Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 102

Tema: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Eto baš odvojih 400 kna(srićom ne kupih) za ovu igru ali izgleda da je nebudem mogao igrati...možda jedino u slow motion-u,pa evo savjeta za one koji imaju istu tegobu a neznaju kako da sami sebi opravdaju 400kn bačenih u wc-školjku.....
    Tips&Trick GTA IV:
    -možete koristit kutiju kao podmetač za razna (ne)alkoholna pića
    -sa dvd-om možete igrati frizbi u društvu ili s kučnim ljubimcem(još kažu da igre nisu zdrave)U prirodi na friškom zraku(to je neka vrsta multiplayera)
    -ako kojim slučajem se negdi zagubite možete sa dvd-om signalizirati morseove kodove
    -u vruče dane dvd može poslužit kao lepeza
    -jednostavno sa this parts sh*t of plastic zagaditi okoliš za narednih par stolječa
    -obisiti na zid kao slika(podsjetnik na krvavo zarađenih i u vitar bačenih kuna) a S(K)anader upozorava na štednju
    zasad iscrpih ideje pa se i vi štogod dositite

    inače možda je ovo dosad najbolja zaštita protiv gusara(internetobradog) imaš igru nije bitno odakle al je nemoš igrati...savršena zaštita
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Pljucanje po igri zato što nemas mašinut dovoljno snaznu da pokrene igru?

    Zanimljivo...

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Jel ovo pljuvačnica ili......
    inače 4GB DDR2
    6750 2x2,66 GHz
    280GTX
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  4. #4

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    izgleda da smo polubraca
    (samo u mene quad 2.4 x 4, harharhar)
    http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=36639

    Pcplay i demoni k'o vijak i matica!
    (samo mislim na moderatore)

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Pljucanje po igri zato što nemas mašinut dovoljno snaznu da pokrene igru?

    Zanimljivo...
    Ajde ne seri,nitko nema dovoljno jaku masinu za odlicno vrtit gta4 i definitivno je opravdano ova igra završila u pljuvačnici.

  6. #6

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    nemos po neoptimiziranosti ocjenjivati gameplay!
    ali mos okrivljivat game designere ili kogavec!
    JEBO IM JA MATER!
    http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=36639

    Pcplay i demoni k'o vijak i matica!
    (samo mislim na moderatore)

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Kupio bi ja igru ali mi je malo preskupa,375kn mi nije previse,ali 1000€ za novi komp vec malo je.

  8. #8
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    ovako, prije nego dežurni moralizatori i fanatični obožavatelji serijala počinju braniti igru -> ovo je pljuvačnica, i ako neko hoće popljuvati igru zato jer je developer zaradio masne pare od konzolaške verzije najnovijeg nastavka serijala započetog pred 10ak, 15ak godina na PCu, a nije se potrudio kako spada srediti igru da ga barem današnje high end konfe mogu 'dostojno' pokrenuti i pritom se koristi lejmerskim izjavama tipa da će tek budući hardver moći pokrenuti igru kako spada, e onda ima moju potpunu podršku...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  9. #9

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Onaj mali dio o pljuvačnici kojeg je malo teže iščitati iz 1. posta:
    "Inteligentna osoba UBIJA ARGUMENTIRANIM VRIJEĐANJEM NA KULTURAN NAČIN"
    Ali da, inače se slažem se mišljenjima većine kad kažu da je ovo stvarno pretjerivanje od strane Rockstara.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Pljucanje po igri zato što nemas mašinut dovoljno snaznu da pokrene igru?

    Zanimljivo...
    Ajde ne seri,nitko nema dovoljno jaku masinu za odlicno vrtit gta4 i definitivno je opravdano ova igra završila u pljuvačnici.
    "Ajde ne seri?" ? Jesam se tebi možda obraćao ? Nisam. I da je sam, nemaš me pravo vrijeđati pošto iznosim svoje mišljenje, to što si ti naučen govorom špiljskog čovjeka i nemožeš se drukčije izraziti nije moja stvar niti ću te ja učiti kulturi.
    Uglavnom, drugi put razmisli kada počmeš pisati jer očito puno ne razmišljaš o čemu pišeš. niti nemaš blage veze o optimiziranosti GTA 4 pošto ga nisi igrao na PC platformi ali se ipak usuđuješ reći da ne postoji mašina koja ju može "odlicno vritit". Ako ćemo se ponašati kao djeca i špiljski ljudi, šta da ti ja kažem da ga i7 (Nehalem) s 6 gb RAM-a i jedna od H4870X2 ili gtx280(par) ovu igru jede za doručak?
    Naravno, to nitko od gamera nema, ali kad smo već bezobrazni i ponšamo se djetinjasto, zašto ne, tvoja konstatacija uopce ne stoji, postoji mašina dovoljno jaka i vjerovatno je par ljudi u svijetu ima.

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Mrak....moraš biti na razini špiljskog čovjeka da toliko iskeširaš za komp da bi igrao tu igru kada možeš tri- četri puta jeftinije sa jednim X-360 ili PS3 .Ova igra sobzirom na prikazanu grafiku ne zaslužuje ništa drugo nego pljuvanje jer je riječ o najobićnijem portu sa minimalnim prilagodbama za pc platformu.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Mrak....moraš biti na razini špiljskog čovjeka da toliko iskeširaš za komp da bi igrao tu igru kada možeš tri- četri puta jeftinije sa jednim X-360 ili PS3 .Ova igra sobzirom na prikazanu grafiku ne zaslužuje ništa drugo nego pljuvanje jer je riječ o najobićnijem portu sa minimalnim prilagodbama za pc platformu.
    Ako netko ima novaca, zašto ne? Kakva je to logika?? Šta ćeš, nekom zabraniti da kupit I7 CPU i neku od dual grafičkih kartica u SLI/Crossfire i nazvat ga špiljskim čovjekom? Špiljski čovjek se manifestira kad se počme s ovakvim vrijeđanjem tipa "Ne seri." Ali ovo mi je fascinantno kako je za tebe netko špiljski čovjek ako ima jak PC... to je stvarno selfown.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Sve sam rekao i ne želim se ponavljati.Igra je noptimalizirano govno a ako netko želi iskeširati 15000-20000 kn kao bi normalno igrao ovu igru bez obzira koliko novaca imao samo neka navali.Ja sigurno neću.Kada bi barem to igra potkrjepila vanserijskom i vanzemaljskom grafikom kakvu ima Crysis nebi ni riječ rekao.Ali igra izgleda kao govno.Nazubljena je do bola i mutnjikavih tekstura.
    Konzola je za ovu igru x puta pametnije rješenje.Ovakvu ju nisu ni trebali izdavati za pc.

  14. #14
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Ako netko ima novaca, zašto ne? Kakva je to logika?? Šta ćeš, nekom zabraniti da kupit I7 CPU i neku od dual grafičkih kartica u SLI/Crossfire i nazvat ga špiljskim čovjekom? Špiljski čovjek se manifestira kad se počme s ovakvim vrijeđanjem tipa "Ne seri." Ali ovo mi je fascinantno kako je za tebe netko špiljski čovjek ako ima jak PC... to je stvarno selfown.
    a ti bi mogao bolje pročitati njegov post i ne izvlačiti stvari iz konteksta...

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    moraš biti na razini špiljskog čovjeka da toliko iskeširaš za komp da bi igrao tu igruSkada možeš tri- četri puta jeftinije sa jednim X-360 ili PS3

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Ako netko ima novaca, zašto ne? Kakva je to logika?? Šta ćeš, nekom zabraniti da kupit I7 CPU i neku od dual grafičkih kartica u SLI/Crossfire i nazvat ga špiljskim čovjekom? Špiljski čovjek se manifestira kad se počme s ovakvim vrijeđanjem tipa "Ne seri." Ali ovo mi je fascinantno kako je za tebe netko špiljski čovjek ako ima jak PC... to je stvarno selfown.
    a ti bi mogao bolje pročitati njegov post i ne izvlačiti stvari iz konteksta...

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    moraš biti na razini špiljskog čovjeka da toliko iskeširaš za komp da bi igrao tu igruSkada možeš tri- četri puta jeftinije sa jednim X-360 ili PS3
    Ne, netrebaš tvrditi da ja nešto izvlačim iz koneksta... ili mi čitaš misli? Smješno.

    Pročitao sam ja njegov post dobro, i moj odgovor stoji, ako netko ima love zašto nebi kupio CPU s najnovijom arhitekturom, i upario 2 high end kartice??

    Kakav je to argument za XBOX,PS3...pa ne kupuju ljudi PC-e da bi se samo igrali. To što je PC jak je i jedna od prednosti za igranje igara, ali što je s ljudima koji ga kupuju zbog prirode svojeg posla?? Da kupe XBOX ili PS3?? Pa kupe I7 core,sli/crossfire i 6-8 GB RAM-a što im je i onako potrebno za izvršavanje raznih poslova i imaju platformu za igranje "tako neoptimiziranog GTA4". U svakom slučaju ovo s XBOX i PS3 ne stoji, to što netko ima novce za najnoviju generaciju procesora i grafičkih kartica ne znači da je špiljski čovjek, špiljski čovjek je primjer iznad s vrijeđanjem.

    Malo smo skrenuli s teme , ALI nemožete jednostavno branit nečije vrijeđanje, shvatite da u ovom djelu posta pričamo o vrijeđanju, na stranu GTA4 a ja nisam zasluzio (niti bilotko drugi) da ga se vrijeđa pogotovo bez razloga. Neka svoje djetinjaste ispade ostavi doma, ovo nije mjesto za njih, ljudi smo možemo biti kulturni...ili smo špiljski ljudi još uvjek?

    @ on topic
    Sve u svemu, slažem se da je GTA4 neoptimiziran, barem ne onoliko koliko su to htjeli gameri s slabijim PC-ima,ali nekad je jednostavno igru teško optimizirati da radi na svakoj mizeriji od PC-a, koliko se sjecam, izdana je preporučena konfa za GTA 4 i na njoj se sve vrti kako spada.

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    "Inteligentna osoba UBIJA ARGUMENTIRANIM VRIJEĐANJEM NA KULTURAN NAČIN"
    Znam ali ipak moram javno da pljunem posrani Rockstars, jer sam upravo dao 60 evra za igru za koju sam smatrao da vredi imati kao original, ali igra mi ide kao da se ne valja, i to na LOW detaljima (Crysis igram pristojno na high, FO3 i FC2 besprekorno na high). Rockstars bre vređa PC kao igračku platformu, heej ljudi, pa da li smo zaslužili (posebno oni sa high-end računarima) da nam izdavač javno saopšti da igra koja dobro radi na konzolama koje nisu ni do kolena sadašnjem tkzv -end PC hardveru, nije napravljena da bi radila na najvišim detaljima već na mediumu, jer je, "kao i obično" softversko tržište ispred hardverskog, te ćemo tek 2010, kad budemo nabavili novi hardver, igrati kao ljudi igru koju po svim estetskim elementima Crysis šije za dva koplja? Dakle, predlažem editovanje gorenavedene rečenice: "Inteligentna osoba UBIJA ARGUMENTIRANIM VRIJEĐANJEM NA KULTURAN NAČIN" u "Inteligentna osoba UBIJA ARGUMENTIRANIM VRIJEĐANJEM NA KULTURAN NAČIN, OSIM AKO SE NE RASPRAVLJA O GTAIV, MATER MU JA JE*EM. " Opomenite me, izbrišite mi post, ni upola me neće zaboleti kao ovih 60 evra kojih više nemam. End.

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    U svakom slucaju takvo "pljucanje" ne postize nista, jedino što možeš postići s vrijeđanjem na razini 12togodišnjeg djeteta je da kontaktiraš Rockstar i tamo ih ljepo izvrijeđaš.Inače što se tiče same optimizacije citirati cu doslovno kolegu Antu (mislim da je nick DeadWalker) : "Vecina pljucanja po GTA4 se svodi na to da to rade mulci koji nemogu igrat igru na Ultra detaljima te stoga prenose svoje frustracije jer im mama i tata ne zele dati 3000kn za novi GPU".

    Slazem se.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Kako ću se drugačije osloboditi gneva? Da, mogu da napišem filozofsku raspravu, ali pure psovanje mi trenutno mnogo više odgovara. Inače, što se tiče optimizacije nisi u pravu, kao ni tvoj kolega Ante, zato što po raznim forumima čitam kako su ljudi koji poseduju grafičke od 3000+kn sa pravom isfrustirani (kao i kolega GODSKILLER koji je otvorio temu koju sam ja nameravao da otvorim) zato što im se igra JEDVA vuče i na medium detaljima, što je apsolutno neverovatno, jer Crysis na GTX280 radi poput perca na vetru, a GTA... ipak traži "malo" više. Što bi rekli neki dežurni tešitelji našem razočaranom i isfrustriranom gameru koji je iskeširao 3000+kn za igru koju je čekao kao u pustinji kišu: Više sreće u nekoj od narednih godina!

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    Kako ću se drugačije osloboditi gneva? Da, mogu da napišem filozofsku raspravu, ali pure psovanje mi trenutno mnogo više odgovara. Inače, što se tiče optimizacije nisi u pravu, kao ni tvoj kolega Ante, zato što po raznim forumima čitam kako su ljudi koji poseduju grafičke od 3000+kn sa pravom isfrustirani (kao i kolega GODSKILLER koji je otvorio temu koju sam ja nameravao da otvorim) zato što im se igra JEDVA vuče i na medium detaljima, što je apsolutno neverovatno, jer Crysis na GTX280 radi poput perca na vetru, a GTA... ipak traži "malo" više. Što bi rekli neki dežurni tešitelji našem razočaranom i isfrustriranom gameru koji je iskeširao 3000+kn za igru koju je čekao kao u pustinji kišu: Više sreće u nekoj od narednih godina!
    Kakvo oslabađanje gnjeva? Gnjev što nemaš dovoljno jako računalo koje bi moglo pokrenutu GTA4? Tu nema nikakvog gnjeva, pogledaj malo što pišeš, pa nismo djeca... psovanje? Psovanje kad nešto nemozes dobiti/pokrenuti/nisi zadovoljan, što s time postižeš?

    Da ali za razliku od tvog lurkanja po forumima ja sam sinoć (preciznije u 5:34 ujutro) probao igru, tako da znam o čemu pričam. Necu ulaziti u detalje(ako ih zelis kontaktiraj me na PM) i mogu ti reci, DA imam pojma o čemu pričam, i da, na tvoju žalost u pravu sam. To što netko "poseduje" grafičku karticu od 3000 KN ali zato ima 1GBRAM-a, instaliranu Vistu s svim extrasima,i aero sučeljem i CPU-om koji je star 2-3 godine ne znači da moze pokrenut igru u mediumu. To što netko "iskešira" 3000kn za grafičku i misli da ce moci sve igrati na Ultra nije isfrustriran, samo je neiteligentan i neupućen.


    Inače opet te pozivam da mi se privatno obratiš pa cu ti i reci konfu na kojoj je igra vrtila medium,bez zastajkivanja, btw. danas ide testiranje FPS-a i još par testova.

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Eto, ja nikad ne bih pljuvao po igri zbog toga što ne mogu da je igram, naravno.

    Mislio sam to do danas. Zbog čega Far Cry 2, koji, ruku na srce, izgleda lepše od GTA4, na high ide bolje nego OVO na low? Treba li, možda, po tvom mišljenju, da hvalimo Rockstars zbog toga? Igra koja izgleda kao GTA4 ne bi trebalo da traži više od prosečnog gamerskog računara za medium detalje. Po mom mišljenju, neverovatno je da se razvojni tim uopšte nije potrudio da optimizuje igru. Znam da dolaze nova vremena, next gen se približava, pa samim tim i njegova hardverska glad, ali pobogu, ako dam tolike pare za upgrade, očekujem i da mi igra ponudi lepotu srazmernu potrošenom novcu. To kod GTA nije slučaj. Ova igra ne ceni PC, ne zna da prepozna snagu. Ne znam za mašinu o kojoj mi pričaš, ali sad ću da odnesem igru kod druga koji ima 8800GTS 512mb, 3gb i e7200, ako mu se tu ne bude vrtelo kako spada, više neću da se raspravljam ni sa kim.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    Eto, ja nikad ne bih pljuvao po igri zbog toga što ne mogu da je igram, naravno.

    Mislio sam to do danas. Zbog čega Far Cry 2, koji, ruku na srce, izgleda lepše od GTA4, na high ide bolje nego OVO na low? Treba li, možda, po tvom mišljenju, da hvalimo Rockstars zbog toga? Igra koja izgleda kao GTA4 ne bi trebalo da traži više od prosečnog gamerskog računara za medium detalje. Po mom mišljenju, neverovatno je da se razvojni tim uopšte nije potrudio da optimizuje igru. Znam da dolaze nova vremena, next gen se približava, pa samim tim i njegova hardverska glad, ali pobogu, ako dam tolike pare za upgrade, očekujem i da mi igra ponudi lepotu srazmernu potrošenom novcu. To kod GTA nije slučaj. Ova igra ne ceni PC, ne zna da prepozna snagu. Ne znam za mašinu o kojoj mi pričaš, ali sad ću da odnesem igru kod druga koji ima 8800GTS 512mb, 3gb i e7200, ako mu se tu ne bude vrtelo kako spada, više neću da se raspravljam ni sa kim.
    Ne ubacuj mi riječu u usta, odkud ti to za pohvaljivanje Rockstara?
    Ono što sam ti napisao u PM je činjenica i istina. Inače, izgleda da ne čitaš dobro postove, to što ti kupis graficku od 3000 kn a ostatak PC-a je za muzej ne znaci da ces moci igru vrtiti na najvisim postavkama. Ovisi što po tebi znači "vriti kako spada"...vjerovatno Ultra high...

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Medium, nije ultra high, ja sam skroman i samo želim da igram bez kočenja i slowdownova. Inače, konfiguracija koju je GODSKILLER naveo sigurno nije za muzej već za high end igranje, a rekao je da mu se igra vrti očajno. Ili ja loše čitam?

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Reiko...može li koja slika iz igre sa upaljenim frapsom da se vidi kako igra izgleda i na kojem broju fpsa se vrt na tvom kompu ? I napiši na kojem kompu je igraš. Ovako bez parvih argumenata pričaš u prazno.

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Konfu koju si mi ti naveo u PP i nemozes ocekivati nesto drugo, pa na kraju si i sam rekao da si "mozda ipak previse ocekivao". Uglavnom izgleda da je ovo sve nepotrebno pljucanje. Kakve veze ima dali si ti skroman ili ne? Igra trazi hardver neovisno o tvojim zeljama, kakve sad to veze ima? GODSKILLER je naveo svoju kofnu a ja sam ti na pp naveo konfu na kojoj sam isprobao igranje na mediumu i mogu tvrditi da ta konfa jede igru na medium bez problema. Isto tako ja nemogu tvrditi jel on ima tu konfu i kakvu verziju igre on ima (sigurno nije legalna stoga nije ni cudo da se nešto ne odvija kako treba pa makar to bio opaki slowdown).

    Vecina ovog pljucanja se svodi na nemogucnost ljudi da opcenito pokrenu novije igre a da ne dolazi do "matrix" efekta, a to je sve zbog jednostavno zastarjelog hardvera, optimizacija igre nije "riješenje" starog hardvera, jer je nemoguce nesto optimizirati kad jednostavno igra trazi svoj danak. Uvjek postoji bolja optimizacija i lošija ali ona nemoze nadopuniti potreban hardware.

    Ja cu danas ili sutra pokrenutu igru na sljedecoj konfi :

    Intel Core 2 Quad 2,4Ghz
    Radeon HD4870
    4GB Kingmax RAM(800mhz)

    pa cu javiti svoj dojam ako sve prođe ok.

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Reiko...može li koja slika iz igre sa upaljenim frapsom da se vidi kako igra izgleda i na kojem broju fpsa se vrt na tvom kompu ? I napiši na kojem kompu je igraš. Ovako bez parvih argumenata pričaš u prazno.
    Misliš da lažem?

    Ako nisi dobro čitao , vidio bi da se to odvijalo na konfiguraciji koja nije moja nego je od frenda gdje smo isli "isprobati" igru na jednom od 3-4 PC-a u toj prostoriji. Kako kazem, bilo je jako kasno pa nam se nije dalo testirati ali cemo to napraviti ovih dana (ali cemo to napraviti za sebe a ne zato jer netko nekom ne vjeruje) pa ako mi se bude dalo cu postaviti. Neznam inace di si izvukao da je to moj komp...

    Ali sta da ti kazem, trenutno mi nije prioritet u zivotu izmjeravati FPS u GTA4 i trčati na forum da ti dam screenshot.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Ha, ha onda se poklopi ušima i šuti . Zašto bi ti vjerovao ? Igra ima ugrađeni benčmark pa je dovoljno i to zaljepiti .

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ha, ha onda se poklopi ušima i šuti . Zašto bi ti vjerovao ? Igra ima ugrađeni benčmark pa je dovoljno i to zaljepiti .
    Jel te trazim da mi vjeruješ?

    Neznam jel igra ima ugrađeni benchmark, pogledali smo trailer , probali malo igrat, vidjeli da ga vrti na srednjim postavkama ok i to bi bilo to, nismo bili baš raspoloženi za igru u 5 i pol ujutro.

    Ovo s ušima i šutnjom tako jadno izgleda kad skuzis da meni nista ne znaci vjerujes li ti meni ili ne... mislim, i da ti sad donesem screenshote od igre i pomalo je jadno da ideš bazirati povjerenje i dovoditi ga u pitanje radi toga hoce li igra raditi u 25 ili 30 FPS-a i hoce li raditi s ovom konfom ili ne... to je na kraju krajeva samo igra, a ja cu isprobati istu ovih dana i na konfi kojoj sam vec naveo (moja) pa javim kako radi (ako mi se da, jer cu tad biti zaokupiran igranjem a ne dali mi neki random tip s foruma vjeruje ili ne).

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Ma boli mene ona stvar kako će tebi igra raditi . Ali , sobzirom da tvrdiš suprotno od svih ostalih bilo bi "pristojno" da to pokrjepiš nekim argumentom .A ne da kreneš u raspravu tipa , meni radi dobro pa je zato igra dobra a nemam pojma zato se drugi bune.
    I ja nisam tamo neki random tip sa foruma nego tip sa svojim imenom ....bezimeni .

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Vjerovatno ce izbacit neki patch,jer kako cujem,ovo je katastrofa
    Ti Reiko,nemos napravit jebeni post da posle ne bude flejm...
    I da,nemas nikakvih argumenata,a ovdje pricas kako smo mi krivi sto nemamo komp sa 8 jezgara i graficku sa 2GB VRAMa,iako grafika u igri lici na crtace u odnosu na Crysis,kojeg sam ja na mojoj konfi uspio gurati na medium-high(8800 GTS,2GB RAM,6750 2.4 Ghz)...
    Da,Rockstar je,po svim znacima(necu jos sigurno tvrdit,nisam licno odigrao) napravio uzasno neoptimizovanu igru..opet kazem,da su napravili neku isusovsku grafiku pljuvanje nebi imalo smisla,a ovako...
    Čudno je to što ti smatraš flame-om, umjesto da za flame kriviš ljude koji psuju i prostače ti kriviš mene... to mi je isto zanimljivo. Ali molim te, prije sljedeće konstatacije (da su moji postovi flame) odvoji točno koji je dio flame, može ?(tip : quote).


    Ne krivim ja nikog sto nema komp od 8 jezgri i grafičku od 2g VRAM, neznam di si tu bajku pročitao (što dokazuje da ti pričaš doslovnu neistinu jer to nisam nigdje spomenuo). I ja sam napomenuo da Rockstar nije napravio cudo od optimizacije, ali opet naglašavam , optimizacija nije riješenje u ovom slučaju, igra u nativi treba jače računalo i eto tako je to, život je okrutan

    I da, imam sigurno više argumenata jer se oni barem baziraju na nečem što je opće priznato ili opće poznato ili je barem javna istina, a ti navodiš neke nebuloze kao npr : " pričaš kako smo mi krivi što nemamo komp s 8 jezgri" itd. A ja to nisam nikad rekao pa te još jedno molim di ja nekog krivim, vidiš takve me gluposti(nepostojane a tvrdiš da sam rekao) razljute, i to bi mogao biti prije flame ... jedino ako je za tebe realnost flame, onda sam stvarno opaki flamer

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GTA IV-Razne primjene ALI ne i glavna

    Nisi odgovorio ni na 50% mojih konstatacija pa necu uopce nastavljati s ovom djetinjariom posto vidim da nigdje ne vodi, koliko god ja uporno govorio da ne flame-am nego da za to optuzis one koji vrijeđaju i psuju ali to nece utjecati na tebe .


    Kao što sam rekao (ne citas postove) ako stignem (mislio sam ubaciti benchmarking na toj frendovoj mašini za 3-4 dana kad budem isao tamo ) onda ako mi se bude dalo, stavim tu... ali ako me netko optuzuje za flame... pomalo i gubis volju da nekom nesto pokazes.

    Sve u svemu isprobam i na svojoj konfi igru(vec navedena)pa stavim , isto ako budem smatrao da bi trebao.

    U prvom slučaju mislim da onak od oka nije bilo nekog drasticnog opadanja FPS-a, u 15 minuta igranja klizilo nam je normalno bez turbulencija ko svaka normalna igra.

Slične teme

  1. P: Razne komponente.
    By Carp in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-07-2013, 11:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •