Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 113

Tema: Quake LIVE

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Quake LIVE

    eo ne vjerujem da nema ove teme, igra mi se cini odlicnom, totalno besplatna
    igra se preko browsera o.O
    jel ima netko informacije kad bi ovo moglo izac ili ako ima neki beta tester
    da nam isprica svoje dojmove
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Quake LIVE

    Nimalo me ne privlači, i neću zaigrati.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Quake LIVE

    Ja sam beta tester vec duze vrijeme. Prijavite se, sanse su vam sada 50-50 jer se beta sve više otvara.
    Uglavnom sam zadovoljan, uvjek se tu nađu mušice i to pogotovo na grafičkom planu kao i smetnje koje su vjerovatno dio lošeg mrežnog koda. Ali to je sve "zasad". Uglavnom kad se registrirate , downloadate jedan mali plugin za browser koji sluzi kao Quake Live klijent i prakticki sve je poslje automatizirano, stranica trazi za vas protivnike, predlaze, imate dobro sucelje embbed-ano u stranicu za mjenjanje izgleda i slično.

    Vrlo vjerovatno ce biti vrlo popularan servis kad se riješe svi bugovi, pa zato i postoji beta.

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: Quake LIVE

    hmm igra me zaista zanima....i još je besplatna...sam da se ne odugovlači previše....mada mi je i bolje sačekat ali nek igra bar ispadne dobrom.....

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao crowap
    hmm igra me zaista zanima....i još je besplatna...sam da se ne odugovlači previše....mada mi je i bolje sačekat ali nek igra bar ispadne dobrom.....
    Zašto spamaš? Ovo što si sad napisao nema veze s vezom, pročitaj si malo post.

  6. #6
    Guest

    Re: Quake LIVE

    Igrao još u samim počecima...no bilo je dosta problema...pa čekam da to sve zakrpaju i poprave...zanimljiva ideja...a vjerujem da bude i realizacija na razini...

  7. #7
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Quake LIVE

    a kak tu ping radi ? kao na obicnim game serverima ili ?

    a sto se tice FPS-a, oce bit lockan ili ?
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao vjever_masni
    a kak tu ping radi ? kao na obicnim game serverima ili ?

    a sto se tice FPS-a, oce bit lockan ili ?
    Pa ping nije "stvar" da radi, to je samo brojčani prikaz kolika će biti latencija između klijenata spojenih na server, to se nemože mjenjati sve ovisi o tvojoj konekciji i konekcijih ostalih klijenata + kvaliteti servera i njegovoj udaljenosti. Koliko dosad imam iskustva, ping je bio OK, a koristim DSL 1MBit a serveri su sigurno rasprostarenjeni diljem kugle zemaljske tako da nisi ograničen na igranje na "dalekim" serverima ali i da jesi, danas kada je broadband svima dostupan to te nebi trebalo brinuti.


    Drugo pitanje

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Quake LIVE

    prvi put kad sam cuo za ovu igru pomislio sam si "super, free quake shooter" ali eto, posto ste me uvjerili da je bb, mogu samo reci ne tome no ty. probat cu igru, to je sigurno, ali sumnjam da ce me bb fps oduseviti

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Quake LIVE

    bb? Tko te je uvjerio u to?

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Quake LIVE

    šta znači "bb"? :O

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  12. #12
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    ... Uglavnom kad se registrirate , downloadate jedan mali plugin zaSbrowserSkoji sluzi kao Quake Live klijent i prakticki sve je poslje automatizirano, stranica trazi za vas protivnike....
    = Citat = Izvorno postao vjever_masni
    ...igra se preko browsera o.O...
    tolko o tome...
    bb=browser based

  13. #13
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Quake LIVE

    Lord Ragnarok, to je eksperimentalan projekt.

    Ako zaživi onako kako je to ID predvidio, to će biti apsolutna budućnost gaminga gdje će klasičan multiplayer u roku godine-dvije u potpunosti umrijeti.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Quake LIVE

    [quote=Lord Ragnarok]
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    ... Uglavnom kad se registrirate , downloadate jedan mali plugin zaSbrowserSkoji sluzi kao Quake Live klijent i prakticki sve je poslje automatizirano, stranica trazi za vas protivnike....
    = Citat = Izvorno postao "vjever_masni":3l3k0hey
    ...igra se preko browsera o.O...
    tolko o tome...
    bb=browser based[/quote:3l3k0hey]

    Krivo sam te razumio , bb moze biti puno stvari pa je to vrlo nezahvalna skraćenica... ali pogledaj sto si ti napisao :

    posto ste me uvjerili da je bb, mogu samo reci ne tome no ty. probat cu igru, to je sigurno, ali sumnjam da ce me bb fps oduseviti
    prvi put kad sam cuo za ovu igru pomislio sam si "super, free quake shooter" ali eto, posto ste me uvjerili da je bb, mogu samo reci ne tome no ty. probat cu igru, to je sigurno, ali sumnjam da ce me bb fps oduseviti
    Zasto je problem sto se igra odvija u browser sučelju? Zar ti to nije bolje, treba ti samo browser kojeg ionako koristsiš za surfanje, nema zamorne instalacije, sve kompaktno i spremno za igru. FPS? Ček malo sudiš FPS a igru nisi niti probao? Što si ti , razvojni programer ID-a i svih browsera i web-aplikacija skupa da znas kako ce se to odraziti na sličice po sekundi? Mislim, bezveze donosiš sud prema onome što je još u beti, i da stvar bude bolja nisi niti igru probao nego si "samo čuo za nju".

    Kad smo vec kod toga, probao sam čisto informativno igrati Quake 3 koji je instaliran na HDD i QuakeLive i mogu ti reći da sam siguran da QuakeLive osim svih svojih pogodnosti, uz jos dodatnog tweaka šiba Quake3 defaultnih postavka što se tiče generalne brzine i FPS-a.


    ... toliko o tome

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Quake LIVE

    nekontam odeš na stranicu i onda igraš quake preko nje? kao neka java ili flash igrica?
    pa ko bi tako nešto jadno išao raditi LOL XD

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Quake LIVE

    geforce

  17. #17
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Quake LIVE

    probao sam dosta flash igara, cak ima neka stranica sa 3D igrama (isto treba neki mali plugg-in) na kojima sam probao nes 3D BB igara. cak sam imao tada na HDD-u onaj BattleTanks ilitako nesto. moram reci da je na hdd-u bila puno bolja.
    nisam rekao da ce igra biti nuzno losa, vec samo da nemam neki expectation od nje

  18. #18
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Quake LIVE

    okey, probao igru, jos 3 invita imam, i skuzio sam da sam zivio u potpuno pogresnom razmisljanju. ja sam si mislio da ce to biti rezoolucije ovog foruma i da cu sve ove trake od browsera vidjeti u igri, no ustvari to ispada tako da izgleda ko da igrate pravu igru (znam da retardirano zvuci, ali eto x) ). igra je fenomenalna, nemam rijeci, uglavnom se igra insta gib dm (ili sam ja samo to vidio) i prezakon je <3, ako neko oce invite, neka ostavi poruku ovdje

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Quake LIVE

    Ja sam zainteresiran, pa ako ti se da pukni jednu na Lukadubravcic@yahoo.comS
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  20. #20
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Quake LIVE

    saqmo trebam znati ime prezime te tvoj skill jos (begginer, intermediate expert), tako da ostavi mi te podatke tu ili na pp (meni je ime mirko mirkovic tako da ono....)

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Quake LIVE

    aj kad se več djeli daj i men jednu x) sad winze reinstalo, niš nemam osim DS i AC; od ACa me več glava boli, a na DS sam zapeo i neda mi se razmišljat...

    Ivan Grundler, pro nad proovima xD low inače xD

  22. #22
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    151

    Re: Quake LIVE

    za što se to pozivnice dijele, jel za quake live???? i ja bi jednu....

    joe markedjani
    low
    crohacker@hotmail.com
    totus mundus agit histrionem

  23. #23
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Quake LIVE

    2 na pp te 1 rangeru otisao tako da sry sinCro, neka ti netko od njih kad inst posalju invite (dobije se po 5 invita)

  24. #24
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Quake LIVE

    joj ja bi jedan invite ako neko ima plz nek se javi xD

    plz
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  25. #25
    Guest

    Re: Quake LIVE

    Inace PM ima svoju svrhu right??

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Quake LIVE

    e sad malo probo igru.. šta reč genijalno!!!

    e ovak šta dobro adrenalistično brzo dobro najbolje dobro nikad nisam igro u životu(izuzev witcher i assassin's creed x))

    igra je prezakon, ownali su me ko malog majmuna a smijo sam se ko nadrogiran xD

    preludo je onaj mode samo sa railgunovima na onoj mapi gdje su postavljene platforme u svemiru...

    sad moram ič jednu dotu odigrat, pa ću nastavit... reko macan da sad i ja imam 5 keyeva, recte kom treba na pm

  27. #27
    Guest

    Re: Quake LIVE

    gg for you...dotičnu igram već 10 godina...a ti tek sad vidiš čari igre....ccc

  28. #28
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Quake LIVE

    ja sam te pito na pm aj odgovori igra mi se ovo

    igro sam 13 jel i igram redovno ut2004 pa moram i ovo
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Quake LIVE

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    gg for you...dotičnu igram već 10 godina...a ti tek sad vidiš čari igre....ccc
    bolje ikad nego nikad

    nego... ownaju me ko isusa redovno sam zadnji ak bude malo bolje star janje okreće \o/

    totalno me jebe što glupi ass rifle ko da i ne dila dmg, baš sam isprobo na afk liku moro sam oko 50 metaka ispucat mu u glavu da krepa... a lik dođe s nekim ganom što ispucava plave kugle 3 puta me strefi i ja mrtav -.- najbolje mi je onak server railguns only i deri

  30. #30
    Guest

    Re: Quake LIVE

    uf quake je sjebana stvar....puno treba trenirat....

Slične teme

  1. PROBLEM SA LIVE ID-OM
    By Game_Fan in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-07-2008, 08:03
  2. NBA LIVE 08
    By madman_on_loose in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-05-2008, 10:28
  3. ***LIVE FOR SPEED***
    By gamer4life in forum Gaming općenito
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 20-06-2006, 17:26
  4. Video Games LIVE
    By W3DR4N in forum Multimedia
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-03-2006, 09:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •