Inace dosta se cesto događa da ka zaigram na nekom hrv serveru dobijem kick.
Ne dogadja se na sd serverima, jer predpostavljam da na njemu igraju profesionalniji igraci vec
na tipicnim TDM Hardcore serverima.

Recimo nedavno sam naletio na GameZone - server pod pokroviteljstvom GamePlay-a.

Server je ono cisto ok, iako su napravili jednu gadnu stvar a to je da su igru, tojest cijeli server
unistili zabranama, GL-a, Martyrdoma i Last Standa.
Naravno ovime su samo potakli kampanje i sadjenje vrtova Claymore-a.
Druga stvar je sto na takvim serverima profitiraju anjvishe rusheri.
Inace rusham sa p90 ili RPD-em.

Vecina djece na tom serveru, da djece, dobro ste procitali, igru igraju djeca
od 3 osnovne do nas malo starijih, sto mi nije jasno sto roditelji rade kad dozvoljavaju
djeci da igraju igre sa natpisom "mature", ali to nije poanta pa cu preskociti.
(tip: toliko o tome da oni koji pisu recenzije i imaju testni server i svoj magazin ne utjecu negativno - dabome, isto tako ljudi koji pisu casopise za mladez trebali bi biti pametnij i znati da i oni sudjeluju u odgoju djece).

nego, nazad na problem.
inace smjesno mi zvuci, ali eto vec 5-6 puta sma igra na serveru i blago receno, dominiram.
tu i tamo se zalemi pokoje prdzadnje ili2-3 mjesto ali vecinom sam prvi.
pogotovo sto obozavam kad je server pun.
Medjutim u zadnja dva dana sam dobio kick od admina jer navodno koristim citeve i da iskljucim "to sto koristim pa da se vratim".

e najveca stvar je sto ne koristim nista osim perkova
1: bandolier
2: uv jammer
3: extra condition

naravno plus p90 sa prigusivacem koji znamo ima bug sa trcanje pa tako za 6-7 sekundi se moze dotrcat do neprijateljevog spawna.
e sad je stvar sto ja dosta trcim, jedno mozda 40-tak puta obidjem oba spawna a jos gora stvar ocito na Gamezone serveru i njihovim igracima je sto mi score vecinom bude 56 - 13,
47 - 2, 63 - 15... zasto kazem "gora", jer ni na jednom drugom serveru nema takve scorove.
a danas sam dobio kick jer sam bio drugi, zamislite, drugi sam bio i dobio sam kick a onaj koji je bio prvi je ocito fer bio a imao je jos bolji score od mene i s manje smrti.

prvo je naravno frag drugo smrt.
i tako sam opet proglasen citerom, a jos najbolje jesto mi je i konzola na defaultu, znaci nikake promjene u scriptu nisam radio kao /com_maxfps 300 /cl_maxpackets... i slicno, cak si ni draw fps nisam postavio d avidim koliko fps-a imam, znaci cisti default.

i sad bih ja vljda trebao kampat kao 40 drugih ljudi, glumiti da sma nesposoban zabaviti se, saditi basche claymore-a i baciti se na prvi metak na koji naletim.
mislim znam da je frustrirajuce kad vas 6 puta zaredom ubije ista osoba a na serveru je 32 igraca.

iako malo smejsno je jer i to sam isto dozivio na 3 hrv servera kad sam igrao cod2 u pocetku njegovog izlaska.
posto sam dotad masovno igra quake 2 i 3 i isao po turnirima, cisto zbog ekipe i zabave,
cak sam i upoznao dostapoljaka i ceha tako, vecinom zenske su kod njih igrale quake 3,
i nacin igranja quake 3 sam ubacio u cod 2 i tako sma rushao sa snajpom isto imao razlike kilova - 49- 2, 38 - 6... etc etc.

naravno kad me cod 2 prestao odusevljavati taj rezultat je kopnio a zajedno sa tim odusevljenjem i moj "skill".
al mislim, ono dodjem sa posla, sjednem, cak eto i slusalice sam izgubio pa igram na zvucnike,
i onda na 2 sata sjest i izbaciti stres, kasnije ociti trcati malo..etc etc...
i onda dodjes da se opustis i onda te u pojam ubije neprofesionalnost admina,
sto je najgore da je strani server bilo bi mi svejedno, ali ovdje gdje svi pricamo
istim jezikom, heboga na hrv serverima najcesce se neki bolji igrac osjeca kao stranac jer nedaj boze da budes iznad svih na serveru - ti si defakto citer.
bez obzira sto ni konzolu nisi prilagodjavao, sto uredno updejtas pb, skidash patcheve, imas org igru i nezelis da ti se banira org cd key...al ipak... ti si ipak bez ikakvog realnog objasnjenja citer - i zasto onda igrat na stranim serverima?
kolicina newb-a je znatno manja i puno je teze napraviti masakr.

inace nik mi je, corvus corax.

sto vi mislite o nasim serverima i gaming populaciji?
naprimjer na stranim serverima jos nikad nisam bio proglasen citerom niti me itko banao i kikao, ssamo sa hrv i vec mi zivac radi da cu zbog budala i njihovog idiotskog ponasanja dobiti ban za nesto sto ne koristim.
naravno neki dan sam skuzio da gamezone je krekirani server sto mi je bad zato i neigram
cesto na njemu jer to sam vidio i u zadnje vrijeme bila su dva lika koji su smao ehadshotovo pravili gdje god pucali, a ja jedva da uspijem napraviti ehadshot,mozda u 20 kilova se jedan zalomi.
(pitanje iskljucivo namjenjeno neprovokatorima)

samo bihdodao da samprvi kick dobio zato sto me se nevdii na radaru.
onda znate o kolikim se nuwbijima radi.

lp,