavim kameru ispred vrata u mračnom hodniku sa uključenim night vision-om jer tako se najbolje primijete duhovi jer sam tvrdio da su bili duhovi_dok sam za PC-em čujem neko po terasi trči i onda se stiša_telefon mi zazvoni,bila je u moja mama samo da kaže da će ostati duže,bili na nekoj proslavi_odlučio sam uzet kameru iz hodnika da vidim jel uhvatila kojeg duha__al kad sam pogledo snimak,vidio sam kako se otvaraju vrata i neki čovjek deformiranog lica mi ušao u kuću,neznam kao je ušao bez da se čulo_pozvao sam policiju i roditelje,al odma nakon drugog poziva već je bio u mojoj sobi i gledao u mene
    But I'm a creep
    I'm a weirdo
    What the hell am I doing here?
    I don't belong here

  13. #13
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: horror price

    hvatanje duhova kamerom = fail
    Who u gonna call?

  14. #14
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    212

    Re: horror price

    = Citat = Izvorno postao amirix
    volim ovakve priče_evo i moje

    bio sam sa psom u kući poslije 12 i netko mi pokuca na vrata,roditelji mi se napokon vratili,tako ja pomisli al nije nikog bilo ispred vrata_malo kasnije na terasi se počeše palit i gasit svjetla_neki ludi komšija koji zajebaje ljude poslije ponoći bi bilo jedino objašnjenje,al mi se slika na TV-u počela kvarit tako da sam ga morao ugasit dok je moj pas počeo lajat na vrata tako da sam ih otvorio a on je otišao vani_uključio sam PC i došao do ideje da postavim kameru ispred vrata u mračnom hodniku sa uključenim night vision-om jer tako se najbolje primijete duhovi jer sam tvrdio da su bili duhovi_dok sam za PC-em čujem neko po terasi trči i onda se stiša_telefon mi zazvoni,bila je u moja mama samo da kaže da će ostati duže,bili na nekoj proslavi_odlučio sam uzet kameru iz hodnika da vidim jel uhvatila kojeg duha__al kad sam pogledo snimak,vidio sam kako se otvaraju vrata i neki čovjek deformiranog lica mi ušao u kuću,neznam kao je ušao bez da se čulo_pozvao sam policiju i roditelje,al odma nakon drugog poziva već je bio u mojoj sobi i gledao u mene
    Sad si me usro picko...

  15. #15
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: horror price

    Jebenica... Amarix, jel to izmišljotina ili 100%otna istina?

  16. #16

    Re: horror price

    = Citat = Izvorno postao amirix
    volim ovakve priče_evo i moje

    bio sam sa psom u kući poslije 12 i netko mi pokuca na vrata,roditelji mi se napokon vratili,tako ja pomisli al nije nikog bilo ispred vrata_malo kasnije na terasi se počeše palit i gasit svjetla_neki ludi komšija koji zajebaje ljude poslije ponoći bi bilo jedino objašnjenje,al mi se slika na TV-u počela kvarit tako da sam ga morao ugasit dok je moj pas počeo lajat na vrata tako da sam ih otvorio a on je otišao vani_uključio sam PC i došao do ideje da postavim kameru ispred vrata u mračnom hodniku sa uključenim night vision-om jer tako se najbolje primijete duhovi jer sam tvrdio da su bili duhovi_dok sam za PC-em čujem neko po terasi trči i onda se stiša_telefon mi zazvoni,bila je u moja mama samo da kaže da će ostati duže,bili na nekoj proslavi_odlučio sam uzet kameru iz hodnika da vidim jel uhvatila kojeg duha__al kad sam pogledo snimak,vidio sam kako se otvaraju vrata i neki čovjek deformiranog lica mi ušao u kuću,neznam kao je ušao bez da se čulo_pozvao sam policiju i roditelje,al odma nakon drugog poziva već je bio u mojoj sobi i gledao u mene
    Nije loše, ali daj to pravilno formatiraj... nije fora kad se moram mučiti da pročitam jer ubija čitavu atmosferu.

  17. #17
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: horror price

    Da, analfabetizam ubija atmosferu

  18. #18
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Silent Hill
    Postova
    630

    Re: horror price

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Da, analfabetizam ubija atmosferu
    anal...what
    But I'm a creep
    I'm a weirdo
    What the hell am I doing here?
    I don't belong here

  19. #19
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: horror price

    Googlaj

  20. #20
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: horror price

    glavno da je primjetio anal-fabetizam umjesto an-alfabetizam

  21. #21
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    212

    Re: horror price

    hahah citaj ovo

    U jednom stanu je živjela sama jedna starica. Jednoga dana njezini prijatelji su je pokušali nazvati ali je bilo zauzeto. Nakon što je nekoliko dana, kada je uvijek bilo zauzeto, prijatelji su se zabrinuli i nazvali policiju da odu kod nje u stan da provjere da li je sve u redu s njom.

    Kada je policija ušla u stan, znali su da nešto nije u redu. Osjećao se snažan smrad. Odmah su pomislili da je starica umrla. Kada su ušli u njezinu sobu, našli su njezino beživotno tijelo s telefonom u ruci. Nije bilo nikakvih naznaka da je napadnuta, ali njezino lice je bilo ''smrznuto'' od straha.

    Saznalo se da se njezin muž jako bojao da će biti sahranjen živ i žena mu je dala da instaliraju telefon u lijes. Policija je tražila od operatera da kažu odakle je došao zadnji poziv starici i oni su ustanovili da je došao iz lijesa njezina muža. Policija je odmah rekla grobaru da iskopa njegov lijes.
    Kada je iskopao, grobar je glasno vrisnuo i istrčao iz groblja. Njegova kosa je potpuno pobijelila. Kada su policajci pogledali u grob vidjeli su mrtvaca s veoma bolnim izrazom lica i telefonom u ruci. Čovjek je pokušao nazvati ženu i prestrašio ju do smrti.

  22. #22
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: horror price

    XD
    poziv tipa - Bok, draga, malo je mračno ovdje
    BTW ako je baba dala da se ugradi telefon, znači da je računala sa mogućnosti da će ju zvrcnuti, kog boga se onda prepala nasmrt?

  23. #23
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    212

    Re: horror price

    Djevojčica po imenu Kristina, jako je voljela lutke i imala je kolekciju lutaka. Jednoga dana u njezinom gradu se otvorila prodavaonica lutaka. Osobito joj se svidjela jedna lutka koja je dizala ruku i imala ispružena dva prsta. Roditelji su udovoljili njenoj želji, ali pri kupnji, prodavačica im je rekla da ne smiju Kristinu ostaviti samu s lutkom! Roditelji to nisu shvaćali ozbiljno. Nakon nekoliko dana, roditelji su morali na poslovnu večeru. Kada su se vratili, čekao ih je zapanjujući prizor - mrtva djevojčica, njihova Kristina. Pokraj nje je bila polegnuta krvava lutka, koja je sada pokazivala tri ispružena prsta - treća žrtva!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  24. #24

    Re: horror price

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    XD
    poziv tipa - Bok, draga, malo je mračno ovdje
    Proklet bio Hell, proklet bio... opet sam poprskao monitor sokom koliko sam se cerio kad sam ovo pročitao.
    Inače, Dexter PRO, dobre priče samo što uvijek nekako ispadnu humoristične na kraju.

    ------

    Radiš noćnu smjenu i čuješ usisavač u hodniku ispred ureda. Ignoriraš ga i nastavljaš raditi na proračunima koji te već duže muče. Kad si konačno završio odlučuješ krenuti kući. Izlaziš iz ureda i krećeš prema dizalu...kojeg nema, naravno. Pritišćeš dugme za poziv i čekaš. Čuješ korake iza sebe i dizalo stiže. Ulaziš i osoba iza tebe ulazi za tobom. Izabireš G (prizemlje) dok osoba koja je ušla nakon tebe stišće dugme ispod tvoga, ali podrum nema pristup dizalu (zar ne?). Dok pritišće tipku vidiš da su mu (joj?) ruke smeđe i pune plikova, kao da su oglođane.

    Uskoro, dizalo se zaustavlja i bacaš pogled na broj kata dok osoba izlazi kroz otvorena vrata. Trepneš i protrljaš oči kako bi bio siguran da se ne varaš - 13. kat. "Vidimo se uskoro" kaže osoba hrapavim glasom i uz skriveni smiješak kroz zatvarajuća vrata. Nakon što se vrata zatvore gledaš katove gdje lift ide: 10, 11, 12, 14, 15.... 13 kat se ne nalazi na popisu.

    Počinješ drhtati.

  25. #25
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: horror price

    eh...da bar neka domaća produkcijska kuća okupi kvalitetne glumce i pusti Arbyja da smišlja scenarije...i Morgyja...nešto u stilu zone sumraka ^^

  26. #26
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: horror price

    Slabo Nije mi se niti semi dignuo na priču

  27. #27

    Re: horror price

    A hebiga, ti bi da sam stavio neku nisku curu da joj možeš do duše doći, je li?
    Hell, kad bi ja imao takvo mjesto prvo bi 90% naših glumaca završilo u zoni sumraka od strane moje vlastite ruke.

  28. #28
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: horror price

    Bolje visoku tako da kad legnem na nju da mi je glava među sisama

    Ma nee, nego nema atmosferu kao prethodne pričice.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: horror price

    Bio jednom jedan medo po imenu Klavfririvonimel.
    On je redovito zvao ljude i vadio im grkljan n' stuff. Nekada bi čak upao na radio stanicu, poklao sve ljude i zaprijetio vam da ste upravo VI sljedeća žrtva...preko radija. Ali...
    Ima sposobnost ubiti i preko ...preko telefona !!!








    Sad samo čekajte da vam zazvoni telefon i prestrašit ćete se. Jej. :S
    Failed...
    Ova priča djeluje u strašnom okruženju...npr. kad sam s frendom na moru ošo na groblje i tamo smo pričali priče, ja to ispričam
    vidiš meni zazvoni mobitel i u tom trenutku u zrak još poleti neka vrana ili nešto leteće...usro sam se

  30. #30

    Re: horror price

    Prodao sam se već, šta ćeš.
    Ova iduća (bar zadnji dio) je inspirirana stvarnim događajima.

    ---

    Imaš jednog prijatelja, jedan jako normalan lik kojeg znaš od djetinjstva. Visite po klubovima zajedno i hvatate trebe kad prilika dopušta, kao i svaka normalna osoba. Jedini je problem što taj prijatelj zadnjih nekoliko dana ima problema sa spavanjem, problema koji se izgleda pogoršavaju. Iako se trudi biti kakav je i inače, stalno mu u krajičku oka na dijelić sekunde vidiš nekakvo... ludilo. Drama se nastavlja nekoliko mjeseci dok usred predavanja ne doživi živčani slom i završi u bolnici, psihijatrijski odjel. Sutra dan doznaješ kako se čini da je umro u snu, a bolnica nema komentara budući da su tablete za spavanje bile jedini tretman koji je primio.

    Iduću noć te nešto lovi kroz san... jedva se budiš prije nego te ulovi.

Slične teme

  1. Sastavci, kratke priče i slično
    By Korpse in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-10-2010, 20:59
  2. Horor
    By Clown in forum Multimedia
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 11-08-2009, 21:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •