Stranica 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 283

Tema: Prince of Persia

  1. #91
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Prince of Persia

    Je je, jos jucer...igra je predivna, evo nekih pola sata je igram sad, grafika je predivna, nesto najljepse kaj sam imao prilike vidjeti, pokreti su predivni...ma u biti tocno je onako kako je opisano u recenzijama na ignu, gametrailersu i tako dalje...tko moze svakako zaigrati. I igra uopce nije zahtjevna, sve ma max sa AA i slicno i igra ide tako fluentno, divota. Kad se sjetim da je takav gtaIV mogao bit...

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #92
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Prince of Persia

    odlicno znaci na mojoj konfi ce ici glatko.. najs .. nego baš bi voljeo cut mišljenje od fanova princa sands of time triologije, što misle kakva je igra ^^.. i kad vec pricamo o princu kad film izlazi?
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  3. #93
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Prince of Persia

    Igru se može igrati s jednom rukom, dok jedeš sendvič, a ako usred bitke s bossom odeš na zahod, nikome ništa.
    Igra je predosadna jer je bolesno prelagana (nema smrti od padova, niti neprijatelji ne nanose ikakvu štetu) i apsolutno ne pruža igraču nikakav izazov, zbog čega se u biti i igramo.

  4. #94
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Prince of Persia

    nikakvu štetu? wth? Princ je u mirovini a Chuck je došao kao zamjena?

  5. #95
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    Tog sam se i bojao, kao da igraš sa godmod šifrom. Odmah sam ja rekao da bu igra loša naspram veličanstvene trilogije. Ali sve jedno, nabavljam je pa da vidim jel se da štogod izvući iz nje...

  6. #96
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Prince of Persia

    Još nešto, monotonija je od Assassins Creeda, što je maltene bila nemoguća misija među proizvođačima igara. Nakon što se završi jedna razina od cca 10-15 minuta, kreće ponavljanje toliko puta koliko ima sveukupno misija.

  7. #97
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Prince of Persia

    Znam da je glupo pitanje ali kako se zove novi PoP?

  8. #98
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    Piše kao da se zove Marathon!? Bar koliko sam ja skužio...

    @Weki, kak misliš "...kreće ponavljanje toliko puta koliko ima sveukupno misija..." ?

  9. #99
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979

    Re: Prince of Persia

    Ovaj PoP nije vrijedan vaše love i vremena. Igra je zabavna tek toliko i jedina stvar koja mi se sviđa su likovi i grafika. Ostalo je smeče, nije niti do koljena prošlih PoP igri, pogotovo zadnje tri. Ja sam zadnje tri prošao sigurno 5 puta (svaku) i opet su mi zabavnije od ove. Monotono do bola. Užasno mi je žao što su krenuli ovim putem. Koliko god Assassins Creed bio dosadan, opet ga prelazim jer ipak ima to nešto što ova igra nema. Ako ne ništa barem se možeš penjati kamo hočeš, vračanje na stari princip ''imaš rupu u zidu i baš za nju se moraš uhvatiti'' meni je postao jako dosadan i naivan.
    Glavni lik i glavna junakinja su jedine stvari koje se mogu mjeriti s prošlim nastavcima. Zato sam i promjenio avatar
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  10. #100
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Prince of Persia

    Steata,najvise od svega mrzim igre koje su monotone.

  11. #101

    Re: Prince of Persia

    Ček ček... vi to ozbiljno?
    Pa nije vrag da se opet svelo, kao i AC, na ponavljanje motonih radnji ad nauseum?

  12. #102
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Prince of Persia

    Kao sto je vec receno u jednoj drugoj temi, Ubisoft je ove godine nazalost u velikoj kreativnoj krizi...Iako su im ideje super, realizacija je jako losa. Tako je i s ovim naslovom, ima potencijala, al je nazalost vrlo lose iskoristen
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #103
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Prince of Persia

    ma ja ću ga svejedno probati, zato jer mi se borbe čine spektakularnima, i prinčev govor.

  14. #104
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Kao sto je vec receno u jednoj drugoj temi, Ubisoft je ove godine nazalost u velikoj kreativnoj krizi...Iako su im ideje super, realizacija je jako losa. Tako je i s ovim naslovom, ima potencijala, al je nazalost vrlo lose iskoristen
    onda nisu u kreativnoj več realizacijskoj... po meni su oni najkreativniji studio, jer skoro svaka igra im je originalna... AC, FC2, AC2(francuska revolucija), PoP novi, PoP stari, HoMM5, splinter cell serial... i još su raznovrsni imaju cjeli set od FPSova(far cry 2, rainbow6) akcijske avanture(PoP, AC) strategije(tom clancy's end war(il kak se več zove)) HoMM 4&5...

  15. #105
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Prince of Persia

    Nabrojao si 4 iste igre 5 puta, i nijedna nije napravila nesto novo nego je samo novi ispljuvak vec viđenog.

  16. #106
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034

    Re: Prince of Persia

    Igra mi radi na Athlon64 3200+ (jednojezgreni!), 3 GB rama, Radeon x1950 pro na minimalnim detaljima i rezoluciji 1280x1024.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  17. #107
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    OK, kako se mijenja rezolucija u tom čudu Nemam uopće grafičke postavke pod Options!?


    Malo sam odigrao i ne sviđa mi se što je dovoljno samo pritisnuti space i frajer odmah mounta taj Wall i trči po njemu. Više mi se sviđao prijašnji sistem kada si morao kombinirati sa desnom tipkom miša... Ostalo nemrem prosuditi još...


    Ali fakat, kako se mijenja reza?

  18. #108
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Popovača
    Postova
    1.288

    Re: Prince of Persia

    možd imaš settingse izvan igre.
    igru namjeravam uskoro nabavit

  19. #109

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Malo sam odigrao i ne sviđa mi se što je dovoljno samo pritisnuti space i frajer odmah mounta taj Wall i trči po njemu. Više mi se sviđao prijašnji sistem kada si morao kombinirati sa desnom tipkom miša... Ostalo nemrem prosuditi još...

    Ali fakat, kako se mijenja reza?
    U launcheru, da.

    Ali slažem se, ovaj Princ ima stvarno nadrealne kretnje, gotovo neprirodne, većinom zbog one rukavice koju ima (znam da ovo zvuči čudno kad se usporedi sa starim Princom, ali ovdje se stvarno vidi da je većina poteza "nategnuta" da te prebacuje korak/skok dalje nego što bi po nekakvoj gravitaciji bilo moguće), a i kao što kažeš sam sistem je previše lagan (AC problem, isti koji dijele zajedno s onim da mi se kretnje nekad čudno povežu i lik izvede nešto što nisam htio).

    Inače, za sada mi je OK (posebno fora kad Princ igra igru pogađanja sa Elikom), ali shvaćam što je Wedran mislio s onim svojim postom... iskreno se nadam da su lokacije raznolike pa da neće monotonija toliko prevladati (kad sam otvorio kartu i vidio koliko lokacija ima... nice je bila 1. reakcija).

  20. #110
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Prince of Persia

    meni igra dolazi u ponedeljak, puno očekujem

  21. #111
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    U launcheru, da.
    Evo skužio sam tik prije nego sam otišao na forum vidjeti jel tko odgovorio. S tim da imaš 2 launchera, prvi je tamo gdje je i PoP.exe, a drugi je u Launcher folderu. E, preko prvoga ne radi, ali preko drugog ti nudi opciju za postavke

    Pre glupe su mi te shemice. Kaj nije praktičnije ako stave ingame postavke pa neka ti kaže da moraš resetirati igru nakon promijene istih. Opet bolje nego da moraš istraživati kako se mijenja reza i detalji

  22. #112
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    U launcheru, da.
    Evo skužio sam tik prije nego sam otišao na forum vidjeti jel tko odgovorio. S tim da imaš 2 launchera, prvi je tamo gdje je i PoP.exe, a drugi je u Launcher folderu. E, preko prvoga ne radi, ali preko drugog ti nudi opciju za postavke

    Pre glupe su mi te shemice. Kaj nije praktičnije ako stave ingame postavke pa neka ti kaže da moraš resetirati igru nakon promijene istih. Opet bolje nego da moraš istraživati kako se mijenja reza i detalji
    i kako ti igra radi

  23. #113
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    Postavio sam je na 1280x1024, High detalji, bez AA. Procesor mi nije OC-an, sustav mi je u banani pošto brdo toga snimam/brišem u zadnja 2 tjedna, HDD particije su mi crvene zbog nedostatka prostora, extraktira mi se nekoliko GB u pozadini, skidaju mi se neke gluposti preko torrenta u pozadini... a igra radi vrlo dobro.

    Ne trza, ali lagano drhturi zbog katastrofalnih uvjeta (lagani stuttering). Uglavnom, kada sredim sustav, 100% sam siguran da mi igra neće niti pomisliti trzati na tim postavkama. Tako da si možeš slobodno uzeti moj komp kao referencu za zahtjevnost igre Igra će ti raditi bez ikakvih problema

  24. #114
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Postavio sam je na 1280x1024, High detalji, bez AA. Procesor mi nije OC-an, sustav mi je u banani pošto brdo toga snimam/brišem u zadnja 2 tjedna, HDD particije su mi crvene zbog nedostatka prostora, extraktira mi se nekoliko GB u pozadini, skidaju mi se neke gluposti preko torrenta u pozadini... a igra radi vrlo dobro.

    Ne trza, ali lagano drhturi zbog katastrofalnih uvjeta (lagani stuttering). Uglavnom, kada sredim sustav, 100% sam siguran da mi igra neće niti pomisliti trzati na tim postavkama. Tako da si možeš slobodno uzeti moj komp kao referencu za zahtjevnost igre Igra će ti raditi bez ikakvih problema
    znači meni bi mogla uredno raditi na mojoj pili

  25. #115
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Prince of Persia

    pa ak je uredno radio AC nema razloga da ovo ne radi dobro

  26. #116
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    pa ak je uredno radio AC nema razloga da ovo ne radi dobro
    ovo mi je sad nova konfa, prije sam imao AMD X2 4000+, 2 gige rama i HD 3850

  27. #117

    Re: Prince of Persia

    Mene samo zanima može li se ikako podesiti PS kontroler? Ne očitava ništa osim XBox-ovog, bar koliko sam vidio.

  28. #118
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Prince of Persia

    To nebi bio problem kada bi tog kontrolera bilo za kupiti kod nas....

  29. #119
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Prince of Persia

    Logitechov Chillstream ima istu arhitekturu kao xbox kontroler i windowsi ga takvim prepoznavaju po defaultu.

  30. #120
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Prince of Persia

    Znam, ali po kvaliteti to nije to.

Slične teme

  1. Prince of Persia
    By Sonic_Moronic in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 14-07-2011, 13:18
  2. Prince of Persia
    By Čux in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 26-02-2008, 13:31
  3. Prince of Persia 3 The Two Thrones HELP!!
    By Deno in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •