Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 113

Tema: Quake LIVE

  1. #61
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Quake LIVE

    sam instagib picim, ovo ostalo mi ili rpelsoe ide ili prelagano nazivcira rl (uvijek je bio negdje RL noob, jednostavno se nemrem rijesiti te navike). nick mi je m4c4n999, odigrao sam sad s sabbatonom i riderom (mozda je jos neko bio sa foruma) ali ne pratim bas nickove :s-bio je neki spacepig te jos par ljudi s podrucja ex-yu

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Quake LIVE

    Jethro
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  3. #63
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Quake LIVE

    evo dobio i ja invite, time to pwn
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  4. #64
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    20

    Re: Quake LIVE

    molim vas ako netko ima invite, na pp neka posalje ako mu nije tesko

  5. #65
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469

    Re: Quake LIVE

    odlično, odlično, odlično. jedino što fali QLive-u je (osim ponekih pokrpanih bugova) je legendarni Freezetag mod. e onda roxfest može počet
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  6. #66
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Quake LIVE

    Add me: MasaKrisT
    Instagib mostly...
    Won't Bow Don't Know How.

  7. #67
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Quake LIVE

    Ako neko ima Invite, volio bih ga dobit Hvala
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  8. #68
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Quake LIVE

    Što se to več može igrat? Recite kako.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  9. #69

  10. #70
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Quake LIVE

    mene je totalno ukomiralo kad su me tamo neki divljaci ownali ko malo djete.. a pošto sam imo neke druge stvari na kompu jednostavno sam presto igrat...

    sad bi mogo opet OB zaigrat

  11. #71
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Quake LIVE

    Igrao par dana, no prepustio sam acc IgGyu, malo je previše Quake po mojem ukusu. Osim nešto drugačijih oružja, skinova, novih ili preuređenih mapa ovo je Quake 3 Arena. Obzirom da je besplatno i nezahtjevno, fanovima Kvake će to biti dovoljno za uskrsnuće legende. Nekako mi fali više oružja, potrgah se dok nađem nešto pošteno. BTW, totalno sam izgubio osjećaj railanja pa me frustriralo i to što mi je najomiljeniji gun postao kao da držim metlu u rukama
    E da, ne znam jel to samo za sad dok još traje beta ali blentavo mi je da se ne mogu mijenjati i podešavati komande.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  12. #72
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Quake LIVE

    Hm meni je sve radilo sa komandama,prebacio si oruzja na slova,sredio sensitivity itd itd,ako na to mislis?
    Won't Bow Don't Know How.

  13. #73
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Quake LIVE

    E jebga, ja nisam uspio naći nikakve opcije za to, igrao sam skroz s defaultnim komandama. Jesi siguran da ima? BTW, jučer je igra bila privremeno down, ali kaže da će biti back very soon
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  14. #74
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Quake LIVE

    da, naravno da ima settings. kakda udes na server, stisni esc. onda potrazi mali gumbic pod imenom settings lako ko setnja u parku. doduse mozes i preko konzole mjenjati kontrole ako znas naredbe

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: Quake LIVE

    offline je site + svaki put kad se loginiram sam 20000. i čekam po pola sata login.
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  16. #76

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao narf
    offline je site + svaki put kad se loginiram sam 20000. i čekam po pola sata login.
    ono queue?
    ja imam zivaca cekat
    edit:zaboravite ovo gore
    zivcira me mora protec 100000000000 mjesta prije nego ja dodjem na red

  17. #77
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: Quake LIVE

    koji *urac?

    Position in queue: 54351
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  18. #78
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Quake LIVE

    izgleda da ima previse ljudi zainteresiranih za igru pa im je server previse zakrcen

  19. #79
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Quake LIVE

    PA zasto jednostavno ne otvore po par servera za svaki kontinent il' tako nešto??
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  20. #80
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: Quake LIVE

    Nisu serveri toliko jeftini da ih mogu šakom i kapom otvarati.

  21. #81
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Quake LIVE

    A nije Carmack Neki lokalni CoD gamer pa trazi sponzore za svoj klan i server....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  22. #82
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    A nije Carmack Neki lokalni CoD gamer pa trazi sponzore za svoj klan i server....
    al je igra potpuno besplatna i živi samo od oglašavanja, i još je k tome u beta fazi zato ne seri bezveze. uostalom, queue sistem je bio krcat možda prva 2 dana, sad se u roku 5 minuta uđe na server. inače igram ql još od closed bete i oduševljen sam izvedbom i starim kvejkom 3. može se reć da je ovo carevo novo ruho

    reiko, koji ti je nick na ql? moj je nightcookie

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    E da, ne znam jel to samo za sad dok još traje beta ali blentavo mi je da se ne mogu mijenjati i podešavati komande.
    e pa, možeš podesit sve komande u configu koji se nalazi u C:\Documents and settings\Username\Application Data\id software\quakelive\home\baseq3 ako se dobro sjećam. ili sam spustiš konzolu s ctrl+alt+~ i tam upisuješ komande. uglavnom, kvejk ko kvejk, konfigovi su maksimalno modabilni, čak se mogu i hudovi mijenjat (kad smo kod toga imam čak jedan svoj hud ). provjeri quakelive.com/forum za naredbe u konzoli/konfigu i za dodatnu kustomizaciju kvejka, vjerujem da će ti olakšat život.

  23. #83
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Quake LIVE

    Al smo nabrijanai hahah... Neko stvarno voli quake. Samo kažem da su te gužve bile nepotrebne i to je sve...NEznam koliko točno dođe server mjesečno, ali sam siguran da bi Carmac preživio da ih je otvorio 5 na 3 mjeseca samo dok malo promovira igru....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  24. #84
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Al smo nabrijanai hahah... Neko stvarno voli quake. Samo kažem da su te gužve bile nepotrebne i to je sve...NEznam koliko točno dođe server mjesečno, ali sam siguran da bi Carmac preživio da ih je otvorio 5 na 3 mjeseca samo dok malo promovira igru....
    hehe, am uglavnom, problem nije u hardveru, tako bar idovci kažu.. a i kažem, ovo je u closed beti odlično radilo, sam eto, malo su podcijenili interes ljudi za open betu. jedini problem je skill matching sistem koji trenutno ne radi, pa il zapneš samo sa njubarama koje ti dosadi ubijat konstantno, il ti dosadi da te profići ubijajo konstantno. tak da eto, jedva čekam da vrate taj stat tracker da dođem u neki svoj tier

  25. #85
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Quake LIVE

    MA mogu ti reći da me iznenadio onaj njihov automatski sistem nalaženja protivnika... Igro sam 3 put TDM, jednom CTF i par puta DM i bili su mi taman po težini...Me happy
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  26. #86
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    MA mogu ti reći da me iznenadio onaj njihov automatski sistem nalaženja protivnika... Igro sam 3 put TDM, jednom CTF i par puta DM i bili su mi taman po težini...Me happy
    ma oke, to je dobro urađeno, al kad tražiš sam bilokoju igru... mislim meni kad je zelena kvačica pored servera i kad uđem u 90% slućajeva naletim na njubare.. znači moram igrat na minimalno jednoj težini više, di opet dolazimo do problema jer me tamo uglavnom svi razbiju ko beba zvečku

  27. #87
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Quake LIVE

    Hahaha imaš dvije solucije ili nemoj igrat quake godinu dana da malo zaboraviš pa da budeš na razini njubara, ili vježbaj sa skilzorim....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  28. #88
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Hahaha imaš dvije solucije ili nemoj igrat quake godinu dana da malo zaboraviš pa da budeš na razini njubara, ili vježbaj sa skilzorim....
    a ono, vježbam sa skilzorima, pa valjda bude neš

  29. #89
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: Quake LIVE

    eh da, zaboravio sam pitat... jel igra ql tko od starijiih kvejkera tipa ljudi iz caf il dizzya?

  30. #90
    Senior Member Lord of The Fleas debeli1975's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    341

    Re: Quake LIVE

    poceo igrat pomalo. ujutro sa macanom igral
    ak neko igra nek me doda: SpacePig

Slične teme

  1. PROBLEM SA LIVE ID-OM
    By Game_Fan in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-07-2008, 08:03
  2. NBA LIVE 08
    By madman_on_loose in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-05-2008, 10:28
  3. ***LIVE FOR SPEED***
    By gamer4life in forum Gaming općenito
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 20-06-2006, 17:26
  4. Video Games LIVE
    By W3DR4N in forum Multimedia
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-03-2006, 09:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •