Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 113 od 113

Tema: Quake LIVE

  1. #91
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao nightcookie
    eh da, zaboravio sam pitat... jel igra ql tko od starijiih kvejkera tipa ljudi iz caf il dizzya?

    Definiraj starijih... ak misliš na one koje igraju Kvejk 3 od kad je izišo onda smo ti tu ja i amd freak

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  2. #92

  3. #93
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Commander Dawg
    Definiraj starijih... ak misliš na one koje igraju Kvejk 3 od kad je izišo onda smo ti tu ja i amd freak
    pa ono, da na tak ljude mislim. znam da sam se zakacio na q3 kad sam vidio onaj clanak u pcplayu sta je napisao ovaj lorduke ja mislim (il je to bio darth (?))

  4. #94
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Quake LIVE

    yup... jedino od takvih starijih smo ti ja i amd freak. Drugih nema

    Community u raspadu.

    Ak imaš q3 i očeš neki meč.. možemo se dogovorit preko pp-a.. možda i amd se joina ak nije busy sa faxom

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  5. #95
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Commander Dawg
    yup... jedino od takvih starijih smo ti ja i amd freak. Drugih nema

    Community u raspadu.

    Ak imaš q3 i očeš neki meč.. možemo se dogovorit preko pp-a.. možda i amd se joina ak nije busy sa faxom
    baš banana za community =/ nego, imam q3 + zadnji osp pa bi mogli pokoji put. aj svrati na #quake.hr na quakenetu.

  6. #96
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao vjever_masni
    eo ne vjerujem da nema ove teme, igra mi se cini odlicnom, totalno besplatna
    igra se preko browsera o.O
    jel ima netko informacije kad bi ovo moglo izac ili ako ima neki beta tester
    da nam isprica svoje dojmove
    pa super je. evo ja jucer poceo. nisam jedno 5-6 godina igrao quake. super mi je oval live kombinacija svih kvejkicha. Ranger kick ass. medjutim nemam ja to pojma vise igrati. igram sam kad uhvatim vremena, prije sam na netu imao 86% acc sad nemam ni 32.
    MarcusDeKrieg nik

  7. #97
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao vjever_masni
    eo ne vjerujem da nema ove teme, igra mi se cini odlicnom, totalno besplatna
    igra se preko browsera o.O
    jel ima netko informacije kad bi ovo moglo izac ili ako ima neki beta tester
    da nam isprica svoje dojmove
    pa super je. evo ja jucer poceo. nisam jedno 5-6 godina igrao quake. super mi je oval live kombinacija svih kvejkicha. Ranger kick ass. medjutim nemam ja to pojma vise igrati. igram sam kad uhvatim vremena, prije sam na netu imao 86% acc sad nemam ni 32.
    MarcusDeKrieg nik
    Ja sam zbog takvog acc-a dobivao ban

    gamad

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  8. #98
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Dawg
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao vjever_masni
    eo ne vjerujem da nema ove teme, igra mi se cini odlicnom, totalno besplatna
    igra se preko browsera o.O
    jel ima netko informacije kad bi ovo moglo izac ili ako ima neki beta tester
    da nam isprica svoje dojmove
    pa super je. evo ja jucer poceo. nisam jedno 5-6 godina igrao quake. super mi je oval live kombinacija svih kvejkicha. Ranger kick ass. medjutim nemam ja to pojma vise igrati. igram sam kad uhvatim vremena, prije sam na netu imao 86% acc sad nemam ni 32.
    MarcusDeKrieg nik
    Ja sam zbog takvog acc-a dobivao ban

    gamad
    jednom rjecju quake live sranje. nisam dobio ban ali previse citeranja gore ima. nema nikakve zastite. likovi od 20 puta sto puknu rail nijednom ne mashe nikoga. ili najveca fora su mi oni koji ostanu sami i trebaju pobiti iz suprotnog tima 6 igraca. e ti su mi legende, 4 istodobno krene na njega a ovaj sve direkt, nijednom da promazi, ono trci i samo se odjednom okrene i pogodi nekog tamo u pm da ga ni nevidis okom. i onda na youtubu kad sam vidio o cemu se radi. mah... sranje zivo.

  9. #99
    Senior Member Lord of The Fleas debeli1975's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    341

    Re: Quake LIVE

    mah, kaj nisu mogli jednostavno stavit da je quake 3 besplatan i dignut par servera tek tolko i skupilo bi se rulje, igralo bi se po clanbase i kajtijaznam po cemu

  10. #100
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Quake LIVE

    well quake 3 je ''praktički'' besplatan pošto je ukinuto traženje original cd-keyeva

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  11. #101
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    jednom rjecju quake live sranje. nisam dobio ban ali previse citeranja gore ima. nema nikakve zastite. likovi od 20 puta sto puknu rail nijednom ne mashe nikoga. ili najveca fora su mi oni koji ostanu sami i trebaju pobiti iz suprotnog tima 6 igraca. e ti su mi legende, 4 istodobno krene na njega a ovaj sve direkt, nijednom da promazi, ono trci i samo se odjednom okrene i pogodi nekog tamo u pm da ga ni nevidis okom. i onda na youtubu kad sam vidio o cemu se radi. mah... sranje zivo.
    ovakvi proseri su mi najjači, dočim te neko ubije odma vara. što se tiče raila, imam par ljudi na friend listi kojima je samo rail accuracy preko 60%. uostalom, 80% ljudi šta igra quake live su ljudi koji igraju quake još od jedinice, pa kad vas neko sabije ko curice nemojte odma rageat i plakat neg naučit igrat i to je to

    a oni "hackovi" na youtubu su srednja žalost. ugl, igram ql još od zatvorene bete i nisam naletio na nijednog cheatera, a to kaj je neko za 10 klasa bolji od mene jebiga. ako ih i ima, u manjini su i najvjerojatnije obitavaju na instagib serverima.
    = Citat = Izvorno postao Dawg
    well quake 3 je ''praktički'' besplatan pošto je ukinuto traženje original cd-keyeva
    jep... al uostalom, quake live NIJE vq 3, quake live je nova igra na starom engineu. a to kaj ima neke sličnosti sa vq3, jebiga... puno više se razlikuju nego šta su slični.

  12. #102
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao nightcookie
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    jednom rjecju quake live sranje. nisam dobio ban ali previse citeranja gore ima. nema nikakve zastite. likovi od 20 puta sto puknu rail nijednom ne mashe nikoga. ili najveca fora su mi oni koji ostanu sami i trebaju pobiti iz suprotnog tima 6 igraca. e ti su mi legende, 4 istodobno krene na njega a ovaj sve direkt, nijednom da promazi, ono trci i samo se odjednom okrene i pogodi nekog tamo u pm da ga ni nevidis okom. i onda na youtubu kad sam vidio o cemu se radi. mah... sranje zivo.
    ovakvi proseri su mi najjači, dočim te neko ubije odma vara. što se tiče raila, imam par ljudi na friend listi kojima je samo rail accuracy preko 60%. uostalom, 80% ljudi šta igra quake live su ljudi koji igraju quake još od jedinice, pa kad vas neko sabije ko curice nemojte odma rageat i plakat neg naučit igrat i to je to

    a oni "hackovi" na youtubu su srednja žalost. ugl, igram ql još od zatvorene bete i nisam naletio na nijednog cheatera, a to kaj je neko za 10 klasa bolji od mene jebiga. ako ih i ima, u manjini su i najvjerojatnije obitavaju na instagib serverima.
    = Citat = Izvorno postao Dawg
    well quake 3 je ''praktički'' besplatan pošto je ukinuto traženje original cd-keyeva
    jep... al uostalom, quake live NIJE vq 3, quake live je nova igra na starom engineu. a to kaj ima neke sličnosti sa vq3, jebiga... puno više se razlikuju nego šta su slični.
    ocito proseru nisi citao sto sam pisao. da sam to mogao vidjeti morao sam biti u spectatorima. ali ocito proseri poput tebe vole drugima govoriti proseru bez obzira sto proseri poput tebe ocito ne razumiju hrvatski. pa drugi put proseru kad se nadjes drugome govoriti proseru procitaj 500 puta recenicu kako bi razumio ono sto je netko napisao, proseru.

  13. #103
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    ocito proseru nisi citao sto sam pisao. da sam to mogao vidjeti morao sam biti u spectatorima. ali ocito proseri poput tebe vole drugima govoriti proseru bez obzira sto proseri poput tebe ocito ne razumiju hrvatski. pa drugi put proseru kad se nadjes drugome govoriti proseru procitaj 500 puta recenicu kako bi razumio ono sto je netko napisao, proseru.
    nemas pojma, nauci igrat prije neg pocnes vristat da su svi citeri. uostalom, ako si vec spectatao pretpostavljam da si snimio demo toga, pa ti lijepo taj demo proslijedu id-u. ak nisi snimio demo i nemas nikakav dokaz onda i dalje mislim da seres bezveze.

  14. #104
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Quake LIVE

    Barathrum: viewtopic.php?f=15&t=29898S i viewtopic.php?f=15&t=28094Ssad si isti ko i ovi po kojima si pljuvao

  15. #105
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao mronki
    Barathrum: viewtopic.php?f=15&t=29898S i viewtopic.php?f=15&t=28094Ssad si isti ko i ovi po kojima si pljuvao
    a pusti ga haha... jednostavno ne zna gubit pa su mu svi krivi osim njegovog usranog skilla.

    i da, ove price "igrao sam prije 5-6 godina a acc mi je bio 83%"... daj odi doma nekom prodavat te gluposti, da si bio iole dobar tih 5-6 godina ranije sad nebi plakao.

  16. #106
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Quake LIVE

    Dani dok sam igrao Q3 extenzivno


    i naravno to bi rezultiralo svakom novom rundom ovo:



    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  17. #107
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    hah, baš gej, neg jesi slobodan sad za koji dm13 il dm6?

  18. #108
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Quake LIVE

    Trenutno ovaj cijeli tjedan mi je booked. Ak imaš msn daj mi ga prek pp-a i bumo se dogovorili. Ljudi smo, zar ne?

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  19. #109
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    došla linux verzija quake live plugina...

    moram reć da nakon početnih problema sa zvukom (čitaj: ne podržava oss, samo alsu trenutno) sam uspio natjerat ql da radi bolje nego na windowsu.

    btw, stvarno bi ste mogli tak neku veću vjest za fps gejming stavit na naslovnu... zapravo vijest je poprilično velika za gejming i it općenito čisto zbog toga što je jedna od rijetkih igara koja radi na sva 3 os-a bez potrebe za emulacijom.

  20. #110
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao nightcookie
    došla linux verzija quake live plugina...

    moram reć da nakon početnih problema sa zvukom (čitaj: ne podržava oss, samo alsu trenutno) sam uspio natjerat ql da radi bolje nego na windowsu.

    btw, stvarno bi ste mogli tak neku veću vjest za fps gejming stavit na naslovnu... zapravo vijest je poprilično velika za gejming i it općenito čisto zbog toga što je jedna od rijetkih igara koja radi na sva 3 os-a bez potrebe za emulacijom.

    molim te ne baljezgaj.

    za fajtove.. moze. noob sam u quake live-u pa vam nece biti problem skupiti bodove i znacke

    nickname: marcusdekrieg
    player: renger

    za one rijetke znacke koje se dobivaju kad sam ubijes 4 playera ili kad sa 1hp ubijes dva playera sa nadpolovicnim hp-om. ne zabrinjavajte se. to je samo puka sreca, kad pogledate sveukupni acc on je prejadan.

  21. #111
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao nightcookie
    = Citat = Izvorno postao mronki
    Barathrum: viewtopic.php?f=15&t=29898S i viewtopic.php?f=15&t=28094Ssad si isti ko i ovi po kojima si pljuvao
    a pusti ga haha... jednostavno ne zna gubit pa su mu svi krivi osim njegovog usranog skilla.

    i da, ove price "igrao sam prije 5-6 godina a acc mi je bio 83%"... daj odi doma nekom prodavat te gluposti, da si bio iole dobar tih 5-6 godina ranije sad nebi plakao.
    nisam zadnje 2 gdoine ni primirisao quake. da bio sma dobar, sudjelovao sam kao 3 u klanu na europskom finalu u freeze tag areni 5v5 i osvojili smo 2 mjesto, pun hurac godina iza mene, bi je poljski klan u pitanju, posto hrvatski ni za hurac nisu. toliko o tome. balonja jedan mutavi. raspitaj se isto tko je u quake 2 i 3 bio na gradskim turnirima u osijeku, d. miholjcu, virovitici prvi u solo playu sa acc-om 86% na railu i 72% na granade launcheru. nube jadni, vidis kak sam jak? hahaha.

    jebiga nije mi igranje igric-a život poput tebe, zadnjih 4 godine drazi mi je posao i djevojka od igric-a.

  22. #112
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516

    Re: Quake LIVE

    igroh QL par dana i odigro par matcheva na esl 1v1 ladderu, od drugog spusio 3 - 2

    po meni UT3 >>> QL
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  23. #113
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao nightcookie
    došla linux verzija quake live plugina...

    moram reć da nakon početnih problema sa zvukom (čitaj: ne podržava oss, samo alsu trenutno) sam uspio natjerat ql da radi bolje nego na windowsu.

    molim te ne baljezgaj.
    inače, sve igre koje imaju native linux klijent rade bolje na linuxu nego na windowsima. tak i stari q3 bolje radi na linuxu nego na windowsima. ne baljezgaj.
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    nisam zadnje 2 gdoine ni primirisao quake. da bio sma dobar, sudjelovao sam kao 3 u klanu na europskom finalu u freeze tag areni 5v5 i osvojili smo 2 mjesto, pun hurac godina iza mene, bi je poljski klan u pitanju, posto hrvatski ni za hurac nisu. toliko o tome. balonja jedan mutavi. raspitaj se isto tko je u quake 2 i 3 bio na gradskim turnirima u osijeku, d. miholjcu, virovitici prvi u solo playu sa acc-om 86% na railu i 72% na granade launcheru. nube jadni, vidis kak sam jak? hahaha.

    jebiga nije mi igranje igric-a život poput tebe, zadnjih 4 godine drazi mi je posao i djevojka od igric-a.
    lol baš si jeben. sudjelovao si na europskom finalu u FREEZE TAGU. wow, gradski turniri u oceku, miholjcu i virovitici... haha kako si jak, razvalio si u sredinama veličine lokalnih igraonica.

    al najjači argument, "radim i jebem za razliku od vas šta sigurno vidite cure sam na internetu". čovječe ti si jedan od onih debila šta su našli debelu, polubrkatu curu pa se sad kurče prek foruma kak jebu, a nit jebeš nit znaš igrat.

    e da, pogledao sam ti profil... pa ti si najobičniji ragequitter lol. pregledah ti i winnove, sve protiv nekih njubina i ti se još kurčiš...lolol

Slične teme

  1. PROBLEM SA LIVE ID-OM
    By Game_Fan in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-07-2008, 08:03
  2. NBA LIVE 08
    By madman_on_loose in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-05-2008, 10:28
  3. ***LIVE FOR SPEED***
    By gamer4life in forum Gaming općenito
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 20-06-2006, 17:26
  4. Video Games LIVE
    By W3DR4N in forum Multimedia
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-03-2006, 09:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •