Ovako doista nije nikakva šala imam doista problem veliki....neznam niti odakle da počnem i neznam koga da pitam za pomoć pa se nadam da netko stariji ima ovdje koju ideju.najme u kući živi moja cura njezina mama i brat.....i prošlu subotu netko je bio u dvorištu udarao metalom po ogradi...i pobjegao..danas je evo subota isto udarao u strašnja vrata i nešto se derao i pobjegao.nebi me to ništa uplašilo jel sam se suočio sa većim budalama i doista imam dosta iskustva u samo obrani i borilačkim vještinama(tae kwon do...i slično).Ali evo problema...čovjek zna točno kada prdnemo...ta zadnja vrata znamo samo cura i ja i mama i dogovor je ovakav kada cura i ja idemo van prednja vrata su zaključana a stražnja otvorena jel su dupla vrata..ali ovaj dan je zaboravila mama njezina ostaviti ih otvorena i ovaj je lik probao ortvoriti na njih.druga stvar je da uvijek dođe kada nitko nije kod kuće osim mame i njeznog brata i to je to.Evo škakljivog dijela..imaju psa...pas nije niti jednom zalajao pa mora biti da je netko koga se zna li nezna..jel pas je preveliki pašljivac i pičkica.....a ona radi posao neki oko suda i slično....očigledno da je netko pokuša zastrašiti a to je JAKO JAKO JAKo dobrano uspio jel cura sada spava kod mene jel se boje spavati kod svoje kuće...dobiva čudne poruke..ima stali osječaj kao da je netko prati.prijavili smo policiji ali ona ništa nemože.
Nebih ja ništa rekao da ga ja vidim onda bi on bio moj nekoliko pokreta brzih i isčupao bih mu rame iz tijela...ali ovo je najgore..on točno zna kada se krećemo i kada i kako ta kuća diše.ubija nas u pojam i iskreno ja sam se danas sasrao ko pička....od ponoći do 4 ujutro sjedio kdo cure i pijo pivo....više nije svejedno jel svaki put kada tako nešto se dogodi od te neindeficirne osobe on baš pogodi kako treba..a neke svari koje radi NEMOŽE znati ako nije pa majke mi isusove prisluškivao razgovore iz te kuće...eto usuditi ću se reći to.
Dečki MOILM VAS nemojte se šaliti mi više neznamo šta da radimo..pitao sam ovo i na druge forume jel ja neznam šta više da radim...ona ima previše neprijatelja ali ovaj lik zna i gdje se i ja i cura i ona krećemo i kako i sve...ovo je postalo bolesno čovjek mi se toliko igra sa živcima...mogu reći on zna kako da kontrlira moj strah i kako da se ja ponašam sa svojim strahom...

neznam ljudi doista molim pomoć ja neznam više...nikako ga nemogu hvatiti jel kak osam rekao on zna kako dišemo!Nmojte lokati ovu temu nego doista....evo tražim pomoć....šta da radim..da nabavim pištolj..da ugradim alarme u kuću?da rot vajlera kupim?..neznam doista molim pomoć!