Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 102

Tema: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

  1. #61
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    U globalu mi se sviđa serijal, no to ne umanjuje činjenicu da je San Andreas smeće.

  2. #62
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    U globalu mi se sviđa serijal, no to ne umanjuje činjenicu da je San Andreas smeće.
    Statistika pokazuje suprotno: SA je postao jedna od najprodavanijih i najhvaljenijih igara na svijetu, bilo od kritike, bilo od igrača. Tako da ne možeš reći da je San Andreas sranje.

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    San Andreas je najigrivije smece otkad postoje igre

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Prodaja i to sto ga raja hypa ne znaci da je nesto dobro...
    pa znaš, pošto se prodala u milione i milione primeraka, hvaljena od strane kritičara, i plus hvaljena od strane gamerske populacije, veća je verovatnoća da je dobra nego loša

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    U globalu mi se sviđa serijal, no to ne umanjuje činjenicu da je San Andreas smeće.
    Potpuno se slažem.
    Čisto isfuravanje starog engine-a i istih fora je preizlizalo serijal,te većina koja ga voli su klinci kojima je to najbolja igra jer moš uzet roket lonšr,kužš, i gađat babu,kuiš,dok tvoj gengsta lik se vozi u "čjunjanjom" avtu po san andrejasu....Igra je potpuno smeće,kvazi-proizvod rockstara,i trebao je ostat na playstationu.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    U globalu mi se sviđa serijal, no to ne umanjuje činjenicu da je San Andreas smeće.
    Potpuno se slažem.
    Čisto isfuravanje starog engine-a i istih fora je preizlizalo serijal,te većina koja ga voli su klinci kojima je to najbolja igra jer moš uzet roket lonšr,kužš, i gađat babu,kuiš,dok tvoj gengsta lik se vozi u "čjunjanjom" avtu po san andrejasu....Igra je potpuno smeće,kvazi-proizvod rockstara,i trebao je ostat na playstationu.

    Da je smeće, baš i nije.

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    He, he ludilo...izašo je prvi test sa 13 procesora za ovo đubre od igre...rezultati su katastrofa i to pri ,za današnje standarde , bjednoj rezoluciji....

    KLIK

    Ne diram ovu igru ni štapom...dobro da nisam opizdio 370 kn za original .Ako se ovako nastavi ode pc gaming u PM.

  8. #68
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Prodaja i to sto ga raja hypa ne znaci da je nesto dobro...
    Onda što je dokaz kvalitete? Znači da nije kvalitetna dok te ne traži quad core procesor i 280 GTX grafičku?

    Kad je tako loša, nek mi se javi onaj među vama kojem se ta igra uopće sviđa. Svima je dobra ali je smeće. Jel vi čujete sami sebe? Đizs.

  9. #69

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    = Citat = Izvorno postao LL21
    Prodaja i to sto ga raja hypa ne znaci da je nesto dobro...
    Onda što je dokaz kvalitete? Znači da nije kvalitetna dok te ne traži quad core procesor i 280 GTX grafičku?

    Kad je tako loša, nek mi se javi onaj među vama kojem se ta igra uopće sviđa. Svima je dobra ali je smeće. Jel vi čujete sami sebe? Đizs.

    Dokaz kvalitete je kada Kenyi i Wedran kažu da je igra dobra
    Ne zajebavam se,ako je nesto njima dobro onak

  10. #70
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Kenan? XD
    W3kyjevom sudu vjerujem, ali Kenan?

  11. #71

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    On i Weky su ista osoba,tak da si licemjeran.
    FŠOO

  12. #72

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Što se tiče ovog posljednjeg dijela, meni se nekako čini da je on upravo ono što smo vidjeli prošli put... i onaj prije toga... i onaj prije toga?

  13. #73
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    He, he ludilo...izašo je prvi test sa 13 procesora za ovo đubre od igre...rezultati su katastrofa i to pri ,za današnje standarde , bjednoj rezoluciji....

    KLIK

    Ne diram ovu igru ni štapom...dobro da nisam opizdio 370 kn za original .Ako se ovako nastavi ode pc gaming u PM.
    Otišo odavno PC gaming ukurac...

    Igre za PC se više gotovo i ne rade... rade se za konzole pa onda eto, netko se smiluje pa napravi i konverziju... al to nisu PC igre... to su konzolaske igre koje igrom slucaja rade i na kanti...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  14. #74
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Što se tiče ovog posljednjeg dijela, meni se nekako čini da je on upravo ono što smo vidjeli prošli put... i onaj prije toga... i onaj prije toga?
    Pa općenito napraviti novi nastavak u Liberty City-u je odvratan narcizam.

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Gta IV ce zasigurno biti igra godine, mislim ja uopce nevidim razlog zasto je ona zavrsila u pljuvacnici. Grafika je fenomenalna, grad je ogroman, enorman i odlicno napravljeno dosta realisticno. Onda da malo pogeldate fiziku u igru koja je jebena sve mozete razbit, pokidat igra ima negranicene mogucnosti na kuglanje mozete ic. Kad gazite ljude krv ostaje na autima, ostecenja na autima su odlicna, ja sam jednom zabio se u stup sa desnim tockom i tolko sam ga savio da se tocak vise nije mogao okretat, e to ja zovem igrom. FIzika u igri me fascinira ni jedan gta nema ovakvu fiziku, pa onda AI ljudi koje je ogromno poboljsan..itd samo sto igra trazi dosta od kompjutera. Ali to nije do igre nego do drivera, skinite si najnovije drivere za graficke i jos malo ce izaci patch za gta koji ce to sve fixat. Meni igra radi u isto fpsa stavio sve na low ili sve na high. Tako da svi cete ju moc igrat samo dok izade novi patch. I iskljucite si Clip Capture u opcijama 5 fpsa vise dobijete.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  16. #76
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao Dyslexia
    Gta IV ce zasigurno biti igra godine, mislim ja uopce nevidim razlog zasto je ona zavrsila u pljuvacnici. Grafika je fenomenalna, grad je ogroman, enorman i odlicno napravljeno dosta realisticno. Onda da malo pogeldate fiziku u igru koja je jebena sve mozete razbit, pokidat igra ima negranicene mogucnosti na kuglanje mozete ic. Kad gazite ljude krv ostaje na autima, ostecenja na autima su odlicna, ja sam jednom zabio se u stup sa desnim tockom i tolko sam ga savio da se tocak vise nije mogao okretat, e to ja zovem igrom. FIzika u igri me fascinira ni jedan gta nema ovakvu fiziku, pa onda AI ljudi koje je ogromno poboljsan..itd samo sto igra trazi dosta od kompjutera. Ali to nije do igre nego do drivera, skinite si najnovije drivere za graficke i jos malo ce izaci patch za gta koji ce to sve fixat. Meni igra radi u isto fpsa stavio sve na low ili sve na high. Tako da svi cete ju moc igrat samo dok izade novi patch. I iskljucite si Clip Capture u opcijama 5 fpsa vise dobijete.
    jesi siguran da će patch popraviti performanse? ne bih baš bio tako uvjeren u to da sam ne tvom mjestu... igra je sa razlogom u pljuvačnici, a taj razlog je da nije uloženo dovoljno truda i/ili vremena da se igra prilagodi kako spada za današnji hardware, nego je očigledno portana s namjerom da se zgrne još malo love i da rock* skine pc igrače s kurca...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  17. #77
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Završila je u pljuvačnici zato što je neoptimizirana,a nebi trebala biti.Sumnjam da ce patch drastično popravit performanse,za to je prekasno.

  18. #78
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Uspio sam nekako dotjerati ovu igru da mi radi kako-tako zadovoljavajuće....1680x1050 midium texture i detalje render na high a ostalo mi je na 17-19 osim sjena koje su na 2. Čekam još nove drivere za atice koji samo što nisu .Uglavnom nemam nikakvih problema sa gubljenjem textura ili krešanjem igre. I igrivo je makar sve izgleda i radi daleko lošeije nego sam se nadao .
    Sama igra je fenomenalna...čista zaraza. Igra godine što se gameplay-a tiče . Ali moralo je to bolje, katastroflno loše odrađen port. Poluproizvod.Ipak , igra je toliko zanimljiva da ću je sa guštom odigrati a za koju godinu i sa još više gušta kada kupim neki četverojezgreni procesor.Jer koliko god igra bila dobra nema šanse da zbog nje prelazim na Phenoma pošto mi svi ostali naslovi lete.

  19. #79
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    za mišem i tipkovnicom
    Postova
    393

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    [quote="GODSKILLER"]Eto baš odvojih 400 kna(srićom ne kupih) za ovu igru ali izgleda da je nebudem mogao igrati...možda jedino u slow motion-u,pa evo savjeta za one koji imaju istu tegobu a neznaju kako da sami sebi opravdaju 400kn bačenih u wc-školjku.....
    Tips&Trick GTA IV:
    -možete koristit kutiju kao podmetač za razna (ne)alkoholna pića
    -sa dvd-om možete igrati frizbi u društvu ili s kučnim ljubimcem(još kažu da igre nisu zdrave)U prirodi na friškom zraku(to je neka vrsta multiplayera)
    -ako kojim slučajem se negdi zagubite možete sa dvd-om signalizirati morseove kodove
    -u vruče dane dvd može poslužit kao lepeza
    -jednostavno sa this parts sh*t of plastic zagaditi okoliš za narednih par stolječa
    -obisiti na zid kao slika(podsjetnik na krvavo zarađenih i u vitar bačenih kuna) a S(K)anader upozorava na štednju
    zasad iscrpih ideje pa se i vi štogod dositite

    posteno si me nasmijao pogotova sa frizbijem i multiplayerom bravo

  20. #80
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao Dyslexia
    Gta IV ce zasigurno biti igra godine, mislim ja uopce nevidim razlog zasto je ona zavrsila u pljuvacnici. Grafika je fenomenalna, grad je ogroman, enorman i odlicno napravljeno dosta realisticno. Onda da malo pogeldate fiziku u igru koja je jebena sve mozete razbit, pokidat igra ima negranicene mogucnosti na kuglanje mozete ic. Kad gazite ljude krv ostaje na autima, ostecenja na autima su odlicna, ja sam jednom zabio se u stup sa desnim tockom i tolko sam ga savio da se tocak vise nije mogao okretat, e to ja zovem igrom. FIzika u igri me fascinira ni jedan gta nema ovakvu fiziku, pa onda AI ljudi koje je ogromno poboljsan..itd samo sto igra trazi dosta od kompjutera. Ali to nije do igre nego do drivera, skinite si najnovije drivere za graficke i jos malo ce izaci patch za gta koji ce to sve fixat.SMeni igra radi u isto fpsa stavio sve na low ili sve na high. Tako da svi cete ju moc igrat samo dok izade novi patch. I iskljucite si Clip Capture u opcijama 5 fpsa vise dobijete.
    Kao 1. to što igra traži puno od PC-a se ne poboljšava driverima, već novim komponentama ili novim PC-om, i to je problem. A ako to nije do igre onda ja ne znam do čega je. Ako ljudima Crysis radi na visokim detaljima a muku muče s GTA 4 ja bih rekao da tu nešto ne štima. Mnogo ljudi niti ne može pokrenuti igru.

    Kao 2. patch ne možeSoptimizirati igru i to je nažalost činjenica.

    Sad kad je R* vidio da su se zaebali s nedostatkom optimizacije želi popraviti stvar s patchem, ali na žalost kasno Marko na Kosovo stiže. Optimizacija se radi prije nego igra izađe na tržište.

  21. #81
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao LL21
    I na prvoj i na drugoj stavki si masovno fejlao
    Ajd molim te uzmi leksikon pa pogledaj šta znači masovno, pa onda davaj ovakve komentare.

  22. #82
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    JA KAŽEM DA NIJE PROBLEM U JEBENIM DRIVERIMA NEGO U JEBENIM HARDVERSKIM ZAHTJEVIMA.

    Ja sa 8400GS mogu imat drivere od Boga Isusa pa ne mogu igrat!
    I kako sam mogo probat igru kad mi ne radi!
    Patchevi služe za popravljanje bugova, NE za optimizaciju igre!
    Igra je sigurno odlična jer od R* ne možeš očekivati loše, i uvjerio sam se da se stvarno išlo u detalje što opravdava tih 15GB koje zauzme na HDD, ali optimizacija je trebala biti bolje izvedena. Znam da tebe zaboli kad imaš dobru konfiguraciju, ali ima puno ljudi koji ne mogu ni igrati.

  23. #83
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Komp nije tako star ali mi je stara dobra 6600GT otegnula papke, pa ...
    Recimo samo da mi je jedna neupućena osoba nabavila 8400GS rekavši da je ok kartica.
    Iako je smeće, činjenica je da igram Crysis skoro sve na medium, pa ti vidi.

    Šta se tiče tog čarobnog patcha, koliko bi onda GB trebao imat kad može ispraviti sve tehničke probleme GTA IV? Daj molim te.

  24. #84
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Pa pomalo jest čudno što pljuješ po igri zato što nemaš dovoljno jaku mašinu da je pokreneš.S druge strane,smatram kako je Rockstar Games pogriješio što je tako "napumpao" grafiku.Pogledajte primjerice,jedan GTA3,GTA:VC ili GTA:SA.Svi su oni legendarni naslovi ( barem za većinu ),i ni jedan nema neku bajoslovnu grafiku,ali se i dan danas igraju.Možda je Rockstar uzeo malo previše k srcu negativne komentare o grafici u SA.

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Ma kada bi grafika barem bila napumpana nebi se nitko ni bunio...to što su malo pojačali šerdere kada padne kiša pa se sve presijava ili malo bolji svjetlosni efekti te nešto oštrije texture im ne daje za pravo da naprave toliko trzavu igru za razliku od konzolaške verzije. Da , igra je odlična i jedna od najboljih u ovoj godini ali zaslužuje pljuvanje i slabu prodaju zbog šlampavog porta .

  26. #86
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Pa pomalo jest čudno što pljuješ po igri zato što nemaš dovoljno jaku mašinu da je pokreneš.S druge strane,smatram kako je Rockstar Games pogriješio što je tako "napumpao" grafiku.Pogledajte primjerice,jedan GTA3,GTA:VC ili GTA:SA.Svi su oni legendarni naslovi ( barem za većinu ),i ni jedan nema neku bajoslovnu grafiku,ali se i dan danas igraju.Možda je Rockstar uzeo malo previše k srcu negativne komentare o grafici u SA.
    Slažem se, jer je igrivost u GTA serijalu oduvijek bila na prvom mjestu.

    A zašto nije opravdano pljuvat po igri jer traži prejaku konfiguraciju, ne znam. Za današnja mjerila igra, koja je nekad zahtijevala samo prosječnu, ako ne i slabiju konfiguraciju, sad odjednom traži high end konfiguraciju + još i na bogovskim računalima ne radi kako treba.

  27. #87
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Komp nije tako star ali mi je stara dobra 6600GT otegnula papke, pa ...
    Recimo samo da mi je jedna neupućena osoba nabavila 8400GS rekavši da je ok kartica.
    Iako je smeće, činjenica je da igram Crysis skoro sve na medium, pa ti vidi.

    Šta se tiče tog čarobnog patcha, koliko bi onda GB trebao imat kad može ispraviti sve tehničke probleme GTA IV? Daj molim te.
    Na 15" monitoru?

  28. #88
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    na 17'' molim lijepo. 1024x768.

  29. #89
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    22

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Jesu li oni ikad čuli za nešto što se zove REALNOST! (makar donekle)
    Kad vidite RPG koi onako krivuda javite mi se .
    S onakvim RPGom nebi pogodio slona u guzicu na 2m !
    Neznam za ovaj dio ali u San Andreasu mi je glupo bilo što izrešetaš čovjeka ,dođe hitna i oživi ga!
    A uostalom što se grafike tiče prezahtjevana je, a ružna je !
    Ima starijih igrica sa boljom grafikom a manje su zahtjevne npr. joust cause ( neznam dali se ovako pise )
    Sve u svemu još jedan promašaj !

  30. #90
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Još jedan za hall of fame...
    Ne, nije joust cause nego just cause.

    Nađi ti meni neki RPG iz RL koji ide pravocrtno ko po žici, dat ću ti čokoladicu.

    Nisu sve igre realne, tako da bi GTA koji ima vozni model kao u stvarnosti, realistične akcijske scene, i inventory sustav ko u RPG-ovima postao vrlo zamoran i dosadan.

    Što se tiče grafike, mogli su malo olakšati stvar, istina, ali mogli su za početak optimizirat igru donekle.

Slične teme

  1. P: Razne komponente.
    By Carp in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-07-2013, 11:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •